وقت سفارت مالت

وقت سفارت مالت

سفر به کشورهای اروپایی توسط تور اروپا و یا تور تک تک کشورها، مهاجرت و تحصیل در بهترین مناطق دنیا رویای هر انسانی است. هماهنگی و ارتباطات لازمه برای موارد ذکر شده توسط سفارت کشور مقصد صورت می پذیرد. اگر می خواهید کشوری اروپایی را برای زندگی، کار یا تحصیل برگزینید، با درخواست وقت سفارت مالت می توانید به هدف خود برسید.

وقت سفارت مالت
وقت سفارت مالت

مالت کجاست

مجمع الجزایر کشور کوچک مالت در مرکز مدیترانه و در نزدیکی سه کشور ایتالیا، تونس و لیبی می باشد. این کشور کوچک که تنها 316 کیلومتر مربع مساحت داشته و از 6 جزیره کوچکتر تشکیل شده است یکی از استراتژیک ترین و زیبا ترین مناطق دنیا بوده و در سال 2010 به عنوان یکی از بهترین کشور های جهان برای زندگی معرفی شده است. عوامل بسیاری در این انتخاب نقش داشته اند همچون آب هوای مدیترانه ای، هزینه زندگی پایین، مالیات کم و تحصیل رایگان، ارتباطات گسترده و ویژه با کشورهای اروپایی، امکان گسترش کسب و کار، وجود سواحل زیبا و مناظر ماقبل تاریخی بکر و دست نخورده، بناهای تاریخی و روستاهای تاریخی که هنوز هم شکل و بافت تاریخی خود را حفظ کرده اند و هر ساله خیل عظیمی از گردشگران را به سوی خود می کشاند از جمله عوامل این انتخاب هستند.

مالت کجاست
مالت کجاست

چگونگی گرفتن وقت سفارت مالت و خدمات آن

برای سفر به هر کشوری نیازمند دریافت ویزا از طرف سفارت کشور مقصد و انتخاب تور آن کشور و در مورد اروپا تور اروپا می باشید.

ویزای سفر به کشور مالت که ممکن است در زمینه کاری و ثبت شرکت، تحصیلی، تفریحی و اقامت دائم و مهاجرت باشد توسط تعیین وقت سفارت مالت صورت می پذیرد. برای تعیین وقت سفارت مالت جهت دریافت ویزا باید درخواست وقت نمایید و با توجه به تعداد زیاد متقاضیان 3-4 ماه را جهت وقت سفارت مالت در نظر بگیرید. شخص متقاضی جهت دریافت ویزا از سفارت مالت باید در زمان و ساعت تعیین شده از طرف سفارت مالت مراجعه نموده و مدارک لازم جهت دریافت ویزا را ارائه دهد.

نوبت دهی هر سفارت متفاوت می باشد و از سه طریق امکان درخواست وقت وجود خواهد داشت:

-آنلاین

-حضوری

-تلفنی

تعیین وقت سفارت مالت از طریق آژانس های مربوطه می باشد. بعد از پرداخت هزینه کنسولگری سفارت اتریش که نمایندگی سفارت مالت در ایران را به عهده دارد درخواست ویزا را بررسی و وقت سفارت مالت را برای مصاحبه و … تعیین می کند.

نکات مهم جهت درخواست وقت سفارت مالت:

-پرداخت هزینه های کنسولی و ویزا در سفارت مالت و به واحد پولی یورو امکان پذیر است

-تعیین وقت مصاحبه برای نوزادان و خردسالان نیز الزامی می باشد.

-تعویض وقت سفارت مالت به منظور تغییر زمان مصاحبه امکان پذیر نمی باشد

بررسی درخواست ویزا جهت تعیین وقت سفارت مالت فقط در صورتی امکان پذیر است که هزینه کنسولی پرداخت و شخص متقاضی به هنگام انگشت نگاری و مصاحبه حضور داشته باشد.

مدارک لازم جهت گرفتن وقت سفارت: تاییدیه رزرو هتل در مالت، اسکن پاسپورت و فرم درخواست وقت می باشد.

چگونه به مالت سفر کنیم

در حال حاضر سفارت مالت در ایران مشغول به فعالیت نیست و تمامی اقدامات لازمه و مربوط به آن را سفارت اتریش به عهده دارد.

کشور مالت از جمله 26 کشور عضو اتحادیه اروپا و ویزای شینگن می باشد، بنابراین علاقه مندان جهت حضور در این کشور نیازمند دریافت ویزای شینگن می باشند.

جهت دریافت ویزای شینگن کشور مالت شخص درخواست دهنده ویزا باید در سفارت اتریش حضور داشته باشد، هرگونه نقص در پرونده ارائه شده و یا عدم حضور شخص متقاضی درخواست وقت سفارت مالت را لغو کرده و متقاضی باید دوباره جهت وقت سفارت اقدام نماید.

مدارک لازم که برای دریافت ویزای شینگن مالت الزامی می باشد عبارتند از:

-اصل پاسپورت با حداقل سه ماه اعتبار بیشتر از تاریخ ویزا درخواستی

-وجود دو صفحه خالی در پاسپورت

-فرم درخواست ویزای مالت

-مجوز ثبت شرکت در مالت

-گواهی سلامت فیزیکی

-کارت ملی و شناسنامه

-6 قطعه عکس

-عدم سوء پیشینه و اعتیاد

-نامه تمکن مالی و گردش 6 ماه اخیر حساب بانکی

-گواهی اشتغال به کار (کارمندان و کارگران)

-پروانه کسب یا ثبت شرکت یا کارت بازرگانی (صاحبان مشاغل تجاری)

-گواهی اشتغال به تحصیل (دانشجویان)

-بیمه مسافرتی

-سند مالکیت

باید خاطر نشان کرد که هم اکنون هیچ پرواز مستقیمی از ایران به کشور مالت وجود ندارد و برای سفر به کشور زیبای مالت باید از هواپیمایی کشور واسطه با یک یا دو توقف استفاده نمایید. بهترین خطوط هوایی جهت سفر به مالت هواپیمایی اتریشی می باشد

چگونه به مالت سفر کنیم
چگونه به مالت سفر کنیم

وقت سفارت مالت برای ویزای تحصیلی در مالت

یکی از بهترین ویزاهای مربوطه جهت سفر به مالت و اقامت در آن ویزای تحصیلی می باشد چرا که با اخذ ویزای تحصیلی از سوی سفارت مالت و اخذ ویزای مالت شینگن شما خواهید توانست به راحتی در تمامی کشورهای اروپایی سفر کنید.

وقت سفارت مالت برای ویزای تحصیلی در مالت
وقت سفارت مالت برای ویزای تحصیلی در مالت

تعیین وقت سفارت مالت برای ویزای کاری و مهاجرت

آب و هوای مناسب مدیترانه ای، ارتباطات آزادانه با سایر کشورهای اروپایی، تحصیل و بیمه درمانی رایگان سفر راحت با تور اروپا به این کشور از جمله مزایایی می باشد که افراد بسیاری را راغب می سازد تا به کشور مالت مهاجرت کرده و از مواهب آن برخوردار گردند. هرگونه اقدامات مربوط به مهاجرت توسط سفارت کشور مالت صورت می پذیرد.

از دیگر درخواست های تعیین وقت سفارت مالت در زمینه مهاجرت، ثبت کسب و کار و شرکت های تجاری در مالت می باشد. هرساله تاجران بسیاری از سراسر دنیا برای آن در سفارت مالت درخواست می دهند وجود منابع غنی، سطح بالای گردشگری، مالیات کم، ارتباط دیپلماتیک خوب با سایر کشورها و همچنین بازگشت سرمایه بکار برده شده در کشور مالت به کشور خود در صورت عدم تمایل است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه ویزای مالت، وقت سفارت مالت، تور مالت و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

2 نظر

محمد تقی قربانی 29 آبان 1397 پاسخ

مالت کشور زیبایی است خیلی دوست دارم بازیهای جام جهانی فوتبال در این کشور برگزار شود البته در زمینه ورزشگاه برای این بازیها در این کشور حاضر به همکاری با مهندسین این کشور هستم به امید اینکه جام جهانی 2030 در این کشور برگزار شود

safaridigaradmin 21 آذر 1397 پاسخ

با سلام

با آرزوی موفقیت شما

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
بابازاده
۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۵