تور نمایشگاهی اسپانیا | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور نمایشگاهی اسپانیا | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

اطلاعات تور نمایشگاهی اسپانیا

تور نمایشگاهی اسپانیا یکی از تورهای پرطرفدار میان تورهای ارائه شده توسط مجموعه ماست. برای شرکت در این تور اسپانیا باید ویزای نمایشگاهی دریافت نمایید. در این مقاله راجع به این تور و مدارک لازم برای شرکت در آن توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

تور نمایشگاهی اسپانیا و افراد شرکت کننده

در تور نمایشگاهی اسپانیا افرادی شرکت میکنند که در یک زمینه کاری مشخص مشغول به فعالیت هستند و قصد دارند جهت افزایش سطح آگاهی شان یا مشاهده و خرید به روز ترین امکانات و محصولات تولید شده در آن زمینه به بازدید از نمایشگاه های برگزار شده در اسپانیا بروند. و یا در این بین برخی دیگر از افراد شرکت کننده در تور نمایشگاهی اسپانیا با قصد ارائه محصولات و خدمات خود به نمایشگاه های برگزار شده در این کشور میروند.

همانطور که همه تجار و بازرگانان ایرانی مطلع هستند این نمایشگاه ها مرجعی ست برای دسترسی به ایده ها و تکنولوژی های جدید، بنابراین اگر قصد پیشرفت در کارتان را دارید حتما در این تور شرکت کنید. در ادامه شرایط لازم برای شرکت در تور و مراحل دریافت اجازه ورود به کشور مقصد را برای شما شرح خواهیم داد.

تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

در ادامه یکی از نمایشگاه های برگزار شده در اسپانیا که در لیست نمایشگاه های تور نیز موجود میباشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تور نمایشگاهی اسپانیا و بازدید از نمایشگاه صنایع دارویی بارسلونا

در تور نمایشگاهی اسپانیا میتوانید از نمایشگاه صنایع دارویی بارسلونا نیز دیدن نمایید، ناگفته نماند که افراد شرکت کننده در این نوع تورها اکثرا در زمینه کاری مشخص و یکسانی فعالیت دارند و هر فرد در هنگام سفر میتواند با افراد زیادی آشنا شود و در آینده برای توسعه کار خود از آنها بهره بگیرد.

نمایشگاه ذکر شده بصورت سالانه در شهر بارسلونا برگزار میشود، حدود 36000 بازدید کننده هر ساله از این نمایشگاه دیدن خواهند کرد که بخش اعظمی از آنها با بهره گیری از تور نمایشگاهی اسپانیا موفق به حضور در محل برگزاری نمایشگاه شده اند، اینطور که آمارها نشان میدهد حدود 2500 غرفه دار در حال ارائه ایده ها و محصولات خود در زمینه داروسازی به مراجعه کنندگان هستند.

تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

ناگفته نماند که شما نیز میتوانید یکی از این غرفه داران باشید و با اجاره یک غرفه محصولات و ایده های به روزتان را ارائه دهید و آنها در معرض دید عموم بگذارید. در نمایشگاه صنایع دارویی افرادی از 140 کشور جهان شرکت کرده اند و همه قصد دارند در جهت پیشرفت صنعت داروسازی قدمی مثبت بردارند. که شما نیز در صورت فعال بودن در این عرصه میتوانید یکی از آنها باشید. با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا میتوانید در تاریخ مقرر در نمایشگاه حضور به عمل رسانید.

کمی بیشتر درباره نمایشگاه صنایع دارویی

این نمایشگاه در کشورهای مختلفی از جمله ژاپن، کره ترکیه و .. برگزار میگردد اما در این میان نمایشگاه برگزار شده در بارسلونا هر ساله قدرتمندترین نمایشگاه بوده و فعالان این صنعت ترجیح میدهند با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا بازدید از این نمایشگاه را در الویت برنامه هایشان قرار دهند.

شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا سبب میشود که با افرادی از کشورهای دیگر که در صنعت مورد نظرتان فعال هستند ملاقاتی نزدیک داشته باشید و برای بهبود و توسعه کسب و کارتان گامی محکم بردارید. محصولاتی که ممکن است در نمایشگاه صنایع دارویی مشاهده کنید عبارتند از: داروسازی بیولوژیکی، مواد شیمیایی با کیفیت، فرمولاسیون بسته، عصاره طبیعی و … .

مزایای شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا

با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا از مزایایی خاص بهره مند میشوید که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره میشود:

 1. از آخرین و به روز ترین تکنولوژی ها و فناوری های ارائه شده در زمینه صنعت مربوطه آگاه میشوید.
 2. ممکن است فرصت هایی برای سرمایه گذاری برای تان پیش بیاید یا با آشنایی با متخصصین شرکت کننده از کشورهای دیگر بتوانید همکاری متقابل داشته باشید.
 3. با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا میتوانید گستره ارتباطات شغلی تان را افزایش دهید، و از حیث تجاری در صنعت مربوطه رشد قابل توجهی داشته باشید.
 4. مقایسه کردن یک فرصت است برای بهبود کسب و کار. بنابراین شما با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا و بازدید از تکنولوژی ها و محصولات دیگران میتوانید طی یک مقایسه سطحی و هرچند عمیق متوجه ضعف تجارت تان شوید و آن را در جهتی مثبت گسترش دهید و بهبود ببخشید.
 5. در طول برگزاری نمایشگاه میتوانید بعنوان یک دانش آموز اطلاعات بسیاری را کسب نمایید.
 6. برخی از شرکت کنندگان تور نمایشگاهی اسپانیا پس از اتمام نمایشگاه موفق به یافتن ایده های جدید در خصوص عرصه فعالیت شان شده اند، که این موضوع ممکن است برای شما هم اتفاق بیفتد.
 7. امکان برقراری ارتباط مستقیم و رو در رو با شاخه های اصلی صنعت مربوطه نیز فراهم میشود.
 8. اجازه شرکت در کنفرانش ها و همایش ها نیز به شما داده خواهد شد.
تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

خدمات تور نمایشگاهی اسپانیا

در تور نمایشگاهی اسپانیا مسئلیت رزرو بلیط،  هتل، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، گشت شهری، صبحانه و اخذ ویزای اسپانیا نیز بر عهده آژانس خواهد بود، علاوه بر آن تور لیدر حرفه ای و کاردرستی نیز شما را در طول سفر و بازدید از نمایشگاه همراهی خواهد کرد.

