--- 021-87700067

ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و جذاب ترین کشورهای غربی در قاره اروپا می باشد که مسافران برای سفر به سوی این کشور بایستی ویزای اسپانیا را تهیه و در اختیار داشته باشند تا از این طریق به راحتی و در زمان مورد نظر خود سفری را به سوی این کشور داشته باشند.

افراد می توانند با توجه به اهداف خود از سفر یکی از بهترین انواع ویزای کشور اسپانیا را انتخاب کرده و در اولین فرصت مراحل صدور آن را طی نماید.

لازم به ذکر است که برای آگاهی دقیق از هزینه های مربوط به ویزای این کشور می توانید از وب سایت ما اطلاعات لازم را به دست آورید.

آشنایی با ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای شبه جزیره ایبری می باشد که با پرتغال، اقیانوس اطلس، دریای مدیترانه و جبل الطارق هم مرز بوده و طولانی ترین مرز یکپارچه را با کشور پرتغال دارد که این مرز از طولانی ترین مرزهای یکپارچه قاره اروپا نیز به شمار می آید.

امروزه میلیون ها نفر و به دنبال مهاجرت و یا بازدید از کشور اسپانیا هستند تا از این طریق بتوانند یکی از زیباترین کشورهای جهان را مورد مشاهده قرار دهند. کشور اسپانیا نیز زیرساخت های لازم را برای مهاجرت این مسافران تامین کرده است و مسافران می توانند با اخذ و دریافت ویزای کشور اسپانیا در کوتاهترین زمان ممکن، به اهداف خود برسند.

کشور اسپانیا در زمره کشورهای شینگن واقع شده است و همین امر متقاضیان را بر آن وا داشته است که قبل از سفر خود بتوانند ویزای شینگن این کشور را تهیه کنند تا بتوانند سفری بسیار بی نظیری داشته باشند.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع ویزای اسپانیا، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور اسپانیا، هزینه های مربوط به صدور ویزا، سفارتخانه کشور اسپانیا و نکات مورد توجه در اخذ ویزای کشور اسپانیا توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

ویزای اسپانیا

انواع ویزای کشور اسپانیا

در بخش قبلی نیز به این پرداختیم که مسافران با اهداف و مقاصد بسیار متنوعی به دنبال سفر به سوی کشور اسپانیا هستند که همین امر نیز سبب می شود تا افراد به دنبال اخذ یکی از بهترین انواع ویزای اسپانیا باشند.

انواع ویزاهای کشور اسپانیا بستگی کاملی به هدف افراد از سفر آنها دارد که از مهمترین انواع ویزاهای این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای گردشگری کشور اسپانیا
 • ویزای تحصیلی کشور اسپانیا
 • ویزای سرمایه گذاری کشور اسپانیا
 • ویزای اشتغال کشور اسپانیا
 • ویزای دیدار خویشاوندی کشور اسپانیا
 • ویزای نمایشگاهی کشور اسپانیا

متقاضیان می توانند با توجه به نوع سفر خود یکی از بهترین و مناسب ترین این ویزاها را اخذ کنید تا بتوانند به راحتی و بدون بروز مشکلی اجازه ورود به اسپانیا را داشته باشند و از تمام حق و حقوق شهروندی این کشور نیز برخوردار باشند.

کشور اسپانیا و ماموران کنسولگری آن در تمام کشورهای جهان حساسیت بسیار بالایی را برای صدور ویزای این کشور از خود نشان می دهند که به همین جهت توصیه می شود تمام دقت و توجه لازم را برای اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع گردشگری

کشور اسپانیا با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را از سراسر کشورهای مختلف به سوی خود جلب کند که تمام این مسافران و توریست ها بایستی برای سفر به سوی این کشور، ویزای توریستی اسپانیا را تهیه و در دست داشته باشند که در این صورت می توانند خداکثر به مدت ۹۰ روز در این کشور اقامت داشته و از تمام جاذبه های دیدنی آن بازدید کنند و بهترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع سرمایه گذاری

از دیگر پرطرفدارترین ویزای اسپانیا می توان به ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد که این ویزا مناسب افرادی می باشد که قصد دارند در این کشور کسب و کاری را شروع کنند و درآمدزایی داشته باشند.

امروزه افراد بسیاری را می توانید مشاهده کنید که برای سرمایه گذاری در این کشور به خصوص سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور هستند تا از این طریق بهترین سفر را به سوی این کشور داشته باشند و از این طریق بتوانند اقامت موقتی را نیز در این خصوص به دست آورند که این امر برای مهاجران اهمیت بسیار زیادی دارد.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع دیدار خویشاوندان

از دیگر ویزاهای کشور اسپانیا می توان به ویزای دیدار خویشاوندان اشاره کرد که در سال های اخیر بسیاری از افراد به دنبال اخذ و دریافت این ویزا هستند تا از این طریق بتوانند نزدیکان خود را دیده و مدت زمانی را در کنار آنها سپری کنند.

