اقامت استونی 2022 | شرایط و راه های گرفتن اقامت استونی

اقامت استونی 2022 | شرایط و راه های گرفتن اقامت استونی

اقامت استونی، کشور استونی از زیباترین کشور‌های اروپایی می‌باشد. که امروزه افراد زیادی در تلاش‌اند تا اقامت استونی را به دست بیاورند. راه‌های بسیاری برای …

راهنمای کامل اقامت استونی

کشور استونی از زیباترین کشور‌های اروپایی می‌باشد. که امروزه افراد زیادی در تلاش‌اند تا اقامت استونی را به دست بیاورند. راه‌های بسیاری برای به دست آوردن اقامت استونی وجود دارد که با توجه به شرایط خود یکی از این راه‌ها را می‌توانید انتخاب کنید. گرفتن اقامت استونی کار سختی نمی‌باشد. فقط کافی است قوانین و مقررات لازم برای گرفتن اقامت استونی را رعایت کنید. زندگی در این کشور از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

اقامت استونی 2022 | یوروپ تورز

کشور استونی

کشور استونی یکی از زیباترین و مهم‌ترین کشور قاره اروپا می‌باشد. این کشور یکی از کشور‌های اسکاندیناوی بوده و حدود ۱۳۴۵۱۲۳ نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر زیبای پالین می‌باشد. زبان رسمی این کشور استونیایی می‌باشد. اما به دلیل وجود قوم‌های مختلف زبان‌های بسیار فراوانی نیز در بین مردم رواج یافته است. واحد پول این کشور یورو می‌باشد.

در شرق این کشور روسیه و در غرب آن لتونی واقع می‌باشد و از شمال به خلیج فنلاند و از جنوب به دریای بالتیک محدود است. این کشور دارای جاذبه‌های بسیار زیاد طبیعی و تاریخی می‌باشد. استونی یکی از گردشگرپذیرترین کشور‌های اروپایی است که سالانه میلیون‌ها نفر را به سوی خود جذب می‌کند. این کشور یکی از کشور‌های مدرن و بسیار پیشرفته‌ای است که بعد از جنگ جهانی توانسته است مستقل شود و روز به روز مراحل پیشرفت خود را سپری کند.

دلایل مهم برای اقامت در کشور استونی

کشور استونی دارای آب و هوای بسیار مناسبی می‌باشد و این از مهم‌ترین دلایلی است که این کشور را به یکی از جا‌های خوب برای زندگی تبدیل کرده است. اگر شما قصد دارید که در کشوری که امنیت در سطح بالایی برقرار است و به دور از جنگ و جدل و در نهایت آرامش زندگی کنید، این کشور را به شما توصیه می‌کنیم. فرهنگ این کشور بسیار ساده و اصیل و سنتی می‌باشد و تا حدودی به فرهنگ کشور ما شباهت دارد طوری که شما وقتی در این کشور زندگی می‌کنید احساس نمی‌کنید که در غربت هستید و دچار تبعیض فرهنگی نخواهید شد.

در این کشور می‌توانید خوراکی‌ها و گوشت حلال و انواع میوه‌های خوشمزه را برای خوردن پیدا کنید. هم چنین با زندگی در این کشور می‌توانید به راحتی از کشور‌های اطراف که بسیار نزدیک هستند دیدن کنید. شما می‌توانید با داشتن ویزای شینگن از کشور‌های همسایه بازدید کنید. کشور استونی بسیار سرسبز و بسیار دیدنی می‌باشد. زندگی کردن در این کشور باعث می‌شود که احساس جوانی کنید و نیز باعث تقویت روح و شادابی شما خواهد شد.

هزینه زندگی در کشور استونی

هزینه زندگی در استونی بسیار بالا میباشد. خرید خوراک و پوشاک و جابه جایی از نقطه‌ای به نقطه دیگر و اقامت در این کشور نسبت به دیگر کشور‌های اروپایی گران‌تر می‌باشد که البته حقوق و دستمزد‌ها نیز در این کشور بالا است. حقوق ماهانه مردم کشور استونی به صورت میانگین ۲۲۰۰ یورو می‌باشد که این مبلغ بسیار زیاد و قابل توجه است. می‌توان با این مقدار حقوق زندگی خوبی را برای خود ساخت. از گران‌ترین کشور‌های اروپایی در ابتدا می‌توان به کشور استونی اشاره کرد که سطح و استاندارد زندگی در این کشور بالاست و مردم از کیفیت زندگی بیشتری برخوردار هستند.

این‌ها مزیت‌هایی می‌باشد که افراد علاقه دارند اقامت استونی را بگیرند. در این کشور بازار کار بسیار پر رونق می‌باشد و درصد بیکاری در نرخ صفر است و شما کمتر افرادی را مشاهده می‌کنید که از بیکاری رنج می‌برند. در این کشور مرگ و میر بسیار کم‌تر می‌باشد و هر روز درصد افزایش طول عمر در میان مردمان این کشور بیشتر می‌شود. استونی به دلیل مزیت‌های بسیار کشور بسیار خوب و‌ایده‌آلی برای اقامت می‌باشد که به همین دلیل هم سالانه صد‌ها نفر اقامت استونی را بر می‌گزینند.

انواع اقامت ها در کشور استونی

اگر انتخاب شما اقامت استونی می‌باشد و دوست دارید که در این کشور اقامت داشته باشید به چندین روش می‌توانید اقامت استونی را به دست بیاورید. از انواع اقامت‌ها در کشور استونی می‌توان به گرفتن تابعیت کشور استونی اشاره کرد. گزینه بعدی پذیرفته شدن در یکی از دانشگاه‌های استونی به عنوان دانشجو است که می‌توانید با داشتن آن در این کشور اقامت کنید.

از طریق ازدواج نیز می‌توان اقامت استونی را به دست آورد. هم چنین به عنوان یک سرمایه‌گذار نیز می‌توانید در این کشور زندگی کنید. از ساده‌ترین راه‌های داشتن اقامت استونی داشتن پدر یا مادر استونیایی می‌باشد که به راحتی می‌توانید در این کشور اقامت کنید. اگر شما قصد اقامت استونی را دارید و می‌خواهید اقامت استونی خود را بگیرید باید به وسیله یکی از این موارد گفته شده اقدام به گرفتن اقامت باشید. تا بدون مشکل در این کشور زندگی کنید.

اقامت از طریق ازدواج در کشور استونی

از راه‌هایی که افراد می‌توانند اقامت استونی خود را به راحتی و آسانی به دست آورند، ازدواج با شخصی می‌باشد که اهل استونی یا اقامت استونی را به دست آورده است. این مورد یک سری شرایط و ضوابطی را دارا می‌باشد که داشتن سن قانونی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین شرایط آن است. علاوه بر این که باید سن قانونی را داشته باشید باید به یکی از دو زبان اصلی کشور استونی مسلط باشید.

این مورد امروزه بسیار رونق یافته است و طرفداران زیادی نیز دارد. اما باید در این مورد بسیار دقت کنید و احتیاط کافی به خرج دهید تا دست آدم‌های نابه کار و خلاف نیفتید. برای اقامت استونی افراد بسیاری از هر طریقی که بتوانند اقدام می‌کنند و هر ساله هزاران نفر از این راه اقامت استونی را به دست می‌آورند.

اقامت از طریق تولد در کشور استونی

اقامت از طریق تولد در کشور استونی یا داشتن پدر و مادر استونیایی نیز یکی دیگر از راه‌های به دست آوردن اقامت استونی می‌باشد و که این راه بسیار آسان‌تر و راحت‌تر از دیگر راه‌ها می‌باشد زیرا هیچ دردسر و مشکلی ندارد. در این راه هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و در هر سنی باشید می‌توانید اقامت استونی را بگیرید و در این کشور زندگی کنید.

شما علاوه بر خود می‌توانید همسر و فرزندان خود را نیز به این کشور برده و اقامت آنجا را برای آن‌ها نیز بگیرید. استونی از کشور‌هایی می‌باشد که به راحتی و با حداقل ضوابط و قوانین اقامت کشورش را در اختیار تقاضاکنندگان قرار می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید به راحتی اقامت استونی را به دست‌آورید.

اقامت استونی از طریق تحصیل در این کشور

یکی دیگر از راه‌های بسیار رایج و راحت برای جوانان و علاقه‌مندان برای کسب اقامت استونی، پذیرفته شدن در دانشگاه‌های کشور استونی می‌باشد. اقامت از طریق تحصیل در کشور استونی برای تمام دانشجویان از همه کشور‌های دنیا مقدور می‌باشد. شما می‌توانید با قبول شدن در یکی از این دانشگاه‌های استونی برای مدتی که معمولاً به اندازه زمان تحصیل شما می‌باشد اقامت را به دست‌آورید.

اقامت استونی از طریق تحصیل در این کشور | یوروپ تورز

کشور استونی از این گونه اقامت‌ها و جذب دانشجویان حمایت بسیاری می‌کند و تسهیلاتی را نیز برای آن‌ها در نظر می‌گیرد. زیرا این کشور نیروی جوان بسیار کمی دارد و اکثر جمعیت آن را میان سالان تشکیل می‌دهند. به همین دلیل در‌های کشور استونی به سوی تمام دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل و زندگی در این کشور باز می‌باشد. امروزه دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می‌توانند کشور استونی را در اولویت‌های خود قرار دهند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور استونی

بسیاری از ثروتمندان و سرمایه‌گذاران دنیا و کشور خودمان برای گرفتن اقامت استونی درخواست سرمایه‌گذاری در این کشور را می‌دهند.

