ویزای لوکزامبورگ | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای لوکزامبورگ | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط

ویزای لوکزامبورگ، یکی از ویزاهای شنگن اروپا است که برای دریافت آن نیاز است شرایط خاصی داشته باشید. لذا برای اینکه این ویزا را دریافت کنید می‌بایست از…

ویزای لوکزامبورگ یکی از ویزاهای شنگن اروپا است که برای دریافت آن نیاز است شرایط خاصی داشته باشید. لذا برای اینکه این ویزا را دریافت کنید می‌بایست از طریق سفارت کشور بلژیک ویا لوکزامبورگ در آنکارا اقدام نمایید.

از آنجایی که سفارت این کشور در بلژیک ویا آنکارا قرار دارد بهتر است قبل از مراجعه به سفارت تمامی مدارک خود را تهیه کنید و قبل از شش ماه مراتب قانونی را طی کنید.

همچنین برای تهیه ویزای شنگن نیاز به هزینه مناسبی است. در صورتی که بخواهید به سادگی و به سرعت ویزای لوکزامبورگ خود را دریافت کنید می‌توانید از طریق یوروپ تورز اقدام کنید.

ویزای لوکزامبورگ | انواع + هزینه + مراحل + مدارک + شرایط | یوروپ تورز

آشنایی با ویزای لوکزامبورگ

ویزای لوکزامبورگ به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری قابل دریافت می‌باشد. ویزای لوکزامبورگ معمولا در مدت زمان میان چهارده تا بیست روز حاضر می‌شود و اگر غیر حضوری اقدام کرده باشید برایتان ایمیل می‌شود.

کشور لوکزامبورگ در اروپا است که توانسته است مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای ورود به لوکزامبورگ افراد نیاز به داشتن ویزای شنگن دارند. ویزای شنگن معمولا از طریق ارائه درخواست به سفارت مربوطه انجام می‌شود.

لذا برای این موضوع می‌توانید از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزای لوکزامبورگ چون یوروپ تورز خدمات دریافت کنید. با توجه به اینکه سفارت بلژیک مسئول اجازه ی‌اخذ ویزا برای شما است ممکن است اصلا اجازه دریافت ویزا به شما را ندهد.

لذا برای اینکه مراحل مختلف قانونی و اداری را طی کنید بهتر است از خدمات شرکت‌های ارائه دهنده خدمات استفاده کنید. یوروپ تورز در این راستا خدمات مناسبی چون اخذ ویزا، مشاوره اخذ ویزا، دریافت و رزرو هتل و بلیط هواپیما راه اندازی پروسه اداری و قانونی ارائه می‌دهد.

برای دریافت مشاوره بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید و از کارشناسان ما راهنمایی دریافت کنید. یوروپ تورز با سالها تجربه در این امر سعی در ارائه بهترین خدمات را دارد. چنانچه در مورد ریجکت شدن ویزای خود سوالی دارید می‌توانید با ما در میان بگذارید.

مدارک ویزای لوکزامبورگ

 • اصل پاسپورت که مدت زمان اعتبارش از تاریخ درخواست ویزا 3 ماه باشد
 • پر کردن فرم درخواست ویزا که می‌توان از وبسایت سفارت دریافت نمود
 • مدارک شناسایی کارت ملی و شناسنامه
 • دو قطعه عکس رنگی 6 در 4 بدون ادیت و روتوش
 • چنانچه دارای ویزای شنگن یا ویزاهای معتبر دیگری هستید کپی ویزا و مهر‌های ورود و خروج را داشته باشید
 • نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه آخر سپرده بانک خود را تهیه کنید
 • گواهی اشتغال به کار شامل اطلاعات دقیق تاریخ استخدام، سمت، حقوق دریافتی
 • پروانه کسب یا کارت بازرگانی
 • گواهی بازنشستگی
 • گواهی اشتغال به تحصیل
 • بیمه نامه مسافرتی که بتواند میزان مبلغ سی هزار یورو را پوشش بدهد.
 • سند مالکیت املاک
 • رزرو هتل
 • رزرو و خرید بلیط هواپیما

داشتن برنامه ای مطمئن برای سفر و همچنین تکمن مالی و گردش حساب بسیار بالا

در خصوص تهیه بلیط هواپیما می‌توان گفت با توجه به اینکه امکان پرواز مستقیم از ایران وجود ندارد می‌توانید پرواز‌های مستقیم به ترکیه داشته باشید و سپس به لوکزامبورگ تغییر مسیر بدهید.

