راهنمای بلیط بروکسل | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط بروکسل | خرید – رزرو – معرفی

بلیط بروکسل، را می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن تهیه کنید، در بلیط بروکسل پرواز شما از مقصد تهران به مبدأ بروکسل در بلژیک خواهد بود، توجه داشته باشید پروازها …

اطلاعات کامل بلیط بروکسل

از آنجا که سفر به بروکسل همواره با استقبال زیادی همراه است، تهیه بلیط بروکسل نیز از گوشه و کنار جهان فراوان انجام می‌شود. در سال‌های اخیر سفر به بروکسل از ایران نیز افزایش یافته است، بلیط بروکسل را می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن تهیه کنید، در بلیط بروکسل پرواز شما از مقصد تهران به مبدأ بروکسل در بلژیک خواهد بود، توجه داشته باشید پروازهایی که برای بروکسل وجود دارد هم به صورت مستقیم است و هم به صورت غیر مستقیم است که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، فاصله هوایی تهران تا بروکسل 4106 کیلومتر است که در حدود 5 ساعت و 55 دقیقه به طول می‌انجامد، البته این مدت زمان ممکن است که بر اساس شرایط جوی متغیر باشد.

راهنمای بلیط بروکسل | خرید - رزرو - معرفی | یوروپ تورز

در این مقاله قصد داریم به ارائه اطلاعاتی در مورد بلیط بروکسل بپردازیم اگر قصد سفر به بروکسل را دارید و می‌خواهید اطلاعاتی در مورد بلیط بروکسل از جمله قیمت بلیط بروکسل، نحوه خرید بلیط بروکسل و بدست آورید، در این مقاله همراه ما باشید، بروکسل یکی از شهرهای اروپایی است که همواره مسافران زیادی از طریق تور بروکسل، تور بلژیک و تور اروپا در طول سال در آنجا حضور پیدا می‌کنند به همین دلیل آشنایی با بلیط بروکسل و اطلاعاتی در مورد آن برای کسانی که قصد سفر به این شهر دارند پیش از سفر می‌تواند مفید باشد.

سفر به بروکسل بلژیک

برای سفر به شهر بروکسل لازم است که از قبل بلیط بروکسل را تهیه کنید، بروکسل پایتخت کشور بلژیک می‌باشد و این شهر به دلیل این که محل مستقر بسیاری از نهادهای اتحادیه اروپا (European Union) است بسیار اهمیت دارد، اسم بروکسل برگرفته و مشتق شده از یک واژه هلندی است که معنای کلبه مرداب می‌دهد، این شهر به عنوان مرکز فرانسوی‌های تابعه بلژیک نیز محسوب می‌شود و جزئی از ناحیه فلاندرز است، بروکسل در حدود صد و چهل هزار نفر جمعیت دارد که ناحیه کلانشهری آن بالغ بر 2.5 میلیون نفر جمعیت دارد.

سفر به بروکسل بسیار جذاب خواهد بود و یکی از مهم‌ترین مقاصد برای سفر خصوصاً سفرهای توریستی می‌باشد، این شهر جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد و معماری آن نیز بسیار منحصر به فرد است.

قیمت بلیط بروکسل

قیمت بلیط بروکسل به مانند قیمت بلیط بسیاری از پروازهای داخلی و همچنین پروازهای خارجی ثابت نیست، به طور کلی پروازها در دو نوع چارتری و سیستمی هستند، پروازهای چارتری قیمت بسیار متغیری دارند و در هر لحظه ممکن است که قیمت خاصی را داشته باشند، اما پروازهای سیستمی قیمت نسبتاً ثابتی دارند اما با توجه به عواملی قیمت بلیط پروازهای سیستمی نیز متغیر است، این عوامل می‌تواند با توجه به نوع ایرلاینی باشد که سرویس می‌دهد یا ممکن است که بر اساس کلاس پروازی باشد و هر یک از کلاس‌های پروازی قیمت متفاوتی دارند.

خرید بلیط بروکسل

خرید بلیط بروکسل به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر است، شما برای خرید بلیط بروکسل می‌توانید به صورت حضوری به یکی از آژانس‌های مسافرتی مراجعه کرد و خرید بلیط‌بروکسل را انجام دهید، اما پیشنهاد ما این است که خرید بلیط‌بروکسل را به صورت تلفنی از طریق آژانس‌های گردشگری انجام دهید، با این خرید شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن و بدون هدر دادن وقت بلیط‌بروکسل را تهیه کنید اگر می‌خواهید بلیط بروکسل را به صورت حضوری تهیه کنید، حتماً کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشید، برای خرید بلیط بروکسل داشتن پاسپورت به منظور وارد کردن صحیح مشخصات ضروری است.

