دعوتنامه تجاری آلمان

دعوتنامه تجاری آلمان

گاهی اوقات دعوتنامه از جانب برخی ارگان ها و سازمان ها و به منظور تجارت صورت می گیرد. دعوتنامه تجاری آلمان دریافت ویزا را آسان تر می کند و سبب می شود نیازی به ارائه مدارک بیشتر نداشته باشید. در واقع برای سفر و رفتن به کشور آلمان داشتن دعوتنامه ضروری است. دعوتنامه تجاری آلمان قوانینی دارد که باید برای داشتن اعتبار دعوتنامه، این قوانین رعایت شود. در این صورت این دعوتنامه در روند صدور ویزا تاثیرگذار خواهد بود. دعوتنامه تجاری آلمان از دعوتنامه های مهم این کشور است.

دعوتنامه تجاری آلمان

دعوتنامه تجاری آلمان به منظور انجام فعالیت های تجاری بین شرکت های مختلف، خرید و فروش و … ارسال میشود. هدف شما از مسافرت به آلمان و طول مدتی که در آن کشور می خواهید بمانید در این نوع دعوتنامه باید مشخص شود. طبق قانون اقامت در آلمان، اگر تامین هزینه های سفر تجاری شما بر عهده کسانی که دعوت کننده هستند باشد باید به صورت رسمی در بندهای 66 الی 68 ذکر گردد. دعوتنامه آلمان به دو صورت رسمی و غیر رسمی می تواند ارائه شود که به مراتب دعوتنامه رسمی تاثیر بالاتری نسبت به نوع غیر رسمی آن دارد.

شرایط دعوتنامه تجاری آلمان

در هنگام مراجعه به سفارت خانه برای تحویل دعوتنامه تجاری آلمان باید اصل و کپی آن را ارائه دهید و به این نکته توجه داشته باشید که اگر دعوتنامه شما برای ورود به آلمان تجاری باشد بستگان و افراد خانواده شخصی که دعوت کننده است نمی توانند برای درخواست ویزای آلمان از آن استفاده کنند. این دعوتنامه که از جانب شرکت ها ارسال می گردد و توضیحات آن مطابق قوانین کشورها ذکر می شود، در روند صدور ویزای آلمان بسیار تاثیر خواهد داشت. از تاریخ 15 ماه دسامبر سال 2011 اگر قصد سفر تجاری و بازرگانی دارید برای درخواست دریافت ویزا باید مدارکی ارائه دهید. این مدارک شامل اصل دعوتنامه تجاری امضا شده است که طول مدت سفر و هدف شما باید در آن ذکر گردد. هم چنین گواهی جدید ثبت شرکت دعوت کننده در کشور آلمان و کپی گذرنامه از دارنده امضای مجاز لازم است.

دعوتنامه تجاری هلند | اخذ دعوتنامه تجاری هلند 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان، تور آلمان و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

3 نظر

عماد 27 مرداد 1398 پاسخ

با سلام.اگر دوبار ریجکتی داشته باشم از ایتالیا وفرانسه.ایا با دعوتنامه تجاری از یک‌وکیل المانی برای ثبت شرکت در المان شانسی دارم.۲۵ هزار یورو توسط وکیل در یک بانک المانی حساب باز شده

مهدوی 28 مهر 1397 پاسخ

با سلام
آیا شخصی که در کشور آلمان ساکن است شرایط خاصی برای ارسال دعوتنامه باید تجاری داشته باشد؟

بابازاده 28 بهمن 1397 پاسخ

با سلام و احترام
باید شهروند آن کشور باشد

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
88851080