1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای لاتویا

ویزای لاتویا

لاتویا یکی از کشورهای زیبای اروپایی است که عضو اتحادیه اروپا می باشد؛ بنابراین برای سفر به این کشور باید ویزای لاتویا دریافت نمود. برای بازدید از این کشور سبز و زیبا و جنگل های انبوه آن می توانید نسبت به دریافت ویزای شینگن اقدام نموده و سپس با تور لاتویا همسفر شوید. لیتوانی در ایران سفارت ندارد و برای دریافت ویزا باید از سفارت لاتویا در ترکیه یا امارات استفاده کنید. انواع ویزای لاتویا به راحتی پس از طی مراحل قانونی صادر می شود و افراد برای گردش، کار و یا اقامت می توانند به این کشور سفر کنند.

مهاجرت به لاتویا

لاتویا کشوری کوچک با مساحت اندک در شمال شرقی قاره اروپا و در کنار دریای بالتیک است. لاتویا با کشورهای روسیه، استونی، بلاروس و لیتوانی هم مرز است و دین مردم آن مسیحیت است. در سال های گذشته از طریق رسانه های مختلف تبلیغات گسترده ای برای اقامت در لاتویا مشاهده می شود. بسیاری از افراد برای اقامت در اروپا از طریق سرمایه گذاری در لاتویا اقدام می کنند. شرایط اقامت در لاتویا در سال های گذشته به دلیل مشکلات اقتصادی تسهیل شده است و مهاجران بسیاری با دریافت ویزای لاتویا در این کشور ساکن می شوند. لاتویا به دلیل وقوع بحران اقتصادی برای برطرف نمودن این مشکلات در راه تقویت بنیه اقتصادی از طریق سرمایه گذاران خارجی گام نهاد. به این صورت افرادی که دارای سرمایه ای جهت امور تجاری و بازرگانی دارند به راحتی ویزای لاتویا را دریافت نموده و به این کشور وارد می شوند. این افراد ابتدای اقامت موقت لاتویا را خواهند داشت و سپس می توانند اقامت دائم بگیرند. با این کار می توانند به کشورهای اروپایی عضو شینگن نیز وارد شوند.

مهاجرت به لاتویا

مهاجرت به لاتویا

درباره ویزای لاتویا

همانگونه که گفته شد برای دریافت ویزای لاتویا باید ویزای شینگن را دریافت کنید تا بتوانید به این کشور سفر کنید. برای افراد مختلف که با اهداف متعدد به این کشور وارد می شوند مدارک مشخصی تعریف شده است که متناسب با هدف از سفر باید آنها را تحویل دفتر سفارت دهند. مراحل دریافت ویزای لاتویا به این صورت است که ابتدا باید درخواست ویزای لاتویا را در سایت این کشور ثبت نمایید. سپس مدارک لازم را به دفتر سفارت تحویل دهید و پس از آن نسبت به دریافت وقت سفارت لاتویا اقدام نمایید. برای انجام مصاحبه باید به دفتر سفارت لاتویا در آنکارا و یا دبی بروید. در جلسه ای که برای مصاحبه با شما ترتیب داده می شود باید مدارک را ارائه دهید و هدف از سفر خود را به روشنی و کامل برای مأمور سفارت تشریح نمایید. پس از انجام مصاحبه وضعیت و نتیجه نهایی آن را از طریق حساب کاربری در سایت سفارت و همچنین پست الکترونیک خود دریافت خواهید کرد. در صورت تائید ویزای لاتویا می توانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید.

ویزای لاتویا

ویزای لاتویا

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای لاتویا

هنگام ثبت درخواست ویزای لاتویا باید مدارک مورد نیاز را ارائه دهید و همچنین هدف از سفر را توضیح دهید. انواع ویزای لاتویا: ویزای گردشگری لاتویا، ویزای تجاری لاتویا، ویزای کار، ویزای تحصیلی و … هستند که هر شخص متناسب با نیاز خود به دریافت آن اقدام می کند. مدارک عمومی جهت دریافت ویزای لاتویا عبارتند از:

