راهنمای بلیط آتن | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط آتن | خرید – رزرو – معرفی

تمامی افرادی که می‌خواهند به شهر آتن یونان سفر کنند می‌توانند بلیط آتن خود را از طریق آژانس‌های مربوطه خرید نمایند. شما می‌توانید در فصل‌های مناسب بلیط آتن را باقیمت ارزان‌تری خریداری کنید. برای خرید بلیط آتن تمامی مدارک لازم در زمان خرید را به همراه داشته باشید.

شهر آتن

شهر آتن یکی از زیباترین شهرهای کشور یونان و پایتخت آن کشور می‌باشد. این شهر یکی از تاریخی‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود. مساحت شهر آتن حدود 2929 کیلومترمربع است و حدود 664046 نفر جمعیت دارد. مردمان کشور یونان افراد بسیار گرمی هستند و بسیار خندان و خوش‌ رو می‌باشند. آب‌وهوای یونان بسیار معتدل می‌باشد و شما می‌توانید هر چهار فصل را در این کشور مشاهده کنید. هم‌چنین موقعیت جغرافیایی شهر آتن باعث شده است که آب‌وهوای این شهر همیشه معتدل و مناسب برای سفر کردن باشد. هرساله گردشگران بسیاری با تور یونان و تور اروپا از این شهر تاریخی دیدن می‌کنند. در این شهر می‌توان موزه‌ها و اماکن تاریخی و کلیساهای بسیاری را مشاهده نمود؛ و شما می‌توانید در تمامی فصول سال از این شهر زیبا و سنتی دیدن نمایید.

شهر آتن
شهر آتن

جاذبه های شهر آتن

کشور یونان یکی از تاریخی‌ترین کشورهای جهان می‌باشد به همین دلیل است که در این کشور می‌توان جاذبه‌های تاریخی با قدمتی هزار ساله را مشاهده کرد. از جاذبه‌های شهر آتن می‌توان به تئاتر دیونیسوس اشاره کرد این ساختمان در قرن 6 قبل از میلاد بناشده است. حدود 17000 نفر ظرفیت این تئاتر می‌باشد. از جاذبه‌های دیگر این شهر می‌توان به موزه مسیحیت آتن اشاره کرد. این موزه یکی از مهم‌ترین موزه‌های آتن است و دارای طراحی و معماری و دکوراسیون خاصی می‌باشد که نظر هر فردی را به‌سوی خود جذب می‌کند. در این موزه می‌توان مواردی که به هزاران سال قبل برمی‌گردد را یافت. افراد بی‌شماری برای شناخت تاریخچه یونان از این موزه دیدن می‌کنند.

جاذبه های شهر آتن
جاذبه های شهر آتن

بهترین زمان برای رزرو بلیط آتن

بهترین زمان برای رزرو بلیط آتن چند روز مانده به سفرتان می‌باشد و به دلیل اینکه در فصل بهار گردشگران بسیاری با تور یونان و تور اروپا این شهر را مقصد سفر خود قرار می‌دهند به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم زودتر اقدام به خرید بلیط آتن نمایید، تا با مشکل تمام شدن بلیط آتن روبه‌رو نشوید؛ هم‌چنین افرادی هستند که برای سفر کردن به این شهر زیبا از تور آتن بهره‌مند می‌شوند که امروزه طرفداران بسیاری را جذب خودکرده است. تورها یکی از راحت‌ترین روش‌های مورد انتخاب برای مسافرت به شمار می‌آید.

بهترین زمان برای رزرو بلیط آتن
بهترین زمان برای رزرو بلیط آتن

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط آتن

از مدارک موردنیاز برای خرید بلیط آتن می‌توان به‌ کارت ملی و شناسنامه اشاره نمود. افرادی که می‌خواهند به این سفر بروند می‌توانند از طریق آژانس ها اقدام به خرید بلیط آتن کنند؛ و یا می‌توانند از طریق حضوری در آژانس‌های مسافرتی اقدام به خرید کنند. هنگام رزرو بلیط آتن تمامی اطلاعات کارت ملی خود را باید ارائه دهید تا بلیط هواپیمای شما را بتوانند صدور کنند. هم‌چنین باید تمامی اطلاعات روی کارت شناسایی شما به‌طور دقیق بر روی کاغذ بلیط آتن وارد شود و هیچ‌گونه تناقضی در آنها وجود نداشته باشد زیرا در این صورت با مشکلات بسیاری روبه‌رو می‌شوید. حتی ممکن است شمارا از ادامه این سفر منع کنند. به همین دلیل درصورتی‌که می‌خواهید بلیط آتن خود را خرید کنید به این نکات بسیار اهمیت بدهید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط آتن

