آنچه باید درباره آخن بدانید

آنچه باید درباره آخن بدانید

درباره آخن، میتوان که کی از شهر های گردشگری کشور آلمان می باشد. با کسب آگاهی درباره آخن می توان سفری خوب و برنامه ریزی شده به این شهر زیبا داشت. کسب اطلاعات…

معرفی شهر آخن

شهر آخن از شهر‌های گردشگری کشور آلمان می‌باشد. با کسب آگاهی درباره آخن می‌توان سفری خوب و برنامه‌ریزی شده به این شهر زیبا داشت. کسب اطلاعات درباره آخن شامل فاکتورهای مختلفی می‌باشد که از آن میان می‌توان به گردآوری کلیات درباره این شهر، آب و هوای آخن، جاذبه‌های گردشگری آن و … اشاره کرد. از دیگر مواردی که قبل از سفر به شهر آخن باید در مورد آن کسب اطلاع نمود مراکز اقامتی این شهر و هزینه‌های زندگی در آخن می‌باشد.

آنچه باید درباره آخن بدانید | یوروپ تورز

کشور آلمان

همانطور که می‌دانید کشور آلمان با قدمت تاریخی و جاذبه‌های گردشگری و توریستی متعدد یکی از پربازدید‌ترین کشورهای اروپایی محسوب می‌شود. از جمله شهر‌های توریستی این کشور می‌توان به آخن اشاره نمود که جزء کلان شهر‌های آلمان می‌باشد. با توجه به وفور جاذبه‌های گردشگری در آخن این شهر مقصد تورهای گردشگری متعدد داخلی و خارجی محسوب می‌شود. با کسب اطلاع درباره آخن و جاذبه‌های گردشگری این شهر می‌توان نسبت به مدیریت سفر‌های توریستی اقدام نمود.

کشور آلمان | یوروپ تورز

دانستنی‌ هایی درباره آخن

شهر آخن در حال حاضر یکی از شهر‌های ایالت نوردراین وستفالن در کشور آلمان می‌باشد که در موقعیت جغرافیایی جنوب غربی کشور آلمان قرار دارد. این شهر باستانی که قدمت آن به زمان حکومت رومیان پیوند خورده جایگاه تاجگذاری پادشاهان متعدد بوده و جزء مناطق مرزی محسوب می‌شود. این شهر که در مرز بین آلمان هلند و بلژیک واقع شده با شهر‌هایی مانند کلن، مونشن گلادباخ، لورکوزن، لیژ و هیرلن همجوار و همسایه می‌باشد. زبان رسمی این منطقه از آلمان ریبواری نام دارد و اکثر جمعیت آن پیرو دین مسیحیت هستند.

دانستنی‌ هایی درباره آخن | یوروپ تورز

آب و هوای شهر آخن

آنچه باید درباره آخن قبل از سفر به این شهر دانست اطلاع از وضعیت آب و هوایی این منطقه از آلمان می‌باشد. با گردآوری اطلاعات درباره آخن و وضعیت آب و هوایی آن می‌توان برای سفر در زمان مناسب برنامه‌ریزی نمود. شهر آخن از نظر آب و هوایی معتدل بوده و دوره بارش برف کوتاهی در زمستان دارد. به دلیل آب و هوای مناسب شهر آخن در فصل بهار اغلب گردشگران و توریست‌ها این فصل را برای سفرهای گردشگری به شهر آخن انتخاب می‌کنند. بنابراین فصل بهار و نیز تابستان از فصل‌های شلوغ و پر گردشگر این شهر محسوب می‌شود.

آب و هوای شهر آخن | یوروپ تورز

جاذبه‌ های گردشگری آخن

شهر آخن آلمان به دلیل دارا بودن سابقه و قدمت تاریخی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری متعددی را در دل خود جای داده که مقصد بسیاری از گردشگران می‌باشد. همچنین در نقاط مختلف شهر آخن امکانات تفریحی و توریستی وجود دارد که سبب سرازیر شدن تورها گردشگری داخلی و خارجی به این شهر می‌شود. با گردآوری اطلاعات درباره آخن و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری آن امکان برنامه‌ریزی مناسب برای بازدید از این مکان‌ها و مدیریت زمان برای گردشگران فراهم می‌آید.

جاذبه‌ های گردشگری آخن | یوروپ تورز

کلیسای جامع آخن

وقتی صحبت درباره آخن و جاذبه‌های گردشگری آن به میان می‌آید نمی‌توان کلیسای جامع آخن را نادیده گرفت. کلیسای جامع آخن که نماد و سمبل این شهر شناخته می‌شود به عنوان اولین بنای تاریخی کشور آلمان در اواخر قرن نوزدهم در میراث جهانی یونسکو ثبت شد. این کلیسا که مقصد بسیاری از گردشگران از سراسر دنیا می‌باشد به عنوان مکان تاجگذاری پادشاهان آلمان شناخته می‌شود. همچنین در این کلیسای تاریخی مدفن کارل کبیر قرار دارد که سالانه افراد زیادی از آن بازدید می‌کنند.

