دعوتنامه تجاری اتریش

دعوتنامه تجاری اتریش

همانطور که می دانید سفر به اتریش نیاز به ویزا دارد. برای اخذ ویزا نیاز به رعایت قوانین مختلف می باشد. یکی از مدارکی که برای ویزای اتریش بسیار تاثیرگذار است دعوتنامه می باشد. از بین انواع دعوتنامه، دعوتنامه تجاری اتریش بیشترین تاثیر را بر روی اخذ ویزا دارد.

گام اول برای سفر به اتریش

در ابتدا باید فرم درخواست ویزا به درستی پر شود. این فرم در نهایت ترجمه می شود. زبان مورد نظر برای این ترجمه لاتین است. عکس رنگی از تمام رخ و به تعداد دو عدد نیاز است. گذرنامه باید دارای تاریخ معتبر باشد. کپی برداری از تمامی صفحات گذرنامه الزامی است. در سفر های کاری و تجاری نیاز به رویت مدارک کاری و شغلی است. در واقع اصل نامه شرکت می بایست موجود باشد. کارفرمای ایرانی باید در خصوص سمت و همینطور مدت زمانی که قرار است رابطه کاری صورت پذیرد به طور شفافی ظاهر شود. هدف از سفر به اتریش از مسایل بسیار مهم در اخذ ویزای اتریش می باشد. جزییات مربوط به دعوتنامه تجاری اتریش نیز باید به طور دقیق بررسی شود.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

دعوتنامه تجاری اتریش

دعوتنامه در واقع برگه ای است که از سوی شرکت اتریش که قرار است متقاضی برای بازدید به آنجا برود صادر می شود. در دعوتنامه تجاری اتریش چه چیزی باید قید شود؟ در این دعوتنامه باید به طور کاملا واضح هدف از سفر مشخص شود. در واقع این دعوتنامه مشخص می نماید که فرد متقاضی از سوی شرکتی خاص دعوت شده است و صلاحیت کار کردن در این شرکت را دارد. دقت نمایید که در دعوتنامه تجاری اتریش در ابتدا زمان سفر مبذول می شود در خصوص تمدید این زمان می بایست به سیاست شرکت مقصد توجه شود. در دعوتنامه تجاری اتریش قید می شود که فرد متقاضی شرایط مالی کافی برای سفر را دارد و یا تضمین داده می شود که شرکت مورد نظر پوشش مالی قابل قبولی برای فرد متقاضی فراهم می سازد. تمامی این ادعاها باید به درستی و با سند عرضه شود. در واقع حساب بانکی فرد مورد بررسی قرار می گیرد و به این صورت مشخص می شود که فرد چقدر در ادعای خود صادق بوده است. توجه نمایید که توانایی مالی در اخذ ویزای اتریش بسیار پر اهمیت است. هزینه دعوتنامه تجاری اتریش مناسب است.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

دعوتنامه الکترونیکی تجاری اتریش

شرکت دعوت کننده می تواند از طریق دعوتنامه تجاری اتریش به صورت الکترونیکی اقدام نماید. دعوتنامه الکترونیکی تجاری اتریش EVE نامیده می شود. این دعوتنامه پس از تنظیم به پلیس منطقه ای داده می شود. ارسال این نوع از دعوتنامه تجاری اتریش اغلب در عرضه 48 ساعت صورت می پذیرد و به سفارت تحویل داده می شود. دقت نمایید که این دعوتنامه می بایست طبق اصولی خاص تنظیم شود و هر گونه سرپیچی از قانون در این دعوتنامه مشکل ساز است. این دعوتنامه ها کمی بیشتر از مدل های قبلی هزینه بر هستند. پاسخ به این دعوتنامه در زمان های مشخصی صورت می پذیرد و البته سریعتر از مدل های معمول است. زمان تحویل دعوتنامه تجاری اتریش باید رعایت شود.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

ویزای تجاری چیست؟

یکی از روش هایی که برای سفر به اتریش دیده می شود اخذ ویزای تجاری است. این ویزا با سایر ویزاهای اتریش متفاوت است. در واقع با این ویزا دیگر هدف گردشگری و یا هدف پزشکی و درمان ندارید و قرار است برای کار به اتریش سفر نمایید. یکی از موضوعاتی که در ویزای تجاری دیده می شود هدف از این ویزا می باشد و در واقع می بایست شرکت های مبدا و مقصد وارد ارتباط شده و با تایید فرد متقاضی به اخذ ویزا برای او کمک نمایند. دعوتنامه تجاری اتریش یکی از گزینه هایی است که روال اخذ ویزا را ساده تر می نمایند. شما می توانید با رعایت یک سری نکات به سادگی ویزای تجاری اتریش را کسب نمایید. دعوتنامه تجاری اتریش شامل دو بخش بوده که هر دو بخش باید به درستی پر شود.

برای اخذ ویزای تجاری چه باید نمود؟

در ابتدا از طریق سایت های مشخص اقدام به تعیین وقت نمایید. دقت کنید که زمان تعیین شده برای مصاحبه تمدید نمی شود و بنابراین در زمان مشخص در محل تعیین شده حضور داشته باشید. اگر زمان تعیین شده کمی طولانی شد نگران نباشید، در بعضی از فصلها ترافیک زیاد است و شاید کمی منتظر بمانید. اگر بالای 16 سال دارید برای شما گذرنامه جداگانه نیاز است. گذرنامه باید به صورت امضا شده و دارای اعتبار حداقل 3 ماهه می باشد. این 3 ماه پس از خاتمه ویزای درخواستی معنا پیدا می کند. صفحات 2 ، 3 و 4 گذرنامه می بایست کپی داشته باشد. گاه نیاز به گذرنامه های قبلی می باشد و البته این گذرنامه ها باید معتبر باشد. توجه نمایید که عکس باید با زمینه سفید و جدید باشد، هر عکسی قدیمی تر از شش ماه قابل قبول نیست.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

