هر آنچه باید درباره فلورانس بدانید

هر آنچه باید درباره فلورانس بدانید

درباره فلورانس، شهری است که روح رنسانس و هنر در آن به وضوح لمس می‌شود. هر ساله گردشگران و توریست‌های بسیاری جهت بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه‌های بی‌نظیر …

درباره فلورانس، شهری است که روح رنسانس و هنر در آن به وضوح لمس می‌شود. هر ساله گردشگران و توریست‌های بسیاری جهت بازدید از اماکن تاریخی و جاذبه‌های بی‌نظیر این شهر، از طریق رزرو تور اروپا سفر می‌نمایند. درباره فلوران س جالب است بدانید که این شهر دارای آب و هوای معتدلی بوده و فصول تابستان و پاییز بهترین زمان سفر به این شهر می‌باشد.

فلورانس

شهر فلورانس یکی از زیباترین و بی‌نظیر‌ترین شهرهای تاریخی کشور ایتالیا می‌باشد و از جمله پرجمعیت‌ترین شهر توسکانی به شمار می‌آید. فلورانس شهری است که در وهله اول ورود به این شهر جذب روح رنسانس و هنر دمیده شده در آن خواهید شد و در یک نگاه به ساختار و جاذبه‌های فلورانس خود را در گذشته‌های خیلی دور حس خواهید کرد.

هر آنچه باید درباره فلورانس بدانید | یوروپ تورز

شما می‌توانید با سفر به شهر فلورانس و پیاده روی در خیابان‌های این شهر شاهد زیبایی‌ها و جاذبه‌های تاریخی این شهر باشید. در سال 1982 فلورانس به عنوان میراث فرهنگی جهانی نام خود را در یونسکو ثبت کرد. درباره شهر فلورانس می‌توان گفت زبان رسمی آن ایتالیایی بوده و واحد پولش یورو می‌باشد.

هم چنین هزینه‌های زندگی در شهر فلورانس با مقایسه شهرهای دیگر ایتالیا بسیار مناسب می‌باشد البته توجه داشته باشید که میزان هزینه‌های زندگی شما بستگی به انتخاب‌تان دارد که در خصوص این موضوع در بخش‌های بعدی به صورت کلی صحبت خواهیم کردیم. با ما همراه باشید تا اطلاعاتی بسیار مفید درباره فلورانس کسب کنید.

آب و هوای فلورانس

از دیگر موضوع‌هایی که درباره فلورانس می‌توان اشاره کرد آب و هوای شهر فلورانس می‌باشد که در حالت کلی این شهر دارای آب و هوای معتدل و مناسبی می‌باشد و این امر در جذب گردشگران و مسافران به سوی خود بسیار تاثیرگذار می‌باشد. در فصل تابستان روزهای گرم و مرطوب و شب‌های نسبتا سرد را شاهد هستیم و در فصل زمستان روزهای سرد و شب‌های به ندرت سرمای هولناک را مشاهده می‌کنیم؛ و در تمامی فصول سال به جز فصل تابستان بارندگی در میزان مناسب مشاهده می‌شود.

شما می‌توانید با انتخاب یکی از فصول با توجه به شرایط و موقعیت خود به شهر فلورانس سفر کنید و زیبایی‌های این شهر را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. بی‌شک آب و هوا از جمله مواردی می‌باشد که افراد در هنگام سفر خود به مقصدشان به آن توجه بسیار زیادی دارند که می‌توان گفت شهر فلورانس با دارا بودن آب و هوای معتدل گزینه بسیار مناسبی برای مسافرت در تمامی فصول می‌باشد.

آب و هوای فلورانس | یوروپ تورز

بهترین زمان سفر به فلورانس

از دیگر اطلاعاتی که درباره فلورانس می‌توان ارائه داد بهترین زمان سفر می‌باشد همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم شهر فلورانس با دارا بودن آب و هوای معتدل بسیار مورد توجه افراد و گردشگران واقع می‌باشد اما در حالت کلی می‌توان گفت بهترین زمان سفر به فلورانس فصول تابستان و پاییز می‌باشد. چرا که در این فصول با حاکم بودن هوای گرم و بارندگی بسیار نادر افراد می‌توانند بدون اذیت شدن از شرایط اقلیمی به راحتی به سفر خود بپردازند.

در فصل پاییز با خنک شدن کم کم هوا و زرد رنگ شدن برگهای درختان حال و هوای شهر فلورانس بسیار دل انگیز و دیدنی می‌شود و می‌توان گفت با حال و هوای عاشقانه‌ای که در سطح شهر فلورانس به وجود می‌آید گزینه بسیار مناسبی برای پیاده روی دو نفره‌ای می‌باشد.

بهترین زمان سفر به فلورانس | یوروپ تورز

جاذبه‌ های فلورانس

بی شک در هنگام جستجوی اطلاعاتی درباره فلورانس و راهنمای سفر به فلورانس جاذبه‌های تفریحی و تاریخی از جمله مهم‌ترین مواردی می‌باشد که افراد می‌خواهند از آن اطلاعات کافی داشته باشند. از جاذبه‌های تاریخی این شهر می‌توان به کلیسای جامع فلورانس اشاره کرد این کلیسا در مرکز شهر واقع می‌باشد و به دلیل دسترسی بسیار آسان به این کلیسا گردشگران و توریست‌های بی‌شماری را به سوی خود جذب می‌کند. این کلیسا از تاریخی‌ترین کلیساهای کشور ایتالیا می‌باشد و با دارا بودن طراحی و دکوراسیون خارجی منحصر به فرد توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

تعمیدگاه سان جیووانی یکی دیگر از جاذبه‌های تاریخی این شهر می‌باشد و از مهم‌ترین اماکن مذهبی به شمار می‌آید فضای داخلی این مکان بسیار جذاب و بی‌نظیر می‌باشد بازتاب نور به تزئینات طلاکوبی شده باعث چشم‌انداز شدن طراحی داخلی این مکان می‌شود. از دیگر جاذبه‌های دیدنی فلورانس می‌توان موزه آثار کلیسای جامع، گالری اوفیتری، پونته وچیو و کلیسای سانتا ماریا نوولا ( Basilica of Santa Maria Novella ) را نام برد.

