مرکز فرهنگی آنگا استونی | معرفی – تصاویر – امکانات

مرکز فرهنگی آنگا استونی | معرفی – تصاویر – امکانات

مرکز فرهنگی آنگا استونی، کشور استونی یکی از کشور‌های اروپایی بوده که از فرهنگی غنی برخوردار است. این فرهنگ غنی باعث شده تا مراکز فرهنگی بسیاری در این کشور …

کشور استونی یکی از کشور‌های اروپایی بوده که از فرهنگی غنی برخوردار است. این فرهنگ غنی باعث شده تا مراکز فرهنگی بسیاری در این کشور ساخته و ارائه شوند که یکی از آن‌ها، مرکز فرهنگی آنگا استونی نام دارد. در این مطلب همراه ما باشید تا به تمامی اطلاعات در رابطه با این مرکز بپردازیم.

مرکز فرهنگی آنگا استونی | یوروپ تورز

معرفی اختصاصی مرکز فرهنگی آنگا کشور استونی

بخش مهمی از مجموعه Angla Tuulikumäe مرکز فرهنگی میراث Angla است که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد. این مرکز دارای موزه‌ای بوده که فرهنگ دهقانان محلی را معرفی می‌کند. پس از آن یک کافه، یک فروشگاه سوغات، و یک سالن مهمانی نیز در مرکز فرهنگی آنگا به چشم می‌خورد. در صورتی که قبل حضور در این مرکز اقدام به رزرو ساعت مشخص برای خود کنید، کارگاه‌های مختلفی برای شما در آنجا برگزار می‌شود، مانند نمدکاری، کاردینگ-ریسندگی، سرامیک‌سازی، ساخت وسایل چوبی، ساخت مجسمه‌های سنگی، آهنگری و نجوه پخت نان به روش روستا نشینان کشور استونی.

این مرکز همچنین میزبان رویداد‌های مختلفی برای معرفی فرهنگ عامیانه کشور استونی است، مانند شب‌های رقص محلی، هفته نان چاودار، روز‌های فرهنگ و میراث و موارد دیگر. شعار افرادی که در این مرکز فرهنگی آنگا کار می‌کنند به شرح زیر است:

ما آموزش مهارت‌های صنایع دستی اجدادمان را برای کودکان مهم می‌دانیم و به آن‌ها ارائه می‌دهیم.
شما می‌توانید هر روز، بین ساعت ۱۰ الی ۱۷ به بازدید این مرکز فرهنگی بروید. هزینه بازدید از این مرکز فرهنگی نیز برای کودکان ۲ یورو و برای بزرگسالان نیز ۴ یورو می‌باشد.

نگاهی به مجموعه Angla Tuulikumäe، محل افتتاح مرکز فرهنگی آنگا

قدمت مجموعه آسیاب بادی Reinu بر اساس تاریخ ساخت آن به اوایل قرن نوزدهم می‌رسد. قدیمی‌ترین سالی که در ساخت و ساز‌های آسیاب بادی Lause یافت شده است، ۱۸۸۰ است، اما آسیاب بادی نیز ممکن است به دلیل بدنه باستانی‌اش مربوط به دهه‌های اولیه قرن ۱۹ باشد. جالب است بدانید با این که ساخت و ساز‌ها از آنجایی که آسیاب‌های بادی از ابتدای قرن بیستم هر ۳۰ تا ۴۰ سال یک بار تعمیر می‌شوند و ساختار آن‌ها تجدید می‌شود، اما آسیاب‌های بادی مجموعه Angla Tuulikumäe همچنان دارای بخش‌هایی اصلی از قرن نونزدهم، هستند.

نگاهی به مجموعه Angla Tuulikumäe، محل افتتاح مرکز فرهنگی آنگا | یوروپ تورز

آسیاب بادی Vilidu (ساخته شده در سال ۱۹۱۳) تنها آسیاب بادی مرکز فرهنگی آنگا است که تاکنون به طور کامل بازسازی شده است و عملکرد اصلی خود را دارد. تدر سازه یک آسیاب بادی چوبی چهار طبقه از نوع هلندی با دو جفت سنگ آسیاب است.

در اواخر دهه ۱۹۳۰، اقامتگاه آسیابان و ساختمان‌های کمکی آن در مجاورت آسیاب بادی ساخته شد که امروزه مجموعه حیاط پشت آسیاب بادی تدر را تشکیل می‌دهد. Tedre Dutchman یک آسیاب بادی با سقف قایقی است. سر آسیاب بادی به کمک چرخ گردان دم آسیاب از گالری بادی برگردانده می‌شود (تاکنون چرخی روی آسیاب بادی وجود نداشته است). شایان ذکر است که بال‌های آسیاب بادی در هنگام آسیاب با بادبان پوشیده می‌شوند.

آیا همچنان مرکز فرهنگی آنگا دارای آسیاب‌ های بادی قدیمی است؟

آسیاب‌های بادی مرکز فرهنگی آنگا، که پس از جنگ جهانی دوم متوقف شدند، برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ در مزرعه ایالتی کارجا، در سال‌های ۱۹۸۴-۱۹۸۵ تعمیر شدند. در سال ۲۰۰۸ تخته‌های این آسیاب‌ها نوسازی شدند و تیغه‌های آن‌ها نیز تعمیر شده تا دوباره کارایی خود را به همراه داشته باشند. در سال ۱۹۹۵ هم دوباره این محصولات تعمیر شده تا به طور کامل شروع به ارائه خدمات کردند.

در سال ۲۰۰۸، شرایط ویژه‌ای برای حفاظت از میراث و پروژه‌های تعمیر اساسی برای تمام توربین‌های آسیاب‌های بادی مرکز فرهنگی آنگا ترسیم شد که در آن به اصول نگهداری منظم توربین‌های بادی نیز اشاره می‌شد. بر اساس این پروژه، آسیاب بادی ویلیدو که آرد را آسیاب می‌کند نیز بازسازی شد تا دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

آیا همچنان مرکز فرهنگی آنگا دارای آسیاب‌ های بادی قدیمی است؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

از این که ما را در این مطلب همراهی کردید، سپاس گذاریم و‌امیدواریم که بهترین اطلاعات در رابطه با مرکز فرهنگی آنگا را به شما عزیزان ارائه کرده باشیم.


سوالات متداول مرکز فرهنگی آنگا استونی

مرکز فرهنگی آنگا استونی چیست؟

این مرکز دارای موزه‌ای بوده که فرهنگ دهقانان محلی را معرفی می‌کند.

این مکان میزبان چه رویداد هایی است؟

این مرکز همچنین میزبان رویداد‌های مختلفی برای معرفی فرهنگ عامیانه کشور استونی است، مانند شب‌های رقص محلی، هفته نان چاودار، روز‌های فرهنگ و میراث و موارد دیگر.

مرکز فرهنگی آنگا استونی در چه سالی افتتاح شد؟

بخش مهمی از مجموعه Angla Tuulikumäe مرکز فرهنگی میراث Angla است که در سال ۲۰۱۱ افتتاح شد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!