هز آنچه که باید درباره کراکوف بدانید

هز آنچه که باید درباره کراکوف بدانید

درباره کراکوف، گفتنی بسیار است که سنتی هزار ساله دارد، محل سابق پادشاهان لهستان و محل بسیاری از رویدادهای مهم تاریخ لهستان و اروپا است.

درباره کراکوف در یک نگاه

  • نام رسمی : کراکوف (KRAKOW)
  • نام محلی : کراکوف
  • نوع حکومت : سیاسی مستقل
  • جمعیت : 759800
  • واحد پول: زلوتی لهستان (PLN)
  • شماره اطلاعات گردشگری: ۱۰ ۷۳ ۴۳۳ ۱۲ ۴۸+
  • فرودگاه: فرودگاه بین‌المللی جان پائول دوم (KRK)
تور لهستان

درباره کراکوف

کراکوف یک شهر با سنت هزار ساله است، محل سابق پادشاهان لهستان و محل بسیاری از رویدادهای مهم تاریخ لهستان و اروپا است. به همین دلیل است که مقامات این شهر و خدمات پلیس خواستار رفتار مناسب هستند، به طوری که گردشگران تور لهستان می توانند از شهر بدون از بین بردن زندگی شهروندان خود لذت ببرند.سازمان های مسئول نظم در این شهر، پلیس و گارد شهری هستند.
کراکوف یک شهر از کشور لهستان است، شهر کراکوف واقع در جنوب لهستان در کنار رودخانه ویستولا می باشد شهر کراکوف به عنوان دومین شهر بزرگ در لهستان است .تاریخ شهرکراکوف در حدود قرن هفتم و هشتم آغاز می شود. تا امروز، ما می توانیم بقایای مانده از مهاجران اولیه را در تاریخ این شهر ببینیم .

امروز، کراکوف یک شهر مدرن و در حال توسعه است که سنت ساکنان بومی خود را حفظ کرده است. با این حال، با توجه به تعداد زیادی از آثار تاریخی فوق العاده در طرح شهر هرگز شکوه خود را از دست نداده است.

شهر کراکوف
شهر کراکوف

 نکات مهم در شهر کراکوف

با توجه به نشانه های جاده ای از پارکینگ نامناسب نکنید و سعی کنید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید. لطفا این تعهد را داشته باشید یک بلیط پارکینگ در هنگام ترک خودرو خود تهیه نمایید.
ایمنی:
کراکوف یک شهر امن است، اما یکی از بزرگترین شهرهای اروپا نیز است. شما باید در مورد قوانین ایمنی به خصوص در طول فصل گردشگری که بسیاری از مردم از شهر دیدن می کنند را به یاد داشته باشید. در صورت تهدید با شماره اضطراری (112)، پلیس (997) یا افسران گارد (986) تماس بگیرید.
در خیابان:
• در شب از خیابان های روشن شده و مورد استفاده توسط مردم را انتخاب کنید. از این موارد اجتناب کنید : مناطق تاریک، متروکه،پارک ها، باغ ها، خیابان های جانبی.
• هرگز اسناد، پول و تلفن همراه را در نقاط به راحتی در دسترس و قابل مشاهده نگذارید.
در سفر:
• هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی مراقب باشید.
وسایل نقلیه:
• اسناد را در داخل خودرو نگذارید.
• اگر قصد دیدن شهر بدون وسیله نقلیه دارید، کلیدها را در یک مکان امن قرار دهید، مانند اتاق هتل خود.
دفاتر مبادله ارز:
پول را می توان در بانک ها رد و بدل کرد. بانک ها معمولا کمیسیون را پرداخت می کنند و مبادله سودآورتر است.
هی تبادل پول در یک دفتر مبادله، با توجه به نرخ ارز، توجه کنید. شما همچنین می توانید آنها را با ادارات دیگر یا با نرخ های منتشر شده در سایت www.nbp.pl مقایسه کنید.
نرخ ارز نمایش داده شده در خارج از دفتر را با یک دفتر دیگر مقایسه کنید!

درباره کراکوف
شهر کراکوف

وضعیت آب و هوایی

شهر کراکوف دارای تابستان‌های گرمی می باشد اما هوا در این شهر زیبا به ندرت شرجی است. و اما امکان وجود باران می باشد. بهار و پاییز هوای مطلوبی دارد اما در این موقع سال باران کمی می بارد.اما این شهر در زمستان بسیار سرد می باشد و گاهی اوقات هم یخبندان است.

جاذبه‌های شهر کراکوف

میدان بازار اصلی

کلیسای ویرجین ماری

کلاف هال

کوه‌های تاتراس

کارخانه‌ اسکار شیندلر

قلعه سلطنتی واول

خیابان فلوریانسکا

منطقه‌ یهودی‌ها

هتل های لهستان

هتل های 3 ستاره لهستان

هتل های 4 ستاره لهستان

هتل های 5 ستاره لهستان

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!