در این خصوص می‌توانید از خدمات یوروپ تورز بهره‌مند شوید. رزرو بلیط هواپیما به گونه‌ای باید باشد که امکان تداخل زمانی وجود نداشته باشد و مسیر به درستی انتخاب شده باشد.

انواع ویزای لوکزامبورگ

همانطور که می دانید برای دریافت اقامت در لوکزامبورگ نیاز به ویزای شنگن است. ویزای شنگن دارای چهار نوع است که شامل موارد زیر است:

نوع A: ویزا برای ترانزیت است بدین معنی که مسافر امکان ورود به فرودگاه را دارد و می تواند در فرودگاه های شینگن پرواز خود را تعویض و به مسیر خود ادامه دهد تا به کشوری در خارج از شینگن برسد.

نوع B: ویزا برای عبور مسافر از فرودگاه و تغییر مسیر به صورت زمینی دارد. تا به کشوری غیر از شنگن برسد.

نوع C: ویزای توریستی است که به واسطه آن شخص وارد شنگن می شود.

نوع D: ویزای بلند مدتی است که به تجار اجازه می دهد به صورت مکرر وارد شنگن شده و سپس خارج شوند.

ویزای لوکزامبورگ از نظر ورود و خروج نیز به دو حالت سینگل و مالتی پل تقسیم می شود. در ویزای مالتی پل شما می توانید تا مدت زمان اعتبار ویزای خود بدون محدودیت ورود و خروج داشته باشید. اما در ویزای سینگل شما صرفا یک بار ورود می کنید و یک بار هم خارج می شوید. به دلیل اینکه ویزا این کشور از اعتبار بالایی برخوردار است هر چه شفاف تر عمل کنید ساده تر خواهید بود.

ویزای لوگزامبورگ از نوع ازدواج

ویزای ازدواج: این ویزا مخصوص افرادی است که ازدواج خود را در این کشور ثبت می‌کنند و در یک رابطه طولانی مدت نزدیک به پنج سال در آن باقی می‌مانند و می‌توانند ویزای خود را به بلند مدت تبدیل نمایند همچنین برای دریافت این ویزا نیاز به ارائه  عدم سوء پیشینه دارید. و نیاز به ارائه مدرک سلامت و مدرک زبان دارد.

ویزای لوگزامبورگ از نوع تحصیلی

ویزای تحصیلی در لوکزامبورگ نیز ارائه می‌شود و به مقطع تحصیلی نیز بستگی دارد. هر چه مقطع تحصیلی شما بالاتر باشد راه برایتان ساده‌تر است. افرادی که در سنین پایین به این کشور مهاجرت می‌کنند مسیر‌های سختی را باید طی کنند. لذا در این شرایط مدرک دیپلم آنها باید ترجمه شود.

ریز نمرات باید مشخص باشد و بسیاری مسائل و مدارک دیگر باید تهیه شود که برای استعلام آنها می‌توانید با یوروپ تورز تماس بگیرید. همچنین هزینه اخذ ویزای تحصیلی نیز در حالت غیر بورسیه به عهده متقاضی است و نیاز به دعوت نامه‌ای دارد.

در خصوص ویزای شنگن نکته‌ای حائز اهمیت است. چنانچه بخواهید به مدت نود روز در محدوده شنگن باشید می‌توانید درخواست اقامت بدهید و از طریق سفارت مربوطه مراتب را به طور قانونی پیگیری کنید.چنانچه در مدت نود روزه اقامت خود در محدوده شنگن استفاده کردید و نتوانستید اقامت دائم یا یک ساله را دریافت کنید الزاما باید تا مدت سه ماه خارج از شینگن به سر ببرید تا امکان اخذ ویزای شینگن به صورت مجدد برایتان وجود داشته باشد.

