دریاچه فوشل – جواهری طبیعی در سالزبورگ

دریاچه فوشل – جواهری طبیعی در سالزبورگ

دریاچه فوشل، به عنوان یکی از دریاچه‌های کوچکتر سالزکامرگوت جذابیت خاصی دارد. ممنوعیت قایق‌های موتوری و آب فیروزه‌ای این دریاچه را به یک جواهر طبیعی خاص تبدیل …

دریاچه فوشل به عنوان یکی از دریاچه‌های کوچکتر سالزکامرگوت جذابیت خاصی دارد. ممنوعیت قایق‌های موتوری و آب فیروزه‌ای این دریاچه را به یک جواهر طبیعی خاص تبدیل کرده است. دریاچه سبز زمردی Fuschl در شرق سالزبورگ قرار دارد و بخشی از Salzkammergut و متعلق به کمیسیون جنگل اتریش است.

دریاچه فوشل سالزبورگ شفاف‌ترین و تمیزترین دریاچه است. در واقع کیفیت آب آشامیدنی دارد! این دریاچه از طریق جریان Fuschler A che (فوشلر آ چی) به دریاچه موندسی و بیشتر از طریق اَتِرسی، به Ager ایجر و Traun تراون به دانوب می‌ریزد.

در زمان سلطنت اسقف اعظم سالزبورگ که از قلعه فوشل به عنوان اقامتگاه شکار خود استفاده می‌کردند، این دریاچه به عنوان «آشپزخانه دادگاه» شناخته می‌شد. این به این معنی بود که صید کامل از دریاچه روی میز اسقف اعظم فرود آمد.

دریاچه فوشل به عنوان یکی از دریاچه‌های کوچکتر سالزکامرگوت جذابیت خاصی دارد. ممنوعیت قایق‌های موتوری و آب فیروزه‌ای این دریاچه را به یک جواهر طبیعی خاص تبدیل کرده است - یوروپ تورز

مهمانان Hotel Restaurant Stefanihof (هتل رستوران استفانی‌هوف) در Fuschl am See (فوشل ام سی) از ورود رایگان به باشگاه ساحلی جدید این منطقه که فقط ۲۵۰ متر با آن فاصله دارد، لذت می‌برند. ساحل طبیعی با چمنزار بزرگ و درختان سایه دار در بین گردشگران بسیار محبوب است.

ساکنان فوشل و همچنین شهر سالزبورگ مهمانان دائمی استراحتگاه ساحلی فوشل هستند. برخی از گردشگران قلعه‌ها و سدهای شگفت انگیزی را در خلیج شنی کودکان ایجاد می‌کنند و نوجوانان روی چرخ و فلک آبی غول‌پیکر می‌چرخند. به این ترتیب می‌توانید از امکانات رفاهی و فضای یک روز شنا در کنار دریاچه لذت ببرید.

دریاچه فوشل سالزبورگ یکی از تمیزترین دریاچه‌های سالزکامرگوت است و به ویژه در تابستان مناسب افرادی است که از گرما فراری هستند. استخر ۱۲ متری دارای چهار خط و یک منطقه آبگرم گردابی است.

در حالی که برخی از مردم از بیکاری شیرین کنار دریاچه در تعطیلات قدردانی می‌کنند، برخی دیگر تنها با فعالیت‌های ورزشی خود را سرگرم می‌کنند. در منطقه Fuschlsee، هر فرد با انجام فعالیت‌های ورزشی از تعطیلات خود نهایت استفاده را می‌کنند.

از ماجراجویی‌های بلندپروازانه بین کوه‌ها و دریاچه‌ها گرفته تا پیاده روی‌های لذت بخش، در اینجا بهترین شرایط را برای تعطیلات فعال در اتریش در تمام طول سال خواهید یافت. ورزش‌های آبی، پیاده روی، دوچرخه سواری و موارد دیگر. طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های ورزشی در انتظار مهمانان تعطیلات در تمام سنین در Fuschlseeerion در سالزبرگر لند است.

پیاده روی عاشقانه ۱۱.۸ کیلومتری در اطراف دریاچه فوشل را می‌توان در تمام طول سال انجام داد و راهی ایده آل برای کشف این منطقه است. مساحت این دریاچه ۲.۷ کیلومتر است و در عمیق‌ترین نقطه آن ۶۶ متر است و بین دو روستای Hof bei Salzburg (هوف بی سالزبورگ) و Fuschl am See (فوشل ام‌سی) قرار دارد.

دمای آب‌های شفاف دریاچه تا ۲۴ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، اما برای کسانی که آب گرم‌تر دوست دارند، استخر روباز گرم شده در Beach and Sports Club درست در کنار دریاچه قرار داده شده است. همچنین سرسره آبی جدید در کلوپ ساحلی نیز وجود دارد، بنابراین سرگرمی و عمل برای همه اعضای خانواده تضمین شده است.

پیاده روی عاشقانه ۱۱.۸ کیلومتری در اطراف دریاچه فوشل را می‌توان در تمام طول سال انجام داد و راهی ایده آل برای کشف این منطقه است - یوروپ تورز

تنها چند کیلومتر دورتر از هتل Stefanihofy (استفانی هوفی) یک زمین گلف زیبا خواهید دید که منظره‌ای خیره کننده از دریاچه سالزبورگ فوشل (lake Fuschl) ارائه می‌دهد. دوچرخه سواران کوهستان نیز از تورهای دوچرخه سواری زیبا در سالزکامرگوت لذت می‌برند. امکانات برای طرفداران ورزش بی‌پایان است.

قله‌های زیادی که به شما امکان می‌دهد به وسعت کل منطقه سالزبورگ نگاه کنید. کوه محلی شوبر با منظره‌ای پانوراما از ناحیه دریاچه سالزکامرگوت در انتظار شما است. دریاچه فوشل، دریاچه موندسی، دریاچه ایرسی و دریاچه ولفگانگزی اولین کسانی هستند که در چشمان شما برق می‌اندازند.

آیا دوست دارید به یک تور کوهنوردی بروید؟ هنگامی که قله‌ها بدون برف هستند، دراچنوند یا پلمبرگشتاین برخی از چشمگیرترین کوهنوردی‌ها را در سالزکامرگوت ارائه می‌دهند.

آیا دوست دارید تا دلتان بخواهد دوچرخه سواری کنید، یا با دوچرخه الکترونیکی یک تور دوچرخه سواری لذت بخش داشته باشید؟ هتل والدهف ام سی ابنر (Ebner’s Waldhof am See) مستقیماً در زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری سالزکامرگوت واقع شده است.

مسیر دوچرخه سواری سالزکامرگوت به کایسرویلا در بد ایشل در امتداد دریاچه ولفگانگ نیز در انتظار شما است. یا دوست دارید مراتع کوهستانی روستایی را تجربه کنید؟ در اینجا نیز فرصت‌های زیادی برای لذت بردن از خود دارید، برای مثال در Zwölferhorn (زولفرهورن) یا (فایستنوئر شافبرگ) Faistenauer Schafberg.

مسیر دوچرخه سواری سالزکامرگوت به کایسرویلا در بد ایشل در امتداد دریاچه ولفگانگ نیز در انتظار شما است - یوروپ تورز

یکی دیگر از نقاط برجسته دیگر، مسیر کوهستان و دریاچه است که طی مراحلی از سالزکامرگوت عبور می‌کند. آیا دوست دارید از این تجربه عالی لذت ببرید و دیگر نگران سازماندهی چیزی نباشید؟ به سادگی در یکی از تورهای دوچرخه‌سواری یا پیاده‌گردی با راهنما شرکت کنید و بدون نیاز به یافتن مسیر خود، از دوچرخه سواری لذت ببرید. فراموش نکنید، پس از فعالیت خود می‌توانید از یک وعده غذایی فوق العاده نیز بهره‌مند شوید!

ارتباطات تاریخی و افسانه‌های مرتبط با دریاچه فوشل جنبه‌های فرهنگی و تاریخی مختلفی را نشان می‌دهد. تفریحات آبی و جاذبه‌های نزدیک گردشگران را به این منطقه می‌کشاند. از نظر حفاظت از محیط زیست، تلاش‌های زیادی برای حفظ اکولوژی، گیاهان و جانوران منحصر به فرد صورت گرفته است.
در مجموع، Fuschel See Salzburg یک مقصد گردشگری غنی و ارزشمند برای کسانی است که به دنبال تجربیات طبیعی و فرهنگی متنوع هستند.


سوالات متداول دریاچه فوشل

در اطراف دریاچه فوشل چه فعالیت هایی می‌توان انجام داد؟

بازدید از دریاچه سالزبورگ فوشل مناسب چه کسانی است؟

عمق دریاچه فوشل چقدر است؟

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!