تور مادرید | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور مادرید | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

اطلاعات درباره تور مادرید

آیا می‌دانید مادرید به قلب اسپانیا مشهور است؟ تور مادرید با در نظر گرفتن بهترین خدمات و امکانات لحظاتی آرام و لذت‌بخش را به شما هدیه می‌دهد. امروز قصد داریم شما را با تمام نقاط مادرید آشنا سازیم.

مادرید شهری باانرژی آتشی

مادرید بزرگ‌ترین شهر اسپانیا بوده و البته دارای زیر ساختی بسیار مدرن می‌باشد اما اگر کمی دقیق‌تر شویم تعداد زیادی محله دیده می‌شود که دارای بافت و معماری قدیمی و البته حفاظت شده می‌باشد. در مادرید مد و فشن دارای جایگاه ویژه‌ای بوده و البته غذاهای بسیار خوش طعمی در این شهر زیبا پخت می‌شود.

مادرید پایتخت اسپانیا بوده و اغلب افراد تور مادرید را به سایر شهرهای این کشور ترجیح می‌دهند. مهمان‌نوازی مردمان مادرید دلچسب است، جوانان، مادرید را بخاطر شهرت فوتبالی آن دوست دارند این موضوع هم بخشی از ارزش تور مادرید می‌باشد. خوشبختانه افراد بسیاری از این شهر خاطره دارند و پیشنهاد ما به شما لذت بردن از تور مادرید در فصلی مشخص با امکانات بی‌نظیر است.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

آب و هوا در تور مادرید

اگر از مردمان مادرید بپرسید که آب و هوای شهرشان در فصل‌های مختلف به چه صورت است قطعاً می‌گویند معتدل. مادرید به طور کلی دارای آب و هوایی ملایم و معتدل است و این شرایط جوی در تمامی فصل‌های آن دیده می‌شود و این موضوع استفاده از تور مادرید را آسان‌تر می‌نماید. تابستان مادرید کمی گرم می‌شود اما این دما با رطوبت طاقت‌فرسا دیده نمی‌شود، به طور کلی آب و هوای مادرید خشک است. به طور کلی اگر بخواهیم کمی دقیق شویم و پیشنهادی مناسب در خصوص فصل انتخابی برای استفاده از تور مادرید به شما بدهیم، فصل بهار و پاییز بهترین گزینه برای سفر به این شهر شگفت‌انگیز است. در این فصل‌ها بارانی نخواهید دید و همه چیز ملایم می‌باشد. در زمستان شاید برف نیز دیده شود اما در مقایسه با سایر شهر و کشورهای اروپا این بارش بسیار کم و غیر قابل بررسی می‌باشد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

رزرو هتل در تور مادرید

اگر می‌خواهید تور مادرید برای شما ارزان باشد کمی زودتر به فکر رزرو هتل بوده و اقدام نمایید. در این بین برای کمتر شدن هزینه خود می‌بایست به سراغ زمان‌هایی بروید که میزان گردشگر در این کشور کمتر بوده و به اصطلاح هتل‌های مادرید در طرح‌های تخفیف فصلی قرار دارند، به عنوان مثال ماه‌های جولای و آگوست برای رزرو هتلی ارزان بسیار مناسب می‌باشد. البته ناگفته نمایند این ماه‌ها در فصل تابستان قرار دارد و می‌بایست کمی گرما را تحمل کنید. اگر می‌خواهید کریسمس را در مادرید بگذرانید کمی هزینه بالاتری خواهید داشت. در این فصل‌ها هتل‌ها در بالاترین قیمت خود بوده و به طور کلی تور مادرید در چنین مناسبت‌هایی دارای هزینه‌های بیشتری خواهند بود. البته اگر واقعاً قصد دارید کریسمس مادرید را مشاهده نمایید می‌توانید در مدت زمانی زودتر اقدام به رزرو هتل در تور مادرید نموده و از هزینه‌های بالا در امان باشید. این موضوع در فصل بهار بیشتر دیده می‌شود.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

درجه‌بندی هتل در تور مادرید

در مادرید انتخاب هتل‌ها کمی عجیب است. قیمت‌گذاری هتل بر اساس موقعیت جغرافیایی که در آن قرار داشته و اینکه فاصله از مرکز شهر چقدر است بررسی می‌شود. البته زمان رزرو هتل نیز اهمیت ویژه‌ای در قیمت آن دارد. به طور دقیق‌تر در مادرید هتل‌ها از 1 تا 5 ستاره درجه‌بندی هستند، تفاوت قیمت هتل‌های 1 تا 3 ستاره زیاده نبوده و تنها تفاوت محسوس در هتل‌های 4 و 5 ستاره می‌باشد. یک سری اتاق‌های اشتراکی نیز در تور مادرید وجود دارد که با عنوان هاستل یاد می‌شود که بر اساس فاصله از میدان اصلی شهر قیمت بندی شده و می‌تواند قیمتی ارزان‌تر از هتل را برای شما فراهم سازد و این موضوع به سلیقه و میزان هزینه شما بستگی دارد. بهترین تور مادرید شما را در این راه یاری می‌نماید.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