خرید بلیط بروکسل | یوروپ تورز

بهترین زمان خرید بلیط بروکسل

یکی از سؤالاتی که معمولاً پرسیده می‌شود این است که بهترین زمان رزرو بلیط برای بروکسل چه زمانی است؟ اگر در سوال مدنظر قیمت بلیط باشد باید گفته شود که اگر تصمیم قطعی برای سفر به بروکسل دارید بلیط بروکسل را 40 الی 50 روز قبل سفر تهیه کنید. اگر سفر شما مصادف با تعطیلات است حتماً بلیط خود را پنج الی شش ماه قبل‌تر تهیه کنید. چرا که ممکن است که در روز سفر یا روزهای نزدیک سفر بلیط بروکسل تمام شده باشد.

سؤال دیگر در این زمینه در مورد شرایط آب و هوای بروکسل است، که در پاسخ باید به بهترین زمان سفر به بروکسل اشاره کنیم، بروکسل از آب و هوایی معتدل و مرطوب برخوردار است، تابستان‌های بروکسل گرم است، در زمستان شاهد هوای خیلی سردی نیستیم و برف نیز کم می‌بارد، فصل بهار و اوایل فصل پاییز بهترین زمان سفر به بروکسل با استفاده از تور بروکسل، تور بلژیک و تور اروپا است.

پرواز های موجود به بروکسل

پروازهایی که از ایران به بروکسل وجود دارد، در دو نوع مستقیم و غیر مستقیم است در نوع مستقیم هواپیما مستقیم از تهران به بروکسل می‌رود و در نوع غیر مستقیم هواپیما از تهران به مقصد میانی می‌رود و از آن جا عازم بروکسل می‌شود، پروازهای مستقیم از تهران به بروکسل هفته‌ای دو پرواز است که از طریق ایرلاین قشم ایر انجام می‌پذیرد. این پرواز در روز شنبه هشت و نیم صبح و سه شنبه یازده و بیست و پنج دقیقه صبح است، طول زمان پرواز پنج ساعت است.

پروازهای برگشت نیز از بروکسل به مقصد تهران در روز شنبه یک و نیم ظهر و روز سه شنبه هشت و چهل دقیقه شب می‌باشد. مدت زمان این پرواز نیز پنج ساعت است.

پروازهای غیر مستقیم نیز با هواپیمایی ایران ایر و اتریش از مقصدهای میانی هامبورگ و وین در اتریش انجام می‌پذیرد که مدت زمان پرواز 7 ساعت و نیم است.

فرودگاه بروکسل

بروکسل یک فرودگاه بین‌المللی دارد که پرواز شما در آنجا فرود خواهد آمد. اسم این فرودگاه زوانتم (Zaventem Airport) است که در دوازد کیلومتری شمال شرقی بروکسل واقع شده است و نسبت به فرودگاه‌های شهرهای دیگر در فاصله اندکی از شهر واقع شده است.

دسترسی از فرودگاه به مرکز شهر آسان است، اگر وسایل زیادی به همراه ندارید پیشنهاد ما این است که از قطار فرودگاه استفاده کنید. هر ده دقیقه یکبار، قطار از ایستگاه فرودگاه به سمت ایستگاه مرکزی بروکسل حرکت می‌کند و شما در کم‌تر از بیست دقیقه به مرکز شهر خواهید رسید برای رفتن به ایستگاه قطار می‌توانید به طبقه یک ساختمان فرودگاه مراجعه کنید، اگر وسایل شما زیاد است می‌توانید از تاکسی نیز استفاده کنید. اتوبوس‌ها نیز در اطراف فرودگاه در دسترس هستند. برای سوار شدن به این قطارها لازم است بلیط مخصوص تهیه کنید و بلیط متروی عادی برای این قطارها کاربردی ندارد.

فرودگاه بروکسل | یوروپ تورز

سوالات متداول راهنمای بلیط بروکسل

قیمت بلیط بروکسل چقدر می باشد؟

قیمت بلیط بروکسل به مانند قیمت بلیط بسیاری از پروازهای داخلی و همچنین پروازهای خارجی ثابت نیست.

بهترین زمان رزرو بلیط برای بروکسل چه زمانی است؟

اگر تصمیم قطعی برای سفر به بروکسل دارید بلیط بروکسل را 40 الی 50 روز قبل سفر تهیه کنید. اگر سفر شما مصادف با تعطیلات است حتماً بلیط خود را پنج الی شش ماه قبل‌تر تهیه کنید. چرا که ممکن است که در روز سفر یا روزهای نزدیک سفر بلیط بروکسل تمام شده باشد.

چگونه می توان در کم ترین زمان ممکن بلیط بروکسل را خریداری کرد؟

می توانید خرید بلیط بروکسل را به صورت تلفنی از طریق آژانس‌های گردشگری انجام دهید، با این خرید شما می‌توانید در کم‌ترین زمان ممکن و بدون هدر دادن وقت بلیط بروکسل را تهیه کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!