شما نیز می توانید با دریافت دعوتنامه از سوی نزدیکان خود به راحتی اقدام به دریافت ویزای اسپانیا داشته و در اولین فرصت به دست آمده سفری را به سوی این کشور داشته باشید و مدت کوتاهی را در اسپانیا اقامت کرده و لحظات بسیار بی نظیری را بگذرانید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع بهترین زمان صدور

یکی از مهمترین دغدغه های افراد در مورد صدور ویزای اسپانیا، بهترین و مناسب ترین زمان برای صدور آن می باشد که در این خصوص می توان گفت، مدت زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا در حدود ۲ ماه می باشد که البته اگر متقاضیان تمام مراحل را با دقت طی کنند و این امر سبب می شود که افراد از چند ما قبل از سفر اقدام به دریافت و اخذ ویزای مورد نظر خود نمایند.

در خصوص بهترین زمان برای صدور ویزای مورد نظر خود نیز می توانید با همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را جویا شوید.

ویزای اسپانیا

مدارک ویزای اسپانیا

برای اخذ و دریافت ویزای اسپانیا نیازمند یک سری از اسناد و مدارک هستید که از مهمترین و ضروری ترین این اسناد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار زمانی
 • مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه بیمه پزشکی
 • ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • ارائه صورت حساب بانکی
 • بلیط پرواز
 • رسید پرداخت هزینه های مربوط به صدور ویزا
 • دعوتنامه
 • ارائه ویزاهای گذشته و سابق

در تهیه و آماده کرد این مدارک نهایت دقت را داشته باشید تا مشکلی در صدور ویزای اسپانیای مورد نظر به وجود نیاید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و نقش دعوتنامه

دعوتنامه به سندی گفته می شود که از سوی افراد یا سازمانی برای متقاضیان ارسال می شود و ماموران کنسولگری با بررسی این سند، روند و فرایند صدور ویزای مورد نظر متقاضیان را تسریع می بخشند.

ارائه دعوتنامه بیشتر در ویزاهای تحصیل اسپانیا و دیدار خویشاوندان مشاهده می شود که البته وجود این سند به معنای صدور صد در صدی ویزای مورد نظر نیز نخواهد بود و متقاضیان بایستی تمام مراحل مربوط را با دقت طی کرده و صلاحیت لازم را برای اخذ ویزای این کشور داشته باشند در غیر این صورت حتی وجود دعوتنامه نیز نمی تواند برای متقاضیان کارساز و مشکل گشا باشد.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و فرم اپلیکیشن

یکی از مهمترین و اصلی ترین انواع مدارک مورد نیاز فرم اپلیکیشن می باشد که این فرم در چند برگه تنظیم شده است و متقاضیان بایستی با دقت کامل اطلاعات خواسته شده را در این فرم وارد کرده و از خط خوانا استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که تمام اطلاعات وارد شده در این فرم بایستی با تمام اطلاعات موجود در اسناد ارائه شده یکی باشد چرا که در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، ممکن است با درخواست صدور ویزای شما مخالفت شده و با مشکل ریجکت مواجه شوید.

ویزای اسپانیا

هزینه ویزای اسپانیا

متقاضیانی که به دنبال اخذ و صدور ویزای اسپانیا هستند، بایستی در مورد هزینه های ممکن نیز اطلاعاتی را نیز در اختیار داشته و بتوانند از پس این هزینه ها برآیند.

متقاضیان می توانند برای کسب آگاهی لازم در مورد هزینه های صدور ویزای این کشور به وب ما مراجعه کرده یا از همکاران حاضر در این شرکت اقدام لازم را در این رابطه انجام دهند.

هزینه های مربوط به صدور ویزای کشور اسپانیا به دو دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

 • هزینه های مستقیم: هزینه های مستقیم مربوط به هزینه های بررسی مدارک مورد نیاز و انگشت نگاری می باشد که متقاضیان بایستی آن را به حساب این کنسولگری پرداخت کرده و رسید آن را به ماموران حاضر در این سازمان تحویل دهند.
 • هزینه های غیر مستقیم: هزینه های غیر مستقیم شامل هزینه هایی مربوط به رفت و آمدها به کنسولگری و جمع آوری مدارک و اسناد و کارمزد آژانس مورد نیاز می باشد.
ویزای اسپانیا

ریجکت ویزای اسپانیا

لازم به ذکر خواهد بود که تمام درخواست های ثبت شده برای اخذ و صدور ویزای اسپانیا همیشه با موفقیت روبرو نمی شوند و در برخی از مواقع می توان شاهد ریجکت شدن بعضی از این درخواست ها باشیم. همین امر سبب شده است که متقاضیان نهایت دقت و توجه خود را برای گذراندن مراحل صدور ویزا داشته باشند.

از مهمترین و بارزترین عواملی که سبب شده است تا برخی از درخواست ها با ریجکت مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که هزینه های مربوط به صدور ویزای اسپانیا پرداخت نشود.
 • در صورتی که در میان اسناد و مدارک ارائه شده شاهد سند جعل شده ای باشند.
 • حق خروج از کشور را نداشته باشید.
 • صلاحیت لازم را از لحاظ سلامت جسمی و روحی برای خروج از کشور نداشته باشید.
 • فرم اپلیکیشن را به درستی تکمیل نکنید.

