راهنمای بلیط یونان | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط یونان | خرید – رزرو – معرفی

تمامی مسافران می توانند بلیط یونان را از سایت های مربوطه یا آژانس های گردشگری خرید کنند. هنگام رزرو بلیط یونان توجه کنید که تمامی اطلاعات خود را صحیح وارد کنید و حتماً از چند روز قبل بلیط یونان را رزرو کنید.

بلیط یونان
بلیط یونان

کشور یونان

کشور یونان در جنوب شرقی قاره ی اروپا قرار گرفته است. موقعیت کشور یونان به گونه ایست که در بین سه قاره ی آسیا و اروپا و افریقا قرار گرفته است. کشور یونان قدمت بسیار فراوانی دارد. به گونه ای که مهد تمدن جهان در نظر گرفته می شود و همواره به خاطر برگزاری بازی های المپیک و نمایشگاه های متعدد مورد توجه بوده است. در طول تاریخ در کشور یونان همواره حوادث مختلفی اتفاق افتاده است و اینک کشور یونان جزء کشورهای توسعه یافته است و همچنین جزء اعضای اتحادیه ی اروپا نیز می باشد.

آتن پایتخت کشور یونان است و از کلان شهرهای یونان به شمار می آید. بخشی از شهر آتن به مراکز تاریخی اختصاص داده شده است و به گونه ای هیچ وسیله ی نقلیه ای حق تردد در آنجا را ندارد. کشور یونان دارای جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری است. به گونه ای که داشتن این جاذبه ها سبب شده است که کشور یونان به یکی از مهمترین قطب های گردشگری در جهان تبدیل شود و همواره تورهای فراوانی همچون تور یونان و تور اروپا نیز برای سفر به این کشور برگزار می شود. زبان مردم این کشور یونان می باشد و واحد پول آن ها نیز یورو است. کشور یونان یک شبه جزیره به شمار می آید که از 3 هزار جزیره تشکیل شده است. شما می توانید قبل از بازدید از مکان های دیدنی مثل موزه ها، از قبل بلیط خود را برای حضور در این مکان ها رزرو کنید.

کشور یونان
کشور یونان
راهنمای بلیط یونان | خرید - رزرو - معرفی -
کشور یونان

جاذبه های کشور یونان

همانطور که اشاره شد، کشور یونان دارای جاذبه های بسیار فراوانی است. شهر آتن از جمله شهرهاییست که همواره مورد توجه گردشگران تور یونان و تور اروپا  است و مکان های تاریخی و دیدنی بسیاری دارد. از جمله این مکان ها میدان سینتگما می باشد که دارای قدمت بسیار فراوانی است. معبد زئوس که در قرن 5 پیش از میلاد ساخته شده است، دارای معماری ویژه ایست و ساخت آن به مدت 700 سال طول کشیده است.

محله ی پلاکا نیز از مکان های بومی و فرهنگی یونان می باشد که بسیار دیدنی است. پندر پیئاس یکی از مشهورترین بندرهای کشور یونان است که در آن می توان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری را دید. جزیره ی کرت دارای موزه های بسیار متعددی است و هم چنین صخره های میتنور دارای معابد بسیار باشکوهی هستند که این معبدها به عنوان بهشت های آسمانی یاد می شود. همچنین تچه ی لیکاوتوس نیز یک منطقه ی بسیار دیدنیست که دارای چشم انداز بسیار باشکوهی می باشد.

جاذبه های کشور یونان
جاذبه های کشور یونان

آب و هوای کشور یونان

کشور یونان به تابستان های گرم و زمستان های معتدل مشهور است. به همین دلیل معمولاً در تمام ایام سال مورد توجه گردشگران می باشد. اگرچه در فصل بهار گردشگران، بیشتر تمایل به رزرو بلیط یونان برای سفر به این کشور را دارند. شما قبل از سفر می توانید شرایط آب و هوایی را بررسی کنید. بی شک با سفر به کشور یونان یک سفر به یادماندنی خواهید داشت و بهترین مکان های دیدنی را مشاهده خواهید کرد.

آب و هوای کشور یونان

نکات مهم در تهیه بلیط یونان

مسافران باید نکات مهم در تهیه بلیط یونان را رعایت کنند. این نکات شامل قوانین و مقرراتیست که مسافرین در تهیه ی همه بلیط های هواپیمایی باید از آن پیروی کنند. از مهم ترین نکات در تهیه بلیط یونان این است که هنگام خرید بلیط، اطلاعات دقیق ارائه شود و همراه داشتن کارت ملی یا هر کارت شناسایی دیگر ضروریست. در پرداخت هزینه ی بلیط یونان نیز توجه کنید. در صورتی که بخواهید بلیط یونان خود را کنسل کنید، مبلغ پرداختی شما با کسر مبلغی به عنوان جریمه  برگردانده می شود.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط یونان

گردشگران می توانند از طریق اینترنتی یا با حضور در دفاتر گردشگری و توریستی، بلیط یونان خود را تهیه کنند. برای تهیه ی بلیط یونان مدارکی مورد نیاز است. از جمله ی این مدارک که جزء مهمترین موارد است، همراه داشتن کارت ملی می باشد. هنگام رزرو بلیط یونان تمامی اطلاعات خود را به طور دقیق یاداشت کنید چون در حین پرواز تمامی اطلاعات بررسی می شود و در صورت وجود مشکل سفر شما کنسل می شود. حتماً از ساعتی قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط یونان
مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط یونان

قیمت بلیط یونان

قیمت بلیط یونان با توجه به زمان سفر می تواند تغییر کند. در سایت های مختلف شما می توانید نرخ دقیق بلیط یونان را مشاهده کنید. قیمت بلیط یونان در زمان هایی که گردشگران بسیاری به این کشور سفر می کنند، به ویژه در فصل های تابستان، اندکی بیشتر از زمان های دیگر است. ولی شما می توانید بلیط یونان را با توجه به طرح های ویژه ای که پیشنهاد می شود، با قیمت بهتر و مناسب‌تری نیز خرید کنید.

قیمت بلیط یونان
قیمت بلیط یونان

نکات مهم در زمان اقامت در یونان

از جمله مهمترین نکاتی که برای اقامت در کشور یونان باید در نظر بگیرید، این است که قبل از سفر، هتل و محل اقامت خود را مشخص کنید. بهتر است در انتخاب هتل و محل اقامت خود توجه داشته باشید که این مکان به مکان های تفریحی نزدیک باشد. استفاده از راهنمای شهر و نقشه ی شهر نیز برای شما در سفر مفید خواهد بود. قبل از سفر بهتر است مکان هایی که قصد بازدید از آن ها را دارید، مشخص کنید و برنامه ی سفری برای خود تنظیم کنید تا بتوانید از چند روز سفر خود در این کشور بیشتر بهره مند شوید. با تسلط بر زبان انگلیسی در این کشور مشکلی نخواهید داشت چرا که اکثر مردم یونان به زبان انگلیسی تسلط دارند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط یونان، وقت سفارت یونان ، ویزای یونان ، تور یونان و تور اروپا میباشد.88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!