باغ گیاه شناسی پالمن گارتن | معرفی – زمان بازدید – تصاویر

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن | معرفی – زمان بازدید – تصاویر

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن، بزرگ‌ترین باغ گیاه شناسی در کشور آلمان است که در شهر فرانکفورت قرار گرفته است. اگر عازم سفر به اروپا و کشور آلمان هستید، بد نیست …

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن بزرگ‌ترین باغ گیاه شناسی در کشور آلمان است که در شهر فرانکفورت قرار گرفته است. اگر عازم سفر به اروپا و کشور آلمان هستید، بد نیست در سفر خود برای گرفتن عکس‌های خاطره انگیز به باغ گیاه شناسی پالمن گارتن بروید که علاوه بر داشتن مناظر زیبا و چشم‌نواز، امکانات رفاهی مناسبی هم برای گردشگران دارد.

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن | معرفی - زمان بازدید - تصاویر | یوروپ تورز

حتی این باغ مکان‌هایی برای پیک نیک، بازی کودکان و قایق سواری دارد که برای مسافران و گردشگرانی که با خانواده سفر می‌کنند، یک شرایط ایدئال به نظر می‌رسد. برای اینکه بیشتر با این باغ گیاه شناسی که از گونه‌های کمیاب و نادر گیاهان نگهداری می‌کند آشنا شوید، با ما همراه باشید.

معرفی و تاریخچه باغ گیاه شناسی پالمن گارتن

باغ گیاه شناسی فرانکفورت یا همان باغ پالمن گارتن، اولین بار در قرن نوزدهم میلادی توسط شهروندان خلاق فرانکفورت ساخته شد. البته شهرداری فرانکفورت نیز این پروژه را در سال ۱۸۷۱ مورد بررسی قرارداد و سپس برای اجرای آن تدابیر لازم را به کار گرفت. به خاطر وجود درختان کاج نیز نام آن را باغ درختان پالم یا پالمن گارتن گذاشتند.

اگرچه در سال‌های ابتدایی تنها چند نمونه گل و گیاه در آنجا نگهداری می‌شد، اما امروزه علاوه بر اینکه بر مساحت آن اضافه شده، از گونه‌های نادر و کمیاب گیاهی نیز در آنجا نگهداری می‌شود. این باغ در حال حاضر ۱۴ گلخانه دارد که در کشور آلمان به عنوان بزرگترین باغ محسوب می‌شود.

به خاطر وجود تنوع گیاهان در این باغ می‌توانید در طول بازدید از آنجا علاوه بر گیاهان بومی جنگل‌های بارانی، درختان و گیاهان مناطق بی‌آب و علف را هم در آنجا ببینید. در هر یک از گلخانه‌ها به صورت مجزا شرایط اقلیمی هر منطقه بازسازی شده است. این باغ گیاه شناسی مکان مناسبی برای برگزاری کنسرت‌های موسیقی و جشنواره‌های بزرگ در فرانکفورت آلمان است و ۲۲ هکتار مساحت دارد.

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن کجاست؟

باغ گیاه شناسی درختان کاج در شهر فرانکفورت، جاده بوکن هایمر واقع شده است. گردشگرانی که بخواهند به این باغ گیاه شناسی بروند، می‌توانند از طریق مترو اقدام کنند. اگر از مرکز شهر فرانکفورت بخواهید به باغ گیاه شناسی بروید، باید سوار مترو شوید و در ایستگاه U4 پیاده شوید. به این صورت می‌توانید با چند قدم پیاده‌روی به باغ برسید. همچنین می‌توانید با استفاده از تراموا و توقف در ایستگاه 16 خیلی راحت به باغ گیاه شناسی دسترسی داشته باشید.

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن کجاست؟ | یوروپ تورز

زمان بازدید از باغ گیاه شناسی پالمن گارتن

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب باز است. بنابراین گردشگرانی که بخواهند از این باغ دیدن کنند از ابتدای صبح تا عصر فرصت کافی برای گشت و گذار و ثبت خاطرات خود دارند.

بهترین زمان بازدید از این باغ گیاه شناسی، اواخر فصل بهار است. چرا که در ابتدای بهار آلمان آب و هوای تقریباً سردی دارد و گیاهان زیبای این باغ هنوز گل نداده‌اند. البته فصل تابستان هم برای گشت و گذار در میان گونه‌های گیاهی بی‌نظیر و گل‌های رنگارنگ این باغ فرصت مناسبی است.

جاذبه ‌های گردشگری نزدیک باغ گیاه شناسی پالمن گارتن

درست است که گشت و گذار و بازدید کامل از این باغ ممکن است ۳ ساعت طول بکشد، اما اگر بخواهید از جاهای دیدنی اطراف باغ گیاه شناسی هم دیدن کنید، باید بگوییم که چندین مکان گردشگری و موزه قدیمی در این منطقه قرار دارند که فاصله آن‌ها تا باغ گیاه شناسی، نهایتاً ۳ کیلومتر است.

از جمله این جاهای دیدنی که در شهر فرانکفورت قرار گرفته‌اند، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

• موزه هنر مدرن
• پارک گرونبرگ
• کلیسای سنت پاول
• موزه تاریخ طبیعی زکنبرگ
• خانه کهن اپرا
• خانه و موزه گوته

کلام پایانی

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن (Palm Gardens) یک باغ قدیمی است که از قرن نوزدهم میلادی تاکنون توانسته به گنجینه و ذخایر گیاهان خود اضافه کند. این باغ که در شهر فرانکفورت آلمان قرار دارد، از گونه‌های گیاهی بی‌نظیری نگهداری می‌کند که متعلق به سایر نقاط جهان هستند. این باغ ۲۲ هکتار مساحت دارد و امکان دسترسی به آن از طریق مترو و تراموا فراهم شده است. بهترین زمان بازدید از این باغ گیاه شناسی، اواخر بهار و اوایل تابستان است.


سوالات متداول باغ گیاه شناسی پالمن گارتن

بهترین زمان بازدید از باغ گیاه شناسی پالمن گارتن چه زمانی است؟

بهترین زمان بازدید از این باغ گیاه شناسی، اواخر فصل بهار است. چرا که در ابتدای بهار آلمان آب و هوای تقریباً سردی دارد و گیاهان زیبای این باغ هنوز گل نداده‌اند. البته فصل تابستان هم برای گشت و گذار در میان گونه‌های گیاهی بی‌نظیر و گل‌های رنگارنگ این باغ فرصت مناسبی است.

چه ساعاتی می‌توان از باغ گیاه شناسی پالمن گارتن بازدید کرد؟

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب باز است.

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن در کجا واقع شده است؟

باغ گیاه شناسی درختان کاج در شهر فرانکفورت، جاده بوکن هایمر واقع شده است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!