شما نیز حتما سعی بر آن داشته باشید تا مدارک معتبر و اصل را به کارگزاری کنسولگری ارائه دهید تا با مشکل ریجکت صدور ویزای اسپانیا مواجه نشوید.

در برخی از مواقع مدت زمان لازم برای رفع مشکل به وجود آمده در صدور ویزا، زیاد است و در این صورت شما نمی توانید به پرواز خود برسید.

ویزای اسپانیا

مراحل صدور ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا نیازمند یکسری مراحل مختلف می باشد تا متقاضیان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به دریافت آن نمایند. شما نیز بایستی تمام این مراحل را با نهایت دقت و توجه طی کنید تا بتوانید به ویزای مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و سفر را آغاز کنید.

لازم به ذکر خواهد بود که هر یک از مراحل صدور ویزای اسپانیا نیاز به توجه و حساسیت بیشتری دارند تا اینکه بتوانید بدون بروز مشکل و صرف هزینه های گزاف، موفق به دریافت و اخذ ویزای مد نظر خود شوید. از مهمترین و ضروری ترین مراحل صدور ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای اسپانیا
 • ارائه تمام مدارک مورد نیاز به همراه فرم اپلیکیشن به ماموران این کنسولگری
 • منتظر ماندن برای دریافت پاسخ از سوی ماموران این کنسولگری
 • شرکت در روز مصاحبه
 • صدور ویزای اسپانیا مورد نیاز

افراد متقاضی بایستی هر یک از این مراحل را با نهایت دقت و توجه سپری کنند تا از این طریق در زمان مناسبی اقدام به دریافت و اخذ یکی از ویزاهای این کشور نمایند. همچنین تمام این ویزاها از نوع شینگن است و متقاضیان می توانند به راحتی در حوزه کشورهای شینگن به رفت و آمد بپردازند.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و وقت سفارت

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اخذ و صدور ویزای اسپانیا، اخذ وقت سفارت این کشور می باشد که در این مرحله از صدور ویزا، متقاضیان می توانند تمام مدارک و اسناد مورد نیاز را به کارگزاری این کشور تحویل داده و منتظر دریافت پاسخ از سوی کنسولگری اسپانیا شوند تا مراحل بعد را برای صدور ویزای مورد نظر خود طی کنند.

برای اخذ وقت سفارت اسپانیا می توانید به دو روش زیر اقدام لازم را انجام داد:

 • اخذ وقت سفارت اسپانیا به شکل آنلاین: این روش برای افرادی که در شهرستان های کشور زندگی می کنند و دسترسی به سفارتخانه برای آنها نیاز به زمان و هزینه های زیادی است، مناسب می باشد، می توانند با ورود به وب سایت خدمات ویزا و ایجاد حساب کاربری برای خود، مدارک لازم را بارگذاری نموده و درخواست اخذ سفارت اسپانیا را داشته باشند.
 • اخذ وقت سفارت اسپانیا به شکل حضوری: در این روش متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری خود به شرکت ما، مدارک مورد نیاز را ارائه داده و منتظر دریافت پاسخ از سوی ماموران این کنسولگری باشند. این روش برای افرادی که به راحتی می توانند به کنسولگری دسترسی داشته باشند، بسیار مناسب می باشد.
ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و سفارت

تمام متقاضیان بایستی برای گذراندن هر یک از مراحل لازم برای صدور و دریافت ویزای کشور اسپانیا به کارگزاری مربوط مراجعه نمایند تا از این طریق بتوانند خدمات لازم را به دست آورند.

لازم به ذکر خواهد بود که سفارت کشور اسپانیا در کشور ما وجود دارد و مسافران می توانند به راحتی با مراجعه به این سازمان و با صرف هزینه های بسیار کمتری در رفت و آمدها، موفق به کسب و اخذ ویزای اسپانیا شوند.

مسافران عازم این کشور نیز می توانند با در دست داشتن آدرس کنسولگری این کشور به راحتی خود را به این سازمان برسانند. شما نیز می توانید آدرس این کنسولگری را به شکل زیر در دست داشته باشید:

 • آدرس سفارتخانه کشور اسپانیا: تهران – دروس – بلوار شهرزاد – خیابان کماسایی – کوچه اول شرقی – پلاک ۱۰
 • ساعت بازدید و مراجعه به سفارتخانه: روز یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر

همچنین متقاضیان می توانند با توجه به شماره های تماس این سفارتخانه، تماس لازم را با همکاران حاضر در این سفارتخانه داشته و در مورد بهترین زمان مراجعه و دیدار با ماموران این سازمان اطلاعاتی را نیز به دست آورند.

متقاضیان دریافت ویزای اسپانیا می توانند برای برطرف کردن مشکلات خود و رسیدن به پاسخ سوالات خود در این رابطه به سایت یوروپ تورز مراجعه کرده و با مشاوران ما صحبت نمایند.

