راهنمای بلیط لیتوانی | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط لیتوانی | خرید – رزرو – معرفی

برای تهیه بلیط لیتوانی از طریق آژانس ها اقدام کنید. برای این منظور با مراجعه و یا تماس با آژانس ها بلیط لیتوانی خود را رزرو کنید. مبدأ یعنی شهر محل زندگی و یا شهری که قصد دارید سفر را از آنجا آغاز کنید و مقصد نیز کشور لیتوانی خواهد بود. یک طرفه و یا دو طرفه بودن بلیط لیتوانی را مشخص کنید و تعداد مسافران و نوع آن ها را تعیین نمایید. اینکه مسافر بزرگ سال، کودک و یا نوزاد باشد در قیمت بلیط تأثیرگذار است که در هنگام خرید باید آن ها را مشخص کنید. با توجه به بودجه ای که دارید بلیط مورد نظر را می توانید انتخاب کنید. این امکان وجود دارد که بلیط لیتوانی را بر اساس نوع ایرلاین و قیمت مورد بررسی قرار دهید.

بلیط لیتوانی
بلیط لیتوانی

با تهیه بلیط لیتوانی به کشوری تاریخی در اروپا خواهید رفت که جاذبه های بسیاری دارد. این کشور که در شمال شرق اروپا واقع شده است در سال 2007 به عضویت شنگن درآمد و در سال 2009 بود که به پایتخت فرهنگی اروپا منصوب شد. لیتوانی که از اعضای اتحادیه اروپا است دارای 10 استان است و کاوناس و کلایپدا به ترتیب دومین و سومین شهر آن از نظر بزرگی هستند. در این مقاله به بررسی بلیط لیتوانی خواهیم پرداخت تا سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

آشنایی مختصری با لیتوانی

در لیتوانی سواحلی خوش آب و هوا وجود دارد که سبب جذب گردشگران تور لیتوانی و تور اروپا از سراسر جهان شده است. این کشور اروپایی مقصد گردشگری بسیاری از افراد است که به دلیل دیدن تپه های زیبایش به آن سفر می کنند. این شهر تاریخی جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری دارد و از جمعیتی حدود 3،200،000 نفر برخوردار است. پایتخت لیتوانی شهری به نام ویلنیوس لست و لیتاس واحد پول آن بوده است. این واحد پول در سال 2015 به یورو تغییر پیدا کرد. مردم لیتوانی به زبان لیتوانیایی صحبت می کنند و لتونی، بلاروس، لهستان، دریای بالتیک و روسیه از همسایگان آن هستند. جاذبه ها و امکانات گردشگری لیتوانی آن را به مقصد گردشگری پرطرفداری تبدیل کرده است.

آشنایی مختصری با لیتوانی
آشنایی مختصری با لیتوانی

شرایط آب و هوایی لیتوانی

لیتوانی کشوری است که به صورت کلی آب و هوای معتدلی دارد ولی روزهای سرد نیز در آن مشاهده می شود. می توان گفت که این کشور آب و هوایی بین اقلیم قاره ای و اقلیم اقیانوسی دارد و در هر فصل برای گردشگران تور لیتوانی و تور اروپا جاذبه هایی نیز دارد. با سفر به لیتوانی در فصل های مختلف از جاذبه های زیبای آن بازدید خواهید کرد و سفری خاطره انگیز را تجربه می کنید. هدف فرد از سفر به لیتوانی سبب می شود فصل خاصی را برای سفر خود انتخاب کند و وارد این کشور شود.

شرایط آب و هوایی لیتوانی
شرایط آب و هوایی لیتوانی

بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی

ماه می تا سپتامبر بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی و سفر به این کشور زیبا است تا از آب و هوای معتدل آن لذت ببرید و امکان بازدید از جاذبه ها برای شما فراهم شود. ممکن است این ماه ها کمی گرم باشند اما روزهای طولانی دارند که گردش و تفریح را امکان پذیر می کند، پس برای خرید بلیط لیتوانی سعی کنید در این ماه ها اقدام نمایید. به طور کلی زمان مناسب برای خرید بلیط از نظر هزینه فصل های کم گردشگر آن است که در هزینه های تان صرفه جویی شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی
بهترین زمان برای خرید بلیط لیتوانی

قیمت بلیط لیتوانی

قیمت بلیط لیتوانی با توجه به زمان و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید سفر ارزانی داشته باشید فصل های کم گردشگر و اوایل هفته را برای خرید بلیط لیتوانی در نظر بگیرید که مناسبتی در آن نباشد. در فصل هایی که گردشگران زیاد باشند قیمت بلیط و هم چنین هتل با افزایش روبه رو می شود. در برخی از فصل ها نیز آفرهای ویژه ای برای خرید بلیط در نظر گرفته می شود که می توانید از آن ها استفاده کنید. بلیط لحظه آخری لیتوانی نیز با قیمت مناسبی ارائه می شود که در لحظات آخر ارائه می شود و کیفیت بالایی همانند قیمت روزهای معمولی هواپیما دارند.

