کوه سالیو | طبیعتی بکر و زیبا در ژنو

کوه سالیو | طبیعتی بکر و زیبا در ژنو

کوه سالیو ژنو، با دیدن منظره زیبای کوه‌سالیو و آن همه زیبایی وصف ناپذیر، سرسبزی و طراوت، حس تازگی و زندگی دوباره با فکر باز به آدم می‌دهد. ژنو پایتخت سیاسی و …

راهنمای کامل کوه سالیو

مسافرت کردن یکی از تفریحاتی است که همیشه عاشقان خود را داشته و یافتن مکانی مناسب و زیبا و دارای تجهیزات یکی از اولویت‌های اجرایی مسافرت است. انتخاب مکانی زیبا و دلنشین می‌تواند بر لذت بخش کردن سفر شما بیافزاید.

کوه سالیو | طبیعتی بکر و زیبا در ژنو | یوروپ تورز

کشور سوئیس و جاذبه‌ های آن

کشور سوئیس در قاره اروپا واقع شده است و دارای مکان‌های گردشگری زیادی است که سالانه توریست‌های زیادی مهمان این کشور هستند. یکی از مکان‌های گردشگری که در شهر ژنو قرار دارد و پدیده طبیعی زیبایی است کوه‌سالیو نام دارد. ژنو در دامنه کوهی که از دریاچه نشات می‌گیرد و در کشور سوئیس قرار دارد. زیبایی این شهر بسیار حیرت انگیز است و در سه طرف این شهر ساختمان‌ها و خیابان‌های بزرگی است که به چشم می‌آیند و با قدم زدن بر سنگ فرش‌های این خیابان‌ها و دنبال کردن هریک از آنها کوه‌سالیو نمایان می‌شود.

با دیدن منظره زیبای کوه‌سالیو و آن همه زیبایی وصف ناپذیر، سرسبزی و طراوت، حس تازگی و زندگی دوباره با فکر باز به آدم می‌دهد. ژنو پایتخت سیاسی و اقتصادی کشور سوئیس می‌باشد به همین دلیل سوئیس یکی از ثروتمند‌ترین کشورهای جهان به شمار می‌آید و از نظر گردشگری نیز در رتبه دوم قرار دارد. جاذبه‌های گردشگری زیادی از جمله: کلیسای سنت پیر، مرکز سرن، اسکله، کوه سالیو و… وجود دارد. کوه‌سالیو یکی از مکان‌هایی است که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند.

اطلاعاتی در رابطه با کوه سالیو

کوه سالیو (saleve) با ارتفاعی نفس گیر یکی از جاذبه‌ها و دیدنی‌های این شهر است و برای شمایی که دنبال جذابیت در گردش هستید، کوه‌سالیو با نمایی عالی و زیبا و مکانی برای استراحت ذهن و روح می‌تواند گزینه خوبی باشد. کوه سالیو منظره بهشتی دارد که آرامش را برای شما هدیه می‌دهد.

اطلاعاتی در رابطه با کوه سالیو | یوروپ تورز

کوه‌سالیو کوه عظیمی است که ازسه کوه: گرند، پیتونز و پیتیت سالیو تشکیل شده است. ارتفاع این کوه 1160 متر است که در سال 1932 مسیر بالارفتن از کوه سالیو توسط وسیله نقلیه هموار شد.

شاید از خود بپرسید بهترین زمان سفر به کوه‌سالیو کی و چه زمانی است؟ باید به شما بگوییم بهترین زمان سفر به کوه‌سالیو از تیرماه تا شهریورماه است آن زمان که گردشگران زیادی برای لذت بردن از این منطقه زیبا می‌آیند و لحظات شیرین خود را ماندگار و ثبت می‌کنند.

امکانات اقامتی و گردشگری اطراف کوه سالیو

کوه سالیو به اندازه زیادی تمامی گردشگران خود، مکان اقامت و دیگر تجهیزات را دارد و از این بابت می‌توانید کاملا مطمئن باشید که کمبودی در امکانات وجود ندارد. در سطح شهر، رستوران و هتل‌های مجللی وجود دارد که زیبایی آنان به چشم می‌خورد. کوه سالیو کوه بلندی است که از پنجره اتاق خود در هتل ژنو می‌توانید زیبایی آن را ببنید و یا حتی برای گردش به آنجا بروید.

در فصل تابستان سفر کردن به این منطقه به اوج خود می‌رسد و شما می‌توانید از حمام آفتاب و پاکیس نهایت لذت را ببرید. اگر شما به دنبال ریلکسیشن هستید آن هم در یک طبیعت بکر و زیبا، زیر آسمان آبی در فضایی باز به دور از هر گونه دل مشغولی و سر صدا پس سفر به کوه سالیو را از دست ندهید.

امکانات اقامتی و گردشگری اطراف کوه سالیو | یوروپ تورز

کلام پایانی

سالانه جمعیت زیادی از سراسر جهان برای تفرح و گردش مسافر کشور زیبای سوئیس می‌شوند. برای اینکه یک سفر به یادمانی و خوبی داشته باشید و همچنین در زمان خود صرفه جویی کرده باشید، پیشنهاد ما این است قبل از سفر از جاذبه‌های گردشگری آنجا مطلع شوید و با خیال راحت و آسوده به گردش در هر یک بپردازید. در سفر به سوئیس از کوه سالیو ژنو غافل نشوید.


سوالات متداول کوه سالیو

ویژگی های کوه سالیو چیست؟

کوه سالیو کوه عظیمی است که ازسه کوه: گرند، پیتونز و پیتیت سالیو تشکیل شده است. ارتفاع این کوه 1160 متر است که در سال 1932 مسیر بالارفتن از کوه سالیو توسط وسیله نقلیه هموار شد.

بهترین زمان سفر به کوه سالیو چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به کوه سالیو از تیرماه تا شهریورماه است آن زمان که گردشگران زیادی برای لذت بردن از این منطقه زیبا می‌آیند و لحظات شیرین خود را ماندگار و ثبت می‌کنند.

به افرادی که هدفشان از سفر به ژنو آرامش است، بازدید از کدام یک از جاذبه های ژنو را پیشنهاد می‌دهید؟

اگر شما به دنبال ریلکسیشن هستید آن هم در یک طبیعت بکر و زیبا، زیر آسمان آبی در فضایی باز به دور از هر گونه دل مشغولی و سر صدا پس سفر به کوه سالیو را از دست ندهید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!