ویزای اسپانیا

مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا

یکی از دیگر مهمترین و قابل توجه ترین موضوعاتی که در مورد صدور ویزای اسپانیا وجود دارد، مدت اعتبار ویزاهای این کشور است که در این خصوص می توان گفت، مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد به طوری که کمترین و حداقل ترین مدت اعتبار مربوط به ویزای نمایشگاهی و توریستی این کشور می باشد که معمولا بین چند روز تا چند هفته بوده و متقاضیان این ویزاها می توانند در مدت زمان مشخص شده در این کشور حضور داشته باشند. 

بلندترین و طولانی ترین مدت اعتبار ویزای اسپانیا نیز مربوط به ویزای سرمایه گذاری و تحصیل در این کشور می باشد که متقاضیان آن از چند ماه تا چند سال می توانند به راحتی در این کشور اقامت داشته و به دنبال اهداف خود باشند.

تمام مسافران عازم این کشور بایستی به این مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا توجه لازم را داشته باشند تا به محض به اتمام رسیدن اعتبار آن، کشور اسپانیا را ترک کنند چرا که در صورت عدم توجه به این امر ممکن است مشکلات بسیار زیادی را در این کشور تجربه کنند.

ویزای اسپانیا

بایدها و نبایدهایی که در مصاحبه بایستی به آن توجه کرد

یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل صدور و اخذ ویزای اسپانیا را مصاحبه تشکیل می دهد که متقاضیان بعد از دریافت پاسخ مثبت از سوی کنسولگری، می توانند خود را برای روز مصاحبه آماده کنند.

افرادی که موفق به کسب این مرحله از صدور ویزا هستند بایستی یک سری از مهمترین نکات را مورد توجه قرار دهند تا از این طریق موفق به دریافت ویزای این کشور شوند.

از مهمترین بایدها و نبایدهایی که بایستی در روز مصاحبه به آن توجه داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما شیک ترین و رسمی ترین لباس خود را برای شرکت در این روز به تن داشته باشید.
 • در پاسخ به سوالات ارائه شده از سوی مامور مصاحبه کننده پاسخ های بسیار مناسب و معقول را ارائه دهید.
 • سعی کنید توجه مامور را به سوی خود و هدف سفر جلب کنید تا از این طریق موافقت او را برای صدور ویزای کشور اسپانیا به دست آورید.
 • حتما پاسخ های ارائه شده با تمام اطلاعات موجود در اسناد شما مطابقت داشته باشد تا هیچ گونه نقضی بوجود نیاید.
ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و نکات مورد توجه

مسافران و افرادی که به دنبال اخذ و دریافت ویزای اسپانیا هستند می توانند با در نظر گرفتن یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات در این زمینه، به راحتی و سهولت ویزای مورد نظر خود را تهیه و در اختیار داشته باشند که از مهمترین و ضروری ترین این نکات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از صدور و اخذ ویزای مورد نظر خود می توانید درباره بهترین زمان اعلام درخواست ویزای کشور اسپانیا اطلاعات لازم را به دست آورید.
 • لازم به ذکر است که به تاریخ و اعتبار ویزای کشور اسپانیا توجه لازم را داشته باشید تا قبل از به اتمام رسیدن اعتبار آن کشور اسپانیا را ترک کنید.
 • حتما تا زمان پرواز سعی داشته باشید تا ویزای مد نظر را تهیه و در دست داشته باشید و به راحتی سفر خود را آغاز نمایید.
 • به تمام مسافران توصیه می شود که حتما قبل از سفر در مورد فرهنگ مردم این کشور اطلاعاتی را به دست آورید تا به راحتی با این فرهنگ جدید کنار بیایید.
 • برای کسب اطلاعات مورد نیاز در خصوص صدور ویزای اسپانیا می توانید به راحتی با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات و مشاوره های لازم را به دست آورید.
مشاهده بیشتر

ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و جذاب ترین کشورهای غربی در قاره اروپا می باشد که مسافران برای سفر به سوی این کشور بایستی ویزای اسپانیا را تهیه و در اختیار داشته باشند تا از این طریق به راحتی و در زمان مورد نظر خود سفری را به سوی این کشور داشته باشند.

افراد می توانند با توجه به اهداف خود از سفر یکی از بهترین انواع ویزای کشور اسپانیا را انتخاب کرده و در اولین فرصت مراحل صدور آن را طی نماید.

لازم به ذکر است که برای آگاهی دقیق از هزینه های مربوط به ویزای این کشور می توانید از وب سایت ما اطلاعات لازم را به دست آورید.

آشنایی با ویزای اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای شبه جزیره ایبری می باشد که با پرتغال، اقیانوس اطلس، دریای مدیترانه و جبل الطارق هم مرز بوده و طولانی ترین مرز یکپارچه را با کشور پرتغال دارد که این مرز از طولانی ترین مرزهای یکپارچه قاره اروپا نیز به شمار می آید.

