تور پرتغال | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور پرتغال | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور پرتغال، قطعا شما را هیجان زده خواهد کرد. این سرزمین پر زرق و برق می‌تواند بهترین خاطرات را برای شما فراهم سازد. قیمت‌های ارزان در تور پرتغال سبب می‌شود …

تور پرتغال

تور پرتغال قطعا شما را هیجان زده خواهد کرد. این سرزمین پر زرق و برق می‌تواند بهترین خاطرات را برای شما فراهم سازد. قیمت‌های ارزان در تور‌پرتغال سبب می‌شود که بارها و بارها به سراغ این کشور رفته و لذت ببرید. وجود زیباترین بناهای تاریخی در این کشور  بهترین تجربه برای تیم‌های معمار می‌باشد. کشور پرتغال دارای بهترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری بوده و متن زیر این ادعا را به تفضیل به اثبات می‌رساند.

تور پرتغال | شرایط - قیمت - ویزا - هزینه | یوروپ تورز

اطلاعات عمومی تور پرتغال

در بررسی‌های انجام شده در تور پرتغال مشخص شد که اختلاف زمانی کشور پرتغال با تهران حدود 3 ساعت عقب‌تر می‌باشد. زبان اصلی در این کشور پرتغالی بوده و واحد پول استفاده شده یورو می‌باشد. نکته جالب در کشور پرتغال استفاده از شماره 112 برای تمام تیم‌های امداد، پلیس، اورژانس پزشکی و آتش نشانی می‌باشد. در این کشور می‌بایست سمت راست را برای رانندگی انتخاب نمایید.

معروف‌ترین فرودگاه در این کشور فارو بوده و البته فرودگاه مادیرا و فونچال نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مساحت عظیمی در این کشور به فرودگاه پورتلا اختصاص داده شده است که دارای امکاناتی بی‌نظیر و قابل قبول است. موضوع ارزشمند در خصوص سیستم‌های پرواز در این کشور، وجود بهترین تیم‌های رزرو بوده که شبانه روز آماده خدمت رسانی هستند.

وضعیت آب و هوا پرتغال

افرادی که به سراغ تور پرتغال می‌روند در ابتدا می‌بایست از وضعیت آب و هوایی پرتغال اطمینان حاصل نمایند. به جرات می‌توان گفت که کشور پرتغال گرم‌ترین کشور در اروپا می‌باشد. به طور کلی پرتغال و اسپانیا دارای یک سبک آب و هوا هستند. این کشور به آب و هوایی معتدل و مدیترانه‌ای مشهور است. به سراغ شمال کشور پرتغال که برویم میانگین دما 15 درجه سانتی گراد بوده و با حرکت به سمت جنوب به 18 درجه سانتی گراد خواهیم رسید.

وجود باران‌های پی‌در‌پی و وزش بادهای موسمی در فصل پاییز و زمستان این کشور طبیعی می‌باشد. در تابستان دمای هوا گاه به 40درجه رسیده که تا حدودی گرم اعلام شده است. بخش‌های شمالی این کشور دارای دمای کمتر از قسمت‌های مرکزی بوده و می‌تواند یکی از بهترین مکان‌ها در تور‌پرتغال محسوب شود.

بهترین زمان برای تور پرتغال

فصل تعطیلات در کشور پرتغال، تابستان اعلام شده است اما این موضوع همیشه با گرمای زیاد همراه است. آگوست گرم‌ترین ماه در کشور پرتغال می‌می باشد. در این ماه هزینه‌هایی که برای اقامتگاه‌های ساحلی در نظر گرفته می‌شود بسیار گران می‌باشد. موضوعی که به نوبه خود بسیار مهم است بازدید از مکان‌های تاریخی بوده و بهترین زمان در این خصوص ماه مه یا اکتبر اعلام شده است. فصل زمستان دارای میزان بارش بالایی است اما بهترین زمان برای گردشگری در بخش مرکزی این کشور می‌باشد.

