تور نمایشگاهی اسلوونی | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور نمایشگاهی اسلوونی | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

در کشورهای مختلف سالانه صدها نمایشگاه برگزار می شود یکی از این کشورها اسلوونی می باشد. شرکت در تور نمایشگاهی اسلوونی یکی از راه های شرکت در این نمایشگاه ها می باشد.

حال ما قصد داریم شما را با کشور اسلوونی، نمایشگاه های آن و مزیت های تور نمایشگاهی اسلوونی آشنا کنیم.

کشور اسلوونی

اسلوونی کشوری کوچک که پیش تر جزو یوگسلاوی محسوب می شد و سپس اعلام استقلال نمود و به عنوان یک کشور مستقل در عرصه جهانی شناخته شد. این کشور جزو اتحادیه اروپا است و بر خلاف مساحت کوچک و جمعیت اندکی که در این کشور زندگی می کنند هر ساله پذیرای مهمانان و افراد خارجی می باشد که برای حضور در نمایشگاه های مختلف این کشور وارد این کشور می شود. همین کار سبب ارزآوری و رونق اقتصادی اسلوونی می گردد. برای همین است که کشور کوچکی همچون اسلوونی دارای اقتصادی قوی و رونق اقتصادی بالا می باشد.

تور نمایشگاهی کشور اسلوونی

شما نیز اگر قصد دارید برای هر یک از نمایشگاه هایی که در اسلوونی برگزار می شود به این کشور سفر کنید می توانید از تور نمایشگاهی اسلوونی استفاده نمایید. در این تورها شما می توانید از نمایشگاه هایی که متناسب با حرفه شما است بازدید به عمل آورده و اطلاعات مفیدی کسب کنید.

مزیت تور های نمایشگاهی

شما در این تورها می توانید به نمایشگاه مدنظر خود در اسلوونی و یا سایر کشورها بروید. اگر شما صاحب شرکت و حرفه ای هستید می توانید با شرکت در این نمایشگاه ها اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید که به بالا بردن مهارت شما و آگاه شدن شما از آخرین تکنولوژی های روز دنیا کمک می کند.

همچنین به شما برای برقراری ارتباط های کاری با سایر نقاط جهان کمک می کند. در هریک از این نمایشگاه ها شما می توانید افراد خبره و یا سرمایه گذاران مختلف را از اقصا نقاط دنیا ملاقات کنید و با معرفی محصول و یا حرفه خود به جذب سرمایه و یا بازار هدف بپردازید.

پس فرصت را از دست ندهید حتی افرادی نیز که صاحب شغل خاصی نیستند نیز می توانند با استفاده از تور نمایشگاهی اسلوونی به این نمایشگاه ها برای افزایش سطح علمی و اطلاعات خود و همچنین خرید برخی از محصولات آن ها سر بزنند.

نمایشگاه های کشور اسلوونی

حال قصد داریم برای آشنایی شما با انواع این نمایشگاه ها اطلاعات مختصری درباره هر یک از آن ها در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

Internautica

نام نمایشگاه Internautica:

نمایشگاه بین المللی قایق(تصویر1)

تاریخ برگزاری 17.5.2018

مکان برگزاری: Marina Portorož

این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای شما فراهم می کند تا با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه تولید و ساخت قایق ها آشنا شوید. همچنین در این نمایشگاه تولیدات جدید در عرصه قایق سازی به صنعت معرفی می شود.

این نمایشگاه فرصت مناسبی برای افراد مختلف که قصد آشنایی، معرفی برند خود، به نمایش درآوردن آخرین ساخته های خود را دارند، می باشد. این نمایش در شهر Marina Portorož در کشور اسلوونی برگزار می شود.

Inpak

نام نمایشگاه: Inpak

نمایشگاه بین المللی صنعت بسته بندی، تکنولوژی های بسته بندی و تدارکات

تاریخ برگزاری:25.8.2018

مکان برگزاری: Pomurski Sejem

در این نمایشگاه به منظور یکپارچه سازی بین محصولات و مصرف کنندگان می باشد و همچنین پیشنهاد های مختلف در عرصه صنعت بسته بندی ارائه می شود. همچنین شما در این نمایشگاه می توانید با ایده های خلاقانه در زمینه تولید، بسته بندی و روش های نوین بسته بندی آشنا شوید.