امروزه میلیون ها نفر و به دنبال مهاجرت و یا بازدید از کشور اسپانیا هستند تا از این طریق بتوانند یکی از زیباترین کشورهای جهان را مورد مشاهده قرار دهند. کشور اسپانیا نیز زیرساخت های لازم را برای مهاجرت این مسافران تامین کرده است و مسافران می توانند با اخذ و دریافت ویزای کشور اسپانیا در کوتاهترین زمان ممکن، به اهداف خود برسند.

کشور اسپانیا در زمره کشورهای شینگن واقع شده است و همین امر متقاضیان را بر آن وا داشته است که قبل از سفر خود بتوانند ویزای شینگن این کشور را تهیه کنند تا بتوانند سفری بسیار بی نظیری داشته باشند.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع ویزای اسپانیا، مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کشور اسپانیا، هزینه های مربوط به صدور ویزا، سفارتخانه کشور اسپانیا و نکات مورد توجه در اخذ ویزای کشور اسپانیا توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

ویزای اسپانیا

انواع ویزای کشور اسپانیا

در بخش قبلی نیز به این پرداختیم که مسافران با اهداف و مقاصد بسیار متنوعی به دنبال سفر به سوی کشور اسپانیا هستند که همین امر نیز سبب می شود تا افراد به دنبال اخذ یکی از بهترین انواع ویزای اسپانیا باشند.

انواع ویزاهای کشور اسپانیا بستگی کاملی به هدف افراد از سفر آنها دارد که از مهمترین انواع ویزاهای این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ویزای گردشگری کشور اسپانیا
 • ویزای تحصیلی کشور اسپانیا
 • ویزای سرمایه گذاری کشور اسپانیا
 • ویزای اشتغال کشور اسپانیا
 • ویزای دیدار خویشاوندی کشور اسپانیا
 • ویزای نمایشگاهی کشور اسپانیا

متقاضیان می توانند با توجه به نوع سفر خود یکی از بهترین و مناسب ترین این ویزاها را اخذ کنید تا بتوانند به راحتی و بدون بروز مشکلی اجازه ورود به اسپانیا را داشته باشند و از تمام حق و حقوق شهروندی این کشور نیز برخوردار باشند.

کشور اسپانیا و ماموران کنسولگری آن در تمام کشورهای جهان حساسیت بسیار بالایی را برای صدور ویزای این کشور از خود نشان می دهند که به همین جهت توصیه می شود تمام دقت و توجه لازم را برای اخذ و دریافت ویزای مورد نظر خود داشته باشید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع گردشگری

کشور اسپانیا با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را از سراسر کشورهای مختلف به سوی خود جلب کند که تمام این مسافران و توریست ها بایستی برای سفر به سوی این کشور، ویزای توریستی اسپانیا را تهیه و در دست داشته باشند که در این صورت می توانند خداکثر به مدت ۹۰ روز در این کشور اقامت داشته و از تمام جاذبه های دیدنی آن بازدید کنند و بهترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع سرمایه گذاری

از دیگر پرطرفدارترین ویزای اسپانیا می توان به ویزای سرمایه گذاری اشاره کرد که این ویزا مناسب افرادی می باشد که قصد دارند در این کشور کسب و کاری را شروع کنند و درآمدزایی داشته باشند.

امروزه افراد بسیاری را می توانید مشاهده کنید که برای سرمایه گذاری در این کشور به خصوص سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، به دنبال اخذ ویزای سرمایه گذاری این کشور هستند تا از این طریق بهترین سفر را به سوی این کشور داشته باشند و از این طریق بتوانند اقامت موقتی را نیز در این خصوص به دست آورند که این امر برای مهاجران اهمیت بسیار زیادی دارد.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع دیدار خویشاوندان

از دیگر ویزاهای کشور اسپانیا می توان به ویزای دیدار خویشاوندان اشاره کرد که در سال های اخیر بسیاری از افراد به دنبال اخذ و دریافت این ویزا هستند تا از این طریق بتوانند نزدیکان خود را دیده و مدت زمانی را در کنار آنها سپری کنند.

شما نیز می توانید با دریافت دعوتنامه از سوی نزدیکان خود به راحتی اقدام به دریافت ویزای اسپانیا داشته و در اولین فرصت به دست آمده سفری را به سوی این کشور داشته باشید و مدت کوتاهی را در اسپانیا اقامت کرده و لحظات بسیار بی نظیری را بگذرانید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا از نوع بهترین زمان صدور

یکی از مهمترین دغدغه های افراد در مورد صدور ویزای اسپانیا، بهترین و مناسب ترین زمان برای صدور آن می باشد که در این خصوص می توان گفت، مدت زمان لازم برای صدور ویزای اسپانیا در حدود ۲ ماه می باشد که البته اگر متقاضیان تمام مراحل را با دقت طی کنند و این امر سبب می شود که افراد از چند ما قبل از سفر اقدام به دریافت و اخذ ویزای مورد نظر خود نمایند.

در خصوص بهترین زمان برای صدور ویزای مورد نظر خود نیز می توانید با همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را جویا شوید.