قیمت بلیط لیتوانی
قیمت بلیط لیتوانی

شرکت های هواپیمایی که به لیتوانی پرواز دارند

برای تهیه بلیط لیتوانی این امکان وجود دارد که ایرلاین مورد نظرتان را انتخاب کنید. شرکت های هواپیمایی ترکیش، لوفتهانزا، ایرفلوت، بلاویا، اتریشی و اکراینی پرواز به لیتوانی را انجام می دهند و هر یک از این ایرلاین ها قیمت های متفاوتی دارند و خدمات متنوعی را به مسافران ارائه می دهند.

شرکت های هواپیمایی که به لیتوانی پرواز دارند
شرکت های هواپیمایی که به لیتوانی پرواز دارند

نکاتی که در تهیه بلیط لیتوانی باید بدانیم

در هنگام خرید بلیط لیتوانی این امکان وجود دارد که نوع پرواز که مستقیم و یا با توقف باشد را انتخاب کنید و دقت کنید که مدت زمان پرواز با توجه به نوع ایرلاین و شرایط آب و هوایی ممکن است کمی تغییر کند. بهتر است یک ساعت قبل از پرواز در فرودگاه و گیت مسافران حضور پیدا کنید. از تاریخ سفر خود مطمئن باشید و سپس بلیط را خریداری کنید زبرا برای کنسل کردن آن مطابق با قوانین هواپیمایی کشور باید جریمه پرداخت کنید.

پارک ملی Dzukija یکی از جاذبه های لیتوانی

با خرید بلیط لیتوانی به پارک ملی Dzukija می توانید بروید که 550 کیلومتر مربع وسعت دارد. این پارک در جنوب شرقی این کشور است و موقعیت آن مرز بلاروس می باشد. کانال رودخانه نموناس در این پارک باعث شده است گردشگران بتوانند به جنگل های کاج و ساحلی آن بروند و در مسیرهایی که مشخص شده است به پیاده روی بپردازند که در واقع یکی از جاذبه های این پارک می باشد. پیاده روی و قدم زدن در پارک ملی و بازدید از کلبه های چوبی لذت خاصی به همراه خواهد داشت که با خرید بلیط لیتوانی امکان پذیر خواهد بود.

پارک ملی اوکسیتیا یکی از جاذبه های لیتوانی

پارک اوکسیتیا یکی از جاذبه های گردشگری لیتوانی است که در مجاورت دریای بالتیک است و در شمال شرق کشور واقع شده است. تعداد 30 دریاچه را در این پارک مشاهده خواهید کرد که هر کدام جنگل هایی از کاج در خود دارند. گوزن هایی که در مجاورت دریاچه توراگناس در حال استراحت هستند از جاذبه های پارک به شمار می آیند. روستاهای قدیمی، گورستان و کلیسا های چوبی و بناهای باستانی از دیگر جاذبه های این پارک ملی هستند که گردشگران را به سمت خود جذب می کنند. در 11،000 سال گذشته این بخش منطقه ای مسکونی بوده است که سبب شده است باستان شناسان برای بازدید از آن علاقه نشان دهند. آثاری که در این منطقه وجود دارد قابلیت رقابت با بناهای اسکاندیناوی را نیز دارند. همه ساله گردشگران زیادی با استفاده از تور لیتوانی و تور اروپا به این کشور سفر می کنند.

پارک ملی اوکسیتیا یکی از جاذبه های لیتوانی
پارک ملی اوکسیتیا یکی از جاذبه های لیتوانی

مراکز خرید در لیتوانی

با تهیه بلیط لیتوانی علاوه بر گشت و گذار در این کشور، به مراکز خرید آن می توانید بروید و سوغاتی های خوبی خریداری نمایید. در مراکز خرید لیتوانی محصولات با کیفیت و متنوعی به فروش می رسد. از جمله مراکز خرید لیتوانی می توان به آکروپلیس، پانوراما، مگا و ملاس اشاره کرد که در شهرهایی چون کاوناس، ویلنیوس، کلایپدا و پانوزیز قرار دارند و محصولات با کیفیتی به فروش می رسانند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط لیتوانی ، ویزای لیتوانی ، وقت سفارت لیتوانی ، تور لیتوانی و تور اروپا تماس:88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!