قیمت بلیط آتن در فصل بهار

قیمت بلیط آتن در فصل بهار تا حدی ارزان می‌باشد زیرا در فصل تابستان مسافرت به این شهر بیشتر از فصل بهار صورت می‌گیرد؛ اما به دلیل وجود تعطیلات عید نورز افراد ایرانی بسیاری را در آن شهر می‌توان مشاهده کرد. در تمامی طول هفته پروازهای بسیاری به مقصد فرودگاه آتن اجرا می‌شود. هم‌چنین قیمت‌ها می‌توانند تغییر داشته باشند. قیمت‌ها نسبت به کشوری که شما در آنجا اقامت دارید نیز متغیر هستند؛ در صورت نزدیک بودن به این کشور قیمت‌های بلیط پایین‌تر خواهد بود، به نسبت قیمت بلیط سایر کشورها که مسافت دورتری دارند. بلیط آتن در مقایسه با دیگر بلیط هایی که خریداری می‌شود بسیار فروش خوبی دارد، این موضوع به دلیل مزیت‌های فراوان این شهر می‌باشد که توانسته است افراد بسیاری را جذب خود کند. شما می‌توانید درصد فروش بلیط آتن را در جدول رتبه‌بندی در ردیف اول مشاهده کنید.بی شک از سفر کردن به این شهر خاطره‌های بی‌نظیری خواهید داشت و در کنار خانواده و دوستان بهترین اوقات خود را سپری خواهید کرد و بهترین سوغاتی‌ها را از این شهر خرید خواهید کرد.

قیمت بلیط آتن در فصل بهار
قیمت بلیط آتن در فصل بهار

قیمت بلیط آتن در فصل تابستان

در فصل تابستان به دلیل وجود تعطیلات بسیاری گردشگران بسیاری آتن را مقصد سفر خود قرار می‌دهند و تردد گردشگران انبوهی را در این شهر می‌توان مشاهده نمود. هم‌چنین در فصل تابستان هوا بسیار مناسب می‌باشد و گردشگران از سفر کردن به این شهر لذت می‌برند. شما می‌توانید با جستجو در سایت‌ها قیمت‌های مربوطه را مشاهده کنید و با توجه به بودجه خود یکی از کلاس‌های پروازی را انتخاب و اقدام به خرید بلیط آتن کنید. به دلیل پروازهای پی‌درپی و زیاد به آتن در این فصل قیمت‌ها تا حدی نسبت به فصل‌های دیگر سال بیشتر می‌باشد؛ بی‌شک ارزش دارد که از شهر آتن در این فصل زیبا دیدن کنید.

قیمت بلیط آتن در فصل تابستان
قیمت بلیط آتن در فصل تابستان

قیمت بلیط آتن در فصل پاییز

در فصل پاییز قیمت بلیط آتن نسبت به فصل تابستان و بهار ارزان‌تر می‌باشد زیرا با شروع مدرسه و دانشگاه‌ها دیگر بیشتر خانواده‌ها به مسافرت نمی‌توانند بروند به همین دلیل نیز گردشگران ایرانی کمتری در این فصل در آتن دیده می‌شود. هم‌چنین می‌توانید در این فصل با جستجو در وب‌سایت آژانس ها از تخفیفات ویژه استفاده نمایید. در این زمان می‌توانید با قیمت پایین‌تری بلیط آتن را خریداری کنید و به این سفر زیبا بپردازید. زیبایی‌های این شهر در این فصل بسیار دیدنی و منحصربه‌فرد است.

راهنمای بلیط آتن | خرید - رزرو - معرفی -

قیمت بلیط آتن در فصل زمستان

به دلیل وجود آب‌وهوای سرد در فصل زمستان تعداد سفرها به شهر آتن یونان کاهش می‌یابد، به همین دلیل قیمت بلیط آتن در این فصل نسبت به فصول دیگر سال پایین‌تر می‌باشد؛ اما افرادی به دلیل پایین بودن قیمت بلیط آتن در این فصل سفرهای کاری خود را انجام می‌دهند؛ و هم‌چنین گردشگران تور یونان و تور اروپا نیز برای بازدید در فصل زمستان از این شهر اقدام به خرید بلی آتن می‌کنند. کشور ایتالیا و شهر آتن نیز مانند بسیاری کشورها و شهرهای دیگر اروپایی در فصل زمستان جاذبه‌های خاص خود رادارند که بسیاری از افراد به همین دلیل این فصل را برای سفر خود انتخاب می‌کنند.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط یونان، وقت سفارت یونان ، ویزای یونان ، تور یونان و تور اروپا میباشد.88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!