ویزای اسپانیا

مدارک ویزای اسپانیا

برای اخذ و دریافت ویزای اسپانیا نیازمند یک سری از اسناد و مدارک هستید که از مهمترین و ضروری ترین این اسناد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار زمانی
 • مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه بیمه پزشکی
 • ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • ارائه صورت حساب بانکی
 • بلیط پرواز
 • رسید پرداخت هزینه های مربوط به صدور ویزا
 • دعوتنامه
 • ارائه ویزاهای گذشته و سابق

در تهیه و آماده کرد این مدارک نهایت دقت را داشته باشید تا مشکلی در صدور ویزای اسپانیای مورد نظر به وجود نیاید.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و نقش دعوتنامه

دعوتنامه به سندی گفته می شود که از سوی افراد یا سازمانی برای متقاضیان ارسال می شود و ماموران کنسولگری با بررسی این سند، روند و فرایند صدور ویزای مورد نظر متقاضیان را تسریع می بخشند.

ارائه دعوتنامه بیشتر در ویزاهای تحصیل اسپانیا و دیدار خویشاوندان مشاهده می شود که البته وجود این سند به معنای صدور صد در صدی ویزای مورد نظر نیز نخواهد بود و متقاضیان بایستی تمام مراحل مربوط را با دقت طی کرده و صلاحیت لازم را برای اخذ ویزای این کشور داشته باشند در غیر این صورت حتی وجود دعوتنامه نیز نمی تواند برای متقاضیان کارساز و مشکل گشا باشد.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و فرم اپلیکیشن

یکی از مهمترین و اصلی ترین انواع مدارک مورد نیاز فرم اپلیکیشن می باشد که این فرم در چند برگه تنظیم شده است و متقاضیان بایستی با دقت کامل اطلاعات خواسته شده را در این فرم وارد کرده و از خط خوانا استفاده نمایید.

لازم به ذکر است که تمام اطلاعات وارد شده در این فرم بایستی با تمام اطلاعات موجود در اسناد ارائه شده یکی باشد چرا که در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، ممکن است با درخواست صدور ویزای شما مخالفت شده و با مشکل ریجکت مواجه شوید.

ویزای اسپانیا

هزینه ویزای اسپانیا

متقاضیانی که به دنبال اخذ و صدور ویزای اسپانیا هستند، بایستی در مورد هزینه های ممکن نیز اطلاعاتی را نیز در اختیار داشته و بتوانند از پس این هزینه ها برآیند.

متقاضیان می توانند برای کسب آگاهی لازم در مورد هزینه های صدور ویزای این کشور به وب ما مراجعه کرده یا از همکاران حاضر در این شرکت اقدام لازم را در این رابطه انجام دهند.

هزینه های مربوط به صدور ویزای کشور اسپانیا به دو دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

 • هزینه های مستقیم: هزینه های مستقیم مربوط به هزینه های بررسی مدارک مورد نیاز و انگشت نگاری می باشد که متقاضیان بایستی آن را به حساب این کنسولگری پرداخت کرده و رسید آن را به ماموران حاضر در این سازمان تحویل دهند.
 • هزینه های غیر مستقیم: هزینه های غیر مستقیم شامل هزینه هایی مربوط به رفت و آمدها به کنسولگری و جمع آوری مدارک و اسناد و کارمزد آژانس مورد نیاز می باشد.
ویزای اسپانیا

ریجکت ویزای اسپانیا

لازم به ذکر خواهد بود که تمام درخواست های ثبت شده برای اخذ و صدور ویزای اسپانیا همیشه با موفقیت روبرو نمی شوند و در برخی از مواقع می توان شاهد ریجکت شدن بعضی از این درخواست ها باشیم. همین امر سبب شده است که متقاضیان نهایت دقت و توجه خود را برای گذراندن مراحل صدور ویزا داشته باشند.

از مهمترین و بارزترین عواملی که سبب شده است تا برخی از درخواست ها با ریجکت مواجه شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورتی که هزینه های مربوط به صدور ویزای اسپانیا پرداخت نشود.
 • در صورتی که در میان اسناد و مدارک ارائه شده شاهد سند جعل شده ای باشند.
 • حق خروج از کشور را نداشته باشید.
 • صلاحیت لازم را از لحاظ سلامت جسمی و روحی برای خروج از کشور نداشته باشید.
 • فرم اپلیکیشن را به درستی تکمیل نکنید.

شما نیز حتما سعی بر آن داشته باشید تا مدارک معتبر و اصل را به کارگزاری کنسولگری ارائه دهید تا با مشکل ریجکت صدور ویزای اسپانیا مواجه نشوید.

در برخی از مواقع مدت زمان لازم برای رفع مشکل به وجود آمده در صدور ویزا، زیاد است و در این صورت شما نمی توانید به پرواز خود برسید.

ویزای اسپانیا

مراحل صدور ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا نیازمند یکسری مراحل مختلف می باشد تا متقاضیان بتوانند در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به دریافت آن نمایند. شما نیز بایستی تمام این مراحل را با نهایت دقت و توجه طی کنید تا بتوانید به ویزای مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و سفر را آغاز کنید.

