تور لوکزامبورگ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور لوکزامبورگ | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور لوکزامبورگ، سفر کردن همواره یکی از شاد‌ترین و لذت بخش‌ترین اعمال در زندگی بوده که موجب ارتقا سطح روحیه فرد و شادابی و همچنین آشنایی با سایر ملل‌ها می‌شود.

اطلاعات تور لوکزامبورگ

سفر کردن همواره یکی از شاد‌ترین و لذت بخش‌ترین اعمال در زندگی بوده که موجب ارتقا سطح روحیه فرد و شادابی و همچنین آشنایی با سایر ملل‌ها می‌شود. یکی از بهترین سفر‌ها که شما را با صنعت و طبیعت روبرو می‌کند تور لوکزامبورگ می‌باشد.

تور لوکزامبورگ | شرایط - قیمت - ویزا - هزینه | یوروپ تورز

لوکزامبورگ کجاست؟

لوکزامبورگ یک شهر کوچک اروپایی در شمال اروپا و در همسایگی سه کشور آلمان، فرانسه و بلژیک می‌باشد. این شهر زیبا به علت داشتن مناظری زیبا و تاریخی و انواع جشنواره‌های دیدنی و مهیج هر ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران سرتاسر جهان می‌باشد.

شهر لوکزامبورگ دومین کشور ثروت‌مند دنیا محسوب شده و جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر را دارا می‌باشد. تور لوکزامبورگ و تور اروپا از جمله تور‌هایی است که شما را با بناهای تاریخی که به ثبت میراث فرهنگی یونسکو رسیده‌اند، مناظر فوق العاده زیبا و دیدنی، موزه‌های متعدد تاریخی، فستیوال‌ها و جشن‌های بی‌شمار آشنا می‌سازد.

شرایط سفر با تور لوکزامبورگ

از آنجایی که ایران در کشور لوکزامبورگ سفارت ندارد مسافران و گردشگران برای استفاده از تور لوکزامبورگ باید به نزدیک‌ترین سفارت ایران در کشور‌های مجاور اقدام به اخذ ویزا نمایند. نزدیک‌ترین سفارت ایران برای اخذ ویزای تور لوکزامبورگ شهر آنکارا در ترکیه می‌باشد. از آنجا که کشور لوکزامبورگ عضو اتحادیه اروپا و پیمان شینگن است بنابراین گردشگران باید ویزای شینگن داشته باشند.

مدارک لازم جهت تهیه ویزا شینگن تور لوکزامبورگ

برای تهیه ویزای شینگن تور لوکزامبورگ داشتن مدارک زیر الزامی می‌باشد:

 • پاسپورت
 • شناسنامه و کارت ملی
 • فرم درخواست ویزا
 • دو قطعه عکس
 • نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر حساب بانکی
 • گواهی به اشتغال (کارمندان و کارگران)
 • پروانه کسب یا کارت بازرگانی یا ثبت شرکت (برای تاجران و صاحبان مشاغل)
 • گواهی اشتغال به تحصیل (دانشجویان)
 • بیمه مسافرتی
 • بلیط هواپیما و رزرو هتل

پرواز‌ های هواپیمایی ایران به لوکزامبورگ

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی از ایران برای تور لوکزامبورگ وجود ندارد. گردشگران می‌توانند با یک یا دو توقف به کشور لوکزامبورگ مسافرت نمایند.

پرواز‌های موجود جهت تور لوکزامبورگ شامل 4 خط هوایی زیر می‌باشند:

 • هواپیمایی ترکیش استانبول که پرواز‌هایی از تهران، مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز دارد و پس از یک توقف کوتاه در این شهر به لوکزامبورگ می‌رود.
 • هواپیمایی آلیتالیا که یک خط هوایی از تهران دارد و پس از توقفی در رم ایتالیا به لوکزامبورگ پرواز می‌کند
 • هواپیمایی لوفتهانزا که یک خط هوایی در تهران دارد و پس از توقفی کوتاه در آلمان به لوکزامبورگ پرواز می‌کند.
 • هواپیمایی اتریشی که پروازی از تهران دارد و پس از توقف در وین به لوکزامبورگ پرواز می‌کند.

بهترین خط هوایی استفاده از خطوط هوایی ترکیش ایرلاین در استانبول می‌باشد.

