1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از مقاصد بسیار مهم و دیدنی برای مسافران و گردشگران می باشد و با توجه به اینکه این کشور از اعضاء کشورهای شینگن می باشد، مسافران بایستی قبل از پرواز ویزا اسپانیا را تهیه و اخذ کنند تا از این طریق بتوانند به راحتی و در زمان برنامه ریزی شده به سفر خود بپردازند. در نظر داشته باشید که افراد با اهداف بسیار متفاوتی اقدام به سفر می کنند که همین امر نیز سبب می شود انواع بسیار مختلف از ویزای کشور اسپانیا را داشته باشیم. از مهم ترین انواع ویزای کشور اسپانیا می توان به ویزای گردشگری، ویزای تحصیلی و ویزای ازدواج اشاره کرد. اگر شما نیز به دنبال اخذ و دریافت ویزای این کشور هستید می توانید با مراجعه به شرکت ما، تمام مراحل لازم را برای اخذ و صدور ویزای مورد نظر خود را به دست بیاورید. همچنین در نظر داشته باشید که یوروپ تورز ، یکی از معتبرترین و بهترین آژانس ها در زمینه اخذ ویزای کشور اسپانیا و سایر کشورهای جهان می باشد. بهترین زمان نیز برای دریافت ویزای مورد نظر خود، چند ماه قبل از سفرتان خواهد بود چرا که تعداد درخواست ها برای اخذ ویزای کشور اسپانیا در سال های اخیر افزایش یافته است به همین جهت توصیه می شود که در بهترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزای مد نظر خود داشته باشید.

کشور اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای قاره اروپا و جهان می باشد که با داشتن جاذبه های بی نظیر و دیدنی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب کند. کشور اسپانیا توانسته است نام خود را در جدول کشورهای گردشگر پذیر در مقام اول جای دهد و از این طریق بتواند به عنوان برند در صنعت گردشگری به شمار بیاید. در نظر داشته باشید که این کشور اقتصاد خود را بر پایه صنعت گردشگری پایه ریزی کرده است. البته مسافرانی که به این کشور سفر می کنند تنها با قصد گردشگری سفر خود را شکل نمی دهند، بلکه این مسافران با اهداف بسیار دیگری نیز قصد سفر و مهاجرت به کشور اسپانیا را دارند. این کشور از شرایط اقلیمی بسیار مساعد و معتدلی برخوردار می باشد و همین امر نیز سبب شده تا سواحل این کشور از پر تردد ترین سواحل در کل جهان باشد و در تمام روزهای سال به خصوص تابستان ها مملو از گردشگر و مسافر می باشد. در این مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد ویزای اسپانیا، انواع ویزای اسپانیا، شرایط و مدارک اخذ آن، نکات مورد توجه در اخذ ویزای اسپانیا و اخذ ویزای اسپانیا با یوروپ تورز توضیحاتی را به حضورتان ارائه دهیم. امیدواریم با همراهی ما اطلاعات بسیار مفیدی را به دست بیاورید.

ویزای کشور اسپانیا

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، سالانه میلیون ها مسافر و گردشگر از کشور اسپانیا بازدید داشته و برخی دیگر از مسافران هم با اهداف مختلفی به این کشور مسافرت می کنند که تمام این مسافران مجبور به دریافت و اخذ ویزای کشور اسپانیا هستند. از آن جایی که کشور اسپانیا هم از اعضاء شینگن می باشد به همین جهت مسافران بایستی ویزای شینگن اسپانیا را دریافت کنند. بدون اخذ ویزای این کشور اجازه پرواز از کشور مبدا نیز صادر نخواهد شد، امروزه بسیاری از افراد سودجو و شرکت های مسافرتی جهت صدور ویزای مورد نظر مسافران اقدامات غیر قانونی انجام داده و فقط به دنبال منافع خود هستند که این موضوع بسیار غیر اخلاقی و ناپسند می باشد به همین جهت پیشنهاد می کنیم که جهت اخذ ویزای اسپانیای مورد نظرتان از آژانس مسافرتی معتبر اقدامات لازم را داشته باشید و یا از طریق سفارت خانه کشور اسپانیا اقدام به اخذ ویزای خود کنید. توجه داشته باشید که ویزا اسپانیا با توجه به این که تعداد درخواست های زیادی را به دنبال دارد، زمان زیادی را نیز می طلبد تا در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن، صادر شود. اگر شما نیز قصد دارید در آینده نزدیک از این کشور بازدید داشته باشید حتما به زمان پرواز خود و زمان درخواست ویزا توجه لازم را داشته باشید.

انواع ویزای کشور اسپانیا

افراد و گردشگران با اهداف بسیار گوناگونی به دنبال سفر به کشور اسپانیا هستند که همین اهداف سبب شده است انواع بسیار مختلفی از ویزاهای کشور اسپانیا را داشته باشیم. از مهم ترین این انواع می توان به مواردی مانند ویزای گردشگری کشور اسپانیا، ویزای سرمایه گذاری کشور اسپانیا، ویزای تحصیلی کشور اسپانیا، ویزای ازدواج کشور اسپانیا و ویزای کار کشور اسپانیا اشاره کرد. برخی از این ویزاها به زمان بسیار زیادی نیاز دارند تا اقدامات لازم برای صدور آن انجام شود همچنین این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که مدت زمان اعتبار هر کدام از این ویزاها نیز با یک دیگر بسیار متفاوت خواهد بود برای مثال مدت زمان اعتبار ویزای توریستی اسپانیا از مدت زمان کمتری برخوردار بوده و مدت زمان اعتبار ویزای تحصیلی نیز از بیشترین اعتبار برخوردار است.

ویزای گردشگری کشور اسپانیا

یکی از پرطرفدارترین ویزاهای کشور اسپانیا، ویزای توریستی این کشور می باشد. افرادی که قصد بازدید از جاذبه های این کشور را دارند می توانند با دریافت و اخذ ویزای گردشگری اسپانیا در زمان مورد نظر خود، اقدام به سفر داشته باشند. توجه داشته باشید که گردشگران بسیار زیادی سالانه از کشورهای مختلف به سوی اسپانیا روانه می شوند که بی شک تمام این گردشگران بایستی درخواست خود را مبنی بر دریافت ویزای این کشور داشته باشند که به همین منظور نیز  به سفارت خانه کشور اسپانیا یا به آژانس مسافرتی معتبر در این زمینه مراجعه می کنند. شما نیز می توانید ویزای گردشگری کشور اسپانیا خود را به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن از آژانس مسافرتی سفری دیگر درخواست نموده و با راهنمایی های همکاران ما، اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید.

ویزای سرمایه گذاری کشور اسپانیا

یکی دیگر از مهم ترین ویزاهای کشور اسپانیا می توان به ویزای سرمایه گذاری این کشور اشاره کرد. کشور اسپانیا با داشتن زیرساخت های بسیار قدرتمند اقتصادی خود، یکی از بهترین گزینه ها برای رشد و پیشرفت می باشد و این امر نیز سبب شده است که بسیاری از سرمایه گذاران در کشورهای در حال توسعه، جهت رشد و به دست آوردند سود بیشتری اقدام به مهاجرت های سرمایه گذاری به این کشور داشته باشند. امروزه نیز مسئولان کشور اسپانیا از سرمایه گذاران کشورهای دیگر استقبال بی نظیری داشته و تمام امکانات و خدمات مورد نیاز آنها را مهیا کرده اند. افراد سرمایه گذار می توانند با مهاجرت خود به این کشور، اقامت موقت این کشور را نیز به دست آورده و بعد از گذشت ۵ سال متوالی درخواست خود را در جهت اخذ اقامت دائم این کشور ارائه دهند. اگر شما نیز به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور هستید می توانید با تهیه کردن مدارک مورد نیاز آن، در کوتاه ترین زمان ممکن ویزای مد نظرتان را تهیه کنید.

ویزای تحصیلی کشور اسپانیا

از دیگر ویزاهای پرطرفدار کشور اسپانیا می توان به ویزای تحصیلی اشاره کرد که از سالهای گذشته مورد توجه دانشجویان و جوانان واقع شده است. بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل به دنبال بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان هستند که بی شک کشور اسپانیا نیز دارای برترین دانشگاه های جهان بوده و همین امر توجه بسیاری از دانشجویان را به سوی خود جلب کرده است. دانشجویان می توانند با دریافت دعوتنامه معتبر از اساتید اسپانیایی، در زمان بسیار کوتاهی و بدون داشتن هر گونه مشکلی اقدام به دریافت ویزای مد نظر خود داشته باشند. صدور ویزای اسپانیا در سال های اخیر بسیار آسان و سریع شده است چرا که مسئولان کنسولگری نیز به خوبی می دانند که در صورت سخت گیری های بی دلیل خود، اشتیاق مسافران برای سفر به این کشور بسیار کم خواهد شد، به همین دلیل آنها نیز تمام تلاش خود را در جهت صدور سریع ویزای درخواستی مسافران به کار می گیرند.

مراحل اخذ ویزای کشور اسپانیا

مراحل و گام های بسیار مختلفی برای اخذ ویزای اسپانیا وجود دارد که متقاضیان می توانند با طی کردن هر کدام از این مراحل، در زمان مورد نظر خود، به ویزای اسپانیا دسترسی داشته باشند. همکاران ما نیز در یوروپ تورز می توانند بهترین راهنمایی لازم را در این زمینه برای متقاضیان داشته باشد. توجه داشته باشید که این مراحل به شکل پیوسته بوده و باید گام به گام انجام شود. از مهمترین این مراحل در جهت اخذ ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         تهیه و آماده کردن تمام مدارک مورد نیاز در جهت اخذ ویزای اسپانیا

–         تحویل تمام مدارک خواسته شده به کنسولگری کشور اسپانیا

–         پر کردن فرم درخواست صدور ویزای اسپانیا

–         منتظر ماندن برای بررسی مدارک ارائه شده توسط ماموران کنسولگری

–         آماده شدن برای روز مصاحبه

–         صدور ویزای مورد نظر

در صورتی که با سوال یا مشکلی در هر یک از این مراحل مواجه شدید می توانید با همکاران ما تماس حاصل نموده و راهنمایی های مفید و لازم را دریافت کنید.

وقت سفارت کشور اسپانیا

وقت سفارت کشور اسپانیا یکی از مهم ترین مراحل و گام ها برای اخذ ویزای اسپانیا می باشد چراکه نیازمند مدت زمان بیشتری برای اخذ ویزای اسپانیا بوده و از مهم ترین دغدغه های افراد نیز به شمار می آید. در نظر داشته باشید که وقت سفارت کشور اسپانیا برای اخذ تمام ویزاهای کشور مذکور اجباری و الزامی می باشد و متقاضیان بایستی در این مرحله تمام مدارک مورد نیاز و از قبل تهیه شده را تحویل سفارت خانه این کشور دهند. همچنین در این مرحله است که متقاضیان هزینه های مربوط به صدور ویزای اسپانیا را پرداخت نموده و رسید پرداختی خود را نیز تحویل کارگزار مربوطه می دهند. شما می توانید تمام اقدامات لازم را که بایستی در مرحله وقت سفارت اسپانیا انجام دهید را از همکاران ما جویا شده و با آگاهی بسیار بالایی گام اول خود را برای صدور ویزای مورد نظر خود داشته باشید.

نحوه گرفتن وقت سفارت کشور اسپانیا

برای گرفتن وقت سفارت کشور اسپانیا می توان به دو صورت اقدام کرد که راه اول اقدام حضوری می باشد بدین صورت که افراد به شکل حضور به شرکت مراجعه نموده و درخواست خود را با پر کردن فرم مربوطه اعلام می دارد. این روش برای افرادی که دسترسی راحت تری به سفارت خانه این کشور دارند، بسیار راحت می باشد. راه دوم نیز برای اخذ وقت سفارت کشور اسپانیا غیر حضوری می باشد تا از این طریق بتوانند تمام مدارک مورد نیاز را ارسال کنند. این روش در مقایسه با روش اول سریع تر و راحت بوده و به هزینه کمتری نیز نیاز دارد. در عوض روش اول برای افرادی که استرس شدید روز مصاحبه را دارند، مناسب می باشد  و از میزان استرس خود برای این روز بکاهند.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کشور اسپانیا