اهمیت بیمه درمانی در اخذ ویزا

شما می بایست برای طول مدت سفر خود از بیمه درمانی استفاده نمایید. این بیمه باید بسیار معتبر باشد و برای کلیه کشورها لازم است. کپی از صفحات بیمه نیز الزامی است. دقت کنید که اهمیت بیمه بسیار بالا بوده و اگر تمامی مدارک شما تکمیل باشد بدون داشتن بیمه درمانی هرگز به شما ویزا داده نخواهد شد.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

تاثیر دعوتنامه تجاری اتریش

دعوتنامه باید امضا شده باشد و بیانگر هدف دقیق سفر متقاضی باشد. در خصوص تقبل مخارج از سوی شرکت دعوت کننده که البته باید بر طبق قانونی خاص صورت پذیرد باید به طور کاملا واضح در برگه دعوتنامه قید شود که شرکت دارای پتانسیل مالی قابل قبول برای تقبل مخارج بوده و هیچ مشکل مالی برای دولت ایجاد نخواهد نمود. در این دعوتنامه قید می شود که شرکت مورد نظر از سال گذشته چه رویکرد جدید و یا چه تغییری داشته است و همینطور مشخص می شود که این تغییر تا چه حد قابل قبول بوده است.

فرد دعوت کننده باید در خصوص هرگونه مشکل احتمالی از سوی فرد متقاضی تضمین لازم را مبذول نماید. دقت کنید که تقبل هرگونه مشکلات اجرایی و مالی در این لاین باید از سود فرد دعوت کننده تضمین شود. همانطور که صحبت شد اهمیت دعوتنامه تجاری اتریش کم نیست!

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

تاثیر مکاتبات تجاری

یک سری مدارک محرمانه نیز وجود دارد که در اخذ ویزای اتریش بسیار تاثیر گذار است و به عنوان مثال مکاتبات تجاری باغ شرکت دعوت کننده و همینطور مدرکی که واردات و صادرات را تایید نموده و نشان دهنده ارتباط با شرکت دعوت کننده است. در مقابل این مدارک، یک سری مدارک رسمی نیز وجود دارد در خصوص فعالیت های تجاری و همینطور بازرگانی شرکت توضیح می شود. به عنوان مثال روزانه رسمی، یا پروانه تاسیس شرکت، همینطور پروانه تولید و … . دقت نمایید که کپی این مدارک نیز مورد نیاز است.

شما می بایست گواهی اشتغال به کار نیز به همراه داشته باشید. این گواهی از سوی کارفرما عرضه می شود. در این گواهی حرفه، سمت و همینطور سابقه شغلی تعیین می شود. تمامی این موارد به همراه فیش حقوقی مورد نیاز است. دقت نمایید که وضعیت مالی همسرتان نیز باید تایید شود حتی اگر همراه شما نباشد!

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

چه افرادی نمی توانند دعوتنامه تجاری ارسال نمایند!

اعضای خانواده و بستگان شما نمی توانند با دعوتنامه تجاری درخواست ویزا نمایند. درواقع شما نمی توانید با هدف توریستی و یا بازدید از خویشاوندان ویزای تجاری بگیرید.

اگر مدارک شما جعلی باشد دیگر شانس اخذ ویزای تجاری از شما سلب خواهد شد، در این خصوص هیچ بخشودگی دیده نمی شود بنابراین هرگز چنین ریسکی را متقبل نشوید.

در صورت ناقص بودن مدارک و یا رعایت نکردن نکات قطعا دچار مشکل بزرگی می شود و اسم شما وارد لیست سیاه می شود به این ترتیب می بایست با ویزای تجاری خدافظی نمایید.

تبصره ای در این خصوص وجود دارد مبنی بر این که شما می توانید در یک نوبت گیری جدید مدارکتان را کامل نمایید، البته این موضوع کلی نبوده و براساس صلاحدید تیم های بررسی صورت می پذیرد. دعوتنامه تجاری اتریش می بایست از سوی شرکت اتریشی عرضه شود.

جمع بندی در خصوص دعوتنامه تجاری اتریش

برای اخذ دعوتنامه تجاری اتریش رعایت نکات بسیار مهم است، دقت کنید که این دعوتنامه نقش بسیار مهمی در نهایت امر خواهد داشت. اما تمامی مطالب مندرج در دعوتنامه تجاری اتریش باید به درستی قید شود و هیچ گونه اضافه گویی و یا عدم صداقت قابل قبول نمی باشد. فردی که دعوتنامه تجاری اتریش را تنظیم می نماید می بایست از تمامی اصول در این خصوص مطلع باشد. دقت کنید که تضمین مالی از سوی فرد دعوت کننده از اهمیت بسیار ویژه ای برخودار است.

پیشنهاد ما این است که از تیم های مشاور برای تنظیم دعوتنامه تجاری اتریش استفاده نمایید. رعایت شرایط دعوتنامه تجاری اتریش سبب می شود که در نهایت از هرگونه مشکلات احتمالی در امان باشید. به طور کلی شما می توانید این دعوتنامه را به زبانی ساده بنوسید و نیاز به هیچ اضافه گویی و یا ساختار عجیب و غریب نمی باشد، فرم دعوتنامه تجاری اتریش موجود است و تمامی قوانین در این فرم به درستی مشخص شده است. برای اخذ دعوتنامه تجاری اتریش با ماه همراه باشید.

دعوتنامه تجاری اتریش | اخذ دعوتنامه تجاری اتریش 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اتریش، وقت سفارت اتریش، ویزای اتریش، تور اتریش و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!