راهنمای بلیط لیتوانی | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط لیتوانی | خرید – رزرو – معرفی

بلیط لیتوانی، برای تهیه بلیط لیتوانی از طریق آژانس‌ها اقدام کنید. برای این منظور با مراجعه و یا تماس با آژانس‌ها بلیط لیتوانی خود را رزرو کنید.

راهنمای کامل بلیط لیتوانی

برای تهیه بلیط لیتوانی از طریق آژانس‌ها اقدام کنید. برای این منظور با مراجعه و یا تماس با آژانس‌ها بلیط لیتوانی خود را رزرو کنید. مبدأ یعنی شهر محل زندگی و یا شهری که قصد دارید سفر را از آنجا آغاز کنید و مقصد نیز کشور لیتوانی خواهد بود. یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط لیتوانی را مشخص کنید و تعداد مسافران و نوع آن‌ها را تعیین نمایید.

اینکه مسافر بزرگ سال، کودک و یا نوزاد باشد در قیمت بلیط تأثیرگذار است که در هنگام خرید باید آن‌ها را مشخص کنید. با توجه به بودجه‌ای که دارید بلیط مورد نظر را می‌توانید انتخاب کنید. این امکان وجود دارد که بلیط لیتوانی را بر اساس نوع ایرلاین و قیمت مورد بررسی قرار دهید.

با تهیه بلیط لیتوانی به کشوری تاریخی در اروپا خواهید رفت که جاذبه‌های بسیاری دارد. این کشور که در شمال شرق اروپا واقع شده است در سال 2007 به عضویت شنگن درآمد و در سال 2009 بود که به پایتخت فرهنگی اروپا منصوب شد. لیتوانی که از اعضای اتحادیه اروپا است دارای 10 استان است و کاوناس و کلایپدا به ترتیب دومین و سومین شهر آن از نظر بزرگی هستند. در این مقاله به بررسی بلیط لیتوانی خواهیم پرداخت تا سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

راهنمای بلیط لیتوانی | خرید - رزرو - معرفی | یوروپ تورز

آشنایی مختصری با لیتوانی

در لیتوانی سواحلی خوش آب و هوا وجود دارد که سبب جذب گردشگران تور لیتوانی و تور اروپا از سراسر جهان شده است. این کشور اروپایی مقصد گردشگری بسیاری از افراد است که به دلیل دیدن تپه‌های زیبایش به آن سفر می‌کنند. این شهر تاریخی جاذبه‌های طبیعی و گردشگری بسیاری دارد و از جمعیتی حدود 3،200،000 نفر برخوردار است. پایتخت لیتوانی شهری به نام ویلنیوس لست و لیتاس واحد پول آن بوده است.

این واحد پول در سال 2015 به یورو تغییر پیدا کرد. مردم لیتوانی به زبان لیتوانیایی صحبت می‌کنند و لتونی، بلاروس، لهستان، دریای بالتیک و روسیه از همسایگان آن هستند. جاذبه‌ها و امکانات گردشگری لیتوانی آن را به مقصد گردشگری پرطرفداری تبدیل کرده است.

شرایط آب و هوایی لیتوانی

لیتوانی کشوری است که به صورت کلی آب و هوای معتدلی دارد ولی روزهای سرد نیز در آن مشاهده می‌شود. می‌توان گفت که این کشور آب و هوایی بین اقلیم قاره‌ای و اقلیم اقیانوسی دارد و در هر فصل برای گردشگران تور لیتوانی و تور اروپا جاذبه‌هایی نیز دارد. با سفر به لیتوانی در فصل‌های مختلف از جاذبه‌های زیبای آن بازدید خواهید کرد و سفری خاطره انگیز را تجربه می‌کنید. هدف فرد از سفر به لیتوانی سبب می‌شود فصل خاصی را برای سفر خود انتخاب کند و وارد این کشور شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی

ماه می‌تا سپتامبر بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی و سفر به این کشور زیبا است تا از آب و هوای معتدل آن لذت ببرید و امکان بازدید از جاذبه‌ها برای شما فراهم شود. ممکن است این ماه‌ها کمی گرم باشند اما روزهای طولانی دارند که گردش و تفریح را امکان‌پذیر می‌کند، پس برای خرید بلیط لیتوانی سعی کنید در این ماه‌ها اقدام نمایید. به طور کلی زمان مناسب برای خرید بلیط از نظر هزینه فصل‌های کم گردشگر آن است که در هزینه‌های‌تان صرفه جویی شود.

قیمت بلیط لیتوانی

قیمت بلیط لیتوانی با توجه به زمان و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید سفر ارزانی داشته باشید فصل‌های کم گردشگر و اوایل هفته را برای خرید بلیط لیتوانی در نظر بگیرید که مناسبتی در آن نباشد. در فصل‌هایی که گردشگران زیاد باشند قیمت بلیط و هم چنین هتل با افزایش روبه رو می‌شود. در برخی از فصل‌ها نیز آفرهای ویژه‌ای برای خرید بلیط در نظر گرفته می‌شود که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. بلیط لحظه آخری لیتوانی نیز با قیمت مناسبی ارائه می‌شود که در لحظات آخر ارائه می‌شود و کیفیت بالایی همانند قیمت روزهای معمولی هواپیما دارند.

