دریاچه لوگانو | معرفی – تصاویر – تاریخچه

دریاچه لوگانو | معرفی – تصاویر – تاریخچه

دریاچه لوگانو، در قلب کشور سوئیس قرار گرفته است که می‌توان آن را دلیل اصلی سفر به این کشور دانست. این دریاچه محیطی ادغام شده با کوهستان و جنگل دارد و همچنین …

دریاچه لوگانو در قلب کشور سوئیس قرار گرفته است که می‌توان آن را دلیل اصلی سفر به این کشور دانست. این دریاچه محیطی ادغام شده با کوهستان و جنگل دارد و همچنین تفریحات متنوعی در آن صورت می‌گیرد که این امر جذابیتش را چندین برابر کرده است.

دریاچه لوگانو | معرفی - تصاویر - تاریخچه | یوروپ تورز

دریاچه لوگانو در کجاست؟

سوئیس از دیگر کشور‌های اروپایی است که یکی از دلایل مهم توریست‌ها برای سفر به آن، جاذبه‌های گردشگری و تفریحی متنوع آن می‌باشد. این کشور به کشور دریاچه‌ها مشهور است که این لقب به دلیل وجود دریاچه‌های متعدد می‌باشد. دریاچه لوگانو در سوئیس را می‌توان از مشهور‌ترین و زیبا‌ترین دریاچه‌های این کشور اروپایی دانست که سالانه نظر گردشگران متعددی را به خود جلب می‌کند. این دریاچه تفریحی در کل فصل زمستان یخ می‌زند و می‌تواند میزبان تفریحات زمستانی این کشور باشد.

البته جالب است بدانید که نام این دریاچه از شهر کوچکی به نام لوگانو گرفته شده است که در نزدیکی این دریاچه واقع می‌باشد.

گردش‌ های تفریحی در لوگانو

وسعت زیاد دریاچه لوگانو این امکان را برای علاقه مندان فراهم کرده تا بتوانند از لذت جت سواری با سرعت باور نکردنی بر روی آب این دریاچه بهره‌مند شوند. جت سواری یکی از اصلی‌ترین تفریحات آبی سوئیس می‌باشد که در این دریاچه امکان‌پذیر خواهد بود. جت سواری در لوگانو تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می‌آورد که در هیچ کجای جهان نمی‌توانید مشابه آن را بیابید. علاوه بر این، قایق‌هایی نیز در این دریاچه فعالیت می‌کنند که مخصوص تفریح گروهی و خانوادگی هستند.

با سوار شدن در این قایق‌ها می‌توانید از نقاط مختلف لوگانو بازدید کنید و از آرامش حضور آب و جنگل بهره‌مند شوید. یکی دیگر از تفریحات این دریاچه، قطار سواری می‌باشد. به گونه‌ای که در اطراف لوگانو ریل‌های قطار قرار گرفته‌اند که گردشگران و بازدید کنندگان می‌توانند با این قطار از دل جنگل عبور کنند و همچنین از آب شفاف و دلنواز این دریاچه نیز لذت ببرند.

گردش‌ های تفریحی در لوگانو | یوروپ تورز

بهترین زمان سفر به لوگانو

برای این که بتوانید از تفریحات دریاچه لوگانو (Lake Lugano) بهره‌مند شوید، لازم است تا در فصل مناسبی به این دریاچه سفر کنید. از آنجایی که آب و هوای منطقه نقش مهمی در افزایش یا کاهش گردشگران دارد، باید بدانید که آب و هوای کلی حاکم بر این دریاچه، گرم و مرطوب می‌باشد. از این جهت گشت و گذار در آن در فصل تابستان، می‌تواند موجب گرما زدگی بازدید کنندگان شود. به همین دلیل فصل تابستان، فصل مناسبی برای بازدید از لوگانو نخواهد بود. برخلاف تابستان، فصل بهار را می‌توان به عنوان بهترین فصل برای بازدید لوگانو عنوان کرد.

در این فصل، دریاچه در معتدل‌ترین آب و هوا قرار دارد و تعداد بازدید کنندگان نیز در این فصل به طور چشمگیری افزایش می‌یابد. اگر در فصل بهار به لوگانو سفر کردید، ممکن است شاهد بارش‌های بهاری نیز در این منطقه باشید که معمولا کمتر از یک ساعت طول خواهند کشید. علاوه بر این، فصل پاییز نیز برای بازدید از این دریاچه مناسب است. زیرا که ریزش برگ درختان موجب ایجاد فضایی رمانتیک خواهد شد. در فصل زمستان دریاچه به طور کامل یخ خواهد زد که این امر کاهش گردشگران این منطقه را به همراه می‌آورد.

پارک‌ های لوگانو

دریاچه لوگانو در دل جنگل وسیعی واقع شده که اطراف آن از درختان سر به فلک کشیده پوشانده شده است. یکی دیگر از جاذبه‌های تفریحی و گردشگری این دریاچه را می‌توان پارک‌های اطراف آن دانست که خدمات رفاهی متنوعی را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.

از معروف‌ترین پارک‌های نزدیک لوگانو را می‌توان پارک بلو دره دانست. این پارک در واقع ارتفاع بیشتری نسبت به دریاچه دارد و از نیمکت‌های بلندی نیز برخوردار است که هنگام نشستن بر روی آن‌ها، می‌توانید این دریاچه زیبا و دل انگیز را از بالا تماشا کنید. این امر موجب شده تا تماشای لوگانو حس آرامش را به بازدید کنندگان القاء کند. علاوه بر پارک بلو دره، پارک دیگری به نام اسکلر نیز در وضعیت مشابه قرار دارد که مکان مناسبی برای پیک نیک‌های خانوادگی و دوستانه می‌باشد.

هزینه بازدید از دریاچه لوگانو

از آنجایی که دریاچه لوگانو از شناخته شده‌ترین و خارق العاده‌ترین دریاچه‌های واقع در کشور سوئیس می‌باشد، سالانه تعداد بازدید کنندگان آن افزایش می‌یابند. این امر موجب شده تا برای بازدید از این دریاچه از گردشگران هیچ مبلغی دریافت نشود. در واقع گردشگری و بازدید از این دریاچه چه برای توریست‌ها و چه برای بومیان آن منطقه، رایگان می‌باشد. اما اگر بخواهید از امکانات تفریحی این دریاچه نظیر جت سواری، قایق سواری، قطار و … استفاده کنید، لازم است تا مبلغی را به مسئولین مربوطه برای تهیه بلیط پرداخت نمایید که این مبلغ نیز بسیار ناچیز می‌باشد.

موقعیت مکانی و جغرافیایی دریاچه لوگانو

از جالب‌ترین حقایق مربوط به دریاچه لوگانو می‌توان به این امر اشاره کرد که لوگانو، یک دریاچه مرزی بین کشور‌های سوئیس و ایتالیا می‌باشد. در واقع ۶۷ درصد از کل دریاچه به کشور سوئیس تعلق دارد و مابقی آن که معادل ۳۳ درصد می‌باشد، متعلق به کشور ایتالیا است. از این جهت این دریاچه یکی از نزدیک‌ترین دریاچه‌ها به شهر میلان ایتالیا می‌باشد.

لوگانو از نظر جغرافیایی در بخش جنوبی رشته کوه‌های آلپ قرار گرفته و دو دریاچه دیگر به نام‌های کومو و ماجور، آن را محصور کرده‌اند. از زیبایی‌های فوق العاده لوگانو می‌توان قرار‌گیری آن در بین جنگل و کوهستان دانست که بازدید از آن را لذت بخش‌تر کرده است.


سوالات متداول دریاچه لوگانو

بهترین زمان سفر به دریاچه لوگانو چه زمانی است؟

فصل بهار را می‌توان به عنوان بهترین فصل برای بازدید لوگانو عنوان کرد.

آیا برای بازدید از دریاچه لوگانو باید هزینه ای بپردازیم؟

در واقع گردشگری و بازدید از این دریاچه چه برای توریست‌ها و چه برای بومیان آن منطقه، رایگان می‌باشد. اما اگر بخواهید از امکانات تفریحی این دریاچه نظیر جت سواری، قایق سواری، قطار و … استفاده کنید، لازم است تا مبلغی را به مسئولین مربوطه برای تهیه بلیط پرداخت نمایید که این مبلغ نیز بسیار ناچیز می‌باشد.

یکی از گردش های تفریحی منحصر به فرد دریاچه لوگانو چیست؟

جت سواری یکی از اصلی‌ترین تفریحات آبی سوئیس می‌باشد که در این دریاچه امکان‌پذیر خواهد بود. جت سواری در لوگانو تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان انگیز را برای شما به ارمغان می‌آورد که در هیچ کجای جهان نمی‌توانید مشابه آن را بیابید. علاوه بر این، قایق‌هایی نیز در این دریاچه فعالیت می‌کنند که مخصوص تفریح گروهی و خانوادگی هستند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!