سرو غذا در تور مادرید

نقطه مثبت در انتخاب تور مادرید ارزان بودن سرویس‌های غذا می‌باشد که شما را از آشپزی فارغ می‌سازد. این موضوع در خصوص نوشیدنی‌های گرم و سرد نیز صادق بوده و دارای نرخی بسیار مناسب هستند. در یک تور مادرید ارزان شما می‌توانید به سراغ بسته‌ای بروید که تنها شامل وعده صبحانه باشد و البته این موضوع شما را به ارزان‌ترین تور مادرید می‌رساند، وجود تور مادرید که دارای وعده ناهار است یکی از رایج‌ترین انتخاب‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، در مادرید افراد علاقه‌مند به صرف غذای ناهار در حجم زیادی هستند و این موضوع در این شهر مرسوم است. تاپاس و مک دونالد مادرید را از یاد نبرید این دو غذا در مادرید بسیار مشهور و خش طعم بوده و دارای متقاضی بسیار است.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

هزینه حمل‌ونقل در تور مادرید

در مادرید مشکل حمل‌ونقل نخواهید داشت فرقی نمی‌کند کدام یک از انواع تور مادرید را انتخاب کرده باشید، در مادرید سیستم‌های حمل‌ونقل بسیار سریع و تمیز و البته امن وجود دارید که گاه تا 170 خط اتوبوس و 14 خط مترو نیز عنوان شده است. قیمت هر کدام از سیستم‌های حمل‌ونقل در مادرید بسیار ارزان بوده و هیچ مشکلی از نظر حمل‌ونقل در این سفر نخواهید داشت. شما می‌توانید از کارت‌هایی استفاده نمایید که تور مادرید در اختیار شما قرار می‌دهد، این کارت‌ها هزینه حمل‌ونقل شما را به حداقل می‌رساند و شما را عضوی از شهروندان مادرید معرفی می‌نماید. البته استفاده از این کارت دارای زمان مشخصی است و پس از آن نیاز به شارژ شدن داشته و می‌تواند مجدد مورد استفاده شما قرار بگیرد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

معبد دبود در مادرید

تا به اینجا در خصوص هزینه‌های متداول در تور مادرید صحبت نمودیم، حال قصد داریم بهترین تفریحات و مناطق گردشگری در تور مادرید را به تفکیک مورد بررسی قرار داده و در انتخاب بهترین تور مادرید در کنار شما باشیم.

اسپانیا از نظر تاریخی بسیار غنی است این موضوع سبب می‌شود که سفر به شهرهای اسپانیا با دید تاریخی باشد. دبود یکی از معبدهای مصری در مادرید بوده و بسیار زیبا می‌باشد. این معبد 4 قرن قدمت دارد و در ابتدا در شهر دیگری بنا شده است. در حمل نمودن این معبد روال‌های دشواری صورت گرفته تا بتوان آن را به مادرید منتقل نمود. این معبد که هدیه‌ای مصری‌ها نام گرفته دارای زیبایی‌های سحرآمیزی می‌باشد. انعکاس روشنی‌های این معبد در آب در ساعات شب به شما آرامشی مطلق می‌بخشد، قدم زدن در این فضا و مقایسه بین معبدهای دیگر سبب می‌شود دید تاریخی خود را قوی نمایید.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

پارک مشهور مادرید

در مادرید پارک فریبنده وجود دارد که با وجود فاصله از شهر همگی را به سمت خود می‌کشد. این پارک که با عنوان پارک منزوی مشهور است، یک باغ بزرگ در قرن هجدهم بوده است و در آن زمان در واقع پناهگاهی بسیار مشهور بوده است. این پارک بازسازی شده و هم اکنون دارای ارزش بازدید گسترده‌تری است. در این پارک قسمت وسیعی برای رویش گل‌ها وجود دارد، کلیسای کوچکی که در این فضا دیده می‌شود بر زیبایی آن می‌افزاید، در ضلع شمالی این پارک می‌توانید نظاره‌گر دریاچه‌های آرام باشید. پل آهنی بزرگی در این پارک دیده می‌شود که برای مستندسازان یک ارزش بزرگ محسوب خواهد شد. البته به شما اجازه نوشیدن و یا غذا خوردن در این پارک داده نمی‌شود. این پارک در بسته تور مادرید ارزان نیز وجود دارد. پارک ریتو یکی از پارک‌های مشهور مادرید بوده که در مرکز شهر واقع است و می‌تواند محلی مناسب برای استراحت خانوادگی باشد، در این پارک مجسمه شیطان که با توجه به بهشت گمشده میلتون ساخته شده است شهرت زیادی دارد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

