09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

مهمترین شهر کشور اسپانیا شهر بارسلون می باشد که پس از شهر مادرید پرجمعیت ترین شهر اسپانیا بوده و از مهمترین بنادر این کشور نیز به شمار می رود. با توجه به جاذبه های متعددی که در این شهر قرار دارد سالانه افراد زیادی اقدام به اخذ ویزای بارسلونا کرده و به این شهر سفر می‌کنند زیرا همان طور که می دانید داشتن ویزا مهمترین مدرک برای سفرهای خارجی است.

شهر بارسلونا

برای سفر به شهر زیبای بارسلونا، میتوانید از طریق آژانس های مسافرتی معتبر اقدام به رزرو تور اروپا نمایید. اخذ ویزای بارسلونا از مهمترین شرایط برای مسافران است که هر فرد باید بنا به دلیل سفر خود به این شهر، نوع خاصی از این ویزا را اخذ نماید که در ادامه در مورد انواع ویزای بارسلونا بیشتر صحبت خواهیم کرد. با این وجود اگر شما هم قصد اخذ ویزای بارسلونا و سفر به این کشور با اهداف مختلف را دارید بهتر است ابتدا این مقاله را مورد بررسی قرار داده و شرایط و مدارک مورد نیاز را مطالعه کنید. توجه داشته باشید ویزای بارسلونا مشمول قوانین ویزای شینگن بوده زیرا بارسلونا یکی از شهرهای اسپانیا بوده و این کشور تابع توافقنامه شینگن می باشد.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

ویزای توریستی بارسلونا

یکی از مهمترین انواع ویزای بارسلونا، ویزای توریستی این کشور می باشد که سالانه افراد زیادی جهت اخذ این ویزا اقدام می کنند. به طور کلی این نوع ویزا به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد سفر به بارسلونا و گردش در این شهر را داشته باشند و بخواهند مدت کوتاهی در این شهر اقامت گزینند. که در این بین مهمترین هدف آنها تفریح و گردش و بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر می باشد. توجه داشته باشید که ویزای توریستی بارسلونا ۹۰ روز اعتبار داشته و برای مدت مشخصی صادر می شود که در زمان اقامت مسافر در این شهر به هیچ عنوان اجازه کار داده نمی شود و اقامت بیشتر از مدت زمان ویزا برای افراد میسر نیست.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

ویزای تحصیلی بارسلونا

در بین شهرهای اسپانیا شهر بارسلونا یکی از شهرهای بزرگ این کشور بوده که دانشگاه های بسیار معتبری با رتبه های جهانی زیر ۵۵۰ وجود داشته و این امر موجب شده سالانه متقاضیان متعددی اقدام به تحصیل در بارسلونا و اخذ ویزای تحصیلی بارسلونا کنند‌ تحصیل در دانشگاه های بارسلونا دارای مزایای متعددی بوده و از این رو محبوبیت زیادی در بین دانشجویان دارد و هر ساله دانشجویان زیادی اقدام به اخذ این نوع ویزای بارسلونا می کنند. هزینه تحصیل در دانشگاه های معتبر این شهر می‌تواند یکی از مهمترین دلیلی باشد که سالانه افراد زیادی جهت اخذ ویزای تحصیلی این شهر اقدام می‌کنند. از طرفی سیستم آموزشی موفقی که در اسپانیا و شهر بارسلونا وجود دارد موجب شده مدارک تحصیلی اخذ شده در دانشگاه های این شهر در سراسر آمریکا و اروپا معتبر شناخته شود.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

ویزای تجاری بارسلونا

یکی دیگر از انواع ویزای بارسلونا ویزای تجاری بارسلونا می باشد که نکته حائز اهمیت در این باره این است که کشور اسپانیا نسبت به دیگر کشورهای اروپایی راحت تر ویزای تجاری می دهد، از این رو افراد می توانند جهت اخذ این نوع ویزای بارسلونا به راحتی اقدام کنند. توجه داشته باشید که به دلیل پیشرفت و توسعه شغلی در اسپانیا ارتباط با شرکت های این کشور و شهر بارسلونا می تواند برای تمامی افراد حائز اهمیت باشد که در این بین اخذ ویزای تجاری بارسلونا و اسپانیا به شما این اجازه را می دهد تا با همکاران خود در این کشور و در شهر بارسلونا ارتباط مستقیم برقرار کرده و همچنین می توانید با داشتن این ویزا در نمایشگاه های برگزار شده در شهر بارسلونا و کشور اسپانیا شرکت کرده و کسب و کار خود را توسعه دهید.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

ویزای پزشکی بارسلونا

سفر به شهر بارسلونا و کشور اسپانیا جهت پرداختن به امور پزشکی و درمان بیماریهای خاص و یا انجام آزمایش های پیشرفته نیاز به اخذ ویزای پزشکی بارسلونا دارد، که در حال حاضر با وجود پیشرفته بودن بیمارستان های این شهر و دکتر های مجرب و متخصصی که در این بیمارستان ها مشغول به خدمت هستند، سالانه مشاهده می شود افراد زیادی اقدام به اخذ این نوع ویزای بارسلونا می کنند. در این بین مهمترین مدرک جهت دریافت ویزای فوری اسپانیا برای بیماران، نسخه ای از مدارک پزشکی ترجمه شده به همراه پذیرش از بیمارستان یا مرکز درمانی مورد نظر در شهر بارسلونا می باشد که در روز مصاحبه باید به سفارت اسپانیا ارائه شود.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

مدارک مورد نیاز برای ویزای بارسلونا

همانطور که مشاهده کردید برای سفر به شهر بارسلونا بنا به هدفی که فرد دارد باید نوع خاصی از ویزای بارسلونا اخذ شود که در این بین برای دریافت هر کدام از این ویزا ها نیاز به مدارک مشخصی می باشد. داشتن مدارکی چون شناسنامه ایرانی، گذرنامه، فرم درخواست ویزا، سندی که نشان دهنده وضعیت مالی  مسافر باشد، مدارکی که نشان دهنده زمان پرواز رفت و برگشت به شهر بارسلونا باشد، مدرکی که محل سکونت مسافر را در این شهر نشان دهد، بیمه مسافرتی معتبر، دو قطعه عکس رنگی و اسناد مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی از مهم ترین مواردی است که برای تمامی ویزا های بارسلونا مورد نیاز است. اما در این بین جهت اخذ ویزای تجاری بارسلونا ارائه اصل و کپی یک نامه معتبر از یکی از موسسات بارسلونا، ارائه کپی کارت بازرگانی و ترجمه مدارک شرکتی که شخص متقاضی در ایران مشغول به کار در آن است لازم می باشد. برای ویزای تحصیلی نیز اصل یا کپی پذیرش از دانشگاه یا مدارس بارسلونا، اصل و کپی گواهی رسمی از جانب شخصی مقیم بارسلونا که ساکن این شهر باشد، مبنی بر اینکه همه هزینه های شخصی و تحصیلی فرد را در هنگام اقامت در این کشور را تامین می کند ضروری می باشد.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

مراحل اخذ ویزای بارسلونا

به طور کلی می توان گفت مراحل اخذ ویزای کشورها و شهرهای مختلف از جمله ویزای اسپانیا و شهر بارسلونا روند مشابهی داشته که البته ممکن است در جزئیات این روند اختلاف های ناچیزی وجود داشته باشد. مهمترین گام برای اخذ ویزای بارسلونا پر کردن فرم درخواست ویزا می باشد که این فرم باید در دو نسخه توسط مشاورین آژانس های مسافرتی معتبر پر شده و سپس جهت تعیین زمان مصاحبه در سفارت اسپانیا به این کنسولگری ارسال شود. پس از این گام، توسط سفارت اسپانیا زمان و تاریخی جهت انجام مصاحبه تعیین گردید و فرد متقاضی باید در تاریخ و ساعت مشخص شده در سفارت اسپانیا جهت اخذ ویزای بارسلونا حضور یافته و مصاحبات و انگشت نگاری های مورد نیاز را انجام دهد؛ که در این هنگام ارائه تمامی مدارک که در بالا ذکر شد مورد نیاز می باشد. پس از انجام مصاحبه و ارائه مدارک باید تا اعلام نتایج صبر کنید.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

زمان و هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای بارسلونا

در مورد هزینه دریافت ویزای بارسلونا در نظر داشته باشید که با توجه به سن مسافر این هزینه تعیین می شود به طوری که افراد بالاتر از سن قانونی باید دوبرابر کودکان کم سن و سال هزینه پرداخت نمایند. برای اطلاع از زمان لازم برای صدور ویزای بارسلونا توجه داشته باشید که به طور کلی آمار نشان داده که بررسی اولیه مدارک برای صدور ویزای بارسلونا معمولا دو هفته ای طول می کشد که در این زمان گذرنامه در سفارت به امانت باقی خواهد ماند. پس از این که  مدارک شما توسط سفارت دریافت شد، رسیدی به شما تحویل داده می شود که در این رسید، تاریخ و زمان مراجعه بعدی شما ذکر می شود. البته لازم است که بدانید با توجه به زمان شلوغی این کشور از لحاظ تعداد مراجعه کننده ممکن است زمان صدور ویزای بارسلونا به ۶ هفته نیز افزایش یابد.

ویزای بارسلونا

ویزای بارسلونا

ریجکت شدن ویزای بارسلونا

 در زمان صدور ویزای بارسلونا یکی از مشکلاتی که ممکن است بر سر راه تعدادی از متقاضیان قرار گیرد ریجکت شدن این ویزا می باشد که به طور کلی مهمترین دلایل ریجکت شدن ویزای بارسلونا شامل مواردی چون نا معتبر بودن گذرنامه، گذرنامه آسیب دیده، داشتن جرایمی مانند قتل، اعتیاد و یا کودک آزاری، سابقه خلاف در گذشته و اکنون، ناقص بودن مدارک، ارائه بیمه نامه نا معتبر، بی نظمی در هنگام انجام مصاحبه در سفارت اسپانیا، ارائه مدارک جعلی، توضیح ناکافی برای هدف و نداشتن شرایط مناسب برای اقامت در کشور اسپانیا و شهر بارسلونا، نامه مرجع نامعتبر، عدم توانایی مالی برای امرار و معاش در سفر، ارائه شناسنامه و گواهی ازدواج غیر قابل قبول و…. می شود. توجه داشته باشید که هر کدام از این موارد می‌توانند منجر به ریجکت شدن ویزای بارسلونا شما شده که این امر نیز خود موجب طول کشیدن زمان صدور ویزا می‌شود از این رو لازم است قبل از اقدام به اخذ ویزا با مشاورین مجربی در این زمینه مشورت کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، تور اسپانیا و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۲۸ مرداد ۱۳۹۷

بلیط ایبیزا تهیه بلیط ایبیزا بهترین راه برای سفر به این شهر می باشد. آژانس های هواپیمایی ...

۲۲ آبان ۱۳۹۶

وقت سفارت اسپانیا: افرادی که تجربه سفرهای خارجی و به خصوص سفر به اسپانیا را ندارند، ممکن ...

۱۸ تیر ۱۳۹۷

تور والنسیا برای آشنایی با جزییات تور والنسیا و بازدید از این شهر زیبا بهتر است قبل ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا یوروپ تورز

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما