--- 021-87700067

وقت سفارت هلند

افرادی که به هر منظوری قصد سفر به کشور هلند را دارند باید بدانند که برای دریافت هر یک از نمونه ویزاهای هلند اولین مرحله، گذراندن وقت سفارت هلند می باشد که این زمان توسط شرکت کارگزاری سفارت کشور هلند با تاییدیه مدارک ارسال شده توسط مسافر مشخص می شود. در حقیقت متقاضیان ویزای هلند اجازه ندارند در هر وقتی که تمایل داشتند به سفارت هلند مراجعه کنند بلکه باید در زمانی که سفارت هلند برای متقاضیان در نظر می گیرد درخواست خود را در اختیار سفارت کشور هلند قرار دهند.

آشنایی با وقت سفارت هلند

امروزه مسافران ایرانی بسیاری به دنبال آماده سازی مدارک برای گرفتن وقت سفارت هلند به منظور گرفتن ویزای شینگن از وی اف اس هستند از آنجایی که کشور هلند می تواند مقصد مناسبی برای بیزینس، گردشگری و تحصیلی به حساب آید لذا وقت سفارت هلند یا همان کارگزار  با حجم زیادی از درخواست های افراد رو به رو می باشد.

عموما کشورهای عضو شینگن برای رسیدگی به صدور ویزای مسافران آسیایی حساسیت های زیادی را لازم دیده و سعی می کنند تا در وقت سفارت مسافران خارج از حوزه شینگن تمامی شرایط را بررسی نمایند. بنابراین در رابطه با وقت سفارت هلند بهتر است به ذکر نکاتی پرداخته شود.

وقت سفارت هلند و آدرس سفارت در ایران

به منظور گرفتن وقت سفارت هلند خوشبختانه کشور هلند در ایران دارای کارگزار فعال یا همان سفارت می باشد.

این شرکت در استان تهران_خیابان موسوی_ میدان هروی واقع در طبقه چهارم مجتمع هروی سنتز قرار دارد.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت هلند و ساعات کاری سفارت

سفارت کشور هلند همه روزه به غیر از تعطیلات رسمی کشور ایران و همچنین روزهای شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ بعد از ظهر هر گونه ارائه مدارک از طرف مسافران مراجعه کننده را می پذیرد از این رو متقاضیان این امکان را دارند تا برای گرفتن وقت سفارت هلند و دریافت پاسپورت که در اصطلاح به آن پیکاپ ویزا می گویند به این مرکز مراجعه نمایند مسافران برای استفاده کردن از پشتیبانی تلفنی سفارت هلند باید در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر با این مرکز تماس داشته باشند.

وقت سفارت هلند

مراحل گرفتن وقت سفارت هلند

برای اخذ ویزای شینگن از مرکز سفارت کشور هلند در ایران لازم است تا متقاضیان ابتدا برای گرفتن وقت سفارت هلند اقدام کنند که در این رابطه کارشناسان وب سایت یوروپ تورز می توانند شما را راهنمایی کرده و مجری انجام گرفتن وقت سفارت برای مسافران ایرانی باشد.

افرادی که تمایل دارند در موعد مقرر ویزای خود را گرفته و عازم سفر به کشور هلند شوند بهتر است برای محکم کاری و جلوگیری از رو به رو شدن با ترافیک کاری احتمال هر گونه مشکلی را در برنامه ریزی های خود پیش بینی کرده و برای گرفتن وقت سفارت هلند از سه ماه قبل از سفر اقدام کنند از این رو مجریان وب سایت یوروپ تورز برای پیشبرد روند اخذ وقت سفارت هلند در بهترین زمان ممکن با اولین مراجعه مسافرین به وب سایت اصلی این شرگت هلند با نام خدمات ویزا وارد شده و با استفاده از یک منوی مشخص شده در خصوص تعیین وقت سفارت به آدرس اینترنتی در سفارت هلند ارسال می نمایند.

پس از آنکه درخواست از طرف وب سایت یوروپ تورز به سفارت هلند ارسال شد در صورتی که اطلاعات داده شده از طرف متقاضی مطابق با استانداردهای سفارت هلند باشد این شرکت نامه تاییدیه ای را تحت عنوان پذیرش مسافر برای حضور در وقت سفارت هلند به آدرسی که مجریان یوروپ تورز ارسال کرده اند ایمیل می کند.

وقت سفارت هلند

شرایط اخذ وقت سفارت هلند

توجه داشته باشید سفارت کشور هلند پس از آنکه زمان مشخص شده ای را در وقت سفارت هلند به منظور انگشت نگاری، انجام عکس بیومتریک و ارائه دادن مدارک مورد نیاز تایید نمود این امکان وجود ندارد که زمان تعیین شده کنسل گردد و یا متقاضی پرونده طی برنامه ریزی مجددی اقدام به گرفتن وقت سفارت کند بنابراین اگر مسافر در زمان تعیین شده به مرکز وی اف اس هلند حضور نداشته باشد تا یکماه بعد اجازه ندارد برای اخذ وقت سفارت هلند هیچ گونه اقدامی را انجام دهد پس بهتر است برای مطلع شدن از قوانین سفارت هلند با کارشناسان وب سایت یوروپ تورز مشاوره رایگانی داشته باشید.

وقت سفارت هلند

مهمترین شرایط اخذ وقت سفارت برای هلند

کشور هلند و دیگر کشورهای حوزه شینگن بر روی داشتن تمکن مالی مسافرین بیشتر از هر مورد دیگری توجه کرده  و برای دولت کشور هلند بسیار اهمیت دارد که مسافرین توان مالی اقامت در کشور هلند را داشته باشند.

پس جدای از تکمیل بودن تمام مدارک شناسایی مسافر وجود مبلغی قابل قبول پول در حساب مالی مسافر در وقت سفارت هلند بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین قبل از گرفتن وقت سفارت بهتر است ابتدا مسافر توان مالی خود را سنجیده سپس اقدام به ارسال مدارک خود به سفارت کشور هلند نماید.

وقت سفارت هلند

مشاورین اخذ وقت سفارت هلند

همانطور که قبلا ذکر شد پیش از اخذ ویزای شینگن یا هر نوع ویزای دیگری برای ورود به خاک کشور هلند لازم است تا مدارک لازمی به منظور گرفتن وقت سفارت از طریق درخواست به مرکز کارگزاری ارسال گردد. اما چنانچه تمایل دارید تا آژانس مسافرتی یوروپ تورز امور ویزای شما را انجام دهد می بایست کلیه مدارک مورد نیاز را برای گرفتن وقت سفارت هلند جهت ارزیابی و برطرف کردن نواقص احتمالی به مجریان و متخصصان ویزای شینگن در وب سایت یوروپ تورز ارائه دهید.

وقت سفارت هلند

مدارک وقت سفارت هلند

برای گرفتن وقت سفارت کشور هلند  لازم است تا در ابتدا متقاضیان فرم درخواست ویزا را پر نموده و مشخصات فردی خود را به طور کامل در مندرجات آن ذکر نمایند، تصویر پاسپورت به همراه کپی و ارائه دادن شماره پاسپورتی که حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد به انضمام تمام پاسپورت هایی که مسافر در سال های گذشته داشته است میباشد،

دیگر مدارک کلی ویزای هلند شامل: دو قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید به اندازه ۳/۵ در ۴/۵با بالاترین کیفیت که در سه ماه اخیر تهیه شده باشد، اصل شناسنامه به همراه کارت ملی به انضمام کپی تمامی برگه ها و ترجمه هر یک از برگه های فوق، نامه تمکن مالی، گردش حساب مالی تعلق داشته به سه ماهه اخیر، اسناد ملکی همراه با ترجمه، گواهی اشتغال با سربرگی که از شرکت به آن الحاق شده باشد، حکم بازنشستگی، پرونده کسب و برخی مدارک دیگر که متناسب با شغل مسافر باشد. گواهی مشغول بودن به تحصیل یا کارت دانشجویی به همراه ترجمه تمام برگه های ارائه داده شده، بلیط رفت و برگشت پرواز هواپیما، واچر هتل یا همان رسید رزرو هتل، بیمه مسافرتی و قبوض پرداخت برخی از هزینه های تعیین شده توسط سفارت هلند.