تور نمایشگاهی اسپانیا و بازدید از یک نمایشگاه خوب و حرفه ای

اگر تصمیم به شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا را دارید باید در خصوص نمایشگاه مربوطه نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید، تا با ذهنی پر از ایده و آگاهی به کشور بازگردید. در ادامه نکاتی ذکر میشود که با بررسی آنها میتوانید تشخیص دهید که کیفیت یک نمایشگاه در چه حد است:

 1. تعداد غرفه داران حاضر در نمایشگاه
 2. مساحت محل برگزاری نمایشگاه
 3. تعداد بازدید کنندگان از نمایشگاه
 4. و مهمتر تعداد کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه، چه در قالب بازدیدکننده و چه در قالب غرفه دار.
تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

تور نمایشگاهی اسپانیا و حداکثر بهره برداری از آن

اگر میخواهید با شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا حداکثر بهره برداری را داشته باشید حتما نکاتی که در ادامه ذکر میشود را مد نظر قرار دهید:

 1. مطالعه: به وب سایت نمایشگاه مد نظر سری بزنید و اطلاعات لازم را کسب کنید، استفاده از بروشورها و اعلان های عمومی هم میتواند مفید واقع شود.
 2. داشتن برنامه ریزی مناسب: اگر بدون برنامه ریزی وارد نمایشگاه شوید ممکن است بدو هیچ هدف و نتیجه ای به کشور خود بازگردید، به همین دلیل قبل از شرکت در تور نمایشگاهی اسپانیا حتما اهداف خود و اینکه به دنبال چه محصولی هستید را مشخص کنید.
 3. به همراه داشتن نقشه اصلی نمایشگاه: با همراه داشتن نقشه میتوانید از غرفه هایی دیدن نمایید که کاملا مرتبط با حوزه فعالیت شماست و دیگر وقت تان بیهوده صرف نخواهد شد.
 4. کارت ویزیت: حتما کارت ویزیت به زبان انگلیسی تهیه نمایید چراکه حتما به آن نیاز خواهید داشت.
 5. پوشیدن لباس مناسب: هنگام حضور در یک مکان تجاری باید لباس رسمی به تن داشته باشید.
تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

تور نمایشگاهی اسپانیا و تعدادی از این نمایشگاه ها

 1. نمایشگاه مواد غذایی و نوشیدنی بارسلونا
 2. نمایشگاه آب اسپانیا
 3. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
 4. نمایشگاه صنعت گردشگری

تور نمایشگاهی اسپانیا و مدارک لازم جهت اخذ ویزا

 1. گذرنامه دارای اعتبار هفت ماهه، اگر گذرنامه دیگری نیز دارید باید آن را ارائه دهید هرچند دیگر اعتبار نداشته باشد.
 2. دو قطعه کس 3*4
 3. اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه که حتما باید ترجمه نیز شده باشد.
 4. پرینت گردش سه ماه اخیر

همه موارد بالا باید به زبان انگلیسی ترجمه و سپس ارائه گردند.

تور نمایشگاهی اسپانیا | تور لحظه آخری نمایشگاهی اسپانیا 88851080-021

تور نمایشگاهی اسپانیا و دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا

برای شرکت در تور نمایشگاهی کشور اسپانیا نیاز به دریافت ویزای مخصوص دارید، یکی از مواردی که میتواند روند اخذ ویزا را برای شما آسان نماید، دعوتنامه است. با ارائه دعوتنامه نمایشگاهی اسپانیا به سفارت احتمال صدور ویزا بسیار بالا میرود. نکاتی در خصوص دعوتنامه که برای صدور ویزای نمایشگاهی اسپانیا الزامی ست:

 1. در دعوتنامه حتما باید هدف سفر مشخص شده باشد.
 2. نوع فعالیت نمایشگاهی باید مشخص گردد.
 3. هدف از بازدید (خریدار یا ارائه دهنده محصول)
 4. ارسال کننده دعوتنامه باید هزینه های سفر را نیز تقبل کند.
 5. مدت تعیین شده برای اقامت نباید زیاد باشد و حتما باید با تاریخ نمایشگاه مطابقت داشته باشد.
 6. تعیین مکان اقامت نیز الزامی ست.
 7. رعایت اصل صداقت در هنگام مصاحبه و یا ارسال دعوتنامه الزامی ست.
 8. هزینه زیادی را صرف نخواهید کرد.

ناگفته نماند که تور اسپانیا انواع مختلفی دارد که ما در این مقاله به تر نمایشگاهی آن پرداختیم و نکات لازم را مطرح کردیم. اگر همچنان سوالی بود با کارشناسان ما در ارتباط باشید. حتما چند هفته زودتر برای اخذ ویزای نمایشگاهی اسپانیا اقدام نمایید تا بتوانید در تاریخ مقرر تور را همراهی کنید و در کشور اسپانیا حضور داشته باشید .

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری امین بابازاده امیرحسین رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!