ویزای لوگزامبورگ از نوع کاری

برای کار با ویزای شنگن نیاز است مراتب احتیاط را رعایت کنید. چرا که داشتن ویزای شنگن همیشه به معنی ورود تضمینی به این محدوده نیست. در شرایط خاصی امکان دارد اجازه ورود قانونی  به کشور مورد نظر را نداشته باشید. لذا همیشه برای موارد احتمالی و پرسش‌هایی از قبیل هدف از سفر، آدرس محل اقامت و توانایی تقبل هزینه اقامت به طور کامل آماده باشید.

تمکن مالی در ویزای لوکزامبورگ

یکی از شرایط دریافت ویزای لوکزامبورگ تمکن مالی است به طوری که شخص باید به میزان هفتاد تا صد میلیون تومان باشد. این میزان باید به یورو بوده و از سوی شعبه بانک با امضا و مهر تایید آن باشد.

گردش حساب شخص نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. گردش حساب بانکی هرچه بالاتر باشد بهتر است به طوری که حساب بانکی شخص دارای بیش از ده تراکنش در ماه داشته باشد.این میزان تراکنش مشخص‌کننده نحوه تهیه مخارج تحصیل و زندگی خواهد بود. لذا تراکنش حساب بانکی باید صادقانه و شفاف باشد.

ویزای لوگزامبورگ و دعوتنامه

برای تهیه ویزای لوکزامبورگ الزام به داشتن دعوتنامه می‌باشد. اما اگر دعوتنامه از شرکت، یا بستگان و یا سازمان معتبری داشته باشید شانس بیشتری برای ویزای لوکزامبورگ خواهید داشت. اگر زمان سفر برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، بهتر است شش ماه قبل از سفر تمامی مدارک و مراحل قانونی را طی کنید. برای افرادی که زیر سن قانونی تشخیص داده می‌شوند داشتن دعوتنامه‌ای معتبر الزامی است.

هزینه ویزای لوگزامبورگ

در خصوص هزینه درخواست ویزای لوکزامبورگ می‌توان گفت بستگی به شرکت ارائه خدمات مورد نظر شما دارد. در یوروپ تورز این هزینه حدود دو میلیون و پانصد هزار تومان است که شامل تعیین زمان سفارت، پر کردن فرم تقاضانامه شنگن ویزای لوکزامبورگ، رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هواپیما است که این موارد فارغ از هزینه‌های مورد نیاز در داخل سفارت می‌باشد.

همچنین اگر بخواهید شخصا اقدام به درخواست ویزا نمایید می‌توانید وارد سایت سفارت بلژیک شده و هزینه‌های مورد نیاز خود را مشاهده نمایید.

هزینه رزرو هتل و بلیط هواپیما نیز به صورت دقیق‌تر در وبسایت‌های مختلف از جمله یوروپ تورز شرح داده شده است. برای استعلام هزینه‌ها می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

هزینه ویزای لوگزامبورگ | یوروپ تورز

مدت زمان مورد نیاز ویزای لوگزامبورگ

پس از اینکه درخواست خود را به سفارت مورد نظر ارسال کردید حدود دو هفته الی بیست روز کاری نتایج درخواست برایتان ارسال خواهد شد. لذا نیازی به مراجعه حضوری به سفارت مربوطه نیست. امکان استفاده از خدمات کارگزاری بلژیک (وی اف اس) نیز برایتان وجود دارد که باید هزینه جداگانه برای این خدمات بپردازید.

درخصوص تمدید این ویزا می‌توان گفت به شدت دشوار است و شما نمی‌توانید به سادگی موفق به تمدید آن شوید. تنها ویزای توریستی است که تمدید آن ساده خواهد بود. اگر شما وارد لوکزامبورگ بشوید و مدت زمان اعتبار اقامت شما به پایان برسد و از این کشور خارج نشوید با مشکلاتی نظیر جریمه مواجه می‌شوید.