لازم به ذکر خواهد بود که هر یک از مراحل صدور ویزای اسپانیا نیاز به توجه و حساسیت بیشتری دارند تا اینکه بتوانید بدون بروز مشکل و صرف هزینه های گزاف، موفق به دریافت و اخذ ویزای مد نظر خود شوید. از مهمترین و ضروری ترین مراحل صدور ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهیه و آماده کردن مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای اسپانیا
 • ارائه تمام مدارک مورد نیاز به همراه فرم اپلیکیشن به ماموران این کنسولگری
 • منتظر ماندن برای دریافت پاسخ از سوی ماموران این کنسولگری
 • شرکت در روز مصاحبه
 • صدور ویزای اسپانیا مورد نیاز

افراد متقاضی بایستی هر یک از این مراحل را با نهایت دقت و توجه سپری کنند تا از این طریق در زمان مناسبی اقدام به دریافت و اخذ یکی از ویزاهای این کشور نمایند. همچنین تمام این ویزاها از نوع شینگن است و متقاضیان می توانند به راحتی در حوزه کشورهای شینگن به رفت و آمد بپردازند.

ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و وقت سفارت

یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل اخذ و صدور ویزای اسپانیا، اخذ وقت سفارت این کشور می باشد که در این مرحله از صدور ویزا، متقاضیان می توانند تمام مدارک و اسناد مورد نیاز را به کارگزاری این کشور تحویل داده و منتظر دریافت پاسخ از سوی کنسولگری اسپانیا شوند تا مراحل بعد را برای صدور ویزای مورد نظر خود طی کنند.

برای اخذ وقت سفارت اسپانیا می توانید به دو روش زیر اقدام لازم را انجام داد:

 • اخذ وقت سفارت اسپانیا به شکل آنلاین: این روش برای افرادی که در شهرستان های کشور زندگی می کنند و دسترسی به سفارتخانه برای آنها نیاز به زمان و هزینه های زیادی است، مناسب می باشد، می توانند با ورود به وب سایت خدمات ویزا و ایجاد حساب کاربری برای خود، مدارک لازم را بارگذاری نموده و درخواست اخذ سفارت اسپانیا را داشته باشند.
 • اخذ وقت سفارت اسپانیا به شکل حضوری: در این روش متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری خود به شرکت ما، مدارک مورد نیاز را ارائه داده و منتظر دریافت پاسخ از سوی ماموران این کنسولگری باشند. این روش برای افرادی که به راحتی می توانند به کنسولگری دسترسی داشته باشند، بسیار مناسب می باشد.
ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و سفارت

تمام متقاضیان بایستی برای گذراندن هر یک از مراحل لازم برای صدور و دریافت ویزای کشور اسپانیا به کارگزاری مربوط مراجعه نمایند تا از این طریق بتوانند خدمات لازم را به دست آورند.

لازم به ذکر خواهد بود که سفارت کشور اسپانیا در کشور ما وجود دارد و مسافران می توانند به راحتی با مراجعه به این سازمان و با صرف هزینه های بسیار کمتری در رفت و آمدها، موفق به کسب و اخذ ویزای اسپانیا شوند.

مسافران عازم این کشور نیز می توانند با در دست داشتن آدرس کنسولگری این کشور به راحتی خود را به این سازمان برسانند. شما نیز می توانید آدرس این کنسولگری را به شکل زیر در دست داشته باشید:

 • آدرس سفارتخانه کشور اسپانیا: تهران – دروس – بلوار شهرزاد – خیابان کماسایی – کوچه اول شرقی – پلاک ۱۰
 • ساعت بازدید و مراجعه به سفارتخانه: روز یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر

همچنین متقاضیان می توانند با توجه به شماره های تماس این سفارتخانه، تماس لازم را با همکاران حاضر در این سفارتخانه داشته و در مورد بهترین زمان مراجعه و دیدار با ماموران این سازمان اطلاعاتی را نیز به دست آورند.

متقاضیان دریافت ویزای اسپانیا می توانند برای برطرف کردن مشکلات خود و رسیدن به پاسخ سوالات خود در این رابطه به سایت یوروپ تورز مراجعه کرده و با مشاوران ما صحبت نمایند.

ویزای اسپانیا

مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا

یکی از دیگر مهمترین و قابل توجه ترین موضوعاتی که در مورد صدور ویزای اسپانیا وجود دارد، مدت اعتبار ویزاهای این کشور است که در این خصوص می توان گفت، مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد به طوری که کمترین و حداقل ترین مدت اعتبار مربوط به ویزای نمایشگاهی و توریستی این کشور می باشد که معمولا بین چند روز تا چند هفته بوده و متقاضیان این ویزاها می توانند در مدت زمان مشخص شده در این کشور حضور داشته باشند. 

بلندترین و طولانی ترین مدت اعتبار ویزای اسپانیا نیز مربوط به ویزای سرمایه گذاری و تحصیل در این کشور می باشد که متقاضیان آن از چند ماه تا چند سال می توانند به راحتی در این کشور اقامت داشته و به دنبال اهداف خود باشند.

