راهنمای بلیط روسیه | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط روسیه | خرید – رزرو – معرفی

بلیط روسیه یکی از پرطرفدارترین بلیط های پروازی خارج از کشور محسوب می‌شود. این نوع بلیط بر اساس قیمت و کلاس پروازی به انواع مختلفی ازجمله بلیط های بیزینس کلاس و فرست کلاس دسته‌بندی می‌شود.

بلیط روسیه
بلیط روسیه

بلیط روسیه و پروازهای مختلف به این کشور

یکی از کشورهای خارجی که امروزه پروازهای متعددی را به خود می‌بیند روسیه می‌باشد. افراد بسیاری از نقاط مختلف دنیا با استفاده از تور روسیه و تور اروپا به این کشور زیبا، سرسبز و پهناور سفر می‌کنند و از دیدنی‌های آن نهایت لذت را می‌برند. برای ورود به کشور روسیه علاوه بر موارد ضروری که یک فرد باید به آن‌ها توجه کند تهیه بلیط روسیه از اهمیت بسیاری برخوردار است، چراکه انواع مختلفی از بلیط های پروازی به این کشور وجود دارد که هرکدام از ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود برخوردارند.

بلیط های سیستمی و همچنین چارتری از رایج‌ترین بلیط های کشور روسیه می‌باشند که از طریق شرکت‌های هواپیمایی معتبر قابل خریداری و رزرو هستند. ارزان‌ترین بلیط های های روسیه نیز امروزه از خریداران بسیاری برخوردارند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با بلیط روسیه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم. پس توصیه می‌کنیم تا انتها همراه ما باشید. همچنین اگر قصد رزرو این بلیط رادارید می‌توانید از سایت مسافرتی موردنظر اقدامات لازم جهت خرید آن را به انجام برسانید.

بلیط روسیه و پروازهای مختلف به این کشور
بلیط روسیه و پروازهای مختلف به این کشور

اطلاعات مهم قبل از رزرو بلیط روسیه

قبل از این‌که به رزرو و خرید بلیط روسیه اقدام کنید می‌بایست اطلاعات کلی در رابطه با این کشور کسب کنید. روسیه یکی از کشورهای خارجی است که دارای شلوغ‌ ترین خطوط پروازی می‌باشد. برخلاف تصور بسیاری از افراد نسبت به این‌که این کشور دارای آب‌وهوای نسبتاً سرد و طاقت‌فرسایی است اما تابستان‌های این کشور مملو از توریست های تور روسیه و تور اروپا و مسافران خارجی متعدد می‌باشد و این عامل سبب شده است که بسیاری از افراد به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید بلیط این کشور باشند. برای خرید بلیط روسیه باید به چند نکته مهم و کلیدی توجه کنید تا سفری مطمئن را به این کشور تجربه نمایید. در ادامه به این نکات بیشتر خواهیم پرداخت.

اطلاعات مهم قبل از رزرو بلیط روسیه
اطلاعات مهم قبل از رزرو بلیط روسیه

انواع بلیط روسیه

بلیط روسیه از انواع مختلفی برخوردار است که بر اساس ویژگی‌های مختلف دسته‌بندی می‌شود. از ارزان‌ترین تا گران‌ترین بلیط های پروازی را می‌توان در این دسته‌بندی مشاهده کرد. البته در کنار قیمت موارد دیگری نیز در تعیین نوع بلیط کشور روسیه تأثیرگذار می‌باشند که در بخش‌های بعدی به این عوامل نیز خواهیم پرداخت.

اگر بخواهیم انواع بلیط کشور روسیه را نام ببریم می‌توانیم به بلیطهای چارتری و همچنین سیستمی اشاره‌کنیم. هرکدام از این بلیط ها نیز به‌تنهایی دارای ویژگی و امتیازهای خاص و منحصربه‌فردی می‌باشند. امروزه بلیط های ارزان‌قیمت و یا به اصلاح تخفیف خورده روسیه از طرفداران بسیاری برخوردارند که دارای شرایط خاصی می‌باشند.

انواع بلیط روسیه
انواع بلیط روسیه

بلیط روسیه از نوع سیستمی

یکی از انواع بلیط روسیه نوع سیستمی آن می‌باشد. بلیط سیستمی روسیه دارای ویژگی‌های خاصی است که افراد قبل از رزرو آن می‌بایست به آن توجه کافی داشته باشند. از مهم‌ترین ویژگی‌های بلیط سیستمی روسیه امکان لغو آن می‌باشد. درواقع اگر پس از خرید و رزرو بلیط کشور روسیه به هر دلیلی قصد برگشت آن را داشتید می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مشخص به‌عنوان جریمه برگشت، مابقی پول خود را دریافت کنید.