بخش‌های جنوبی این کشور اغلب دارای آب و هوایی مطبوع و ملایم است. در نظر داشته باشید که تور پرتغال در فصل‌های زمستان، شما را با زیباترین صحنه‌های برف روبرو خواهد نمود. در یک جمع بندی دیده می‌شود که بهترین فصل برای استفاده از تور‌پرتغال فصل بهار می‌باشد. شکوفه‌های بادام در این فصل رقص کنان بوده و بهترین و زیباترین طبیعت در انتظار شما خواهد بود. اگر علاقمند به فصل پاییز هستید ماه اکتبر بهترین زمان برای شما خواهد بود. در این فصل می‌توانید از دریا نیز استفاده نمایید.

هزینه‌ های معمول تور پرتغال

خوشبختانه هزینه‌های اعلام شده در تور پرتغال بسیار ارزان و مناسب هستند. با نگاهی به هزینه اقامت می‌توان نتیجه گرفت که اگر از هاستل استفاده نمایید در هزینه شما بسیار صرفه جویی خواهد شد. هزینه هر اتاق حدود 10 یورو بوده و اگر خواهان لوکس‌ترین اتاق هستید نیاز به هزینه 40 یورویی می‌باشد. حتی می‌توانید از اتاق‌های مشترک استفاده نمایید و هزینه خود را نصف کنید. هزینه غذا در تور‌پرتغال اغلب شامل یک وعده غذایی می‌باشد که خود شامل چندین درجه بندی است.

در این کشور هزینه وسایل حمل و نقل عمومی ارزان بوده و به این صورت می‌توانید تمام نقاط این کشور را مورد بررسی قرار دهید. اتوبوس‌های درون شهری از بهترین نمونه‌های ارزان برای شما خواهد بود. نکته حاءز اهمیت در کشور پرتغال فعالیت‌های تفریحی ارزان می‌باشد. موزه‌ها و بناهای تاریخی با کمترین هزینه قابل بازدید می‌باشند. البته ساعت کاری این مناطق در فصل زمستان بسیار کمتر خواهد بود.

جاذبه‌ های گردشگری در تور پرتغال

اگر می‌خواهید از بهترین تور پرتغال استفاده نمایید با پایتخت این کشور شروع کنید. لیسبون شهری بسیار دیدنی و خارق العاده می‌باشد. این شهر دارای بهترین غذاهای محلی بوده و بیشترین طعم استفاده شده در غذای‌های این شهر فلفل تند می‌باشد. شهر لیسبون دارای مردمی مهربان و بسیار خون گرم بوده و از بهترین مکان‌های تاریخی برخوردار است.

این شهر دارای مساحتی محدود بوده و پیاده روی چند ساعته باعث می‌شود که 70 درصد این شهر را مورد بازدید قرار دهید. بخش‌های تاریخی از جذاب‌ترین خصوصیات این شهر می‌باشد. یکی از نمونه‌های پیشنهادی در تور‌پرتغال می‌تواند قلعه سنت جرج باشد. بازدید از کلیساهای متعدد در این شهر یکی از بهترین خاطرات را برای شما به همراه خواهد داشت.

جاذبه‌ های گردشگری در تور پرتغال | یوروپ تورز

بنای تاریخی در تور پرتغال

کلیسایی بسیار زیبا در این کشور دیده می‌شود که دارای بنای بسیار زیبا یونسکو (UNESCO) بوده و در واقع شاهکاری خارق العاده در اروپا محسوب می‌شود. شما برای بازدید از کلیسا به یک روز کامل زمان نیاز دارید. تزیینات داخل کلیسا با توجه به قرن شانزده می‌باشد. وجود درهای بزرگ در این کلیسا به نوبه خود دارای بهترین ارزش می‌باشد. شما حتی می‌توانید از تور‌پرتغال به صورتی استفاده نمایید که هزینه بازدید از این کلیسا برای شما رایگان باشد.

نمونه‌های تاریخی دیگری که در این کشور دیده می‌شود صومعه سانتا ماریا می‌باشد. بخش‌های مختلفی در این بنای تاریخی دیده می‌شود که مهمترین آن ایوان‌ها و کتابخانه‌ها می‌باشد. وجود آشپزخانه‌های بزرگ بر زیبایی این منطقه افزوده است. این بنای تاریخی در فصل زمستان بسیار مناسب و ارزان می‌باشد. مورد دیگر در خصوص بنای تاریخی این کشور شهر کوچی یونسکو می‌باشد. معبد دایانا دارای ستون‌هایی بسیار بلند بوده و سراسر این معبد دارای طبیعتی بکر و ایده آل است.