بازدید کتابخانه فیلم اسپانیایی

در اسپانیا مرکز بزرگی وجود دارد که دارای آرشیو فیلم می‌باشد، در این مرکز بسیاری از فیلم‌های کلاسیک اسپانیایی گردآوری شده است. اما نکته مهم در خصوص این منطقه تنها به فیلم آن ختم نمی‌شود، بنای این منطقه بسیار زیبا و چشم‌نواز است، شایان ذکر است که ورود به این مرکز هزینه‌ای بسیار کم داشته و برای فیلم دوستان بهترین فرصت خواهد بود. در این منطقه موزه و کتابخانه بزرگی نیز دیده می‌شود که به نوبه خود به شما یک تفریح کلاسیک را هدیه می‌دهد! در اطراف این مرکز یک کافه شکلاتی وجود دارد که از دست دادنش بسیار حسرت آور خواهد بود، دونات های اسپانیایی در این کافه در الویت هستند. یک تور مادرید استاندارد همه این مراکز را پوشش خواهد داد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

میدان اصلی مادرید و بازار معروف آن

میدانی با بافت و معماری تاریخی در مرکز مادرید وجود داشته و که گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشد. در این میدان بیش از 250 بالکون وجود دارد که اجازه می‌دهند ساعاتی را در آن سپری نموده و یا ناهار میل نمایید. مشکلی که در این میدان اغلب دیده می‌شود هزینه‌های بالا می‌باشد. بنابراین در انتخاب غذا در این میدان کمی احتیاط نمایید. دورتادور این میدان فروشندگانی دیده می‌شوند که شما را به خرید کلاه‌های مشهور و زیبای اسپانیایی دعوت می‌نماید. نوازندگان خیابانی در این میدان‌ها به صورت گروهی به نوازندگی مشهور بوده و فرزندان شما می‌توانند از کاراکترهای کارتونی لذت ببرند.

در نزدیکی میدان بازار مشهور سان آنتون دیده می‌شود، این بازار به بهشت غذا مشهور است. در این بازار تولیدات غذا با استفاده از ماهی و گوشت و …. به صورت سرپا بوده و دارای مغازه‌های بسیار کوچک است. در واقع این بازار به صورت دو طبقه می‌باشد که شما می‌توانید از طبقه پایین خرید نموده و از رستوران طبقه بالایان استفاده نمایید.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

موزه باستان‌شناسی در تور مادرید

طراحی بسیار شگفت‌انگیز موزه باستان‌شناسی در مادرید همه را به وجد آورده است. آثار مختلفی از تمدن اسپانیا، کشف‌هایی که از تمدن مصر به جای مانده همگی در این موزه گردآوری شده است. شما می‌توانید از روزهای رایگان برای بازدید از این موزه استفاده نمایید. از طرف دیگر، محله تاریخی باریو یکی دیگر از زیبایی‌هایی است که در تور مادرید نظاره‌گر آن خواهید بود. اقامتگاه‌های شیک در این منطقه شما را به وجد می‌آورد، مغازه‌ها و رستوران‌های مجلل در کنار بافت قدیمی آن بسیار زیبا خواهد بود. در واقع موزه مادرید در این منطقه واقع شده است.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

بررسی شاهراه مادرید

گرن ویا یکی از مشهورترین معابر در مادرید می‌باشد. در این شاهراه شما می‌توانید شلوغ‌ترین معابر را مشاهده نمایید. این شاهراه از شرق به غرب کشیده شده است. به جرات می‌توان گفت که گرن ویا جذاب‌ترین خیابان مادرید است

وجود تئاترهای زیبا به همراه فروشگاه‌های بین‌المللی در این شهر سبب می‌شود که شما ساعات زیادی را از قدم زدن در چنین مکانی احساس شور و شعف داشته باشید.کمی دورتر از این خیابان باغی بسیار دوست داشتنی دیده می‌شود که آرامشی به معنای واقعی را انتشار می‌دهد. فواره‌های زیبا، مجسمه‌های سحرآمیز و پرچین‌هایی که با نظم خاصی در کنار هم دیده شده‌اند این منطقه را هم چون یک کاخ سلطنتی نموده و برای عکاسان فرصت مناسبی می‌باشد که از زیبایی‌های این باغ لذت ببرند.