 البته بسیاری از افراد این ویژگی را از مزیت‌های بلیط های سیستمی روسیه می‌دانند و در زمان خرید و رزرو بلیط روسیه این گزینه را انتخاب می‌کنند. از دیگر ویژگی‌های بلیط سیستمی روسیه یکسان بودن هزینه بلیط کودکان و بزرگ‌ سالان می‌باشد که این مورد نیز می‌تواند در زمان رزرو این بلیط، شمارا یاری رساند.

بلیط روسیه از نوع سیستمی
بلیط روسیه از نوع سیستمی

بلیط روسیه از نوع چارتری

نوع دیگری از انواع مختلف بلیط روسیه نوع چارتری آن می‌باشد. بلیط های روسیه با توجه به‌ویژگی مختلفی موردبررسی قرار می‌گیرند که نوع چارتری بلیط کشور روسیه نیز از این قاعده مستثنا نیست. بلیط های چارتری روسیه اغلب به‌صورت لحظه آخری قابل رزرو می‌باشند. درواقع اگر به هر دلیلی در دقایق پایانی و نزدیک به پرواز قصد خرید بلیط کشور روسیه را داشته باشید بدون هیچ‌گونه نگرانی می‌توانید نوع چارتری آن را خریداری نمایید.

نوع چارتری بلیط روسیه را می‌توان یکی از قیمت مناسب‌ترین نوع بلیط های پروازی این کشور به شمار آورد. این بلیط را می‌توان در لحظات آخر باقیمت ارزان‌تر و به‌صورت تخفیف خورده خریداری نمود. در کنار مزیت‌های مهم این نوع بلیط ایراداتی نیز به آن وارد است، به‌طور مثال می‌توان به عدم برگشت آن به آژانس مسافرتی موردنظر اشاره کرد که این مورد از معایب بلیطچارتری روسیه شناخته می‌شود.

بلیط روسیه از نوع چارتری
بلیط روسیه از نوع چارتری

کلاس های پروازی بلیط روسیه

بلیط روسیه بر اساس کلاس‌های پروازی نیز دسته‌بندی می‌شوند که می‌توان به 3 کلاس درجه‌یک, تجاری و همچنین اقتصادی اشاره کرد. هرکدام از این نوع بلیط های روسیه بانام مشخصی شناخته می‌شوند که در ادامه به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت. به‌عنوان‌مثال بلیط درجه‌یک بانام فرست کلاس و یا به زبان انگلیسی First Class شناخته می‌شود. این نوع بلیط به دلیل امکانات و خدمات ویژه از گران‌ترین بلیط ها شناخته می‌شود.

بلیط تجاری روسیه که بانام بیزینس کلاس یا Business شناخته می‌شود نسبت به بلیط درجه‌یک روسیه از قیمت پایین‌تری برخوردار است و معمولاً خدمات مناسبی در آن برای رفاه حال مسافران در نظر گرفته‌شده است. بلیط اکو نومی یا اقتصادی روسیه نیز نوع سوم کلاس‌های پروازی این نوع بلیط می‌باشد که بانام Economy شناخته می‌شود. این نوع از بایت از ارزان‌ترین بلیط های پروازی محسوب می‌شود و با توجه به این موضوع نسبت به 2 کلاس دیگر از خدمات محدودتری برخوردار می‌باشد.

کلاس های پروازی بلیط روسیه
کلاس های پروازی بلیط روسیه

رزرو آسان بلیط روسیه

برای تهیه بلیط روسیه چند گزینه را می‌توانید موردبررسی قرار دهید. خرید از طریق تماس تلفنی و حضوری از گزینه‌ها و روش‌های تهیه این نوع بلیط محسوب می‌شوند. هرکدام از این موارد و راه‌ها از ویژگی‌های مشخصی برخوردار هستند. خرید و رزرو تلفنی بلیط روسیه دارای مزیت‌های بیشتری است. با رزرو تلفنی می‌توانید به‌راحتی بلیطهای ارزان‌قیمت روسیه را جستجو کنید پیش از اینکه موجودی این نوع بلیط به دلیل تقاضای بالا به اتمام برسد. با خرید از طریق آژانس ها دیگر نیاز به جابجایی در سطح شهر وجود نخواهد داشت.

رزرو آسان بلیط روسیه
رزرو آسان بلیط روسیه

نکاتی در رابطه با رزرو بلیط روسیه

در زمان رزرو بلیط روسیه توصیه می‌کنیم به چند نکته مهم توجه نمایید.

  • هزینه و قیمت بلیط های پروازی کشور روسیه را به‌طور کامل و دقیق موردبررسی قرار دهید و سپس رزرو خود را نهایی کنید.
  • از طریق آژانس و شرکت‌های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو این نوع بلیط نمایید.
  • به نوع بلیط بر اساس کلاس پروازی توجه کنید و خدمات آن را قبل از انتخاب مورد ارزیابی قرار دهید

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط روسیه ، ویزای روسیه ، تور روسیه و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!