مشاوره و تماس رایگان

سفر به اروپا +ویزای شینگن

شماره تماس خود را وارد نمایید. با شما تماس بگیریم.

شماره شما با موفقیت دریافت شد. تا چند لحظه دیگر تماس برقرار خواهد شد.

09107636326 --- 021-87700067

درباره بروکسل

 درباره بروکسل

درباره بروکسل مطالب عنوان شده بسیار است. شهر بروکسل دارای نقش بسیار مهمی در سراسر اروپا میباشد، در واقع این شهر پایتخت بلژیک بوده و در بین دولتهای اروپایی دارای ارزش بالایی است. یکی از مسائل بسیار پراهمیت درباره بروکسل جنبه توریستی آن میباشد. در این مطلب قصد داریم از تاریخ این شهر شروع به صحبت نموده، در ادامه آن، از آب و هوا و وضعیت حمل و نقل توضیح دهیم، سپس زبان مردم بروکسل و دیدنی های بروکسل را نام میبریم. بروکسل یک پکیج کامل برای زندگی و گردشگری میباشد و این موضوع سبب محبوبیت بسیار زیاد آن شده است. برای گرفتن ویزای بلژیک و وقت سفارت بلژیک میتوانید با همکاران ما در آژانس سفری دیگر تماس بگیرید.

تاریخچه شگفت‌انگیز درباره بروکسل

آیا بروکسل پایتخت بلژیک است؟ سؤالی که ذهن بسیاری از افراد را درباره بروکسل مشغول نموده است. بروکسل در ابتدا به‌صورت کلی پایتخت بلژیک اعلام شده است اما طبق نظریه‌های قانونی دیده شده برای این شهر درصدی از آن دخالت مستقیم‌تری داشته است و در واقع نمی‌توان گفت که بروکسل پایتخت می‌باشد. البته اغلب افراد، بروکسل را به عنوان پایتخت اصلی بلژیک می‌شناسند. این موضوع به این معنی است که قوانین و مسئولیت‌های بلژیک علاوه بر بروکسل در سایر شهرها نیز دیده می‌شود. ارزش تاریخی بروکسل بسیار بالا می‌باشد و یکی از گزینه‌های ارزشمند تاریخ فرهنگ نیز خطاب خواهد شد. تاریخ شهر بروکسل بسیار مفصل و جالب است.

درباره بروکسل

درباره بروکسل

 

بررسی شرایط آب و هوا بروکسل

یکی از مسائلی که درباره بروکسل مطرح می‌باشد آب و هوای بسیار خارق‌العاده آن می‌باشد. در بروکسل هیچ‌گونه سرمای شدید وجود ندارد. این شهر بهترین آب و هوای معتدل را دارا بوده و شاید یکی از بهترین گزینه‌های انتخابی سفر در تور اروپا و فصول سرد سال باشد. در بروکسل میزان بارش برف بسیار محدود است. می‌توان این‌طور بررسی نمود که شهر بروکسل دارای هوایی بسیار متعادل برای اقامت در فصول سرد بوده و شما می‌توانید از باران نم نم در این منطقه لذت برده و به هیچ عنوان بارش شدید شما را آزرده خاطر نخواهد نمود. آب و هوای بلژیک و شهر بروکسل برای مسافرینی که به دنبال هوای معتدل هستند مناسب است و تور بلژیک به آنها پیشنهاد میشود.

درباره بروکسل

درباره بروکسل

سیستم‌های حمل و نقل شهر بروکسل

در راهنمای سفر به بلژیک درباره حمل و نق این کشور صحبت شده است. شهر بروکسل نیز از این قاعده مستثنا نیست. شهر بروکسل یکی از مناطقی می‌باشد که دارای سیستم‌های مترویی بسیار سریع بوده و در واقع بسیار زودتر از سایر مناطق مترو بروکسل راه اندازی شده است. در بروکسل هیچ‌گونه مشکل حمل و نقل وجود نخواهد داشت، در بررسی‌های انجام‌شده بهترین سیستم‌های اتوبوس‌رانی در شهر بروکسل فراهم‌شده است. در خصوص سیستم دریایی بروکسل لنگرگاه‌های بسیار گسترده فراهم‌شده است که دارای پتانسیل حمل و نقل بسیار گسترده می‌باشد. یک سری حمل‌ونقل‌های والونی نیز در این شهر دیده می‌شود به این معنی که با استفاده از سامانه‌های بلیط داخلی در زمانی بسیار کم می‌توان مسیرهای طولانی را طی نمود.

درباره بروکسل

درباره بروکسل

درباره بروکسل و وضعیت ارتباطات آن

بروکسل یکی از قدرتمندترین سیستم ارتباطات را شامل می‌شود. در این بین می‌بینید که دو فرودگاه با عنوان فرودگاه ملی و فرودگاه جنوب فعالیت دارند، فرودگاه ملی در قسمت مرکزی بروکسل و فرودگاه جنوب در حاشیه این شهر به فعالیت مشغول هستند. روش‌های دیگر ارتباطات بروکسل به این صورت است که افراد می‌توانند از ایستگاههای قطار استفاده نمایند. در بروکسل از بهترین خطوط ریلی که دارای سرعت بسیار بالایی است استفاده شده است.