قیمت بلیط لیتوانی | یوروپ تورز

شرکت‌ های هواپیمایی که به لیتوانی پرواز دارند

برای تهیه بلیط لیتوانی این امکان وجود دارد که ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب کنید. شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، لوفتهانزا، ایرفلوت، بلاویا، اتریشی و اکراینی پرواز به لیتوانی را انجام می‌دهند و هر یک از این ایرلاین‌ها قیمت‌های متفاوتی دارند و خدمات متنوعی را به مسافران ارائه می‌دهند.

نکاتی که در تهیه بلیط لیتوانی باید بدانیم

در هنگام خرید بلیط لیتوانی این امکان وجود دارد که نوع پرواز که مستقیم و یا با توقف باشد را انتخاب کنید و دقت کنید که مدت زمان پرواز با توجه به نوع ایرلاین و شرایط آب و هوایی ممکن است کمی تغییر کند. بهتر است یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه و گیت مسافران حضور پیدا کنید. از تاریخ سفر خود مطمئن باشید و سپس بلیط را خریداری کنید زبرا برای کنسل کردن آن مطابق با قوانین هواپیمایی کشور باید جریمه پرداخت کنید.

پارک ملی Dzukija یکی از جاذبه‌ های لیتوانی

با خرید بلیط لیتوانی به پارک ملی Dzukija می‌توانید بروید که 550 کیلومتر مربع وسعت دارد. این پارک در جنوب شرقی این کشور است و موقعیت آن مرز بلاروس می‌باشد. کانال رودخانه نموناس در این پارک باعث شده است گردشگران بتوانند به جنگل‌های کاج و ساحلی آن بروند و در مسیرهایی که مشخص شده است به پیاده روی بپردازند که در واقع یکی از جاذبه‌های این پارک می‌باشد. پیاده روی و قدم زدن در پارک ملی و بازدید از کلبه‌های چوبی لذت خاصی به همراه خواهد داشت که با خرید بلیط لیتوانی امکان‌پذیر خواهد بود.

پارک ملی اوکسیتیا یکی از جاذبه‌ های لیتوانی

پارک اوکسیتیا یکی از جاذبه‌های گردشگری لیتوانی است که در مجاورت دریای بالتیک است و در شمال شرق کشور واقع شده است. تعداد 30 دریاچه را در این پارک مشاهده خواهید کرد که هر کدام جنگل‌هایی از کاج در خود دارند. گوزن‌هایی که در مجاورت دریاچه توراگناس در حال استراحت هستند از جاذبه‌های پارک به شمار می‌آیند.

روستاهای قدیمی، گورستان و کلیسا‌های چوبی و بناهای باستانی از دیگر جاذبه‌های این پارک ملی هستند که گردشگران را به سمت خود جذب می‌کنند. در 11،000 سال گذشته این بخش منطقه‌ای مسکونی بوده است که سبب شده است باستان‌شناسان برای بازدید از آن علاقه نشان دهند. آثاری که در این منطقه وجود دارد قابلیت رقابت با بناهای اسکاندیناوی را نیز دارند. همه ساله گردشگران زیادی با استفاده از تور لیتوانی و تور اروپا به این کشور سفر می‌کنند.

نکاتی که در تهیه بلیط لیتوانی باید بدانیم | یوروپ تورز

مراکز خرید در لیتوانی

با تهیه بلیط لیتوانی علاوه بر گشت و گذار در این کشور، به مراکز خرید آن می‌توانید بروید و سوغاتی‌های خوبی خریداری نمایید. در مراکز خرید لیتوانی محصولات با کیفیت و متنوعی به فروش می‌رسد. از جمله مراکز خرید لیتوانی می‌توان به آکروپلیس، پانوراما، مگا و ملاس اشاره کرد که در شهرهایی چون کاوناس، ویلنیوس، کلایپدا و پانوزیز قرار دارند و محصولات با کیفیتی به فروش می‌رسانند.


سوالات متداول بلیط لیتوانی

بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانیف چه زمانی میباشد؟

ماه می‌تا سپتامبر بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی و سفر به این کشور زیبا است تا از آب و هوای معتدل آن لذت ببرید و امکان بازدید از جاذبه‌ها برای شما فراهم شود.

قیمت بلیط لیتوانی چگونه میباشد؟

قیمت بلیط لیتوانی با توجه به زمان و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید سفر ارزانی داشته باشید فصل‌های کم گردشگر و اوایل هفته را برای خرید بلیط لیتوانی در نظر بگیرید که مناسبتی در آن نباشد.

یکی از نکات قابل توجه تهیه بلیط لیتوانی چیست؟

بهتر است یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه و گیت مسافران حضور پیدا کنید. از تاریخ سفر خود مطمئن باشید و سپس بلیط را خریداری کنید زبرا برای کنسل کردن آن مطابق با قوانین هواپیمایی کشور باید جریمه پرداخت کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!