از مهم ترین مدارک مورد نیاز در جهت اخذ ویزای کشور اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         اصل مدارک شناسایی

–         اصل پاسپورت

–         ارائه دو قطعه عکس ۳*۴ یا پس زمینه سفید

–         ارائه دعوتنامه

–         ارائه رزومه تحصیلی یا کاری

–         بیمه پزشکی

–          ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری

–         ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه

–         ارائه ویزاهای سابق

–         ارائه ضمانت نامه بانکی

–         گردش حساب سه سال آخر

–         بلیط هواپیما

–         رسید هتل رزرو شده

توجه داشته باشید که برخی از این مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای اسپانیا با توجه به نوع ویزای درخواستی متقاضی فرق خواهد کرد که شما می توانید اطلاعات دقیق تر در این زمینه را، به صورت کامل از همکاران ما در آژانس مسافرتی سفری دیگر جویا شوید تا بتوانید بدون داشتن کم و کاستی مدارک را تحویل کنسولگری دهید. همچنین در صورت نداشتن هر کدام از این مدارک، مشاوره و کمک لازم جهت تهیه آن را از دوستان ما در یوروپ تورز داشته باشید.

هزینه صدور ویزای کشور اسپانیا

یکی دیگر از مهم ترین موضوعات در اخذ ویزای اسپانیا، هزینه های مربوطه آن می باشد. متقاضیان می توانند برای آگاهی دقیق از هزینه های مربوط به صدور ویزای مورد نظر خود، با همکاران ما در یوروپ تورز تماس داشته باشند و با توجه به نوع ویزای مورد نظر خود، هزینه را به شکل یورو واریز کرده و رسید آن را تحویل مسئول مربوطه در کنسولگری دهند.

بهترین زمان برای اخذ ویزای کشور اسپانیا

بسیاری از مسافران و گردشگران بدون توجه به زمان پرواز خود و مدت زمان لازم جهت صدور ویزای درخواستی، در زمان مناسبی اقدام به درخواست ویزای این کشور نداشته و در نتیجه در هنگام سفر با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند. اگر شما نیز می خواهید با این قبیل مشکلات مواجه نشوید می توانید در بهترین زمان ممکن، اقدامات لازم را برای اخذ ویزای کشور اسپانیا مد نظر خود اعلام کرده و اقدام به سفر داشته باشید که دوستان ما در این شرکت می توانند بزرگ ترین راهنمایی لازم را در جهت بهترین زمان اعلام درخواست و وقت مصاحبه برای شما داشته باشند. در نظر داشته باشید که در برخی از فصل های سال مانند بهار و پاییز تعداد درخواست برای صدور ویزای اسپانیا بسیار افزایش می یابد به همین جهت شما نیز باید طبق برنامه ریزی در مناسب ترین زمان فرم صدور ویزای کشور اسپانیا را پر کرده تا بتوانید به سفر دلخواهتان برسید.

نکات مورد توجه در اخذ ویزای کشور اسپانیا

مسافران و افرادی که قصد سفر به کشور اسپانیا و اخذ ویزای اسپانیا را دارند بایستی یک سری نکات را در نظر بگیرند که از مهم ترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         قبل از اعلام درخواست کتبی خود در مورد نوع ویزای مورد نیازتان تصمیم نهایی را بگیرید.

–         در تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز اخذ ویزای اسپانیا نهایت تلاش و دقت را به خرج ببرید.

–         هزینه های مربوط به اخذ ویزای اسپانیا را در زمان مشخص شده واریز کنید تا طبق برنامه و در اسرع وقت مدارک شما توسط کنسولگری مورد بررسی واقع شود.

–         از رسید هزینه ی پرداختی خود، کپی برداشته و تا زمان صدور ویزای مورد نظرتان به همراه خود داشته باشید.

–         از ارائه هرگونه مدرک تقلبی جدا خودداری نمایید چرا که در صورت مشاهده نه تنها ویزای درخواستی شما صادر نخواهد شد، بلکه طبق قوانین نیز مجازات خواهید شد.

–         در بهترین زمان ممکن اقدام به درخواست کتبی جهت اخذ ویزای مورد نظر داشته باشید.

–         قبل از پروازتان در مورد فرهنگ مردم این کشور اطلاعاتی را به دست بیاورید تا دچار شوک فرهنگی نشوید.

–         برای اخذ ویزای اسپانیا از یک آژانس مسافرتی بسیار مطمئن و معتبر اقدام لازم را داشته باشید.

سفارت خانه کشور اسپانیا

سفارت خانه کشور اسپانیا یکی از فعال ترین کنسولگری های خارجی در کشورمان می باشد که سالانه صدها ویزای اسپانیایی از این ساختمان صادر می شود. اگر شما نیز به دنبال آدرس و محل دقیق سفارت خانه کشور اسپانیا هستید می توانید به آدرس ارائه شده در ذیل مراجعه نمایید:

آدرس: دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، شماره ۱۰

ساعات کاری: یکشنبه تا پنج‌شنبه ۱۶- ۹

همچنین می توانید برای مراجعه به آژانس مسافرتی سفری دیگر از طریق وب سایت آدرس شرکت ما را به دست آورده و به شکل حضوری اقدام به اخذ ویزای اسپانیای مورد نیاز خود داشته باشید. توجه داشته باشید که همکاران ما در قسمت پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوال های شما می باشند تا بتوانید بدون داشتن نگرانی و دغدغه در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید. همچنین در صورت نیاز نیز به صورت حضوری به ساختمان اصلی ما مراجعه کرده و با گرفتن وقت مشاوره، دستورالعمل های لازم را جهت تهیه مدارک و اعلام درخواست خود مبنی بر اخذ ویزای اسپانیا، به دست بیاورید.

اخذ ویزای کشور اسپانیا با آژانس مسافرتی سفری دیگر

برای اخذ ویزای اسپانیا، یوروپ تورز بهترین و مناسب ترین گزینه می باشد چرا که این شرکت با داشتن سابقه بسیار طولانی و کارکنان با تجربه و کارآمد خود می تواند راهنمایی های لازم را برای متقاضیان داشته باشد. اگر شما نیز قصد بازدید و سفر به کشور اسپانیا را دارید می توانید با هماهنگی همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اخذ ویزای مورد نظر خود داشته باشید. با آژانس مسافرتی سفری دیگر لذت صدور ویزای آسان و سریع کشور اسپانیا را تجربه کنید.

خدمات ارائه شده توسط آژانس مسافرتی سفری دیگر

از مهمترین امکانات و خدماتی که توسط یوروپ تورز ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         راهنمایی های لازم در خصوص مدارک مورد نیاز

–         روشن ساختن تمام مراحل اخذ ویزای اسپانیا برای متقاضیان که به دنبال سفر به سوی این کشور هستند.

–         ارائه نکات طلایی برای متقاضیان در روز مصاحبه

–         ارائه راه حل های قانونی و معتبر در صورت مواجه شدن با مشکل غیر منتظره

–         راهنمایی های لازم در جهت رزرو بلیط هواپیما

–         راهنمایی لازم در خصوص رزرو هتل در کشور اسپانیا

–         راهنمایی های لازم در خصوص ایجاد حساب بانکی در کشور اسپانیا

امیدواریم که با انتخاب آژانس مسافرتی سفری دیگر، در بهترین زمان ممکن ویزای مورد نیاز خود را تهیه و دریافت کنید تا بتوانید سفر شگفت انگیز خود را برای این کشور آغاز کنید.

سابقه ی درخشان آژانس مسافرتی سفری دیگر

آژانس مسافرتی سفری دیگر با فعالیت بسیار موفق و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کند. این آژانس مسافرتی طی سال های فعالیت خود توانسته بهترین و کارآمدترین راهنمایی ها را برای مشتریان و متقاضیان خود ارائه داده و بزرگ ترین مشاور برای صدور ویزاهای اسپانیا باشد. شما می توانید با مراجعه حضوری به شرکت ما نیز با همکاران ما از نزدیک آشنا شوید و پاسخ های بسیار مناسبی را برای سوال های خود پیدا کنید و با آگاهی و دانش بیشتری اقدام به درخواست ویزاهای اسپانیا مورد نظر خود داشته باشید.

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!