درباره دانمارک بیشتر بدانیم

درباره دانمارک بیشتر بدانیم

کشور دانمارک، یکی از بهترین و زیباترین کشورهای دنیا است که دارای شرایط بسیار خوبی برای زندگی، کار و تحصیل می‌باشد. این کشور همچنین مملو از جاذبه‌های …

درباره دانمارک: کشور دانمارک یکی از بهترین و زیباترین کشورهای دنیا است که دارای شرایط بسیار خوبی برای زندگی، کار و تحصیل می‌باشد. این کشور همچنین مملو از جاذبه‌های گردشگری بسیاری می‌باشد که همین مسئله باعث شده است تا هر ساله افراد بسیاری برای تفریح و دیدن دانمارک به این کشور زیبا سفر کنند. در ادامه شما را با این کشور زیبا و جذاب بیشتر آشنا خواهیم نمود.

درباره کشور دانمارک بیشتر بدانیم | یوروپ تورز

درباره دانمارک

مستندات تاریخی نشان می‌دهد که مردم دانمارک از 500 سال پیش از میلاد مسیح نیز در این خطه سکونت داشته‌اند و از قرن هشتم، این کشور با یک پادشاهی به وجود آمد.

کشور دانمارک که به نام کشور پادشاهی دانمارک نیز شناخته می‌شود، در قسمت شمال اروپا واقع شده است و حدود 5.5 میلیون نفر جمعیت این کشور است. مساحت کشور دانمارک حدود 42 کیلومتر مربع است. کشور دانمارک سرزمینی کم ارتفاع و حاصلخیز است که در بخش اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت کشور دانمارک، کپنهاگ است که یکی از زیباترین شهرهای این کشور نیز محسوب می‌شود.زبان رسمی مردم این کشور، دانمارکی است اما در قسمت‌های مختلف این کشور، مردم به زبان‌های دیگری همچون آلمانی، گرینلندی و فاروئی نیز صحبت می‌کنند. واحد پول دانمارک، کرون دانمارک است و دین حدود 80 درصد مردم این کشور، مسیحی لوتری است.

از لحاظ اقتصادی این کشور یکی از مرفه‌ترین کشورهای دنیا است که سطح درآمد مردم در آن بسیار کم است و از لحاظ درآمدی، هفتمین کشور پردرآمد در دنیا است. همچنین این کشور، از لحاظ  کم بودن فساد اداری در ادارات این کشور، یکی از برترین کشورهای دنیا می‌باشد. مردم در این کشور بسیار راضی و شاد هستند و طبق بررسی های
به عمل آمده، مردم کشور دانمارک یکی از شادترین مردمان در دنیا هستند.

کشور دانمارک و آب و هوا

کشور دانمارک یکی از کشورهای چهار فصل است و دارای آب و هوایی بسیار عالی است. قسمت های مختلف این کشور دارای اقلیم‌های آب و هوایی متفاوتی است اما با این وجود، تغییرات آب و هوایی در نقاط مختلف این کشور خیلی زیاد نمی‌باشد. کشور دانمارک دارای آب و هوایی معتدل است و به همین دلیل در این کشور بیشتر باران می‌بارد و کمتر شاهد بارش برف در این کشور خواهید بود. سردترین ماه در دانمارک، ماه ژانویه است و گرمترین ماه‌های سال در این کشور، ماه‌های جولای و آگوست است. در سردترین روزهای سال، دما ممکن است به منفی 9 درجه در شب و منفی 2 درجه در روز برسد که قابل تحمل است.

افرادی که دوست دارند به این کشور سفر کنند، می‌توانند در اواخر فصل بهار و یا تابستان به دانمارک سفر کرده و از دیدن این کشور لذت ببرند.

کشور دانمارک و آب و هوا | یوروپ تورز

سیاست کشور دانمارک

کشور دانمارک دارای حکومت مشروطه پادشاهی است و دارای نظام دموکراسی می‌باشد. هیئت دولت در این کشور که نخست وزیر در راس آن قرار دارد، قدرت اجرایی این کشور می‌باشد. قانون گذاری نیز در دانمارک توسط پارلمان ملی این کشور انجام می‌شود. دانمارک دارای چندین حزب می‌باشد که همیشه موافقان و مخالفانی با پارلمان این کشور داشته
است.

ساختارهای کلی اجرایی و وظایف نهادها و پایه‌های سیاسی در این کشور با قانون اساسی آن تعریف می شود. همچنین قانون اساسی کشور دانمارک، وظایف و حقوق شهروندان این کشور را نیز تعیین می‌نماید.

سیاست کشور دانمارک | یوروپ تورز

تحصیلات در کشور دانمارک

کشور دانمارک دارای سیستم تحصیلی بسیار عالی می‌باشد و دانشگاه‌های بسیار خوب و سطح بالایی در این کشور وجود دارند که همین مسئله سبب شده است تا هر ساله افراد بسیاری به قصد تحصیل به این کشور سفر کنند. تحصیلات برای کودکان 7 تا 16 ساله در این کشور رایگان و اجباری است.

پس از پایان دوره سال نهم، دانش‌آموزان می‌توانند مدرسه را ترک کرده و یا دوباره ادامه تحصیل دهند. در واقع خواندن پایه دهم در این کشور، اختیاری است و افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع عالیه را دارند می‌توانند در پایه دهم و بالاتر از آن ادامه تحصیل دهند. پایه دهم با هدف آماده‌سازی دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و یا دادن آموزش‌های لازم برای زندگی خارج از مدرسه می‌باشد. نکته‌ای که در سیستم آموزشی این کشور بسیار جالب می‌باشد این است که از سال اول تا هفتم، امتحانی وجود ندارد و به دانش‌آموزان نمره‌ای داده نمی شود، اما از سال هشتم تا دهم، نمراتی در مقیاس ده به دانش‌آموزان داده می‌شود.

تحصیلات در کشور دانمارک | یوروپ تورز

مردم کشور دانمارک

بیشتر جمعیت مردم کشور دانمارک، اسکاندیناوی هستند و با مردم کشورهای سوئد و نروژ، خویشاوند می‌باشند و حدود 8 درصد مردم این کشور، مهاجرانی از کشورهای خاورمیانه و جنوب آسیا هستند. بیشترین جمعیت این کشور، در پایتخت این کشور یعنی شهر کپنهاگ زندگی می‌کنند. مردم این کشور همانگونه که گفته شد، یکی از خوشبخت‌ترین و راضی ترین مردمان در دنیا هستند و به همین دلیل امید به زندگی و سرزندگی در مردم این کشور نسبت به سایر کشورها بسیار بالاتر می‌باشد.

مردم کشور دانمارک | یوروپ تورز

فرهنگ مردم دانمارک

مردم کشور دانمارک، همواره رفتار بسیار خوب و دوستانه‌ای با مردم سایر کشورهای دنیا دارند و به همین دلیل هر ساله افراد بسیاری به این کشور سفر می‌کنند. در کشور دانمارک، مساوات و برابری در همه قسمت‌های جامعه دیده می‌شود. مردم این کشور بسیار قانون مدار هستند و اگر کسی از قانون سرپیچی کند،به صورت شفاهی و یا کتبی به او گوشزد خواهند کرد. مردم این کشور بشدت فروتن هستند و حتی زمانی که به موقعیت اجتماعی بسیار بالا یا موفقیتی دست پیدا کنند، سعی در جلب توجه ندارند. با زنان در این کشور بسیار خوب و با احترام رفتار می‌شود و حتی برای مرخصی زایمان، بسیار سخاوتمندانه با زنان رفتار می‌شود.

کودکان در این کشور به گونه‌ای تربیت می‌شوند که از سنین پایین، مستقل می‌شوند و اکثر کودکان این کشور از سنین یک سالگی به مهد کودک فرستاده می‌شوند. ازدواج در این کشور، ضروری نیست و حتی برخی از خانواده‌ها بدون ازدواج شرعی در کنار هم زندگی می کنند.

فرهنگ مردم دانمارک | یوروپ تورز

دین مردم در دانمارک

همانگونه که گفته شد، دین اکثریت مردم این کشور، مسیحی لوتری است. اما در کنار این دین، جامعه‌های مذهبی کوچک و بزرگی همچون یهودیان، مسلمانان و کاتولیک‌ها نیز در این کشور وجود دارند. مردم این کشور در انتخاب دین خود آزاد هستند و می‌توانند آزادانه به تبلیغ دین خود بپردازند و عقاید خود را داشته باشند. بنابراین از لحاظ مذهب، کشور دانمارک یکی از بهترین و آزادترین کشورهای دنیا است که به همه افراد حق انتخاب می‌دهد.

دین مردم در دانمارک | یوروپ تورز

غذا های دانمارکی

کشور دانمارک نیز مانند سایر کشورهای دنیا، دارای غذاهای بسیار لذیذ و خوشمزه است.

 • اسموربرود یکی از ساندویچ‌های خوشمزه دانمارکی است که از تکه‌های گوشت، پنیر، سبزیجات و … تشکیل شده است.
 • فیس فریکادلر بدون شک یکی از خوشمزه‌ترین غذاهای دانمارکی است که در دنیا نیز طرفداران خاص خود را دارد. این غذا از ماهی سرخ شده با ادویه‌ها و سس‌های مخصوص تشکیل شده است.
 • پولسر یا همان هات داگ دانمارکی، یکی از غذاهای محبوب این کشور است.
 • فریکادلر نوعی کوفته گوشت است که یکی از غذاهای لذیذ و خوشمزه دانمارکی‌ها به حساب می‌آید.
 • پاته جگر یکی از میان وعده‌های خوشمزه دانمارکی است که از جگر،ادویه‌های مختلف، تخم مرغ، آرد و … تشکیل شده است.
 • فلاسکستگ یکی از غذاهای بسیار معروف دانمارکی است که در مجالس خاص سرو می‌شود. این غذا برش‌های کباب شده گوشت به همراه سس و ادویه‌های مخصوص است.
 • شاه ماهی نیز یکی از غذاهای بسیار محبوب دانمارکی‌ها است.
 • شیرینی دانمارکی نیز یکی از شیرینی‌های معروف این کشور است که در سراسر دنیا نیز شناخته شده می‌باشد.
غذا های دانمارکی | یوروپ تورز

سیستم درمانی دانمارک

سیستم بهداشتی و درمانی کشور دانمارک بیشتر از طریق مالیات اداره می‌شود و افرادی که اقامت دائمی این کشور را دارند و شهروند دانمارک محسوب می‌شوند، می‌توانند از خدمات رایگان درمانی این کشور در بخش عمومی استفاده کنند.  در وهله اول مردم به سراغ پزشک عمومی می‌روند و اگر نیازی بود، بعدا به پزشک متخصص مراجعه می‌کنند. البته در قسمت دندانپزشکی این بحث فرق دارد و مقدار کمی از هزینه‌های آن توسط دولت پرداخت می‌شود و بیشتر هزینه‌های آن توسط اشخاص باید پرداخت شود.

سیستم درمانی دانمارک | یوروپ تورز

آداب و رسوم مردم دانمارک

 • مردم کشور دانمارک، اغلب برای هدیه دادن به هم از گل، شکلات و یا نوشیدنی استفاده می‌کنند و در کریسمس یا روز تولد، به عزیزان و دوستان خود هدیه می‌دهند.
 • سر وقت بودن برای دانمارکی‌ها بسیار مهم است و مردم این کشور در محافل مختلف به آن بسیار اهمیت می‌دهند.
 • اگر برای صرف ناهار یا شام به خانه یک دانمارکی دعوت شدید، باید بدانید که به هنگام غذا خوردن نباید درباره کار صحبت کنید. همچنین پیش از رفتن به سر میز، باید منتظر باشید تا میزبان صندلی شما را نشان دهد.
 • رعایت آداب اجتماعی و احترام گذاشتن به دیگران برای دانمارکی‌ها بسیار مهم است.
 • پیروی از قانون در هر ساعت و هر شرایطی برای دانمارکی‌ها بسیار اهمیت دارد.
آداب و رسوم مردم دانمارک | یوروپ تورز

کشور دانمارک و بهترین هتل ها

 • هتل استار کپنهاگ با آنکه هتلی سه ستاره است اما با امکانات بسیار خوبی که برای مسافران فراهم نموده است، توانسته است به یکی از بهترین هتل‌های دانمارک تبدیل شود.
 • هتل مرکور کپنهاگ نیز هتلی سه ستاره است که با این وجود، توانسته است رضایت بسیاری از مسافران مخصوصا زوج‌های جوان را در کوتاه مدت جلب نماید.
 • هتل برترامس یکی از هتل‌های بسیار خوب کپنهاگ است که امکانات خوب این هتل در کنار موقعیت مناسب و دسترسی ساده به آن، توانسته است آن را به یکی از هتل‌های خوب دانمارک تبدیل نماید.
 • هتل ایمپریال (Imperial Hotel)، یکی از هتل‌های چهار ستاره شهر کپنهاگ است که در مرکز شهر واقع شده است و دارای امکانات رفاهی بسیاری برای مسافران است.
 • هتل اسکوئر نیز یکی از هتل‌هایی است که در مرکز شهر کپنهاگ واقع شده و چهار ستاره می‌باشد.
 • هتل آیلند یکی از هتل‌های زیبا و مدرن چهار ستاره در کپنهاگ است که دارای امکانات بسیار و ویژه برای مسافران می‌باشد.
 • هتل آسکوت یکی از بی‌نظیرترین و زیباترین هتل‌های دانمارک است که معروفیت خود را بیشتر به دلیل معماری ویژه و کلاسیک خود دارد.
 • هتل ادمیرال یکی از هتل‌های لوکس و چهار ستاره کپنهاگ است که در دنیا نیز بسیار مشهور و شناخته شده است.

کشور دانمارک و مراکز خرید

شهر کپنهاگ کشور دانمارک، مملو از مراکز خرید رنگارنگ و بسیار جذاب است که شما در سفر به دانمارک می‌توانید انواع سوغاتی‌ها و خریدهای خود را از این مراکز انجام دهید.

 • ایلوم یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید و فشن و مد در کپنهاگ است که شما می‌توانید انواع لباس‌ها، خوراکی‌ها و برندها را در این مرکز خرید مشاهده کنید.
 • ماگاسین دونورد یکی از مراکز خرید بسیار جالب کپنهاگ است که بنایی بسیار تاریخی و جالب نیز دارد. شما می‌توانید علاوه بر خرید انواع پوشاک، کالاهای تزئینی و محصولات آرایشی و بهداشتی، مشهورترین رستوران‌ها و شیرینی فروشی‌ها را نیز در این مرکز خرید مشاهده نمایید.
 • فیکتوروت یکی از مراکز خرید بسیار زیبا در دانمارک است که ساختمانی بزرگ و تمام شیشه‌ای دارد و برای افرادی که عاشق خرید کردن و تفریح هستند، بسیار جالب و دیدنی است.
 • مرکز خرید فردریکسبرگ سنتر (Frederiksberg Centret) یکی از مراکز خرید شاخص دانمارک است که انواع برندهای معروف را می‌توانید در آن مشاهده کنید.

شهر های معروف کشور دانمارک

 • کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک و یکی از زیباترین و معروف‌ترین شهرهای این کشور است.سطح استاندارد زندگی در این شهر بسیار بالا است و انواع ساختمان‌ها و مراکز خدماتی و رفاهی بسیار لوکس و مدرن در این شهر وجود دارند. علاوه بر این، انواع جاذبه‌های دیدنی و گردشگری نیز در این شهر زیبا وجود دارد. معماری شهر کپنهاگ، مدرن و کلاسیک است و همین مسئله به شهر نمایی زیبا بخشیده است.
 • شهر آرهوس را مردم به دلیل دانشگاه‌های مختلفی که در این شهر وجود دارد، می‌شناسند. این شهر یکی از شهرهای آرام و بدون هر گونه استرس و دغدغه در کشور دانمارک است.
 • شهر ادنسه بدون شک یکی از شهرهای تاریخی و بسیار زیبای دانمارک است.  نام این شهر از خدایان اودین نشات گرفته است و شهری سرشار از دیدنی‌های تاریخی می‌باشد.
شهر های معروف کشور دانمارک | یوروپ تورز

کشور دانمارک و جاذبه‌ های دیدنی

 • کاخ امالین بورگ یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های دانمارک است. این کاخ دارای معماری بسیار بی‌نظیری است و سال‌ها محل اقامتگاه زمستانی خانواده سلطنتی بوده است.
 • قلعه کرونبرگ یکی از قلعه‌های بسیار مشهور در دانمارک است.
 • یگزبورگ دایرهیو یک پارک جنگلی بسیار بزرگ است که انواع درختان و گوزن‌ها در آن وجود دارند و دارای منظره‌ای خیره‌کننده است.
 • نیهاون در کپنهاگ، جایی مملو از خانه‌های جذاب و رنگی است که برای هر مسافری دیدن آن بسیار جذاب است.
 • کاخ روزنبرگ نیز یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های دانمارک است.
 • موزه روباز دگن مال، یکی از متفاوت‌ترین موزه‌های دانمارک است که می‌توانید در آن قدم بزنید و از دیدن قسمت‌های مختلف موزه، لذت ببرید.
 • پارک لگو که در شهر بیلوند واقع شده است، یکی از جذاب‌ترین دیدنی‌های دانمارک است که برای همه سنین دیدن آن می‌تواند جالب و متفاوت باشد.
 • جزیره برنهلم (Bornholm island) که در کرانه دریای بالتیک واقع شده است، یکی از جزایر طبیعی و بسیار جذاب در دانمارک است که توانسته است گردشگران بسیاری را به خود جذب نماید.
 • ریبه یکی از شهرهای قدیمی و بسیار زیبای دانمارک است که دارای کوچه‌ها و ساختمان‌هایی بسیار قدیمی و جالب است.

رد بول کپن وا کن، از بزرگترین فستیوال‌ های ورزشی دانمارک

ردبول کپنهاگن یکی از فستیوال‌ها و رویدادهای ورزشی بسیار بزرگ در دانمارک است که هر ساله در ماه ژوئن در شهر کپنهاگ کشور دانمارک برگزار می‌شود. هر ساله ویک بردهای بین‌المللی و درجه یک از اقصی نقاط دنیا برای شرکت در این فستیوال به دانمارک سفر می کنند تا در کانال‌های آبی بسیار زیبای جلوی پارلمان دانمارک و همچنین کاخ کریستین بورگ، باهم به رقابت بپردازند. هر ساله حدود 10 هزار تماشاچی در این فستیوال جذاب و دوست داشتنی شرکت می‌کنند.

رد بول کپن وا کن، از بزرگترین فستیوال‌ های ورزشی دانمارک | یوروپ تورز

فستیوال موسیقی روسکیلد

فستیوال روسکیلد یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین فستیوال‌های موسیقی در قسمت شمال اروپا است که هر ساله در ماه ژوئن تا جولای در کشور دانمارک برگزار می‌شود. شاید جالب باشید که بدانید این فستیوال اولین بار در سال 1971 توسط دو دانش‌آموز دبیرستانی برگزار شده و پایه گذاری شد. این فستیوال که یکی از بزرگترین فستیوال‌های موسیقی در اروپا
است، اولین فستیوال موسیقی برای هیپی‌ها است. جوانان اسکاندیناوی و اروپایی بسیاری به این فستیوال موسیقی علاقمند هستند و هر ساله بیش از 200 هزار نفر از اقصی نقاط دنیا در آن شرکت می‌کنند.

فستیوال موسیقی روسکیلد | یوروپ تورز

موسگارد وایکینگ موت

موسگارد وایکینگ موت بدون شک یکی از متفاوت‌ترین فستیوال‌ها و رویدادهای تاریخی در شهر آرهوس کشور دانمارک است که هر ساله در این شهر تاریخی برگزار می‌شود. شهر آرهوس هر ساله در این تاریخ به مدت یک هفته به محلی برای بازآفرینی نبردهای جذاب و هیجان انگیز وایکینگ‌ها تبدیل می‌شود و انواع صحنه‌های نبرد در این رویداد تاریخی دوباره
بازسازی می‌شوند. در منطقه‌ای که این رویداد در آن برگزار می‌شود، معمولا به سبک زندگی وایکینگ‌ها، چادرهای موقتی و بزرگی به همراه آشپزخانه‌ها، آهنگری‌ها و بازارها دایر میشود. مردم علاوه بر دیدن نبرد وایکینگها، در روزهای آخر این فستیوال می‌توانند انواع مسابقات قایقرانی، نبردهای نمایشی و تن به تن میان هزاران ورزشکار را نیز از نزدیک مشاهده نمایند.

موسگارد وایکینگ موت | یوروپ تورز

کریسمس در دانمارک

برگزاری مراسم کریسمس در کشور دانمارک نیز مانند سایر کشورهای دنیا همراه با جشن و شادی است و مردم این کشور برای برپایی آن، شور و اشتیاق ویژه‌ای دارند. جشن کریسمس در این کشور، هر ساله در باغ‌های تیوولی با تشریفات خاص و ویژه‌ای برگزار می‌شود. باغ های تیوولی بین 17 نوامبر تا 31 دسامبر، مملو از تزئینات زیبا و خیره‌کننده برای
کریسمس است.