 Agra

نام نمایشگاه: Agra

نمایشگاه تولیدات کشاورزی و غذا

تاریخ برگزاری:28.5.2018

مکان برگزاری: Pomurski Sejem

نمایشگاه آگرا یکی از اولین نمایشگاه های غذا و تولیدات کشاورزی در اسلوونی و اروپا می باشد. در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان و غرفه داران این شانس داده می شود تا محصولات خود را بتوانند در بازار های بزرگتر عرضه نمایند. هدف این نمایشگاه پیوند مستقیم مصرف کننده و تولید کننده است تا مصرف کننده بتواند بهترین تولید کننده را که با تمام نیازهای آن هم خوانی دارد را انتخاب کند.

MOS

نام نمایشگاه: MOS

تاریخ برگزاری 11.9.2018

مکان برگزاری: Celje Fair

MOS یک نمایشگاه بین المللی و یکی از بزرگترین نمایشگاه های اسلوونی و این بخش از اروپا می باشد. این نمایشگاه چهارراه های تجارتی را که در آن نوآوری ها، پیشرفت ها، آخرین دستاورد ها و همچنین روش هایی که شما را در کار و تجارت تان به جلو هدایت می کند را، فراهم می کند. همچنین فرصت و شانسی را به شما می دهد که در کارتان مشتری ها و مصرف کنندگان را به درستی شناسایی کنید. شما می توانید با استفاده از تور نمایشگاهی اسلوونی در این نمایشگاهها شرکت کنید.

Post Viva

نام نمایشگاه: Post Viva

نمایشگاه بین المللی تشییع جنازه و آرامگاه

تاریخ برگزاری:26.3.2019

مکان برگزاری: Pomurski Sejem

این نمایشگاه به منظور آشنایی هر چه بیشتر فعالان در عرصه ارائه خدمات تشییع و مراسم های ختم برگزار می شود. در این نمایشگاه گلفروش ها، عکاسان، سازندگان تابوت، تولید کنندگان شمع و سنگ قبر ساز ها در شهر Pomurski Sejem در اسلوونی گرد هم می آیند و آخرین دستاورد های خود را به نمایش می گذارند.

Sobra

نام نمایشگاه: Sobra

نمایشگاه بین المللی دفاع، امنیت، محافظت و نجات

تاریخ برگزاری:20.9.2018

مکان برگزاری: Pomurski Sejem

در این نمایشگاه که در اسلوونی برگزار می شود، شرکت های مختلف آخرین دستاورد های خود را در عرصه ماشین آلات نظامی، تسلیحات نظامی در زرادخانه ها، تجهیزات پلیس، تجهیزات شبیه سازی و نظارت، شبیه سازها و تجهیزات آموزشی، تجهیزات مراکز عملیاتی تاکتیکی، تجهیزات امنیتی، تجهیزات مخابراتی و بسیاری دیگر از تجهیزات لازم در زمینه های دفاعی، محافظتی، امنیتی و نجات به نمایش می گذارند.

The Nature and Health

نام نمایشگاه: طبیعت و سلامت The Nature and Health

نمایشگاه بین المللی تغذیه سالم و زندگی در اسلوونی

تاریخ برگزاری:29.11.2018

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

این نمایش به منظور معرفی محصولات، فعالیت ها و ایده هایی برای داشتن یک زندگی سالم می باشد. در این نمایش شرکت هایی که در زمینه های منابع انرژی تجدید پذیر، ساخت و ساز اکولوژیکی، محوطه سازی و بازیافت زباله، سلامتی، مواد غذایی و مواد آرایشی فعالیت می کنند، حضور دارند.

Robotics

نام نمایشگاه: Robotics

نمایشگاه بین المللی صنعت روباتیک و روبات های انسان نما

تاریخ برگزاری:12.2.2019

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

در این نمایشگاه که با استفاده از تور نمایشگاهی اسلوونی در دسترس ما است فرصت خوبی برای شرکت کننده فراهم می شود تا همکاری های جدید با شرکت های دیگر انجام دهند و برند خود را معرفی نمایند. حوزه فعالیت این نمایشگاه در زمینه ربات های صنعتی و ربات هایی که در بخش های مختلف یک کارخانه فعالیت می کنند، می باشد. چهارچوب اصلی نمایشگاه به صورت بحث های دور یک میز، برگزاری جلسات مختلف، ارائه دادن و کارگاه های آموزشی‌ مختلف می باشد.

