معرفی و آشنایی با کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

معرفی و آشنایی با کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

یکی از جذاب ترین و دوست داشتنی ترین جاذبه های شهر پاریس را کلیسای سنت اتین دو مون پاریس تشکیل داده است که شما نیز می توانید در سفرتان به این شهر حتما از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس بازدید لازم را داشته باشید و از این طریق بهترین و بی نظیرترین اطلاعات را برای خود به ارمغان آورید.

شما می توانید برای بازدید از این کلیسا در یکی از بهترین تورهای گردشگری پاریس نیز شرکت کرده و از این طریق در بهترین زمان ممکن از این کلیسا بازدید لازم را داشته باشید.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

آیا شما نیز به دنبال بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس هستید؟ آیا می دانید که آدرس و نشانی دقیق کلیسای سنت اتین دو مون پاریس کجاست؟

شهر پاریس یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای جهان می باشد که از مهمترین و اصلی ترین مقاصد گردشگری در دنیا بوده و از این طریق نیز توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و مسافر ار از سراسر کشورهای جهان به سوی خود جذب کند. این شهر با داشتن بهترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری خود همیشه مورد توجه توریست ها بوده است. شما نیز می توانید به راحتی در تعطیلات سال نو پیش روی خود، بازدید از شهر پاریس و جاذبه های گردشگری این شهر را در اولویت های خود قرار دهید.

از مهمترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری کلیسای سنت اتین دو مون پاریس اشاره کرد که این کلیسا از مهمترین و قدیمی ترین کلیساهای این شهر و فرانسه بوده و با داشتن معماری و شکوه بسیار بی نظیر خود، همیشه مورد توجه هزاران گردشگر واقع شود. شما نیز حتما در سفرتان به سوی این شهر بازدید از این کلیسا و قسمت های مختلف آن را حتما در اولویت های خود قرار دهید و از این طریق با یکی از متفاوت ترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری این شهر بازدید کنید.

از تمام همراهان خود دعوت می کنیم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید. همچنین در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.با ما همراه باشید.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

بهترین زمان بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مسافرانی که دوست دارند تا سفری را به سوی پاریس و بازدید از جاذبه های آن داشته باشند، می توان به بهترین و مناسب ترین زمان سفر اشاره کرد. اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از مناسب ترین زمان ها و اوقات اقدام به بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس داشته باشید می توانید به راحتی هر زمانی از سال را اقدام کرده و از این طریق لحظات بسیار باشکوهی را برای خود به ارمغان آورید.

از بهترین و مناسب ترین فصل ها برای بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس می توان به فصل بهار اشاره کرد چرا که شرایط آب و هوایی این شهر در فصل بهار بسیار مساعد و بی نظیر بوده و گردشگران می توانند به راحتی از تمام قسمت های کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس بازدید لازم را داشته و اطلاعات بسیار جالبی را از این بازدید خود به ارمغان آورند. کلیسای مذکور در پشت ساختمان پانتئون واقع شده است و به همین جهت دسترسی بسیار راحت و آسانی را دارد.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

مدت زمان بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

اگر شما نیز مانند بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس هستید، می توانید این فرصت باشکوه را از دست نداده و حتما در سفرتان به این شهر، اقدام لازم را برای بازدید از این کلیسا انجام دهید.

کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس مانند دیگر کلیساها این شهر، از شهرت بسیار زیادی برخوردار نبوده ولی در سال های اخیر توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. اگر شما نیز قصد بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس را دارید می توانید یک الی سه ساعت از زمان خود را برای بازدید از این کلیسا در نظر بگیرید و از این طریق بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود در این مکان و ساختمان به ارمغان آورید. همچنین لازم به ذکر است که قبل از بازدید از این ساختمان حتما در مورد تاریخچه آن نیز اطلاعات کافی و لازم را به دست آورید تا بتوانید با آگاهی بسیار بالایی از این کلیسای تاریخی شهر پاریس بازدید کنید.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

آدرس کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست هایی که به دنبال بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس هستند می توانند با تهیه و در دست داشتن نقشه گردشگری این شهر به راحتی خود را به موقعیت جغرافیایی این کلیسا برسانند.

