آشنایی کامل با کلیسای صلح یاوور لهستان

آشنایی کامل با کلیسای صلح یاوور لهستان

کلیسای صلح یاوور لهستان، یاوور در استان سیلزی سفلی در لهستان قرار گرفته است. سیلیزی که به سیلزیا هم مشهور است نام یک منطقه و محل تاریخی در اروپاست که …

آیا تا به حال به این فکر افتاده‎اید از مکان‌های خاص در دنیا و در کشور‌های خاص بازدید کنید؟ آیا تا به حال به کشور لهستان به عنوان مقصد گردشگری توجه کرده‌اید؟ کلیسای صلح یاوور لهستان یکی از همین مکان‌ها است که شاید کمتر به آن توجه شده باشد از این رو در این مقاله تصمیم گرفتیم درباره این کلیسا صحبت کنیم و اطلاعات لازم برای بازدید از آن را به شما بدهیم.

کلیسای صلح یاوور لهستان | یوروپ تورز

درباره یاوور لهستان بیشتر بدانیم

بهتر است قبل از اینکه درباره کلیسای صلح یاوور بدانیم کمی درباره منطقه یاوور صحبت کنیم‌. یاوور در استان سیلزی سفلی در لهستان قرار گرفته است. سیلیزی که به سیلزیا هم مشهور است نام یک منطقه و محل تاریخی در اروپاست که بیشترین قسمت این محل در لهستان قرار گرفته است‌.

البته بخش کوچکی از این منطقه در چک و آلمان بوده که امروزه بخش لهستان بیشتر مورد اهمیت واقع می‌شود. این استان سرشار از منابع طبیعی مثل سنگ، زغال قهوه‌ای و هم چنین اماکن تاریخی بسیار زیاد است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها کلیسای صلح یاوور است. برای رسیدن به این منطقه شما ابتدا باید‌یه ورشو رفته و سپس از پایتخت به سیلیزی و یاوور بروید.

کلیسای صلح یاوور لهستان چگونه مکانی است؟

حال که درباره منطقه یاوور و استان سیلیزی دانستیم بهتر است اطلاعات لازم درباره کلیسای صلح یاوور لهستان را به دست‌آوریم. در سال ۱۶۴۸ و قبل از آن در این منطقه از لهستان جنگ‌های مذهبی بسیاری انجام می‌شد. پس از اینکه جنگ پایان یافت کلیسای صلح در یاوور ساخته شد. این کلیسا از ساختما‌ن‌های مذهبی است که توسط پروتستان‌ها ساخته شده است.

درباره یاوور بیشتر بدانیم | یوروپ تورز

در سال ۲۰۰۱ کلیسای صلح ثبت میراث جهانی یونسکو شد. زیرا یکی از بزرگترین کلیسا‌های اروپاست که از بدنه چوبی ساخته شده است طراحی بسیار زیبا و خیره‌کننده دارد. ساخت این کلیسا در سال ۱۶۵۵ به پایان رسید و یکی از اولین کلیسا‌ها است که هیچ سنگی برای ساخت آن به کار نرفته است. شما نیاز به ورودی برای این بازدید از این کلیسا ندارید با این حال باید در زمان‌های مخصوص این کار را انجام دهید. بهتر است با یک تور از کلیسا بازدید کنید زیرا در این صورت لیدر تور می‌تواند اطلاعات لازم از نقاشی‌ها و ساختمان بنا را به شما بدهد.

شما می‌توانید عکس‌های زیبا در این کلیسا بگیرید و یادگاری‌های بسیاری از این مکان داشته باشید. در این منطقه متل‌ها و سوییت‌هایی برای اقامت نیز وجود دارد. البته شما می‌توانید مکان‌های تاریخی و ساختمان‌های زیبای دیگری را در این منطقه ببینید.

سخن پایانی

کلیسای یاوور لهستان یکی از مکان‌های دیدنی در اروپا و لهستان است که از چوب ساخته شده و این مسأله آن را منحصر به فرد می‌کند. در این مقاله تمامی اطلاعات درباره بازدید از این کلیسا داده شد تا با خاطری آسوده به آن سفر کنید و از زیبایی‌های و عظمت آن لذت ببرید.

کلیسای صلح یاوور لهستان چگونه مکانی است؟ | یوروپ تورز

سوالات متداول کلیسای صلح یاوور لهستان

این کلیسا در کجا قرار دارد؟

یاوور در استان سیلزی سفلی در لهستان قرار گرفته است.

علت ساخت این کلیسا چه بود؟

در سال ۱۶۴۸ و قبل از آن در این منطقه از لهستان جنگ‌‌های مذهبی بسیاری انجام می‌شد. پس از اینکه جنگ پایان یافت کلیسای صلح در یاوور ساخته شد. این کلیسا از ساختما‌ن‌های مذهبی است که توسط پروتستان‌‌ها ساخته شده است.

یکی از نکات منحصر به فرد این کلیسا چه چیزی است؟

کلیسای یاوور لهستان یکی از مکان‌‌های دیدنی در اروپا و لهستان است که از چوب ساخته شده و این مسئله آن را منحصر به فرد می‌کند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!