چشمه آب معدنی الیزن

شهر آخن آلمان به دلیل داشتن چشمه‌های آب معدنی مختلف در بین توریستها و گردشگران معروف و شناخته شده می‌باشد. از معروف‌ترین این چشمه‌ها در شهر آخن چشمه آب معدنی الیزن می‌باشد که اغلب گردشگران از آن بازدید نموده و برای درمان‌های پزشکی از آن بهره می‌برند. چشمه آب معدنی الیزن دارای گوگرد فراوان و درجه حرارت حدود 52 درجه می‌باشد که می‌توان از آن برای مصارف درمانی استفاده نمود.

برج لوس برگ

یکی از جاذبه‌های گردشگری موجود در شهر آخن برج لوس برگ می‌باشد که به دلیل معماری خاص و زیبای آن شناخته می‌شود. با بازدید از برج لوس برگ می‌توان دید و منظره زیبای شهر آخن را مشاهده کرد. از ویژگی‌های این برج زیبا و منحصر به فرد متحرک بودن آن می‌باشد.

موزه سنتر شارلمان

این موزه که در نزدیکی کلیسای شهر آخن قرار گرفته دارای آثار تاریخی متعددی است که تاریخ این شهر را نشان می‌دهد. در موزه سنتر شارلمان آثار تاریخی مختلف از دوره نئولیتیک تا زمان حاضر گردآوری شده که می‌توان از دیدن آنها لذت برد. از طرف دیگر در بخشی از این موزه نمایشگاه‌های مختلفی در طول سال برگزار می‌شود که با استقبال بازدید کنندگان روبرو می‌باشد.

تالار شهر

یکی از جاذبه‌های توریستی شهر آخن که مربوط به قرن چهاردهم می‌باشد تالار شهر هست. این ساختمان که چندین بار بازسازی شده مورد استفاده اعضای مجلس می‌باشد. از دیدنی‌های جالب تالار شهر می‌توان به نقاشی‌های باشکوه این تالار اشاره کرد. در بخشی از این تالار موزه‌ای از جواهرات سلطنتی قرار دارد که مورد استقبال گردشگران و توریست‌ها می‌باشد.

مراکز اقامتی آخن

از جمله اطلاعاتی که هر گردشگر و توریست باید درباره آخن به دست بیاورد مراکز اقامتی این شهر می‌باشد. شهر آخن به دلیل دارا بودن جاذبه‌های تاریخی هر ساله پذیرای حجم بالایی از گردشگران داخلی و خارجی است. از این رو در جهت رفاه حال مسافران مراکز اقامتی متعدد در این شهر در قالب هتل‌های مجهز مشغول خدمات رسانی هستند. در هتل‌ های شهر آخن کلیه امکانات رفاهی و تفریحی از قبیل اتاق‌های مجهز، سیستم تهویه پیشرفته، اینترنت، خدمات خشکشویی و پارکینگ رایگان در دسترس مسافرین و گردشگران قرار می‌گیرد. از جمله مراکز اقامتی شهر آخن آلمان می‌توان به هتل لئوناردو،best western hotel royal، novotel Aachen city و … اشاره نمود.

مراکز اقامتی آخن | یوروپ تورز

هزینه‌ های زندگی در آخن

هزینه‌های اقامت و زندگی از جمله مواردی است که یک گردشگر باید درباره آخن بداند تا بتواند به بهترین شکل هزینه‌های سفر خود را مدیریت کند. هزینه‌های زندگی در شهر آخن شامل هزینه خرد و خوراک، حمل و نقل و نیز هزینه اقامت می‌باشد که مبلغ قابل توجهی را شامل می‌شود. همچنین به هزینه‌های مذکور باید هزینه بازدید از مکان‌های تفریحی و گردشگری را نیز اضافه نمود.

هزینه‌ های زندگی در آخن | یوروپ تورز

سوالات متداول درباره آخن

شهر آخن آلمان در کجای این کشور قرار گرفته است؟

شهر آخن در حال حاضر یکی از شهر‌های ایالت نوردراین وستفالن در کشور آلمان می‌باشد که در موقعیت جغرافیایی جنوب غربی کشور آلمان قرار دارد.

آب و هوای شهر آخن چگونه است؟

شهر آخن از نظر آب و هوایی معتدل بوده و دوره بارش برف کوتاهی در زمستان دارد.

هزینه های زندگی در آخن آلمان شامل چه هزینه هایی میشود؟

هزینه‌های زندگی در شهر آخن شامل هزینه خرد و خوراک، حمل و نقل و نیز هزینه اقامت می‌باشد که مبلغ قابل توجهی را شامل می‌شود. همچنین به هزینه‌های مذکور باید هزینه بازدید از مکان‌های تفریحی و گردشگری را نیز اضافه نمود.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!