هزینه مورد نیاز برای تمدید ویزا به صورت دوره‌ای تعیین می‌شود و نرخ ثابت و مشخص نیست. ویزای تحصیلی هم از جمله ویزاهایی است که می‌توانید به سادگی تمدید کنید و نیاز به ترجمه دقیق آخرین مدرک قبولی دارید.

ریجکت ویزای لوکزامبورگ

در مواقع بسیاری مشاهده می‌شود که ویزای لوکزامبورگ شما ریجکت یا به اصطلاح رد می‌شود. از عوامل رد شدن ویزای لوکزامبورگ عدم اعتماد و اطمینان نمایندگان کشور لوکزامبورگ به برگشت شما می‌باشد. در خصوص کسب اعتماد نمایندگان این کشور راه حلی مطمئن و کاربردی وجود دارد و آن شفاف‌سازی و اعلام وابستگی کامل به کشور مبدا می‌باشد.

شایع ترین دلایل ریجکت ویزای لوگزامبورگ

از شایع ترین دلایل ریجکت ویزای لوکزامبورگ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • عدم اعتماد نمایندگان ویزای لوکزامبورگ به بازگشت شخص به محل اقامت اولیه آنها
 • عدم داشتن توانایی کامل در پرداخت هزینه های اقامتی
 • متقاعد نکردن نمایندگان ویزا در خصوص هدف از سفر
 • تسلیم نمودن مدارک جعلی
 • داشتن بیمه نامه مسافرتی بی اعتبار

راه حل هایی برای رفع ریجکت ویزای لوگزامبورگ

درر واقع امکان دور زدن و یا رفع ریجکتی برای ویزای لوکزامبورگ وجود ندارد. پس از اینکه با درخواست شما موافقت نشد تا مدت زمان شش ماه نمی‌توانید درخواست مجدد بدهید. لذا پس از طی کردن این مدت زمان می‌توانید نواقص پرونده خود را بر طرف کرده و نسبت به درخواست مجدد ویزا اقدام نمایید.

چنانچه بخواهید به ریجکت شدن ویزای لوکزامبورگ خود اعتراض بزنید می‌توانید متن اعتراض خود را به زبان انگلیسی برای آدرس ایمیلی که در برگه ریجکت شما وجود دارد، ایمیل کنید و یا به صورت فیزیکی به آدرس پستی اعلامی در برگه ریجکتی ارسال نمایید.

سفارت لوکزامبورگ در ترکیه

همانطور که در قسمت‌های قبل ذکر شد سفارت کشور بلژیک برای درخواست ویزای لوکزامبورگ بهتر است به این سفارت در تهران از روز‌های یکشنبه تا جمعه و از ساعت 8:30 تا 12 به آنجا مراجعه نمایید.

چنانچه شما ویزای خود را از لوکزامبورگ دریافت کردید و می‌خواستید از آن کشور به کشوری دیگر بروید نیاز است که ویزای خود را به زبان کشور مقصد ترجمه کرده و در نهایت یک کپی از آن را به همراه داشته باشید.

ویزای لوکزامبورگ یکی از ویزاهای شنگن اروپا است که برای دریافت آن نیاز است شرایط خاصی داشته باشید. لذا برای اینکه این ویزا را دریافت کنید می‌بایست از طریق سفارت کشور بلژیک در تهران اقدام نمایید. از آنجایی که سفارت این کشور در تهران قرار دارد بهتر است قبل از مراجعه به سفارت تمامی مدارک خود را تهیه کنید. ویزای شنگن معمولا از طریق ارائه درخواست به سفارت مربوطه انجام می‌شود. لذا برای این موضوع می‌توانید از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ویزای لوکزامبورگ چون یوروپ تورز خدمات دریافت کنید.

مزایای ویزای لوکزامبورگ

با توجه به اینکه ویزای لوکزامبورگ از جمله ویزای شنگن است مزایای بسیاری را برایتان به ارمغان می‌آورد.

 • مسافرت بدون ویزا: با داشتن ویزای لوکزامبورگ می‌توانید به صد و بیست و هفت کشور دنیا بدون داشتن ویزا و با همان ویزای لوکزامبورگ سفر کنید.
 • اقامت در لوکزامبورگ ساده‌تر و دارای سیستم هزینه بسیار مطلوب می‌باشد.
  -ثروتمند و امن: لوکزامبورگ یکی از ثروتمند‌ترین کشور‌های جهان است که از میزان امنیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین یکی از دلایلی که مردم این کشور را برای اقامت انتخاب می‌کنند داشتن بهداشت بالا و سطح امنیت مناسب است. چرا که سکونت در کشوری ثروتمند با سطح امنیت بالا بسیار آرامش بخش است.
 • سیستم مالیاتی: دارای سیستم مالیاتی بسیار مناسب است.
 • سیستم بانکداری: سیستم بانکداری لوکزامبورگ مناسب و ایده آل است.
  -سیستم آموزشی: دارای سیستم آموزش فوق العاده به همراه آموزش زبان‌های انگلیسی فرانسه و آلمانی

ویزای لوگزامبورگ از نوع توریستی

بسیاری از ایرانی‌ها از طریق دریافت ویزای توریستی لوکزامبورگ می‌توانند به این کشور سفر کنند. در لوکزامبورگ هزینه‌های زندگی به مراتب بیشتر از سایر نقاط اروپا است. چرا که این کشور افراد زیادی با ملیت‌های مختلف را در خود جای داده است. به همین دلیل بازار کار کشور تقریبا رو به کساد می‌رود و یکی از مهم‌ترین ارکان پرداخت هزینه‌های زندگی در لوکزامبورگ است.

درخواست ویزا از طریق یوروپ تورز

یوروپ تورز نیز با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه مهاجرت و دریافت انواع ویزا می‌تواند به سادگی در خصوص دریافت ویزای شینگن اقدام نماید. یوروپ تورز خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد که به شرح زیر است:

 • دریافت مدارک قانونی متقاضی
 • مراجعه به سفارت لوکزامبورگ
 • انجام مراحل قانونی
 • تماس با متقاضی و در جریان قرار دادن شخص

یوروپ تورز در خصوص انواع ویزای شینگن اقدام می‌کند و به گونه‌ای فرم‌ها را پر می‌کند که مبهم نباشد و هیچ گونه دلیلی برای رد شدن نداشته باشد. لذا در یوروپ تورز به صورت استثنا و خیلی کم پیش می‌آید که ویزای لوکزامبورگ شما رد شود. در یوروپ تورز افراد بسیاری توانسته‌اند به سادگی ویزای خود را دریافت کنند. چنانچه بخواهید از خدمات یوروپ تورز استفاده کنید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

مزایای یوروپ تورز

 • هزینه: در یوروپ تورز هزینه‌های دریافت ویزا به صورت کاملا شفاف مشخص می‌شود و شخص از تمامی هزینه‌ها اطلاع دارد.
 • تماس با مشتری: در خصوص دریافت ویزا به طور پیوسته از طریق راه‌های ارتباطی با متقاصی تماس گرفته می‌شود و متقاضی می‌تواند به سرعت در جریان روند اداری و مراتب قانونی قرار بگیرد.
 • دقت: یوروپ تورز همواره با دقت و سرعت نسبت به دریافت ویزا اقدام می‌کند و چنانچه متقاضی از مدارک و روند مطلع نباشد به صورت دقیق‌تر جزئیات شرایط متقاضی بررسی می‌شود و به اطلاع ایشان می‌رسد.
 • مشاوره: چنانچه متقاضی در خصوص نحوه اقدام برای دریافت ویزای لوکزامبورگ مشکل داشته باشد و یا نیاز به راهنمایی و مشاوره داشته باشد یوروپ تورز زمانی برای مشاوره اختصاص می‌دهد و برای متقاضی مشاوره قرار می‌دهد و متقاضی می‌تواند تمامی سوالات خود را جویا شود.