لازم است بدانید زمانی سفارت کشور هلند تمامی مدارک ارائه شده از طرف متقاضی را قبول می کند که تمامی برگه ها و مدارک مهر تاییدیه از طرف وزارت امور خارجه و دادگستری را به همراه داشته باشند. یکی از موارد مهمی که شرکت کارگزاری سفارت کشور هلند برای دادن وقت سفارت به متقاضیان، جزء مدارک ارائه داده شده می داند برگه ای است که مسافر در آزمون زبان و یادگیری زبان هلندی گذرانده است زیرا یکی از شرایط ورود به کشورهای حوزه شینگن تسلط کامل مسافر به زبان انگلیسی و یا زبان مختص کشور مقصد می باشد.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت از طرف کارگزاری

شرکت کارگزاری پس از دریافت کلیه مدارک مورد نیاز برای مسافرین خارج از حوزه شینگن آنها را مورد بررسی قرار می دهد و پس از گذشت نود روز،  زمان مشخص شده ای را در تاریخ و ساعت معینی برای وقت سفارت مسافر در نظر می گیرد.

خوب است بدانید که سفارت کشور هلند مصاحبه ندارد و تنها مسافرین برای انجام ثبت انگشت نگاری و عکس بیومتریک باید به این دفتر مراجعه نمایند در ضمن این شرکت کارگزاری برای قبول مسافرین در وقت سفارت هزینه ای را برای مراجعه کنندگان لحاظ کرده است که قبل از پرداخت این هزینه وقت سفارت انجام نمی گیرد.

وقت سفارت هلند

وقت فوری سفارت کشور هلند

گاهی اوقات مسافرین این امکان را در اختیار دارند تا بسته به شرایطی در کمترین زمان ممکن وقت سفارت را از کشور هلند دریافت نموده و در اسرع وقت اقدام به اخذ ویزای هلند نماید به فرض مثال اگر با هدف کار و تجارت قصد دارید به کشور هلند وارد شوید سفارت هلند در جریان اخذ ویزای هلند وقت سفارت هلند را برای یک هفته تا دو هفته در اختیار متقاضیان قرار می دهد اما انجام این کار در صورتی ممکن است که مسافر دعوت نامه ای را به سفارت ارائه دهد و مهلت خود را برای سفر به کشور هلند محدود بداند که در چنین حالتی سفارت کشور هلند با توجه به زمان قید شده در دعوت نامه ارسال شده از کشور هلند مسافر را مستلزم گرفتن هر چه سریعتر ویزای هلند دانسته و خارج از نوبت به مراجعه کننده وقت سفارت می دهد.

اما در صورتی که دعوت نامه ارائه نشود مسافر می بایست به مدت سه ماه منتظر بماند تا در تاریخ تعیین شده ای شرکت کارگزاری به مسافر وقت سفارت هلند را بدهد. خوب است بدانید که سفارت هلند در برخی موارد دیگر هم مانند متقاضیان ویزای پزشکی و کسانی که برگه کمیسیون پزشکی به سفارت کشور هلند ارائه داده و درمان خود را در اسرع وقت تقاضا نماید و یا از طرف یکی از مراکز درمانی کشور هلند دعوت نامه ای را دریافت کرده باشد.  می تواند مسافر این خواسته را داشته باشد تا شرکت کارگزاری هلند وقت سفارت را به صورت فوری به مسافر بدهد.

وقت سفارت هلند

هزینه وقت سفارت کشور هلند

 شرکت کارگزاری سفارت هلند برای دادن وقت سفارت هلند پس از دریافت مدارک متقاضی و بررسی کامل آنها جهت گرفتن ویزای هلند یا یکی از نمونه ویزاهای شینگن،  مسافر را مستلزم می داند تا هزینه ای به این مجموعه پرداخت نماید.

البته این هزینه جدای از هزینه های ارائه مدارک می باشد این هزینه تنها به دادن وقت سفارت تعلق دارد و در صورتی که هزینه درخواست شده پرداخت نشود ضمن تکمیل بودن تمام مدارک هیچ وقتی برای انگشت نگاری و انجام عکس بیومتریک لحاظ نخواهد شد در نتیجه مراحل اخذ ویزای هلند به تعویق خواهد افتاد. البته خوب است بدانید این هزینه با توجه به نوع ویزای درخواست شده می تواند برای متقاضیان مبلغ های متفاوتی داشته باشد.

وقت سفارت هلند

بهترین زمان برای گرفتن وقت سفارت هلند

این روزها سفارت هلند شرایط بهتری را نسبت به گذشته برای صدور ویزای هلند قرار داده است اما از آنجایی که اطلاعات ارائه داده شده از سوی مسافر در زمان وقت سفارت هلند در صدور ویزای هلند می تواند بسیار موثر باشد.

