با بهترین هتل های گوتنبرگ آشنا شوید

با بهترین هتل های گوتنبرگ آشنا شوید

 انتخاب محل اقامت همواره یکی از دغدغه هایی است که باید قبل از سفر آن را برنامه ریزی کرد. در این مقاله به بررسی نکات مربوط به هتل های گوتنبرگ کشور سوئد می پردازیم تا با آشنایی هر چه بیشتر با هتل های گوتنبرگ بتوانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. محل اقامت به واسطه تاثیر حداکثری در راحتی در طول سفر برای مسافران تور گوتنبرگ و یا تور اروپا اهمیت زیادی دارد و مسافران خواستار امکانات کامل در تمام 24 ساعت شبانه روز هستند و هتل های گوتنبرگ از این نظر در سطح بسیار بالایی قرار دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

هتل های گوتنبرگ
هتل های گوتنبرگ

تفاوت هتل های گوتنبرگ و هاستل

 هتل های گوتنبرگ دارای هزینه های بسیار گرانی هستند اگر چه امکانات ارائه شده از جانب هتل ها باعث چشم پوشی از این هزینه می شود اما هتل های گوتنبرگ از منظر هزینه در رده بالایی حتی در سطح جهان برخوردارند؛ يعنی عمده هزينه به صورت اجمالی صرف محل اسكان مي شود. گاهي براي كاهش هزينه ها با توجه به وجود هاستل هاي متعدد در اين شهر پيشنهاد مي شود كه در يكی از هاستل ها اتاق رزرو كرده و در آن جا اقامت كنيد؛ اما توجه داشته باشيد كه با وجود امكانات كامل ارائه شده از طرف هاستل ها امنيت لازم در يك شهر نا آشنا گاها تامين  نمی شود؛ مخصوصا اگر تنها و براي بار اول است كه به گوتنبرگ سفر مي كنيد به شما پيشنهاد مي شود كه براي اقامت حتما در يكی از هتل های گوتنبرگ اتاق رزرو كنيد.

هتل های گوتنبرگ: upper house

 از معروف ترین هتل های گوتنبرگ می توان به این هتل اشاره کرد؛ اين هتل  در ٢٠دقيقه اي فرودگاه قرار دارد و فاصله آن با ايستگاه قطار شهری تقريبا ٤٠٠متر است.

يكي از فعاليت هاي مورد علاقه گردشگران تور گوتنبرگ و یا تور اروپا قدم زدن در فضاي اطراف هتل و آشنايي بيشتر با فضا است كه  وجود اماکن های تاريخي و سرگرم کننده در نزديكي هتل علاوه بر اين كه مزيتي براي آن هتل محسوب مي شود؛  دسترسي مسافران را هم به اين اماكن راحت مي كند.
اماكن تاريخي كه در ٣٠٠ تا ٥٠٠ متري اين هتل واقع شده اند عبارت اند از : مركز تجارت جهاني، پارك تفريحي ليزبرگ، موزه فرهنگ جهاني و ….
اگر از علاقه مندان به گذران اوقات فراغت خود در اطراف سواحل و رودخانه ها  هستید اين هتل براي شما  مناسب ترين انتخاب خواهد بود؛ زيرا اين هتل در فاصله ٣ كيلومتري از رودخانه واقع شده و فاصله آن با اقيانوس تنها ٢٠دقيقه است و در واقع یکی از نزدیکترین هتل های گوتنبرگ به فضای آرامش بخش ساحل  می باشد.