جاذبه‌ های فلورانس | یوروپ تورز

فرودگاه فلورانس

فرودگاه پرتولا و فرودگاه پیزا گالیئو گالیله دو فرودگاه باشکوه و مجللی می‌باشند که در شهر فورانس واقع می‌باشند. این دو فرودگاه از جمله پرتردد‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه‌های این منطقه می‌باشد چرا که روز به روز بر تعداد گردشگران و مسافرانی که به فلورانس سفر می‌کنند افزوده می‌شود این دو فرودگاه دارای امکانات و خدمات بسیار لوکس و باکیفیتی می‌باشند.

فرودگاه فلورانس | یوروپ تورز

هزینه اقامت در فلورانس

هزینه اقامت از دیگر مواردی می‌باشد که بایستی درباره فلورانس بدانید. به صورت کلی می‌توان گفت هزینه زندگی در فلورانس متغیر می‌باشد چرا که با توجه به مکان اقامت شما هزینه‌ای که بایستی تقبل کنید نیز یکسان نخواهد بود. برای مثال اگر شما خواهان اقامت در یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های شهر فلورانس هستید بایستی هزینه گرانی را در مقایسه با هتل‌های با کیفیت و سطح خدمات پایین‌تر بپردازید.

در غیر این صورت اگر برای شما لوکس بودن خدمات اهمیت بسیار زیادی ندارد می‌توانید با اقامت در هتلی با ستاره کمتر و خدمات پایین‌تر هزینه ارزان‌تری را تقبل کنید.

هزینه اقامت در فلورانس | یوروپ تورز

هزینه خورد و خوراک در فلورانس

هزینه خورد خوراک در شهر فلورانس همانند هزینه اقامت متغیر می‌باشد و نمی‌توان مقدار مشخصی را برای آن تعیین کرد. هزینه صرف یک وعده ناهار و یا شام در یکی از شیک‌ترین رستوران‌های شهر فلورانس در مقایسه با یک رستوران و یا غذاخوری سطح پایین بسیار متفاوت می‌باشد.

اگر مایل باشید خودتان آشپزی کنید در این صورت هزینه خوراکتان بسیار ارزان‌تر خواهد بود و این امر بی‌شک مورد رضایت واقع می‌شود. شما می‌توانید با پرداخت حدود 60 یورو مواد غذایی یک هفته خود را تهیه نمایید. هم چنین شما می‌توانید با خرید غذاهای محلی و خیابانی از پرداخت هزینه‌های گران در رستوران‌های لوکس دوری کنید.

هزینه خورد و خوراک در فلورانس | یوروپ تورز

هزینه حمل و نقل در فلورانس

اگر قصد سفر به شهر فلورانس را در سر دارید به شما توصیه می‌شود هتل و اقامتگاه خود را نزدیک به مرکز شهر رزرو نمایید چرا که در این صورت برای حمل و نقل و جابه جایی مجبور نخواهید شد هزینه‌های بسیاری را تقبل کنید و با توجه به این امر که بیشتر جاذبه‌های دیدنی فلورانس نزدیک به مرکز شهر  می باشند به راحتی می‌توانید از مراکز خرید و اماکن دیدنی این شهر بازدید کنید. در غیر اینصورت اگر فاصله بسیار با مرکز شهر دارید سعی کنید تا حدالامکان از تاکسی استفاده نکنید چرا که هزینه تاکسی در مقایسه با سرویس‌های محلی و اتوبوس‌ها بسیار زیاد می‌باشد.

هزینه حمل و نقل در فلورانس | یوروپ تورز

سوالات متداول درباره فلورانس

هزینه زندگی در شهر فلورانس چگونه است؟

هزینه‌های زندگی در شهر فلورانس با مقایسه شهرهای دیگر ایتالیا بسیار مناسب می‌باشد.

آب و هوا در فصول مختلف سال در این شهر چگونه می باشد؟

در فصل تابستان روزهای گرم و مرطوب و شب‌های نسبتا سرد را شاهد هستیم و در فصل زمستان روزهای سرد و شب‌های به ندرت سرمای هولناک را مشاهده می‌کنیم؛ و در تمامی فصول سال به جز فصل تابستان بارندگی در میزان مناسب مشاهده می‌شود.

بهترین زمان سفر به شهر فلورانس چه زمانی می‌باشد؟

در حالت کلی می‌توان گفت بهترین زمان سفر به فلورانس فصول تابستان و پاییز می‌باشد. چرا که در این فصول با حاکم بودن هوای گرم و بارندگی بسیار نادر افراد می‌توانند بدون اذیت شدن از شرایط اقلیمی به راحتی به سفر خود بپردازند.

هزینه خورد و خوراک در فلورانس چگونه می‌باشد؟

هزینه خورد خوراک در شهر فلورانس همانند هزینه اقامت متغیر می‌باشد و نمی‌توان مقدار مشخصی را برای آن تعیین کرد. هزینه صرف یک وعده ناهار و یا شام در یکی از شیک‌ترین رستوران‌های شهر فلورانس در مقایسه با یک رستوران و یا غذاخوری سطح پایین بسیار متفاوت می‌باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!