بازدید از جزایر در تور پرتغال

جزایر آزور که خود از 9 جزیره مجزا تشکیل شده است در اقیانوس اطلس قرار گرفته و به پایتخت کشور پرتغال بسیار نزدیک است. فرقی نمی‌کند کدام یک از این 9 جزیره را انتخاب نمایید شما در نهایت آرامشی بی‌نظیر را تجربه خواهید نمود. از نکات طلایی در این جزیره حیات وحش بسیار جذاب آن است. وجود چشم انداز‌هایی بسیار زیبا از جاذبه‌های این جزایر می‌باشد. در انتخاب تور‌پرتغال از جزایر آزور غافل نشوید.

تفریحات در تور پرتغال

ورزش‌های آبی از مشهورترین تفریحات در تور پرتغال است. اگر به جنوب پورتو دومین کشور پرتغال نگاهی بیندازید یک منطقه بسیار کوچک دانشگاهی دیده می‌شود که از جمله مشهورترین تاریخ کشور پرتغال را به خود اختصاص می‌دهد. در واقع این منطقه بر روی کانال آبی احداث شده است. ونیز آبی، نامی بسیار برازنده برای این منطقه می‌باشد. ورزش‌های آبی از دسته نمونه‌های بسیار ارزشمند در این منطقه می‌باشد.

موج سواری و ورزش‌های مربوط به آب از دسته نمونه‌های مشهور در این بین اعلام شده است. کویمبرا یکی از شهرهای مطرح شده در تور پرتغال بوده که به شهر دانشگاهی معروف است. وجود کتابخانه‌های بزرگ، این شهر را معروف کرده است. خیابان‌های قدیمی این شهر دارای بافتی بسیار ایده آل است.

تور پرتغال ارزان

اگر به دنبال تور پرتغال ارزان هستید باید کمی قانع باشید. داشتن تمامی امکانات با هزینه‌ای کم اغلب کمی عجیب و یا غیر ممکن می‌باشد. به نیت دیدن این کشور زیبا و شهرهای خارق العاده آن باشید و خودتان را درگیر زرق و برق‌های دیگر نکنید. استفاده از غذاهای ویژه و گران در این کشور برای یکبار کافی بوده و هزینه‌ای مجدد در این مورد اغلب غیر منطقی می‌باشد.

زمانی را برای سفر به پرتغال انتخاب نمایید که بتوانید از مکان‌های فرهنگی و تفریحی در این کشور با کمترین قیمت بهرمند شوید. دقت نمایید که تور پرتغال در فصل‌های مختلف دارای تعرفه بندی‌های متنوعی می‌باشد و این موضوع می‌تواند به نوبه خود در انتخاب شما بیشترین تاثیر را بگذارد. گاه می‌توان با تور پرتغال ارزان نیز سفری هیجان انگیز داشت. در این بین همیشه نمونه‌های مختلفی نیز پیش روی شما قرار می‌گیرد.

تور پرتغال لوکس

افرادی که به دنبال یک تور پرتغال لوکس هستند می‌بایست چه معیارهایی را بررسی نمایند؟ در تور پرتغال لوکس امکانات حرف اول را می‌زند. بهترین هتل‌ها و بهترین خدمات در راس این ویژگی‌ها قرار دارد. دقت نمایید که قیمت تور پرتغال لوکس بسیار متفاوت از مدل‌های متوسط می‌باشد و این موضوع به نوبه خود می‌تواند در انتخاب شما تاثیر بگذارد. در چنین توری اغلب خدمات به صورت کامل هستند. در واقع هرچه میزان هزینه پرداختی شما بیشتر باشد به همان نسبت می‌توانید هتلی با اتاق بهتر را رزرو نمایید.

شما می‌توانید از تمام وعده‌های غذای اصلی کشور پرتغال بهرمند شوید. امکان بازدید از تمام مکان‌های تفریحی برای شما فراهم می‌باشد. در تور پرتغال لوکس افرادی به عنوان راهنما همراه شما بوده و توضیحاتی جالب در خصوص قسمت‌های مختلف این تور ارائه خواهند نمود. دقت نمایید که هزینه تور پرتغال درجه یک از سایر تورهای اروپایی ارزان‌تر است، پس به نوبه خود می‌تواند انتخابی مناسب و قابل قبول باشد.