درباره بروکسل

درباره بروکسل

زبان مردم بروکسل

در مناطق مرکزی بروکسل اغلب افراد با زبان‌های هلندی و فرانسه صحبت می‌نمایند. البته ناگفته نماند یکی از زبان‌های مرسوم در شهر بروکسل می‌تواند زبان فرانسوی باشد و در واقع به عنوان زبان مادری نام برده می‌شود. در بررسی‌های انجام شده اینطور به نظر رسیده است که در ابتدا زبان هلندی بسیار مرسوم بوده و در ادامه با ورود فرانسوی‌ها گرایش به این زبان بیشتر شده است. نتایج نشان می‌دهد مدارس و موسسه‌ها در بروکسل در هر دو زبان فعالیت داشته و این موضوع تبدیل به یک عادت شده است. اما ارگان‌های دولتی در بروکسل همگی به زبان فرانسوی صحبت می‌نمایند. این موضوع سبب شده که افراد برای ادامه تحصیل در سطح دکترا نیاز به یادگیری زبان فرانسوی داشته و این موضوع سبب می‌شود که مدرک زبان فرانسوی را اخذ نمایند.

 

درباره بروکسل

درباره بروکسل

دیدنی های بروکسل

درباره بروکسل، سیستم‌های دانشگاهی متفاوتی را خواهید دید که خود به عنوان پارک‌های گردشگری نیز دیده می‌شوند. در این دانشگاه‌ها علاوه بر سیستم‌ آموزشی بسیار عالی می‌توانید ساعات بسیار مفرحی داشته باشید و از طبیعت بکر آن نیز استفاده نمایید. تخفیف‌های دانشجویی در استفاده از سیستم‌های تفریحی این دانشگاه می‌تواند هزینه‌های شما را بسیار کمتر نماید. بهترین نقطه گردشگری، مدرسه‌های هنری دراماتیک شهر بروکسل می‌باشد. در ادامه قصد داریم شما را موزه و بناهای گردشگری و دیدنی بسیار مهیج شهر بروکسل آشنا سازیم.

 

درباره بروکسل

درباره بروکسل

موزه شهر بروکسل

شاید به گوشتان رسیده باشد که موزه‌های بروکسل در واقع قلب تپنده این منطقه و جزو دیدنی های بلژیک می‌باشند. این ادعا درست و کاملاً استاندارد می‌باشد، وقتی صحبت از موزه شهر بروکسل می‌شود ،در واقع اشاره‌ای دقیق به تاریخ شهر بروکسل شده و انقلاب گسترده این شهر یادآوری خواهد شد. بناهای تاریخی در موزه بروکسل به همراه مجسمه‌های بسیار زیبا و ارزشمند، بهترین نقاشی‌های هنری و دراماتیک و لیست تصاویر تأمل‌برانگیز همگی از دسته نمونه‌های بسیار قدرتمند در موزه شهر بروکسل می‌باشند. موزه شهر بروکسل دارای یکی از مشهورترین مجسمه‌ها می‌باشد که در قسمت بالایی آن تعبیه شده است و با نام مانکن پیس مشهور است.

از دیگر موزه هایی که درباره بروکسل میتوان به آن اشاره کرد، موزه ساز موسیقی یکی دیگر از نمونه‌های دیدنی در این منطقه بوده و بهترین سازهای سراسر جهان در این موزه جمع آوری شده است. این موزه دارای یک رستوران بسیار بزرگ با پنجره‌های شیشه‌ای می‌باشد که خود می‌تواند ساعاتی بسیار ایده آل را برای شما به وجود آورد.

 

درباره بروکسل

درباره بروکسل

جاذبه‌های کاخ عدالت بروکسل

یکی از جاذبه‌های ایده آل در بروکسل کاخ عدالت می‌باشد. معماری کاخ عدالت شهر بروکسل دارای خصوصیات بسیار حیرت‌آور می‌باشد. در قسمت بیرونی این کاخ از پیچیده‌ترین اصول معماری استفاده شده و این موضوع در معماری داخلی کاخ عدالت نیز دیده می‌شود. سقف نوک تیز کاخ عدالت دارای بافتی بسیار زیبا و خارق‌العاده می‌باشد. در این خصوص می‌توان از اهمیت بازسازی کاخ عدالت نیز نام برد. اکثر هتل های کشور بلژیک در بروکسل در نزدیکی این کاخ قرار دارند.

 

درباره بروکسل

درباره بروکسل

بررسی قلعه ون گاس بیک بروکسل

درباره بروکسل و  جغرافیای قلعه معروف آن دیده می‌شود که این قلعه در بین تپه‌هایی بسیار زیبا قرار گرفته و دارای یک شیب بسیار ملایم می‌باشد. در واقع این قلعه شباهت بسیار زیادی به خانه‌ای ییلاقی دارد. این موضوع سبب شده که قلعه ون گاس بیک شهر بروکسل از دسته مشهورترین مکان‌های دیدنی در سراسر جهان باشد. با گشت‌وگذار در قلعه ون گاس بیک شهر بروکسل می‌توانید مجموعه بسیار شگفت‌انگیز هنری را مورد بررسی قرار دهید.

 

درباره بروکسل

درباره بروکسل

پارک آبی شهر بروکسل

پارک آبی بروکسل منطقه‌ای است که هرگز نمی‌شود از آن گذشت! در این پارک ضمن داشتن بهترین سیستم‌های سونا و سرسره‌های آبی از استخرهای گردان نیز استفاده می‌شود. زمین‌های بازی بسیار وسیع در پارک آّبی شهر بروکسل سبب شده کودکان ساعات زیادی را به تفریح بپردازند. یکی از نکات طلایی در خصوص پارک آبی بروکسل تماشای فیلم بوده که در کانکس‌های بسیار زیبا فراهم شده است. درباره بروکسل و این شهر زیبا میشود تا مدتها سخن گفت اما ما تا به همین جا بسنده کرده و مطلب را به پایان می رسانیم.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

مطالب مرتبط