 • ارائه گذرنامه معتبر با ۶ ماه اعتبار
 • تکمیل و امضاء فرم درخواست ویزای لاتویا
 • تصویر مدارک هویتی (شناسنامه و کارت ملی)
 • دو قطعه عکس تمام رخ بدون رتوش در ابعاد ۶*۴
 • نامه گواهی تمکن مالی از بانک و پرینت گردش حساب شش ماهه
 • کپی ویزای شینگن در صورتی که قبلاً دریافت کرده اید
 • نامه اشتغال به کار برای کارمندان و فیش حقوقی آنها و تصویر جواز کسب یا مارت بازرگانی برای صاحبان مشاغل و بازرگانان
 • نامه گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان
 • تصویر سند ملکی یا اجاره نامه
 • بیمه نامه مسافرتی
 • مدارک رزرو هتل و بلیت هواپیما

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای لاتویا

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای لاتویا

انواع ویزای لاتویا

کشور لاتویا به افراد مختلف به صدور روادید ورود به کشور برای اهداف گوناگون می پردازد. به افرادی که با تمایل جهت گردش و تفریح به این کشور وارد شوند ویزای توریستی لاتویا داده می شود. در صورتی که شخصی دارای تمکن مالی کافی برای اقامت در لاتویا باشد با ارائه مدارک می تواند ویزای لاتویا را دریافت نماید. یکی از شرایط اقامت در لاتویا خرید زمین است. اتباع خارجی باید نسبت به خرید ملک در یکی از شهرهای لاتویا اقدام نمایند که مبلغ ملک مورد نظر نیز اعلام می شود. ویزای پزشکی، ویزای تجاری، ویزای تحصیلی، ویزای ورزشی، ویزای نمایشگاهی، ویزای گردشگری از انواع ویزاهایی هستند که لاتویا برای اتباع خارجی صادر می کند تا بتوانند به آن سرزمین وارد شوند.

انواع ویزای لاتویا

انواع ویزای لاتویا

وقت سفارت لاتویا

یکی از مراحل دریافت ویزای شینگن دریافت وقت سفارت لاتویا می باشد که پس از ثبت درخواست در سایت لاتویا و تهیه مدارک انجام می شود. جهت دریافت وقت سفارت لاتویا باید به صورت حضوری به سفارت مراجعه کنید و یا از طریق شماره تلفن های سفارت تماس حاصل نموده و وقت مصاحبه دریافت کنید. هنگام مراجعه به سفارت مدارک لازم را به همراه داشته باشید و از همه آنها کپی تهیه کنید. در جلسه هماهنگ شده در سفارت به موقع حاضر شوید و تأخیر نداشته باشید. در جلسه مذکور به سؤالات مأمور سفارت جامع و کامل پاسخ دهید و از ارائه پاسخ های نامربوط و یا مبهم خودداری کنید و هدف از سفر را به روشنی تشریح کنید. به گونه ای که مأمور سفارت را به خوبی قانع کنید. پس از اتمام مصاحبه جهت اعلام تائید یا رد ویزا به پروفایل کاربری خود در سایت سفارت لاتویا و همچنین پست الکترونیک خود مراجعه کنید. در صورت رد ویزای لاتویا باید شش ماه بعد دوباره اقدام نمایید.

وقت سفارت لاتویا

وقت سفارت لاتویا

بایدها و نباید در جلسه مصاحبه ویزای شینگن

در جلسه هماهنگ شده در دفتر سفارت برای دریافت ویزای لاتویا به موقع حضور به هم رسانید. مدارک را به طور کامل آماده کرده و در اختیار سفارت قرار دهید. برای جلسه مصاحبه از لباس های رسمی استفاده کنید و از استفاده عطر با بوی تند و همچنین داشتن آرایش غلیظ خودداری کنید. به پرسش های مصاحبه کننده به دقت گوش کنید و با آرامش و صداقت پاسخ دهید. از دادن توضیحات اضافه یا شوخی کردن یا ارائه پاسخ مبهم و ناکافی نیز پرهیز کنید. در نظر داشته باشید مصاحبه کننده در طول روز با افراد زیادی صحبت می کند بنابراین از اتلاف وقت و یا تأخیر در حضور اجتناب کنید. سعی کنید از قبل در مورد پرسش های مصاحبه تحقیق کنید تا بتوانید با حضور ذهن به سؤالات جواب مناسب ارائه دهید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفریی دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص تور لاتویا، وقت سفارت لاتویا، ویزای لاتویا ، تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸-۰۲۱٫

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!