خانه‌های چوبی و زیبای تزیین شده با شاخه‌های درختان پوشیده شده از برف، منظره خیره کننده‌ای را برای هر بیننده‌ای به وجود می‌آورد. باغ‌های تیوولی هر ساله با هزاران شی تزیینی و درختان کریسمس زیبا و نورپردازی شده، برای این ایام آماده شده‌اند. بابانوئل نیز با سورتمه خود، همه مردم را به بازار کریسمس که در
پارک کپنهاگ است، دعوت می‌نماید تا همگان از جشن کریسمس در کنار هم لذت ببرند.

کریسمس در دانمارک | یوروپ تورز

دانستنی‌ های جالب درباره مراسمات دانمارک

یکی از جالب‌ترین آداب و رسوم دانمارکی‌ها این است که آشنایان و اطرافیان افراد مجردی که به سن 25 سالگی می‌رسند، در روز تولدشان در خیابان بر روی آنها دارچین و دیگر ادویه‌ها می‌ریزند.این کار برای مسخره کردن فرد مجرد در ناتوانی وی برای پیدا کردن نیمه گمشده خود است.

زمانی که مدارس در تابستان‌ها تعطیل می‌شود، دانش‌آموزان فارغ التحصیلی خود را با برگزاری یک جشن بر روی یک کامیون روباز که در اطراف شهر در ساعات پایانی روز پرسه می‌زند، جشن می‌گیرند.

عید پاک یکی از مهمترین مراسمات دانمارکی‌ها است که آنها با دعوت کردن دوستان خود به اقامتگاه‌های تابستانی خود، این روز را با خوردن نوشیدنی‌ها و غذاهایی مخصوص مانند شاه ماهی، جشن می‌گیرند.

روز سنت مارتین یکی از روزهای مهم در کشور دانمارک است که در این روز، همه دانمارکی‌ها شام را غاز می‌خورند.

دانستنی‌ های جالب درباره مراسمات دانمارک | یوروپ تورز

سوالات متداول کشور دانمارک

تاریخ و تمدن کشور دانمارک به چه سالهایی بر میگردد؟

مستندات تاریخی نشان می‌دهد که مردم دانمارک از 500 سال پیش از میلاد مسیح نیز در این خطه سکونت داشته‌اند و از قرن هشتم، این کشور با یک پادشاهی به وجود آمد.

کشور دانمارک در کجا واقع شده است وجمعیت ان چقدر است؟

کشور دانمارک که به نام کشور پادشاهی دانمارک نیز شناخته می‌شود، در قسمت شمال اروپا واقع شده است و حدود 5.5 میلیون نفر جمعیت این کشور است.

ویژگی های مهم کشور دانمارک چیست؟

مساحت کشور دانمارک حدود 42 کیلومتر مربع است. کشور دانمارک سرزمینی کم ارتفاع و حاصلخیز است که در بخش اسکاندیناوی واقع شده است. پایتخت کشور دانمارک، کپنهاگ است که یکی از زیباترین شهرهای این کشور نیز محسوب می‌شود.زبان رسمی مردم این کشور، دانمارکی است اما در قسمت‌های مختلف این کشور، مردم به زبان‌های دیگری همچون آلمانی، گرینلندی و فاروئی نیز صحبت می‌کنند.

سیستم تحصیلی کشور دانمارک به چه گونه ای میباشد؟

کشور دانمارک دارای سیستم تحصیلی بسیار عالی می‌باشد و دانشگاه‌های بسیار خوب و سطح بالایی در این کشور وجود دارند که همین مسئله سبب شده است تا هر ساله افراد بسیاری به قصد تحصیل به این کشور سفر کنند.

یکی از آداب و رسوم های معروف مردمان دانمارک چیست؟

مردم کشور دانمارک، اغلب برای هدیه دادن به هم از گل، شکلات و یا نوشیدنی استفاده می‌کنند و در کریسمس یا روز تولد، به عزیزان و دوستان خود هدیه می‌دهند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

محمد 30 مهر 1397 پاسخ

عالی ممنونم

بابازاده 28 بهمن 1397 پاسخ

با سلام
ممنون از شما دوست عزیز
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
سفری دیگر
88851080