هتل های گوتنبرگ: upper house
هتل های گوتنبرگ: upper house

هتل های گوتنبرگ: first  G

اگر به قطار ها علاقه زيادي داريد، از نحوه حركت منحصر به فرد آن ها  بر روي ريل ها لذت مي بريد، كنجكاويد تا هر چه بيشتر بدانيد و در نزديك ترين موقعيت به اين وسيله نقليه كاربردي باشيد اين هتل همان مكان رويايي است كه مدت ها به دنبال آن بوديد!
هتل های گوتنبرگ عموما در مرکز شهر واقع شده اند اما اين هتل موقعیت خاص تری دارد؛ این هتل در كنار ايستگاه مركزي گوتنبرگ واقع شده و ديد مناسبي را از ترمينال اريكسون در اختيار شما مي گذارد؛ البته اگر نگران سر و صداي ناشي از شلوغي فضاي ایستگاه ها و ترمينال هستيد اصلا نگران نباشيد چون تمام اتاق ها مجهز به ديوار هاي دو جداره هستند و صدا عامل اذيت كننده اي نخواهد بود.
پذيرش شما در هتل از ٣ بعد از ظهر روزي كه اتاق را رزرو كرده ايد امكان پذير است و مي توانيد از ١٢ نيمه شب روز خروج در هر زماني كه خواستید، تسويه را انجام دهيد.
از ديگر مزيت هاي اين هتل  نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ مي توان به امكان برگزاري جشن  براي افراد بالاي١٢٠ نفر يا كمتر اشاره كرد.اگر زمان سفر شما با مناسبتي مهم همراه است و يا اگر براي ديدار با دوستان به اين شهر سفر كرده ايد مي توانيد با برگزاري يک جشن، خاطره اي به ياد ماندني را  براي همگان به يادگار بگذاريد.

هتل های گوتنبرگ: first G
هتل های گوتنبرگ: first G

هتل های گوتنبرگ: gothia towers

اين هتل در كنار مركز برگزاري نمايشگاه هاي گوتنبرگ واقع شده و دسترسي شما را به اين مكان به سهولت امكان پذير مي كند و اگر از علاقه مندان به بازديد از نمايشگاه هاي مختلف و كسب تجربه هستيد مي توانيد با دريافت برنامه نمایشگاه از پذيرش هتل از اين مزيت فوق العاده استفاده كنيد.
اگر با فرزندان خود سفر مي كنيد و نگران سرگرمي آن ها در طول سفر و اقامت هستيد اين هتل که از دیگر هتل های گوتنبرگ امکانات منحصر به فردتری برای کودکان تدارک دیده قطعا انتخاب مناسبي براي شما است؛ چون اين هتل در مقابل  پارك بازي ليزبرگ واقع شده و از طرفي هتل با تعبيه يك فضاي بازي داخلي اين نگراني را تماما بر طرف كرده است!
اين هتل ٢٠ دقيقه با فرودگاه فاصله دارد و در ٤٠٠ متري ايستگاه قطار واقع شده است و امكان گشت و گذار راحت همراه فرزندانتان را براي شما فراهم می كند.
اگر به غذاي خاصي آلرژي داريد، از رژيم خاصي پيروي مي كنيد و يا مجبور به پرهيز از موادي خاص در تركيب غذاي مصرفي خود هستید با اطلاع به مسئولين هتل مي توانيد از غذاي متناسب با رژيم  غذايي خود حتي در طول سفر هم بهره مند شويد؛ البته توجه داشته باشید که این نوع خدمات از خدمات ویژه هتل است و وجه تمایز آن با سایر هتل های گوتنبرگ محسوب می شود اما نباید برای آن هزینه جداگانه ای پرداخت کنید!

هتل های گوتنبرگ: gothia towers
هتل های گوتنبرگ: gothia towers

هتل های گوتنبرگ: radisson blu riverside

اين هتل يكي از هتل هاي مناسب براي تجار است. تمام امكاناتی که براي صرفه جويي در زمان و افزايش كارايي لازم است در اين هتل تعبيه شده است. يك دكمه ضربه فوري بر روي تلفن اتاق  امكان ارتباط شما با مسئولين هتل را در هر ساعتي از  شبانه روز فراهم مي كند. براي تسريع  فرايند پذيرش و تسويه شما مي توانيد اين فرايند را تنها از طريق ارسال ايميل انجام دهيد.
براي  راحتي و حفظ سلامتي مسافران در طول سفر به خصوص كساني كه براي كار به اين شهر سفر كرده اند بار صبحانه فوري برای برخورداری از نهایت امکانات در این هتل در نظر گرفته شده است. اين بار صبحانه فوري قابل حمل  شامل :چاي، قهوه، ميوه، نان با شيريني و… است.
اگر از طرفداران حفظ محيط زيست و استفاده كنندگان از ماشين هاي برقي هستيد اين هتل با تعبيه ايستگاه شارژ برقي نهايت احترام را  برای اين فعاليت بشر دوستانه  قائل شده است؛ هم چنين پاركينگي اضافه در كنار هتل موجود است تا احيانا در صورت لزوم مورد استفاده قرار گيرد.
از اقدامات منحصر به فرد اين هتل نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ در حوزه كسب و كار مي توان به اتاق هاي جلسه مدرن و بزرگ حتي در طول شب اشاره كرد و دسترسي به اينترنت رايگان و فكس انجام فعاليت هاي شما را با سهولت بيشتري همراه خواهد كرد.