تمام مسافران عازم این کشور بایستی به این مدت اعتبار ویزاهای کشور اسپانیا توجه لازم را داشته باشند تا به محض به اتمام رسیدن اعتبار آن، کشور اسپانیا را ترک کنند چرا که در صورت عدم توجه به این امر ممکن است مشکلات بسیار زیادی را در این کشور تجربه کنند.

ویزای اسپانیا

بایدها و نبایدهایی که در مصاحبه بایستی به آن توجه کرد

یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل صدور و اخذ ویزای اسپانیا را مصاحبه تشکیل می دهد که متقاضیان بعد از دریافت پاسخ مثبت از سوی کنسولگری، می توانند خود را برای روز مصاحبه آماده کنند.

افرادی که موفق به کسب این مرحله از صدور ویزا هستند بایستی یک سری از مهمترین نکات را مورد توجه قرار دهند تا از این طریق موفق به دریافت ویزای این کشور شوند.

از مهمترین بایدها و نبایدهایی که بایستی در روز مصاحبه به آن توجه داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما شیک ترین و رسمی ترین لباس خود را برای شرکت در این روز به تن داشته باشید.
 • در پاسخ به سوالات ارائه شده از سوی مامور مصاحبه کننده پاسخ های بسیار مناسب و معقول را ارائه دهید.
 • سعی کنید توجه مامور را به سوی خود و هدف سفر جلب کنید تا از این طریق موافقت او را برای صدور ویزای کشور اسپانیا به دست آورید.
 • حتما پاسخ های ارائه شده با تمام اطلاعات موجود در اسناد شما مطابقت داشته باشد تا هیچ گونه نقضی بوجود نیاید.
ویزای اسپانیا

ویزای اسپانیا و نکات مورد توجه

مسافران و افرادی که به دنبال اخذ و دریافت ویزای اسپانیا هستند می توانند با در نظر گرفتن یک سری از مهمترین و اصلی ترین نکات در این زمینه، به راحتی و سهولت ویزای مورد نظر خود را تهیه و در اختیار داشته باشند که از مهمترین و ضروری ترین این نکات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از صدور و اخذ ویزای مورد نظر خود می توانید درباره بهترین زمان اعلام درخواست ویزای کشور اسپانیا اطلاعات لازم را به دست آورید.
 • لازم به ذکر است که به تاریخ و اعتبار ویزای کشور اسپانیا توجه لازم را داشته باشید تا قبل از به اتمام رسیدن اعتبار آن کشور اسپانیا را ترک کنید.
 • حتما تا زمان پرواز سعی داشته باشید تا ویزای مد نظر را تهیه و در دست داشته باشید و به راحتی سفر خود را آغاز نمایید.
 • به تمام مسافران توصیه می شود که حتما قبل از سفر در مورد فرهنگ مردم این کشور اطلاعاتی را به دست آورید تا به راحتی با این فرهنگ جدید کنار بیایید.
 • برای کسب اطلاعات مورد نیاز در خصوص صدور ویزای اسپانیا می توانید به راحتی با همکاران ما در تماس باشید و اطلاعات و مشاوره های لازم را به دست آورید.
مشاهده بیشتر

مطالب مرتبط با ویزای اسپانیا

مطالب مفید در خصوص سفر اسپانیا

سفر به اسپانیا

سفر به اسپانیا سفر به اسپانیا برای افرادی که اولین بار است می‌خواهند این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند، بسیار جذاب است. اگر شما هم جزو افرادی هستید که برای اولین بار است می‌خواهید با تور اسپانیا ...

مطالب مرتبط با ویزای اسپانیا

 • 07 جولای 2020

  یکی از مدرن ترین شهرهای کشور اسپانیا، بارسلونا محسوب می شود که از محله های جالب و مشهور بسیاری تشکیل شده است. محله گوتیک بارسلونا یکی از معروف ترین محله ...

 • 04 جولای 2020

  موزه علوم طبیعی بارسلونا یکی از بهترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری و توریستی در این شهر می باشد که سالانه هزاران گردشگر داخلی و خارجی بازدید از این ...

 • 28 ژوئن 2020

  باغ های خوان باروسا بارسلونا از جمله جاذبه های محبوب بارسلونا است. باغ های خوان باروسا بارسلونا هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این پارک دارای نمایی ...

 • 08 آوریل 2020

  خیابان رامبلا کاتالونیا بارسلونا یکی از دوست داشتنی ترین و بی نظیرترین خیابان های این شهر می باشد که حدود یک قرن است مردم محلی و گردشگران در طول این ...

 • 07 آوریل 2020

  موزه جانورشناسی بارسلونا یکی از موزه های معروف شهر بارسلونا می باشد که همه ساله افراد مختلفی از اقصی نقاط جهان و یا از خود شهر بارسلون و یا اطراف ...

 • 06 آوریل 2020

  تفریحات دریایی بارسلونا یکی از دیگر مهمترین و اصلی ترین موضوعات و آیتم هایی می باشد که توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کرده ...