میدان سه پادشاه ورشو | معرفی – تصاویر – نحوه دسترسی

میدان سه پادشاه ورشو | معرفی – تصاویر – نحوه دسترسی

میدان سه پادشاه ورشو، میدان سه پادشاه ورشو یا میدان سه صلیب یکی از میادین مهم ورشو پایتخت لهستان است که در مرکز این شهر قرار دارد.

شهر ورشو پایتخت کشور لهستان یکی از شهرهای تاریخی در اروپا است که معمولا برای افراد بسیاری قابل توجه بوده و سالانه سفر را به این شهر انجام می‏ دهند. میدان سه پادشاه یا میدان سه صلیب نیز یکی از زیباترین اماکن توریستی این کشور است که قرار است در این مطلب بیشتر درباره آن صحبت کرده و با آن آشنا شویم. پس همراه با بمانید.

میدان سه پادشاه ورشو | یوروپ تورز

معرفی میدان سه پادشاه ورشو

میدان سه پادشاه ورشو یا میدان سه صلیب یکی از میادین مهم ورشو پایتخت لهستان است که در مرکز این شهر قرار دارد. این میدان خیابان Nowy Swiat را به Ujazdow متصل می‌کند و درواقع یکی از معابر اصلی شهر در نظر گرفته می‌شود.

بیشتر مساحت این میدان نیز به یک گذرگاه بزرگ اختصاص یافته است. اولین بنایی که در این میدان ساخته شد به دستور پادشاه آگوست دوم موکنی در سال ۱۷۳۱ میلادی بود. پس ساختمان‌های این میدان جنبه تاریخی دارند. این بنا شامل دو صلیب طلاکاری شده بر روی ستون‌های سنگی بود که به عنوان نقطه شروع ساختمان‌های این میدان دیده می‌شود.

در پشت این ساختمان‌ها مجسمه روکوکو سنت جان نپوموک قرار دارد که در سال ۱۷۵۲ نصب شده است. کلیسای سنت الکساندر که رواق زیبای آن رو به روی ساختمان اصلی میدان قرار دارد نیز در این مکان ساخته شده است.
تمامی این بناها مربوط به قرن نوزدهم هستند و یک مجموعه تاریخی را ساخته‌اند. امروزه تعداد صلیب‌ها در این میدان به شش عدد رسیده است که سه صلیب مربوط به کلیسا است. در این میدان شما می‌توانید ساختمان‌های تاریخی بسیار زیبا و باشکوه را تماشا کنید که در میان فروشگاه‌های لوکس قرار گرفته‌اند.

معرفی میدان سه پادشاه ورشو | یوروپ تورز

نحوه دسترسی و بازدید از میدان مهم سه پادشاه ورشو

همان طور که در بالا بیان کردیم میدان سه پادشاه در مرکز شهر ورشو قرار گرفته است و خیابان‌های مهمی را به هم متصل می‌کند. این یعنی شما در هر نقطه از شهر که باشید می‌توانید از طریق وسایل حمل و نقل عمومی خود را به آن جا برسانید.

همچنین برای بازدید از این میدان نیاز به پرداخت هزینه یا خرید بلیط ندارید. با این حال می‌توانید با تور این بازدید را انجام دهید تا لیدر مکان‌‌های مهم میدان را برای شما شرح داده و با هر قسمت از آن بیشتر آشنا شوید‌.
مدت زمان بازدید از میدان یک ساعت یا کمتر در نظر گرفته شده است که این نشان می‌دهد به وقت زیادی برای بازدید از آن احتیاجی ندارید و می‌توانید آن را در یک روز خود بگنجانید و از دیگر مناطق هم بازدید کنید. هم چنین می‌توانید کودکان را نیز در این بازدید به همراه داشته باشید.

نحوه دسترسی و بازدید از میدان مهم سه پادشاه ورشو | یوروپ تورز

سخن پایانی

میدان سه پادشاه ورشو یکی از بزرگترین و مهم‌ترین میادین این شهر است که ساختمان‌های تاریخی مهمی در آن بنا شده است. در این مقاله درباره این میدان توضیح داده شد و تمامی اطلاعات مربوط به بازدید از آن برای شما بیان شد.


سوالات متداول میدان سه پادشاه ورشو

میدان سه پادشاه در کجای لهستان قرار دارد؟

میدان سه پادشاه ورشو یا میدان سه صلیب یکی از میادین مهم ورشو پایتخت لهستان است که در مرکز این شهر قرار دارد.

اولین بنایی که در این میدان ساخته شد توسط چه کسی دستور داده شده بود؟

اولین بنایی که در این میدان ساخته شد به دستور پادشاه آگوست دوم موکنی در سال ۱۷۳۱ میلادی بود.

آیا برای بازدید از این میدان نیاز به پرداخت هزینه است؟

برای بازدید از این میدان نیاز به پرداخت هزینه یا خرید بلیط ندارید. با این حال می‌توانید با تور این بازدید را انجام دهید تا لیدر مکان‌‌های مهم میدان را برای شما شرح داده و با هر قسمت از آن بیشتر آشنا شوید‌.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!