09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ یکی از پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی است که سالانه افراد بسیار زیادی اقدام به دریافت آن می کنند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه دارید بیشتر با شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گوتنبرگ آشنا شوید تا بتوانید راحت تر اقدام به دریافت این ویزا کنید حتما این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعات کافی در این رابطه بدست بیاورید. در این مطلب ابتدا به توضیح انواع ویزای گوتنبرگ خواهیم پرداخت، بعد از آن مراحل دریافت این ویزا را توضیح می دهیم و در پایان نیز به معرفی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گوتنبرگ و چند نکته پایانی و مهم درباره این ویزا خواهیم پرداخت.

گوتنبرگ

همانطور که می دانید برای ورود به هر کشوری نیاز دارید که ویزای آن کشور را دریافت کنید، کشور سوئد نیز از این قاعده مستثنی نیست و شما برای ورود به این کشور نیاز دارید که ویزای گوتنبرگ را دریافت کنید، گاهی اوقات ممکن است برای بسیاری از افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند راحت نباشد که اقدام به دریافت ویزای این کشور کنند، به همین علت در این مطلب قصد داریم تمامی مراحلی که باید برای دریافت این ویزا طی کنید را توضیح دهیم.

انواع ویزای گوتنبرگ

به صورت کلی ویزای گوتنبرگ را می توان به چند دسته مهم تقسیم کرد، اولین دسته از ویزای گوتنبرگ را ویزای توریستی گوتنبرگ تشکیل می دهد، ویزای توریستی معمولا به افرادی داده می شود که قصد مسافرت و گردشگری در کشور سوئد را دارند و در صورتی که دعوت نامه توریستی داشته باشید مراحل دریافت ویزای شهر گوتنبرگ برای شما راحت تر می شود. نوع دیگری از ویزای گوتنبرگ ویزای تحصیلی گوتنبرگ می باشد که به دانشجویان داده می شود و دانشجویان کشورهای دیگر می توانند با دریافت این ویزا در کشور سوئد به تحصیل بپردازند. نوع سوم از ویزای گوتنبرگ ویزای تجاری گوتنبرگ است که افراد معمولا با مقاصد تجاری آن را دریافت می کنند و با دریافت آن می توانند در کشور سوئد به کارهای تجاری مشغول شوند.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

مراحل دریافت ویزای گوتنبرگ

بسیاری از افرادی که قصد دریافت ویزای گوتنبرگ را دارند نمی دانند که برای دریافت این ویزا باید چه مراحلی را طی کنند، در این قسمت قصد داریم که توضیحاتی کلی درباره مراحل دریافت ویزای گوتنبرگ را بیان کرده و در بخش های بعدی به تفصیل هر یک از این مراحل را بیان کنیم. در مرحله اول شما باید اقدام به دریافت وقت سفارت سوئد کنید و بعد از آن مدارک مورد نیاز خود را که در بخش های بعدی آن را توضیح خواهیم داد آماده کرده و در زمان مقرر با مراجعه به سفارت سوئد این مدارک را تحویل این سفارت داده و با پر کردن درخواست صدور ویزا منتظر بمانید تا این ویزا برای شما صادر شود.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گوتنبرگ

برای دریافت این ویزا لازم است که شما مدارکی را آماده کنید که در این قسمت قصد داریم به معرفی این مدارک بپردازیم. اولین مدرک مورد نیاز برای دریافت این ویزا داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی می باشد، با داشتن این دو مدرک شما باید یک کپی از آن ها را نیز تهیه کنید که این کپی باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد. برای دریافت ویزای گوتنبرگ شما باید تمامی پاسپورت های قبلی خود را به همراه داشته باشید و پاسپورت فعلی شما نیز باید دارای حداقل سه ماه یا نود روز اعتبار از زمانی که شما به کشور سوئد سفر می کنید، باشد. داشتن عکس نیز از دیگر مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کشور سوئد  است عکس های شما باید در ابعاد ۶ در ۴ باشند و همینطور پس زمینه آن ها نیز سفید رنگ باشد و تصویر صورت شما باید کاملا در آن نمایان باشد. داشتن یک مدرک بانکی معتبر یکی دیگر از مدارکی است که شما باید در مراجعه به سفارت گوتنبرگ  به همراه داشته باشید این مدرک بانکی در واقع مدرکی است که نشان می دهد شما تمکن مالی لازم برای سفر به این کشور را دارا هستید. در صورتی که ازدواج کرده باشید باید مدارک ازدواج خود را نیز ارائه دهید و آخرین مدرک مورد نیاز نیز مدرک شغلی است که در صورتی که دانشجو و یا دانش آموز هستید باید مدرک اشتغال به تحصیل خود را به همراه داشته باشید.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

گرفتن وقت سفارت سوئد

برای این که بتوانید ویزای گوتنبرگ را دریافت کنید باید در ابتدا وقت سفارت سوئد را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو کنید تا زمانی معین برای مراجعه شما به سفارت سوئد تعیین شود. با ثبت این درخواست یک ایمیل در فاصله کوتاهی به شما ارسال می شود که مضمون آن تایید درخواست شما می باشد، بعد از فاصله چند روز معمولا ایمیل دیگری برای شما ارسال می شود که زمان حضور شما در سفارت سوئد را اعلام می کند و شما می توانید در تاریخ مقرر شده برای مصاحبه به سفارت سوئد مراجعه کنید و مدارک خود را برای دریافت ویزای گوتنبرگ تحویل این سفارت دهید.