شما می‌توانید در تور مادرید به این باغ توجه ویژه ای داشته باشید. جشنواره تابستانی هنر در ماه آگوست بی‌نظیر است، و شما از مشهورترین اپرای اسپانیایی لذت خواهید برد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

بهترین رستوران در مادرید

حال قصد داریم بهترین رستوران در مادرید را بررسی نماییم. در اسپانیا رستوران زنجیره‌ای وجود دارد که دارای بهترین غذاهای اسپانیایی می‌باشد. در این رستوران شما می‌توانید لحظاتی آرام و قابل اطمینان را سپری نمایید. البته این رستوران در تور مادرید لوکس دیده می‌شود و دارای هزینه‌ای کمی بالا می‌باشد. گوشت‌های کبابی این رستوران بی‌نظیر است. طبخ سنتی برای دنده گوسفند در هیچ جای جهان دیده نمی‌شود. در این رستوران از اجاق‌های رسی استفاده می‌نمایند. البته قیمت‌های اعلام شده در این رستوران منطقی به نظر می‌رسد ولی شاید از دسته غذاهای ارزان محسوب نشود. این امکان به شما داده می‌شود که تا حاضر شدن غذا به محله لاتینا بروید، در این منطقه شما می‌توانید نوشیدنی بنوشید و کمی قدم بزنید، تاپاس های این منطقه دارای شهرت زیادی هستند و می‌توانید قطعه کوچکی از آن را به عنوان پیش غذا صرف نمایید.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

نقاط کلاسیک در تور مادرید

شاید به گوشتان خورده باشد که قلب مادرید همیشه می‌درخشد،  در این منطقه جشن سال نو برگذار می‌شود و دارای رسم‌های متعدد و بسیار جالبی است. توجه نمایید که ردیف نمودن انگور یکی از رسم‌های بسیار جالب در این منطقه می‌باشد. از شیرینی‌های خوشمزه‌ای که این نقطه برای فروش دیده می‌شود غافل نشوید، برج ساعت یکی زیبایی‌های این منطقه بوده و تابلویی در روبروی این برج دیده می‌شود که با عنوان کیلومتر صفر شناسایی می‌شود. عموم مردم از جمع شدن در قلب مادرید احساس رضایت دارند. محبت دیده شده از سوی مردمان مادرید غربت را از یاد شما خواهد برد. این مردم شاد هستند و همیشه لبخند به لب دارند.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

کاخ سلطنتی در تور مادرید

اگر تور مادرید را انتخاب نموده و از کاخ سلطنتی آن غافل شوید در واقع خود را از بازدید توانگری اسپانیا محروم نموده‌اید. در داخل این کاخ شگفت‌انگیزترین لوسترها دیده می‌شود، تخت پادشاهی بسیار زیبا با جنس اعلا از مخمل که به رنگ قرمز تیره بوده و در نقطه شمالی این کاخ می‌درخشد. یکی دیگر از زیبایی‌های این کاخ سقف‌های نقاشی شده می‌باشد. متأسفانه ورود به این کاخ همیشه با صف‌های طولانی همراه می‌باشد اما شما می‌توانید از زمان‌های خلوت‌تر برای بازدید از این کاخ استفاده نمایید. کلیسایی در این کاخ وجود دارد که بازدید از آن رایگان بوده و بسیار زیبا می‌باشد.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

تفریحات ویژه در تور مادرید

مسابقات اسب‌سواری در مادرید همیشه مشهور است. در این مسابقات شما می‌توانید تجربه‌های زیادی به دست آورید. در نظر داشته باشید که وجود باغ بسیار بزرگ به همراه نوشیدنی‌های خاص و ویژه از مسائل بسیار مهم در این منطقه است. مسابقات اسب‌سواری در این منطقه به سه لاین مختلف تقسیم می‌شود که شما می‌توانید هر کدام که از نظرتان مناسب‌تر است را انتخاب نمایید. خوشبختانه هزینه حضور در این منطقه بسیار ارزان است.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

اطلاعات تکمیلی در تور مادرید

یکی دیگر از مناطق بسیار دیدنی در تور مادرید موزه اغواکننده نیروی دریایی می‌باشد. در این موزه شما از مجسمه‌های چوبی بسیار ظریف و زیبا دیدن خواهید نمود، البته این موزه اغلب شلوغ است و بازدید از آن کاملاً سلیقه ای می‌باشد.

با توجه به اطلاعات داده شده در خصوص تور مادرید می‌توانید این تور را در فصل مناسب خود و با قیمتی ایده آل انتخاب نمایید. سایت تور مادرید در نظر دارد بهترین امکانات را با هزینه‌هایی مناسب در اختیار شما بگذارد. انواع تور مادرید در درجه مختلف سبب می‌شود که شما انتخابی آسان‌تر داشته باشید و از حضور در این مناطق لذت ببرید.

تور مادرید | قیمت تور مادرید | تور ارزان مادرید 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!