شما نیز می توانید با در دست داشتن آدرس و نشانی دقیق از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس در کوتاه ترین و کم ترین زمان ممکن خود را به این ساختمان رسانده و یکی از بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. همچنین شما می توانید آدرس کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس را به شکل زیر در دست داشته باشید:

 • آدرس کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس: Place Sainte-Geneviève, 75005 Paris, France

همچنین در نظر داشته باشید که هزینه های بازدید از این کلیسا رایگان بوده و شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به راحتی از قسمت های مختلف این کلیسا بازدید لازم را داشته باشید.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس با تور فرانسه

امروزه بسیاری از آژانس های مسافرتی به دنبال اجرای یکی از بهترین و بی نظیرترین تورهای فرانسه هستند که هر یک از این تورهای گردشگری فرانسه، بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس را در اولویت های بازدیدی خود قرار می دهند و شما نیز می توانید با شرکت در یکی از بهترین و بی نظیرترین این تورهای گردشگری، به راحتی و در مناسب ترین زمان ممکن، از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس بازدید لازم را انجام دهید.

همچنین تورهای گردشگری برگزار شده، با داشتن تور لیدرهای بسیار حرفه ای و با تجربه ی خود، بهترین اطلاعات را نیز از این طریق در اختیار گردشگران و توریست ها قرار دهند. همچنین این کلیسا با داشتن مقبره های ژان راسین و بلیز پاسکال از محبوب ترین و پربازدیدترین کلیساهای این شهر به شمار می آید و در میان مردم این شهر از اهمیت و ارزش بسیار زیادی برخوردار می باشد.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

نزدیک ترین هتل ها به کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس در نزدیکی بهترین و بی نظیرترین هتل ها توانسته است همیشه مورد توجه بسیاری از توریست ها و گردشگران واقع شود. اگر شما نیز دوست دارید تا در نزدیکی یکی از بهترین هتل های کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس اقامت داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی و بی نظیر را از دست نداده و هم اکنون اقدام به رزرو هتل و اتاق مورد نظر خود داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که هر یک از این هتل ها از بهترین خدمات و امکانات برخوردار می باشد که از بهترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هتل hotel cluny sorbonne
 • هتل hotel de notre dame
 • هتل hotel la perle
 • هتل hotel le montana
کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

نزدیک ترین رستوران ها به کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس

اگر دوست دارید تا در یکی از بهترین رستوران های نزدیک کلیسای سنت اتین دو مون پاریس، یکی از لذیذترین و خوشمزه ترین غذای فرانسوی را میل کنید، می توانید لیستی از بهترین و لوکس ترین رستوران های این منطقه را تهیه کرده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. از نزدیک ترین رستوران ها به کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • رستوران la closerie des lilas
 • رستوران café de flore
 • رستوران laperouse

رستوران baieta

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس

همچنین توجه داشته باشید که کلیسای سنت اتین دو مون پاریس در نزدیکی جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیادی واقع شده است و شما نیز می توانید با سفر به این منطقه نه تنها از کلیسای مذکور بازدید لازم را داشته باشید بلکه می توانید از سایر بهترین و مشهورترین جاذبه های نزدیک و اطراف آن نیز بازدید لازم را انجام دهید. از مهمترین و نزدیک ترین جاذبه های دیدنی و توریستی به کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • پانتئون
 • باغ لوکزامبورگ پاریس
 • کتابفروشی انگلیسی شکسپیر و کمپانی
 • کلیسای سنت شپل
 • بازار خیابان موفتارد
 • باغ گیاهان پاریس
 • کاخ لوکزامبورگ
 • پل پونت دس آرتس
 • موزه ملی اوژن دولاکروا
کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

معماری کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس

یکی از مهم ترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس باشند، معماری و طراحی نمای بیرونی و داخلی این کلیسا می باشد و شما می توانید شاهد معماری به سبک گوتیک باشید و از ظاهر بسیار زیبا و بی نظیر این کلیسا نهایت لذت را ببرید.

کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس به گونه ای طراحی شده است که برای هر گردشگر و توریستی از جذابیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امروزه شما می توانی انواع مراسم های مذهبی مختلفی را در این ساختمان مشاهده کنید و با شرکت در این مراسم ها با فرهنگ مردم این شهر از نزدیک آشنا شوید.

کلیسای سنت اتین دو مون پاریس

نکات مورد توجه در بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون پاریس را دارند، می توانند یکی از زیباترین کلیساهای جهان را مورد بازدید قرار داده و از این طریق تجربیات بسیار جالبی را به دست آورند. از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که گردشگران بایستی در بازدید از کلیسای سنت اتین دو مون شهر پاریس به آن توجه کرد عبارتند از:

 • عدم ثبت یادگاری در دیواره های کلیسا
 • عدم عکسبرداری و فیلمبرداری در نما و فضای داخلی این کلیسا
 • حتما در ساعاتی که مردم به دنبال عبادت هستند، بازدید از این کلیسا را در اولویت های خود قرار ندهید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!