The Alpe Adria Tourism

نام نمایشگاه: The Alpe Adria Tourism and Leisure Show

نمایشگاه توریست اسلوونی

تاریخ برگزاری:21.4.2018

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

این نمایشگاه به چهار بخش بزرگ سفر، تعطیلات، گشت و گذار و فعالیت ها تقسیم می شود که هر کدام مخاطب های خاصی را مدنظر دارد. برای همین منظور بازدیدکنندگان پیشنهادهای شگفت انگیزی را برای هر بخش دریافت می کنند.

logistics 

نام نمایشگاه: logistics 

نمایشگاه بین المللی تدارکات

تاریخ برگزاری:16.5.2019

مکان برگزاری: Celje Fair

در این نمایشگاه که اولین نمایشگاه در عرصه تدارکات است انواع مختلف تدارکات حمل و نقل، تدارکات معکوس، تدارکات توزیعی، بسته بندی و همچنین فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار می گیرند. این نمایشگاه محلی برای ارائه و بررسی آخرین پیشرفت ها و اطلاعات مربوط به آن ها می باشد.

Collecta

نام نمایشگاه: Collecta

نمایشگاه بین المللی کلکسیون دارها اسلوونی

تاریخ برگزاری: 21.4.2018

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

در این نمایشگاه به شرکت کنندگان و کلکسیون دارها پیشنهاد برگزاری سمینار و نشر کتاب داده می شود. همچنین کلکسیون دار ها می توانند در صورت توافق کلکسیون های خود را با یکدیگر تعویض کنند.

Flora

نام نمایشگاه: Flora

نمایشگاه باغچه و گل اسلوونی

تاریخ برگزاری:21.4.2018

مکان برگزاری: Celje Fair

در این نمایشگاه همه چیزهایی که درباره ی باغچه کاری، گلکاری و نگهداری از باغچه و گل هایتان احتیاج دارید را پیدا می کنید. همچنین این نمایشگاه یک فرصت عالی برای فعالان در عرصه باغچه و گل می باشد تا با عرضه برند و محصولات خود مشتری جذب نمایند. همچنین در این نمایشگاه با آخرین تکنولوژی های مرتبط با گل ها آشنا می شوید.

Student Arena

نام نمایشگاه: Student Arena

نمایشگاه تحصیلات جوانان اسلوونی

تاریخ برگزاری:21.4.2018

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

این نمایشگاه هر ساله با شروع سال تحصیلی برگزار می شود و یکی از نمایشگاه های بزرگ در عرصه تحصیلات جوانان در اسلوونی می باشد که شامل تور نمایشگاهی اسلوونی می شود. در این نمایشگاه به افراد جوان اطلاعاتی درباره رشته های مختلف، آینده تحصیلی هر رشته و اطلاعات کاربردی و روش هایی که به آن ها در انتخاب بهترین مورد کمک می کند، ارائه می شود. همچنین نمایشگاه از بخش های ارائه کار نیز تشکیل شده است به این معنا که یک هنرمند جوان می تواند کار های خود را به نمایش گذاشته و جذب مراکز و شرکت هایی که به حرفه وی علاقه مندند، گردد.

Intronika

نام نمایشگاه: Intronika

نمایشگاه بین المللی الکترونیک در اسلوونی

تاریخ برگزاری:22.4.2018

مکان برگزاری: Ljubljana Exhibition and Convention Center

در این نمایشگاه شرکت های مختلف به عرضه آخرین دستاورد های خود در صنعت الکترونیک می پردازند. همچنین بازدید کنندگان این نمایشگاه این فرصت را دارند تا فرصت های شغلی جدید برای خود ایجاد کنند، اطلاعات جدید کسب کرده و زمینه کاری خود را به الکترونیک تغییر دهند. پس وقت را از دست ندهید و در تور نمایشگاهی اسلوونی شرکت کنید.

این ها تنها چند نمایشگاه از صدها نمایشگاهی است که هر ساله در اسلوونی برگزار می شود.پس فرصت را از دست ندهید و حتماً به آن ها سر بزنید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسلوونی، وقت سفارت اسلوونی، ویزای اسلوونی، تور اسلوونی و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!