از آن جایی که کشور استونی از جمله کشور‌های پیشرفته می‌باشد و سرمایه‌گذاران بسیار زیادی را از نقاط مختلف دنیا به سوی خود جذب کرده است، سرمایه‌گذاران برای تجارت و به دست آوردن سود و سرمایه بیشتر به کشور‌های پیشرفته سفر می‌کنند و با کسب اقامت آن کشور‌ها می‌توانند برای مدتی در این کشور اقامت کنند که البته داشتن سن قانونی و هم چنین مبلغی که کشور استونی تعیین کرده را باید سرمایه‌گذار متقاضی داشته باشد تا با درخواست اقامت استونی آن موافقت گردد.

اقامت از طریق کار و اشتغال در کشور استونی

شما می‌توانید با داشتن ویزای استونی کار یا اشتغال در بخش صنعتی و خدماتی، اقامت استونی را به دست بیاورید و در این کشور زندگی کنید که رسیدن به سن قانونی و تسلط داشتن به یکی از زبان‌های رسمی این کشور از شرایط اصلی برای به دست آوردن این اقامت می‌باشد که شما می‌توانید بنا به خواسته خود آن را انتخاب کنید. افراد بسیاری از کشور ما از این طریق اقدام به گرفتن اقامت استونی می‌کنند.

اقامت از طریق گرفتن تابعیت در کشور استونی

هم چنین شما از یک راه دیگر نیز می‌توانید اقامت استونی را کسب کنید که این راه داشتن تابعیت کشور استونی می‌باشد. هر شخصی که توانسته باشد تابعیت کشور استونی را به دست بیاورد می‌تواند به راحتی در این کشور اقامت کند. البته باید از یک سری قوانین و ضوابط پیروی کند و یک سری مراحل را طی نماید تا اجازه تابعیت را به وی داده باشند. در صورت نقض برخی قوانین مهم و رعایت نکردن قوانین حاکم در استونی، این تابعیت از وی سلب خواهد شد.

نکات مهم در اقامت استونی

از نکات مهمی که هنگام اقامت استونی باید به آن‌ها توجه داشت این است که حتماً قبل از اقامت باید از آداب و رسوم این کشور اطلاع داشته باشیم تا دچار شوک فرهنگی نشویم. باید از قوانین این کشور آگاه باشیم تا کمتر دچار مشکل و معضل باشیم و قبل از رفتن باید زبان رسمی این کشور را یاد بگیریم تا بتوانیم به راحتی با مردمان این کشور ارتباط برقرار کنیم. افرادی که می‌خواهند به هر طریقی اقامت استونی را بگیرند قبل از سفر خود به این کشور نکات مهم که برای اقامت در استونی نیاز است را باید یاد بگیرند.

قوانین مهم در اقامت استونی

داشتن سن قانونی از قوانین مهم در اقامت استونی می‌باشد. هم چنین از قوانین مهم این کشور می‌توان به مواردی از جمله اقدام به گرفتن اقامت استونی اشاره کرد. برای گرفتن اقامت باید از طریق وزارتخانه‌ها و مراکز رسمی اقدام کنید تا دچار مشکل  نشوید و در دام کلاهبرداران اسیر نشوید. چرا که دام‌های بسیاری را برای تقاضا‌کنندگان تدارک دیده‌اند که هدف آن‌ها فقط پول شماست. به همین دلیل بسیار حواس جمع باشید تا از این گونه دردسر‌ها به دور باشید.

قوانین مهم در اقامت استونی | یوروپ تورز

سوالات متداول اقامت استونی

یکی از دلایل مثبت برای اقامت در کشور استونی چیست؟

کشور استونی دارای آب و هوای بسیار مناسبی می‌باشد و این از مهم‌ترین دلایلی است که این کشور را به یکی از جا‌های خوب برای زندگی تبدیل کرده است.

هزینه های زندگی در کشور استونی چقدر است؟

زندگی در این کشور هزینه بسیار بالایی را می‌طلبد. خرید خوراک و پوشاک و جابه جایی از نقطه‌ای به نقطه دیگر و اقامت در این کشور نسبت به دیگر کشور‌های اروپایی گران‌تر می‌باشد که البته حقوق و دستمزد‌ها نیز در این کشور بالا است.

یکی از راه های اقامت پر رایج در استونی، چه راهی است؟

یکی دیگر از راه‌های بسیار رایج و راحت برای جوانان و علاقه‌مندان برای کسب اقامت استونی، پذیرفته شدن در دانشگاه‌های کشور استونی می‌باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!