بنابراین به شما توصیه می شود زمانی اقدام به گرفتن وقت سفارت از سوی شرکت کارگزاری سفارت کشور هلند کنید که شرایط روحی و جسمی مساعدی داشته باشید زیرا اگر چه تهیه مدارک لازم برای اخذ نمونه ای از ویزای هلند و ارسال آنها می تواند توسط مشاورین و دیگر افراد متفرقه انجام گیرد اما لازم است تا در وقت سفارت شخص مسافر به صورت فیزیکی حضور به موقعی داشته باشد همچنین در مقابل  افسران سفارت با اعتماد به نفس و صراحت سوالات پرسیده شده از سوی ماموران را پاسخگو باشد زیرا کوچکترین شکی که افسران سفارت کشور هلند به مسافر داشته باشند باعث می شود تا درخواست مسافر برای اخذ ویزای هلند ریجکت شده و شش ماه صدور ویزای هلند به تعویق افتد.

وقت سفارت هلند

ریجکت ویزای هلند پس از وقت سفارت

در حقیقت باید گفت اگر چه تهیه و ارائه دادن مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزای هلند به سفارت این کشور امری ضروری به حساب می آید اما  کارهایی که در وقت سفارت هلند انجام می گیرد می تواند تاییدیه نهایی صدور ویزای هلند برای متقاضیان باشد.

زیرا اگر در زمان وقت سفارت مشخص شود که مدارک متقاضی نامعتبر بوده و یا نقصی در آنها وجود دارد و یا افسران سفارت به مسافر شک کرده که پس از پایان اعتبار ویزا مسافر قصد بازگشت به کشور مبدا را ندارد  همچنین مراجعه کنندگان در وقت سفارت نتوانند ماموران سفارت هلند را متقاعد کنند که به چه منظوری قصد سفر به کشور هلند را دارند در این صورت سفارت، درخواست متقاضی را رد کرده و در خصوص نامه ای با ذکر دلایل ریجکت مسافر را واجد گرفتن ویزای هلند نمی داند.

وقت سفارت هلند

وقت سفارت برای اخذ ویزای شینگن

از آنجایی که کشور هلند عضو اتحادیه اروپا بوده و در معاهده شینگن قرار دارد لذا مسافرین برای گرفتن یکی از نمونه ویزاهای شینگن می بایست در اولین گام نسبت به گرفتن  وقت سفارت هلند اقدامات لازم را انجام دهند. برخی از مسافران تصور کرده با استفاده از ویزای هلند و گذراندن وقت سفارت این کشور می توانند به سایر کشورهای حوزه شینگن وارد شده و مدتی را در آنجا اقامت کنند از این رو در زمان وقت سفارت کشور هلند با مشکل رو به رو شده و مجبور خواهند بود پس از گذشت شش ماه بعد دوباره نسبت به گرفتن وقت سفارت کارهای لازم را انجام دهند.

چنانچه مسافر در دومین بار از وقت سفارت هلند دقیقا اهداف و مقاصد خود را از سفر به اتحادیه اروپا مشخص نکند و یا باز هم در مدارک ارائه داده مسافر ایراداتی وجود داشته باشد سفارت کشور هلند برای بار دوم درخواست متقاضی را ریجکت خواهد نمود که این بار مسافر پس از گذشت یکسال باید اعتراض خود را به سفارت ارسال نموده و دوباره مراحل صدور ویزای هلند را به جریان بیندازد.

وقت سفارت هلند

نکاتی مهم در رابطه با وقت سفارت

اولین مرحله از بررسی درخواست ویزای هلند وقت سفارت هلند می باشد از این رو شرکت کارگزاری کشور هلند به متقاضیانی فرصت حضور در وقت سفارت را می دهند که به صورت حضوری و یا سیستم آنلاین ثبت نام خود را انجام داده باشند.

بنابراین توصیه می شود قبل از ثبت نام، کلیه مدارک لازم برای اخذ ویزای هلند را بررسی نموده و توسط دارالترجمه های معتبر به صورت  ترجمه زبان انگلیسی و یا زبان رسمی کشور هلند آماده نمایید پس برای کسب اطمینان بیشتر از تکمیل بودن مدارک خود بهتر است از مشاورین وب سایت یوروپ تورز کمک بخواهید تا شما را از بروز مشکلات احتمالی و رو به رو شدن با ریجکت شدن راهنمایی کنند.

