قصر پاپال فرانسه | اطلاعات – امکانات – تصاویر

قصر پاپال فرانسه | اطلاعات – امکانات – تصاویر

قصر پاپال فرانسه، اگر قصد سفر به فرانسه را دارید، بازدید از قصر پاپال فرانسه این مکان تاریخی باشکوه ضروری است. این قصر که به کاخ پاپ نیز مشهور است…

اگر قصد سفر به فرانسه را دارید، بازدید از قصر پاپال فرانسه این مکان تاریخی باشکوه ضروری است. این قصر که به کاخ پاپ نیز مشهور است، در آوینیون قرار داشته و یکی از انواع میراث جهانی یونسکو است. البته این مکان دارای اهمیت تاریخی و فرهنگی بسیار زیادی است. در ادامه این مقاله به بررسی اطلاعات گردشگری این کاخ می‌پردازیم و هر آنچه که باید در این باره بدانید را بیان می‌کنیم.

قصر پاپال فرانسه | اطلاعات - امکانات - تصاویر | یوروپ تورز

درباره قصر پاپال فرانسه بیشتر بدانیم

قصر پاپال که هم چنین به عنوان کاخ پاپ شناخته می‌شود، در قرن چهاردهم به عنوان مقر پاپ در دوران آشوب سیاسی و مذهبی ساخته شده است. این مکان اقامتگاه هفت پاپ بوده است و به نماد مهمی از قدرت و نفوذ کلیسای کاتولیک در اروپا تبدیل شد.

قصر پاپال (Palais des Papes)نه تنها یک مکان تاریخی بلکه مرکز هنر و فرهنگ است. در داخل دیوارهای آن، نقاشی ‌های دیواری خیره‌‌کننده، مجسمه‌های زیبا، و معماری الهام ‌بخشی را خواهید دید که استعداد هنرمندان مشهور آن زمان را به نمایش می‌‌گذارد.

از مذاکرات سیاسی گرفته تا گردهمایی‌های سلطنتی، قصر پاپال فرانسه شاهد رویداد‌های مهم تاریخی متعددی بوده است. هم چنین این کاخ امضای معاهدات، تکفیر پادشاهان و مراسم باشکوه کلیسای کاتولیک را نیز دیده است.

چه چیزهایی را در قصر پاپال فرانسه ببینیم؟

بعد از آشنایی با قصر پاپال این مکان مهم تاریخی در فرانسه، با قدم گذاشتن در آن، شگفتی‌های معماری را مشاهده خواهید کرد که شما را محسور می‌کنند. در اینجا برخی از مکان‌های زیبا و قابل توجه آورده شده است:

Grand Chapelle

کلیسای بزرگ، نمونه‌ای خیره‌کننده از معماری گوتیک است. سقف‌های سر به فلک کشیده، مجسمه‌های حکاکی شده زیبا و پنجره‌های شیشه‌ای رنگارنگ پر جنب و جوش آن، فضایی از احترام و هیبت را ایجاد می‌کند. این یکی از مکان‌هایی است که حتما زمان بازدید از قصر پاپال باید آن را به یاد داشته باشید.

تور فیلیپ لو بل

تور فیلیپ لو بل(Tour Philippe le Bel)، یک برج مستحکم است که منظره‌ای پانوراما از آوینیون و حومه اطراف آن را ارائه می‌دهد. بازدیدکنندگان می‌توانند با بالا رفتن از این برج مناظر خیره‌کننده را تماشا کنند و متوجه اهمیت استراتژیک این منطقه شوند.

دادگاه افتخار

دادگاه افتخار حیاط مرکزی کاخ است که توسط ساختمان‌ها و گالری‌های چشمگیر احاطه شده است. این مکان فضایی ایده آل را برای استراحت و تفکر درباره جو و تصور عظمت کاخ در دوران اوج آن فراهم می‌کند.

اطلاعات ضروری گردشگری قصر پاپال فرانسه

اطلاعات ضروری گردشگری قصر پاپال فرانسه | یوروپ تورز

قبل از شروع سفر خود به قصر پاپال فرانسه، باید درباره اطلاعات گردشگری آن بدانیم. در این صورت می‌توان یک بازدید عالی و به دور از نگرانی را داشت. به همین دلیل در این جا این اطلاعات را بیان می‌کنیم.

ساعت کار و بلیط

قصر پاپال در طول سال از ساعت 8 تا 18 به روی بازدیدکنندگان باز است البته ساعت ‌های بازدید آن بسته به فصل متفاوت است. قیمت بلیط نیز برای بازدید به صورت متغیر و وابسته به نوع بازدید شما از 5 تا 17 یورو متفاوت است. بهتر است در زمان بازدید از راهنمای تور، قیمت بلیط را سوال کنید.

تورهای با راهنما

برای افزایش تجربه و به دست آوردن بینش عمیق‌تر در مورد تاریخچه قصر، به یک تور با راهنما ملحق شوید. راهنماهای آگاه داستان‌های جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهند و شما را به گوشه‌های مخفی قصر می‌برند که در صورت بازدید بدون راهنما ممکن است هیچوقت آن‌ها را نبینید.

امکانات دیگر قصر پاپال فرانسه

قصر پاپال فرانسه تلاش می‌کند تا برای همه بازدیدکنندگان قابل دسترسی و راحت باشد. برای افراد دارای معلولیت امکاناتی از جمله رمپ، آسانسور و سرویس‌های بهداشتی مناسب ارائه وجود دارد. هم چنین برای مادران با کودک و مادران باردار نیز امکاناتی وجود دارد.

امکانات دیگر قصر پاپال فرانسه | یوروپ تورز

سخن پایانی

قصر پاپال فرانسه یکی از بهترین امکان دیدنی در آوینیون است که بازدید از آن به همه گردشگران توصیه می‌شود. تنها کافی است تا قبل از سفر درباره اطلاعات گردشگری برای بازدید توریست‌ها کاملا آگاهی داشته باشید.


سوالات متداول قصر پاپال فرانسه

چه رویداد های مهمی در قصر پاپال فرانسه رقم خورده است؟

از مذاکرات سیاسی گرفته تا گردهمایی‌های سلطنتی، قصر پاپال فرانسه شاهد رویداد‌های مهم تاریخی متعددی بوده است. هم چنین این کاخ امضای معاهدات، تکفیر پادشاهان و مراسم باشکوه کلیسای کاتولیک را نیز دیده است.

ساعت کاری قصر پاپال فرانسه به چه صورت است؟

قصر پاپال در طول سال از ساعت 8 تا 18 به روی بازدیدکنندگان باز است البته ساعت ‌های بازدید آن بسته به فصل متفاوت است.

قیمت بلیط قصر پاپال فرانسه چقدر است؟

قیمت بلیط برای بازدید به صورت متغیر و وابسته به نوع بازدید شما از 5 تا 17 یورو متفاوت است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!