مناطق زیبا و معروف شهر لوکزامبورگ

لوکزامبورگ دارای جاذبه‌های طبیعی و توریستی فراوانی برای گردشگران می‌باشد. رستوران‌ها، هتل‌های زیبا، مناظر زیبای کوهستانی، موزه‌ها و ابنیه تاریخی و باستانی نمونه‌هایی از آن هستند.10 منطقه و جاذبه توریستی پر گردشگر و زیبا و معروف برای تور لوکزامبورگ از قرار زیر می‌باشند:

ربع قدیمی: برجی قدیمی و باستانی بوده که در سال 1994 به ثبت آثار یونسکو رسیده است.

شرایط سفر با تور لوکزامبورگ | یوروپ تورز

موزه ملی تاریخ و هنر

دیوارهای کورنیش؛ این دیوار‌های زیبا در لوکزامبورگ به بالکن‌های اروپا معروفند، دیوارهایی که مشرف به شهر قدیمی و دره رود هستند.

جایگاه گیوم دوم؛ از بزرگ‌ترین فضاهای عمومی شهر می‌باشد، قلعه اسپانیایی، مجسمه شیر سنگی و تالار مشهور شهر و … در آن قرار دارد.

صومعه بندیکتی؛ وجود پارک‌های زیبا، جنگل‌های سرسبز و صخره‌های طبیعی از جاذبه‌های شهر اترناخ بوده که صومعه بندیکتی نیز در آن واقع است.

قلعه بورشاید، این قلعه به داشتن چشم انداز‌های زیبا معروف است. و دهکده بورشاید دارای چشم انداز‌های زیبا؛ پلاژ، مسیر‌های پیاده روی و …  است.

والفردانژ؛ از مهم‌ترین مسیرهای گردشگری لوکزامبورگ می‌باشد.

پارک ملی سور بالا

حمام‌های موندورف و موزل؛ این حمام‌ها واقع در دامنه رود موزل  است، و این منطقه به علت حفظ بافت قدیمی و سنتی مناسب برای کسانی است که به تاریخ علاقه‌مند هستند.

صخره باک؛ یک سیستم 21 کیلومتری از راه‌ها و دالان‌های زیرزمینی که در داخل کوهی سنگی تراشیده‌اند و از آن در قدیم به عنوان منطقه‌ای برای سربازان و تجهیزات نظامی استفاده می‌شده است.

هزینه‌ های سفر با تور لوکزامبورگ

واحد پول در کشور لوکزامبورگ یورو می‌باشد. بنابراین هر هزینه‌ای را که به عنوان مخارج سفر در تور لوکزامبورگ برآورد کرده‌اید باید با توجه به میزان قیمت یورو محاسبه گردد. هزینه‌های سفر به لوکزامبورگ بسیار مناسب بوده و اگر می‌خواهید در پولتان صرفه جویی کرده و با کمبود آن مواجه نشوید می‌توانید راهکار‌های زیر را هم در نظر بگیرید.

اولین توصیه این است که برای استفاده از تور لوکزامبورگ در زمان‌های خلوت سال سفر کنید، این گزینه به شما فرصت می‌دهد در آرامش و به دور از هیاهو سفر کرده و از پرداخت هزینه گزاف در فصل پرگردشگر فارغ شوید. همچنین تور اروپا فرصت مناسبی برای دیدن جاذبه‌های لوکزامبورک است.

برای داشتن سفری کم هزینه در تور لوکزامبورگ از قبل برنامه‌ریزی کنید که می‌خواهید به کدام هتل، منطقه گردشگری و تفریحی بروید. لوکزامبورگ شهری کوچک و پر از جاذبه‌های گردشگری می‌باشد که بازدید از شهر‌های آن زمان زیادی طول نمی‌کشد، به همین علت برای کاهش هزینه‌های مربوط به حمل نقل می‌توانید از مسیر‌های پیاده روی که به همین منظور تعبیه شده و یا از دوچرخه استفاده نمایید. بهترین راه در کاهش هزینه‌های حمل نقل استفاده از وسیله نقلیه عمومی می‌باشد.