هتل های گوتنبرگ: radisson blu riverside
هتل های گوتنبرگ: radisson blu riverside

هتل pigalle

اين  هتل  در فاصله ٤٠ دقيقه اي از فرودگاه واقع شده و با ايستگاه قطار ٣٠٠ متر فاصله دارد. اين هتل مانند سایر هتل های گوتنبرگ امكانات رفاهي مانند: تميزي روزانه اتاق، خدمات ۲۴ ساعته پذيرش و رزرو هتل، بار صبحانه و تنقلات، اينترنت رايگان، لباسشویی و اتوشویی و….را دارا است.
توجه داشته باشيد كه سيگار کشیدن در تمامي هتل های گوتنبرگ ممنوع و ورود حيوانات هم غير مجاز است.
اين هتل در فاصله١٠٠ متري ايستگاه مركزي گوتنبرگ واقع شده است و با وجود رفت و آمد پر هيجان در دومين شهر بزرگ سوئد بازديد از آن، نحوه مديريت و معماري بنا خالي از لطف نيست.

هتل pigalle
هتل pigalle

هتل dorisa

اين هتل در فاصله ٥٠٠ متري از ايستگاه قطار واقع شده است. اگر قصد داريد در تمام طول  سفر خود در تخت بمانيد و از اتاق خارج نشويد امکانات رفاهی هتل: از قبيل صبحانه در رختخواب  براي شما در نظر گرفته شده است و مي توانيد علاوه بر آن روزنامه دلخواهتان را هم با توصيه به كارمندان بخش پذيرش همراه صبحانه دريافت كنيد که از جمله وجوه متمایز کننده نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ است. با وجود بار صبحانه و خوراكي فوق العاده اي كه در هتل موجود است؛ اگر خواهان تجربه ای جديد بودید در فاصله ٤٠ متري اين هتل، رستوران ritz را خواهيد يافت و از تجربه يك وعده غذايي دلنشين در آن جا لذت خواهيد برد.

هتل dorisa
هتل dorisa

هتل scandic crown

این هتل یکی دیگر از هتل های گوتنبرگ است که به واسطه موقعیت مکانی از محبوبیت زیادی برخوردار است؛ این هتل در مرکز شهر واقع شده و دسترسی فوق العاده ای به سایر مکان های شهر دارد.با اقامت در این هتل می توانید به راحتی به خرید بروید، از تماشای یک مسابقه در استادیوم واقع در جنب هتل لذت ببرید،این هتل دارای سالن های اختصاصی جلسات نیز می باشد.

امکانات رفاهی هتل های گوتنبرگ عموما مشابه اند اما وجه تمایز این هتل نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ این است که این هتل بار ناهار و شام را هم علاوه بر صبحانه در اختیار مسافران قرار می دهد.

هتل scandic crown
هتل scandic crown

هتل sank

فاصله این هتل از فرودگاه با تاکسی 30 دقیقه است و نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ مسافت بیشتری را باید طی کنید تا به آن برسید. از جمله وجه تمایزات این هتل نسبت به سایر هتل های گوتنبرگ می توان به: زمین گلف اختصاصی، پارکینگ رایگان و …. اشاره کرد. این هتل در فاصله 10 دقیقه ای از مرکز شهر واقع شده و اگر به دنبال یک استراحت آرام و بی دغدغه هستید برای شما انتخاب مناسبی است.

هتل sank
هتل sank

رزرو هتل های گوتنبرگ

رزرو هتل در گوتنبرگ از طریق آژانس های گردشگری صورت می گیرد. بعد از مشخص شدن تاریخ رفت و برگشتتان می توانید اقدام به رزرو اتاق در یکی از هتل های گوتنبرگ کنید. رزرو هتل در گوتنبرگ از طریق آژانس ها با نهایت سرعت انجام می شود فقط کافی است تصمیم به سفر بگیرید و حرکت کنید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

 آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط سوئد، وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا میباشد. ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!