متقاضیانی که به منظور گرفتن وقت سفارت کشور هلند اقداماتی را انجام می دهند باید بدانند که این مرکز با توجه به انواع ویزاهای هلند مانند ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای پزشکی، ویزای ازدواج، ویزای نمایشگاهی، ویزای فرهنگی، ویزای بازدید از اقوام و بسیاری ویزاهای دیگر قوانین خاصی را در نظر داشته و در وقت سفارت شرایط منحصر بفردی را برای هر یک از متقاضیان قرار می دهند.

بنابراین خوب است مسافرین بدانند که علاوه بر متفاوت بودن مدارک ارائه داده شده می تواند موارد دیگری در وقت سفارت هلند برای آنها متفاوت باشد.

وقت سفارت هلند

چگونگی اخذ وقت سفارت کشور هلند

چنانچه تمایل داشتید برای گرفتن وقت سفارت هلند و صدور هر چه  سریعتر ویزای هلند از کارشناسان وب سایت یوروپ تورز کمک بخواهید لازم است تا در ابتدا با کارگزاران این وب سایت معتبر تماس برقرار نموده سپس عکس پاسپورت خود را برای آنها ارسال نمایید.

متقاضیان باید تاریخ سفر همچنین تاریخی که فرصت حضور در وقت سفارت را دارند در اختیار وب سایت یوروپ تورز قرار دهند در صورتی که درخواست کننده وقت سفارت، دعوتنامه ای را در اختیار دارد می بایست عکسی از آن را برای یوروپ تورز ارسال کند تا در اسرع وقت تیم تخصصی وب سایت یوروپ تورز بتوانند برای مسافر وقتی را از شرکت کارگزاری سفارت کشور هلند لحاظ کنند. البته توجه داشته باشید که در روز حضور در وقت سفارت لازم است تا مسافر حتما تاییدیه مدارکی را که به سفارت ارسال کرده است به صورت چاپی همراه خود داشته باشد. این تاییدیه از زمان ارسال مدارک به سفارت حدود ۱۵ تا ۳۰ روز بعد از طرف سفارت هلند صادر می گردد.

وقت سفارت هلند

بهترین شرایط برای گرفتن وقت سفارت

اگر چه سفارت هلند در زمان وقت سفارت  برای مسافران خارجی تمام وظایف خود را مطابق با نوع ویزا انجام می دهد اما در برخی شرایط به وجود آمده مراجعه کنندگان به سفارت هلند می توانند در وقت سفارت با خیال آسوده تر و روند کار بهتری وقت سفارت را پشت سر بگذارند به این منظور که اگر مسافرین  از طرف دولت کشور هلند تایید شده و توسط فردی که مقیم کشور هلند باشد دعوت نامه ای را دریافت کنند بدون شک در زمان وقت سفارت هلند شانس بیشتری برای اخذ ویزای هلند را دارند .

در ضمن کسانی که قبلا به کشور هلند و یا یکی از کشورهای وجود داشته در حوزه شینگن یا اتحادیه اروپا سفری را داشته است و ویزای آن را در اختیار دارد با ارائه دادن ویزاهای گذشته خود حتی اگر مدت اعتبار نداشته باشند و سال ها از صدور آن گذشته باشد می تواند اعتماد افسران سفارت هلند را به سمت خود جلب نموده و شانس صدور ویزای هلند را افزایش دهد از طرفی دیگر کسی که توسط سازمان و یا ارگانی دولتی در کشور هلند دعوت نامه دریافت کرده باشد می تواند بدون هیچ دغدغه ای با کمترین توان مالی و کمترین احتمال ریجکتی ویزا در اسرع وقت زمانی برای حضور در سفارت هلند را به دست آورده و مراحل صدور ویزای هلند را انجام دهد.

امروزه افراد بسیاری مقصد خود را با هدف های مختلف در کشور هلند جستجو می کنند اما در واقع از گرفتن ویزا، گرفتن وقت سفارت، رزرو هتل در یکی از شهرهای کشور هلند، رزرو  بلیط از شرکت های هواپیمایی مختلف و بسیاری موارد دیگر آشنایی ندارند از این رو کارشناسان وب سایت یوروپ تورز با سال ها تجربه در امور اخذ ویزای هلند برای راهنمایی و رفاه هر چه بیشتر متقاضیان تمام تلاش خود را به کار بسته تا مسافران ایرانی و همچنین متقاضیان خارجی را راهنمایی نماید.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

مطالب مرتبط