اقدامات رفاهی کشور لوکزامبورگ برای گردشگران

کشور لوکزامبورگ جهت رفاه حال گردشگران کارت‌هایی با مدت زمانی یک، دو و سه روزه تهیه کرده است که با استفاده از آن می‌توان به 60 منطقه گردشگری یا موزه سر بزنید. کارت‌های لوکزامبورگ بر حسب مدت زمان دارای قیمت‌ها مختلفی هستند که به شرح زیر می‌باشد:

اگر به همراه خانواده سفر می‌کنید:

کارت یک روزه 28 یورو، کارت دو روزه 48 یورو، کارت سه روزه 68 یورو

اگر به تنهایی سفر می‌کنید:

کارت یک روزه 13 یورو، کارت دو روزه 20 یورو، کارت سه روزه 28 یورو

شهر لوکزامبورگ با فراهم آوردن برنامه‌هایی رایگان برای گردشگران همچون تخفیفات گردشگری مثل کارت تخفیف و یا تورهای درون شهری رایگان سعی در بر آوردن رضایت مسافران دارد. شما می‌توانید به راحتی و با صرف کمترین هزینه از این سرویس‌های خدمات و گردشگری نهایت استفاده را در تور لوکزامبورگ ببرید.

شما می‌توانید با استفاده از کارت لوکزامبورگ در هنگام بازدید از مکان‌های دیدنی، حمل و نقل و سایر موارد از تخفیفات ویژه‌ای برخوردار شوید.

بهترین زمان سفر با تور لوکزامبورگ

لوکزامبورگ دارای آب و هوای معتدلی در سرتاسر سال می‌باشد. اوج گردشگری و صنعت توریسم در این کشور بین ماه‌های بهار و پاییز (مه و سپتامبر) که متوسط دمای هوا بین 8 الی 20 درجه سانتی گراد است، می باشد.

برای پرداخت کمترین هزینه می‌توانید در اواخر هفته هتل رزرو کنید چرا که در طول هفته به سبب اقامت تاجران و کسانی که به علت کاری به لوکزامبورگ آمده‌اند هزینه رزرو هتل بالا می‌باشد.

به سبب برگزاری فستیوال‌های مختلف در لوکزامبورگ اگر طرفدار موسیقی و هنر هستید می‌توانید با استفاده از تور لوکزامبورگ در جشنواره‌های زمستانی شرکت کرده و علاوه بر بهره‌مندی از فضای زیبای برفی در تور لوکزامبورگ می‌توانید از اجرای آثار هنرمندان سرتاسر جهان که در این کشور زیبا و کوچک به اجرا برنامه خود می‌پردازند، لذت ببرید. این فستیوال از ماه‌های مارس تا مه ادامه دارد و به فستیوال pricetemp معروف می‌باشد. تور لوکزامبورگ و تور اروپا فرصتی مناسب برای استفاده از این فستیوال هاست.

بهترین زمان سفر با تور لوکزامبورگ | یوروپ تورز

سوالات متداول تور لوکزامبورگ

هزینه های سفر توسط تور لوکزامبورگ چگونه میباشد؟

واحد پول در کشور لوکزامبورگ یورو می‌باشد. بنابراین هر هزینه‌ای را که به عنوان مخارج سفر در تور لوکزامبورگ برآورد کرده‌اید باید با توجه به میزان قیمت یورو محاسبه گردد. هزینه‌های سفر به لوکزامبورگ بسیار مناسب بوده و اگر می‌خواهید در پولتان صرفه جویی کرده و با کمبود آن مواجه نشوید می‌توانید راهکار‌های زیر را هم در نظر بگیرید.

اقدامات رفاهی تور لوکزامبورگ چیست؟

کشور لوکزامبورگ جهت رفاه حال گردشگران کارت‌هایی با مدت زمانی یک، دو و سه روزه تهیه کرده است که با استفاده از آن می‌توان به 60 منطقه گردشگری یا موزه سر بزنید. کارت‌های لوکزامبورگ بر حسب مدت زمان دارای قیمت‌ها مختلفی هستند.

برخی از ویژگی های تور لوکزامبورگ چیست؟

تور لوکزامبورگ و تور اروپا از جمله تور‌هایی است که شما را با بناهای تاریخی که به ثبت میراث فرهنگی یونسکو رسیده‌اند، مناظر فوق العاده زیبا و دیدنی، موزه‌های متعدد تاریخی، فستیوال‌ها و جشن‌های بی‌شمار آشنا می‌سازد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!