چرا ویزای لوکزامبورگ؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید این است که چرا از کشور لوکزامبورگ اقدام به دریافت ویزای شینگن نماید؟

در پاسخ می‌توان گفت به دلایل مزیت‌های بالایی که کشور لوکزامبورگ دارد دریافت ویزا از طریق آن نسبت به سایر کشور‌ها مناسب‌تر است. کشور لوکزامبورگ نیاز به ویزای شنگن دارد و اگر بتوانید این ویزا را دریافت کنید نه تنها می‌توانید در این کشور اقامت گزینید بلکه می‌توانید به راحتی به کشور‌های دیگر بروید.

کدام ویزای لوکزامبورگ مناسب است ؟

یکی از مهم‌ترین پرسش‌هایی که در خصوص اخذ ویزا به وجود می‌آید این است که با توجه به انواع ویزای شنگن برای لوکزامبورگ کدام ویزا مناسبت‌تر است. در پاسخ به این سوال باید به چند مورد توجه داشت:

ابتدا اینکه هدف از سفر شما چیست و در آینده مسیر زندگیتان چه روندی را خواهد داشت. با توجه به اینکه پیش‌بینی وضعیت آینده زندگی ممکن نیست بهتر است با توجه به هدف انتخاب کنید. در قسمت قبل اشاره شد که ویزای لوکزامبورگ انواع مختلفی دارد. چنانچه هدفتان گردش و توریستی است می‌توانید ویزای لوکزامبورگ را دریافت نمایید. اما اگر مایل هستید به کشوری سفر کنید و در نهایت مدت زمان زیادی را برای طی کردن مراحل اداری سپری کنید و بعد از ماحصل نتایج خود به خوبی استفاده کنید، پیشنهاد می‌شود تا حد امکان سعی کنید از ویزاهای بلند مدت و با آینده مشخص و تبدیل وضعیت شفاف استفاده کنید.

چنانچه برای سفر به لوکزامبورگ آماده هستید اما نمی‌دانید کدام ویزا به لحاظ هزینه مالی، هزینه زمانی و آینده اقامتی مناسب‌تر است می‌توانید از طریق راه‌های مندرج در وبسایت با یوروپ تورز در تماس باشید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

امیدواریم توانسته یاشیم اطلاعات مفیدی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کدام ویزای لوکزامبورگ مناسب است ؟ | یوروپ تورز

سوالات متداول ویزای لوکزامبورگ

چرا ویزای لوکزامبروگ؟

در پاسخ می توان گفت به دلایل مزیت های بالایی که کشور لوکزامبورگ دارد دریافت ویزا از طریق آن نسبت به سایر کشور ها مناسب تر است. کشور لوکزامبورگ نیاز به ویزای شنگن دارد و اگر بتوانید این ویزا را دریافت کنید نه تنها می توانید در این کشور اقامت گزینید بلکه می توانید به راحتی به کشور های دیگر بروید.

کدام ویزای لوکزامبورگ مناسب است؟

چنانچه برای سفر به لوکزامبورگ آماده هستید اما نمی دانید کدام ویزا به لحاظ هزینه مالی، هزینه زمانی و آینده اقامتی مناسب تر است می توانید از طریق راه های مندرج در وبسایت با یوروپ تورز در تماس باشید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

مزایای ویزای لوکزامبورگ چیست؟

مسافرت بدون ویزا: با داشتن ویزای لوکزامبورگ می توانید به صد و بیست و هفت کشور دنیا بدون داشتن ویزا و با همان ویزای لوکزامبورگ سفر کنید.
اقامت در لوکزامبورگ ساده تر و دارای سیستم هزینه بسیار مطلوب می باشد.
سیستم مالیاتی: دارای سیستم مالیاتی بسیار مناسب است.
سیستم بانکداری: سیستم بانکداری لوکزامبورگ مناسب و ایده آل است.
سیستم آموزشی: دارای سیستم آموزش فوق العاده به همراه آموزش زبان های انگلیسی فرانسه و آلمانی

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!