رزرو تور پرتغال

آیا هنوز هم برای تهیه بلیط‌های سفر خود از روش‌های قدیمی و حضوری استفاده می‌نمایید؟ رزرو تور پرتغال در بهترین شرایط برای شما فراهم شده است و می‌توانید از رزرو‌های اینترنتی در کمترین زمان بهرمند شوید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش ما از درجه بندی‌های مختلفی که برای تور پرتغال عرضه شده است استفاده نموده و مناسب‌ترین را سفارش دهید.

رزرو تور پرتغال | یوروپ تورز

در این هنگام تیم‌های مشاور با شما تماس حاصل نموده و توضیحات تکمیلی را عنوان می‌نمایند. امکان لغو نیز برای شما طبق قانونی خاص فراهم شده است. دیگر نگران هزینه‌های اضافی نباشید. شما می‌توانید از تور پرتغال در درجه‌ای که برایتان ایده آل‌تر است استفاده نمایید. در بررسی‌های اخیر دیده شده که روش‌های اینترنتی بهترین و ارزان‌ترین سبک برای رزرو تور پرتغال می‌باشند.

سایت‌ های تبلیغاتی تور پرتغال

چگونه می‌توانید سایت‌های تقلبی را از سایت‌های اصلی شناسایی نمود؟ شاید برایتان پیش آمده که دوستانتان از اعتماد به تور گردشگری پشیمان شده و نتیجه را بسیار دورتر از ادعایی که در ابتدا عنوان شده، می‌بینند. در این حالت همیشه مسایل مختلفی دیده می‌شود.

سایت‌هایی هستند که تنها جنبه تبلیغات داشته و مسایل دیگری برایشان مطرح نمی‌باشد، آنها می‌خواهند به درآمد برنامه‌ریزی شده خود برسند و به این ترتیب به مسایل مختلفی دست می‌زنند را نظر مخاطب را جلب نمایند. بنابراین سایتی که دارای میزان تبلیغ و زرق و برق زیاد است اغلب غیر قابل اعتماد می‌باشد.

از سایت‌هایی استفاده نمایید که دارای پنلی مشخص برای نظرات کاربران هستند در این سایت‌های می‌توانید در همان ابتدا و قبل از رزرو با دیدی شفاف اقدام نمایید. وجود وعده‌هایی عجیب در خصوص انواع کیفیت و امکانات، اغلب غیر معقول است. هرگز بهترین هتل و یا لوکس‌ترین ماشین کم هزینه نخواهد بود. هرگز نمی‌توانید در زمان گرانی، تور پرتغال را ارزان و یا با تعرفه‌ای غیر عرف پیدا نمایید. چنین مسایلی در سایت‌های تبلیغاتی جنبه منفعتی دارد و راه به جایی نخواهد برد.

تور پرتغال تابستان

کشور پرتغال در تابستان گرم است اما میزان سفر در این فصل بسیار بالا می‌باشد. علت این موضوع هزینه مناسب تور پرتغال در فصل تابستان است. اگر تحمل کمی گرما برایتان مقدور است می‌توانید فصل تابستان را انتخاب نمایید. این فصل بهترین مورد مراجعه افراد بوده و می‌تواند به نوعی دارای بهترین قیمت گذاری‌ها باشد. شما امکان استفاده از استخرهای روباز و بسته را دارید و این موضوع در سایر فصل‌ها برای شما فراهم نشده است. بهترین زمان برای رزرو تور پرتغال در تابستان اواسط این فصل می‌باشد که میزان مراجعه نیز قابل تحمل‌تر است.

تور پرتغال نوروز

مردم عزیز ایران بهترین زمان برای مسافرت را تعطیلات نوروز می‌دانند. تور پرتغال نوروز یکی از بهترین انتخاب برای عموم مردم می‌باشد. وجود آفرهای نوروزی از نکات طلایی برای انتخاب این تور بوده و بهترین امکانات نیز فراهم خواهد بود. پیشنهاد ما این است که رزرو خود را در اوایل و یا اواسط زمستان انجام دهید در این وضعیت بهترین امکانات با قیمتی مناسب برای شما فراهم می‌باشد و می‌توانید در زمانی کافی به سفارش بپردازید. شما هرچه بیشتر بر این موضوع تمرکز نمایید زمان کمتری را از دست داده‌اید.

انواع قیمت تور پرتغال

برای اطلاع از قیمت تور پرتغال می‌بایست به روز باشید. تعرفه‌های تعیین شده برای تور پرتغال اغلب دارای نوسان بوده و می‌بایست به سراغ جداول قیمت بندی بروید. قیمت تور پرتغال ارزان دارای رنجی مشخص است و معمولا از آن کمتر نمی‌شود. انواع مختلفی از تور پرتغال دیده می‌شود که دارای دسته قیمت‌های متوسط هستند و به طور کلی دارای بیشترین انتخاب بوده و اغلب در کمترین زمان رزروشان به پایان می‌رسد. این سبک از تور پرتغال بیشترین رتبه را کسب کرده است.

بهترین نوع تور پرتغال

تعریف افراد از بهترین تور پرتغال باهم فرق دارد. عده‌ای دارای نگرش ایده آل بوده و امکانات برایشان حرف اول را می‌زند. عده‌ای دیگر هستند که تنها بازدید از مکان‌های تفریحی برایشان دارای اهمیت بوده و در فکر مسایل جانبی نیستند. بنابراین بهترین تور پرتغال بسته به شرایط تعیین می‌شود. البته شما می‌توانید از طریق تیم‌های فروش بهترین نوع از تور پرتغال را بررسی نمایید و از فیلترهای مطرح در این بین به سادگی بگذرید.

بهترین نوع تور پرتغال | یوروپ تورز

جمع بندی در انتخاب تور پرتغال

ابتدا شفاف‌سازی نمایید. لیست انتظارات را یادداشت نمایید. بهترین‌ها را پررنگ کنید. گزینه‌های کم اهمیت را کنار بگذارید. با توجه به معیارهای تعیین شده به سراغ بهترین و یا نزدیک‌ترین تور پرتغال بروید. از تیم‌های راهنما استفاده نمایید. این تیم‌ها بهترین کمک را به شما خواهند نمود. شما می‌بایست از بهترین روال‌ها در هزینه‌های کمتر استفاده نمایید. تور پرتغال به نوبه خود دارای چندین نوع می‌باشد و این موضوع انتخاب شما را ساده‌تر می‌نماید.

از پایتخت این کشور غافل نشوید. شما می‌توانید بهترین و ارزان‌ترین و لذیذترین غذا در را کشور پرتغال امتحان نمایید. انواع تور پرتغال با بهترین قیمت‌ها پیش روی شماست کافیست بخواهید نمونه‌ای مناسب با سلیقه خود را انتخاب نمایید. زمان انتخاب این تور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اگر بتوانید جداول قیمت بندی تور پرتغال را به درستی دنبال نمایید قطعا بهترین خاطرات را برای خود رقم خواهید زد.


سوالات متداول تور پرتغال

آب و هوای کشور پرتغال چگونه میباشد؟

به طور کلی پرتغال و اسپانیا دارای یک سبک آب و هوا هستند. این کشور به آب و هوایی معتدل و مدیترانه‌ای مشهور است.

بهترین فصل برای انتخاب تور پرتغال، چه فصلی میباشد؟

در یک جمع بندی دیده می‌شود که بهترین فصل برای استفاده از تور پرتغال فصل بهار می‌باشد.

به طور کلی هزینه های تور پرتغال چقدر میباشد؟

خوشبختانه هزینه‌های اعلام شده در تور پرتغال بسیار ارزان و مناسب هستند. با نگاهی به هزینه اقامت می‌توان نتیجه گرفت که اگر از هاستل استفاده نمایید در هزینه شما بسیار صرفه جویی خواهد شد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

ترابی 13 آذر 1397 پاسخ

باسلام
در باره پرتغال سایت شما را مطالعه نمودم لطفا در مورد لیست توره و قیمت آنها من را راهنمایی کنید

safaridigaradmin 21 آذر 1397 پاسخ

با سلام و احترام
لطفا تاریخ و تور مدنظرتون رو بفرمایید؟
امکان برنامه ریزی تور توسط شما به دلخواه شما نیز وجود دارد
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
بابازاده
۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۵