مدت زمان حضور در کشور سوئد با دریافت ویزای گوتنبرگ

شاید این سوال تا به حال برایتان پیش آمده باشد که در صورتی که اقدام به دریافت ویزای گوتنبرگ کنیم تا چه مدت می توانیم در کشور سوئد حضور داشته باشیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانید که شما حداکثر می توانید به مدت سه ماه یا نود روز در کشور سوئد اقامت کنید ولی تعداد روزی که می خواهید در کشور سوئد بمانید را باید از قبل اعلام کنید، در واقع شما هنگامی که به سفارت سوئد مراجعه می کنید یک فرم به شما داده می شود که همان فرم درخواست صدور ویزا می باشد، یکی از مهم ترین بخش های این فرم تعداد روزی است که شما می خواهید در این کشور حضور داشته باشید را تعیین کنید که بعد از سفر به این کشور دقیقا همان میزان روز می توانید در این کشور اقدامت کنید.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

نکاتی مهم برای دریافت ویزای گوتنبرگ

برای دریافت ویزای گوتنبرگ حتما به این نکته توجه داشته باشید بعد از صدور ویزا حتما خود شخصی که درخواست صدور ویزا کرده باید به سفارت کشور گوتنبرگ برای دریافت ویزا مراجعه کند و در صورتی که شخص دیگری برای دریافت اقدام کند ویزا به آن شخص تحویل داده نمی شود. یکی دیگر از نکاتی که بعد از دریافت ویزا باید به آن دقت داشته باشید این است که زمانی که در کشور سوئد حضور دارید سعی کنید همواره مدارک شناسایی و همینطور ویزا و پاسپورت خود را به همراه داشته باشید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانید به سادگی مشکل خود را رفع کنید.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

تاثیر دعوت نامه برای دریافت ویزای گوتنبرگ

داشتن دعوت نامه تاثیر بسیار زیادی بر روی دریافت ویزا می گذارد، البته داشتن دعوت نامه به این معنا نیست که کار دریافت ویزا برای شما پایان یافته است بلکه دریافت دعوت نامه به معنی شروع کار شما برای دریافت ویزا می باشد. معمولا دعوت نامه ها به چند دسته تقسیم می شوند که مهم ترین آن ها دعوت نامه تجاری و دعوت نامه توریستی است. برای دریافت دعوت نامه تجاری دقت داشته باشید که شخص ارسال کننده دعوت نامه باید یک شرکت معتبر در کشور سوئد باشد و همینطور نباید از آشنایانی باشد که با شما رابطه خونی دارید. دعوت نامه توریستی را نیز فقط فامیل های درجه یک شما که در کشور سوئد اقامت دارند می توانند برای شما ارسال کنند.

هزینه شما در کشور سوئد

به صورت کلی سوئد کشوری است که هزینه زندگی در آن نسبت به درآمد قشر عادی مردم بسیار مناسب است ولی این به آن معنی نیست که هزینه سفر شما به این کشور نیز کم باشد. به صورت کلی میزان درآمد مردم در کشور سوئد نسبت به سایر کشورها بسیار بالاست و هزینه های زندگی در این کشور نیز بالاست بنابراین در صورتی که قصد اقامت طولانی مدت در این کشور را داشته باشید می توانید هزینه زندگی خود در این کشور را از طریق کار کردن بدست بیاورید ولی در صورتی که فقط قصد سفری کوتاه به این کشور را دارید باید بدانید که هزینه زندگی شما در این کشور نسبتا بالا می باشد و باید هزینه زیادی را برای اقامت در این کشور بپردازید که ممکن است برای خیلی از افراد امکان پذیر نباشد.

ویزای گوتنبرگ

ویزای گوتنبرگ

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۱۰ تیر ۱۳۹۷

رزرو هتل گوتنبرگ ما سعی کردیم لیستی از بهترین هتل های گوتنبرگ را برای شما گرد آوری ...

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

روادید سوئد سوئد یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که در شمال اروپا واقع شده. با دریافت روادید ...

۲۳ بهمن ۱۳۹۶

دعوتنامه سوئد کشورهای اروپایی هر ساله بیشترین درخواست اقامت و سفر را دارند یکی از این کشورها ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا یوروپ تورز

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما