با بهترین هتل های والنسیا آشنا شوید

با بهترین هتل های والنسیا آشنا شوید

با سفر به والنسیا که سومین شهر بزرگ در اسپانیا است، نیاز به محلی برای اقامت خواهید داشت. هتل های والنسیا با خدمات متنوع و قیمت های مناسب سفری به یاد ماندنی برایتان رقم می زنند. والنسیا پیشینه ی تاریخی غنی ای دارد که سبب ایجاد جاذبه های گردشگری فراوانی در آن شده است و هر ساله تعداد زیادی گردشگر با استفاده از تور اسپانیا و یا تور اروپا از آن بازدید می کنند. در این مقاله نیز به معرفی هتل های والنسیا خواهیم پرداخت تا با آگاهی کافی یکی از آن ها را برای اقامت انتخاب کنید.

هتل های والنسیا بر این اساس که چه کیفیتی دارند و چه خدماتی ارائه می دهند هزینه های متفاوتی را از مسافران دریافت می کنند. انواع اتاق ها با امکانات متنوع در هتل های والنسیا وجود دارد که پذیرای مسافران عزیز است. با توجه به اینکه هدفتان از سفر تفریحی یا کاری است، هتل های والنسیا امکانات خاصی را در اختیارتان قرار خواهند داد. برخی هتل های والنسیا دارای اتاق جلسه و کنفرانس هستند و برخی از هتل های والنسیا بیشتر روی خدمات تفریحی تمرکز کرده اند. انواع هتل های والنسیا بر حسب درجه بندی وجود دارد. هتل های 5 ستاره یکی از انواع هتل های والنسیا هستند که خدمات بهتری نسبت به درجه بندی های پایین تر دارند. تنوع قیمت هتل های والنسیا زیاد است و به راحتی قادر به انتخاب خواهید بود.

هتل های والنسیا
هتل های والنسیا

هتل کارو از هتل های والنسیا

یکی از هتل های والنسیا که 5 ستاره است و درون یک کاخ قدیمی قرار دارد، هتل کارو می باشد و کاخی که در آن واقع شده است مربوط به قرن نوزدهم است. موقعیت این هتل مرکز شهر است، اگر به امکانات تاریخی علاقه دارید و به دنبال دیزاینی مدرن هستید اقامت در هتل کارو پیشنهاد می شود. اتاق های مختلف این هتل دارای پنجره هایی زیباست و دکوراسیونی مدرن دارد. تلویزیون صفحه تخت، تهویه مطبوع، سیستم گرمایشی، اینترنت بی سیم، مینی بار، حمام اختصاصی دارای لوازم بهداشتی و … از جمله امکانات اتاق های آن است. استخری در هتل کارو وجود دارد که اغلب مسافران تور اسپانیا و تور اروپا نسبت به آن استقبال نشان می دهند. شنا کردن در این استخر در فصل هایی که آب و هوای خوبی دارد بسیار بی نظیر خواهد بود. در رستوران های زیبا و مدرن آن غذاهای بین المللی را سرو خواهید کرد.

هتل کارو از هتل های والنسیا
هتل کارو از هتل های والنسیا

امکانات هتل کارو

این هتل بیست و شش اتاق دارد و از امکانات آن به صبحانه در اتاق، فکس/فتوکپی، تراس، ماساژ، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، اتاق‌های عایق صدا، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، پارکینگ، کتابخانه، نگهداری چمدان، صندوق امانات، روزنامه، خدمات بلیط، تبادل ارز، پذیرش ۲۴ ساعته، اینترنت بی‌سیم، استخر، رستوران، بار، خدمات خشک شویی و … می توان اشاره کرد. تراس کوچکی در آن وجود دارد که برای صرف قهوه زیر نور خورشید بسیار مناسب است و از آن جا قادر به گپ و گفت با مهمان ها خواهید بود. اگر به معماری علاقه مند هستید با اقامت در این هتل در این شهر قدیمی کاوش خواهید کرد. از هتل کارو تا کلیسای جامع دویست متر، تا بازار قرون وسطی و یونسکو ده دقیقه پیاده روی و تا Plaza de la Virgen به مدت 5 دقیقه پیاده روی و تا فرودگاه 9 کیلومتر فاصله وجود دارد.

امکانات هتل کارو
امکانات هتل کارو

هتل لاس آرناس بالنریو رزورت از هتل های والنسیا

یکی از هتل های والنسیا هتل لاس آرناس بالنریو رزورت است که در مجاورت دریای نیلگون می باشد و در بین هتل های 5 ستاره والنسیا در بین اولین نام ها قرار دارد. از این هتل به راحتی به ساحل می توانید بروید و تا مرکز شهر نیز فاصله ای 5 دقیقه ای دارد. با اقامت در این هتل لوکس سفری یه یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. در اتاق های هتل چشم اندازی زیبا از دریا را خواهید دید که فضای دل انگیزی نیز دارد و در دکوراسیون اتاق ها از رنگ خنثی استفاده شده است. تلویزیون، اینترنت بی سیم، دستگاه پخش صدا، تهویه مطبوع، حمام اختصاصی مجهز به لوازم بهداشتی و … از جمله امکانات این هتل است. رستوران فوق العاده ای در هتل وجود دارد که در آن غذاهای محلی در کنار نوشیدنی سرو می شود. هر روز صبح به مهمان ها صبحانه ارائه می شود و روز خود را با انرژی بیشتری آغاز خواهید کرد. برای تفریح مسافران استخرهایی روباز در نظر گرفته شده است که محیطی نشاط آور برای خانواده و دوستانتان فراهم می کند.

هتل لاس آرناس بالنریو رزورت از هتل های والنسیا
هتل لاس آرناس بالنریو رزورت از هتل های والنسیا

امکانات هتل لاس آرناس بالنریو رزورت

این هتل دویست و پنجاه و سه اتاق دارد و از امکانات آن به کتابخانه، صبحانه، صبحانه در اتاق، نگهداری چمدان، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، بار، اتاق، پارکینگ، ساحل، اینترنت بی‌سیم، استخر، اتاق‌های سیگار ممنوع، تراس، باغ، کرایه دوچرخه، رستوران، خدمات بلیط، تبادل ارز، پذیرش ۲۴ ساعته، خدمات خشکشویی و شستشو، فکس / فتوکپی، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، اتاق‌های عایق صدا، روزنامه، سرویس روزانه اتاق، صندوق امانات، اتاق وی‌آی‌پی و … می توان اشاره کرد. هم جنین سالن های آب گرم و سالن های ورزشی در هتل وجود دارد که خدمات ماساژ و زیبایی در آن ها ارائه می شود. از هتل تا ساحل 2 دقیقه، تا فرودگاه 13 کیلومتر، تا ایستگاه اتوبوس چند دقیقه و تا شهر علم و هنر 2.2 کیلومتر مسافت وجود دارد. اگر به ساحل، آفتاب گرفتن و شنا علاقه دارید این هتل محل خوبی برای اقامت خواهد بود.

امکانات هتل لاس آرناس بالنریو رزورت
امکانات هتل لاس آرناس بالنریو رزورت

هتل هسپس پالائو د لا مار از هتل های والنسیا

یکی از هتل های والنسیا هتل هسپس پالائو د لا مار است که در قلب شهر قرار دارد و بسیار لوکس است. امکانات و خدمات ارائه شده در این هتل همواره رضایت مسافران تور اسپانیا و یا تور اروپا را کسب کرده است. فضای آرامش بخش و پرسنلی مهربان و خوش برخورد سبب ایجاد خاطره ای خوش از اقامت در این هتل خواهد شد. امکانات رفاهی در اتاق های هتل وجود دارد که دارای تلویزیون، حمام های مرمرین، تهویه مطبوع و اینترنت بی سیم هستند. برای آرامش و ریلکس کردن مسافران بخشی به نام اسپا در هتل در نظر گرفته شده است که خستگی های روزانه را در آن می توانید برطرف کنید و لحظات شادی برای خود رقم بزنید. در رستوران های هتل انواع غذاهای خوش مزه سرو می شود و غذاهای دریایی و ماهی از معروف ترین غذاهای رستوران هتل است که طبخ آن به روش های خاصی صورت می گیرد، روزانه به مسافران صبحانه نیز ارائه خواهد شد.

هتل هسپس پالائو د لا مار از هتل های والنسیا
هتل هسپس پالائو د لا مار از هتل های والنسیا

امکانات هتل هسپس پالائو د لا مار

از امکانات یکی از هتل های والنسیا به نام هتل هسپس که شصت و شش اتاق دارد به نگهداری چمدان، خدمات بلیط، خدمات خشکشویی و شستشو، کتابخانه، صبحانه، روزنامه، سرویس روزانه اتاق، امکانات برای افراد ناتوان جسمی، بار، تراس، پارکینگ، ساحل، اینترنت بی‌سیم، اتاق‌های سیگار ممنوع، رستوران، باغ، کرایه دوچرخه، ماساژ، مرکز اسپا، سیستم تهویه، سیستم گرمایشی، پذیرش ۲۴ ساعته، فکس/فتوکپی، اتاق‌های عایق صدا، صندوق امانات، تبادل ارز، استخر، اتاق خانواده و کارمندان چند زبانه (ایتالیایی، فرانسوی، اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی) می توان اشاره کرد. فاصله هتل تا کلیسای جامع 10 دقیقه پیاده، ایستگاه راه آهن 15 دقیقه پیاده، فرودگاه 9 کیلومتر و شهر علم و هنر 2 کیلومتر است. اگر به خرید کردن و مواد غذایی علاقه دارید برای اقامت در این هتل ساکن شوید.

 هتل وستین یکی از هتل های والنسیا

هتل وستین یکی از هتل های والنسیا است که سقف هایی بلند و دکوراسیونی مجلل دارد و چشم مسافران را به خود خیره می کند. موقعیت هتل بسیار عالی است و از آن جا به راحتی به جاذبه های مختلف، رستوران و مراکز خرید خواهید رفت. افرای که به شنا و تفریحات مهیج علاقه دارند به استخر بزرگ آن می توانند بروند و لحظات شادی رقم بزنند. از هتل تا ایستگاه مترو چند دقیقه پیاده روی، کلیسای جامع 1 کیلومتر، تا فرودگاه ده کیلومتر و تا استادیوم فوتبال مستایا 300 متر قاصله وجود دارد.

 هتل وستین یکی از هتل های والنسیا
هتل وستین یکی از هتل های والنسیا

امکانات هتل وستین یکی از هتل های والنسیا

امکانات یکی از هتل های والنسیا به نام وستین بی نظیر است و از جمله آن ها به تهویه مطبوع، اینترنت بی سیم، حمام اختصاصی، تلویزیون، فضای نشیمن بزرگ، امکانات تهیه چای و قهوه و … می توان اشاره کرد. هر روز به مهمان ها صبحانه ارائه می شود و در رستوران های آن انواع غذاهای مدیترانه ای سرو می شود. امکان خوردن غذا و عصرانه در فضایی باز و شرایط آب و هوایی خوب وجود خواهد داشت. این هتل یک بار دارد که بسیار مورد توجه مسافران قرار می گیرد و انواع نوشیدنی ها در آن ارائه می شود. با رفتن به این بار خاطرات خوبی کسب خواهید کرد

هتل اس‌اچ والنسیا پالس از هتل های والنسیا

یکی از هتل های والنسیا هتل اس‌اچ والنسیا پالس است که 5 ستاره و لوکس می باشد. این هتل اتاق های مجلل، لابی زیبا و فضایی آرامش بخش دارد. امکانات فوق العاده ای به مسافران ارائه می شود و پرسنل آن همگی خوش برخورد هستند و راهنمایی های لازم را خواهند داد. در اتاق های هتل آباژورهایی زیبا وجود دارد که با نورپردازی فضایی دلنشین ایجاد کرده اند و مبلمانی کلاسیک دارند. در اتاق ها تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون و اینترنت وجود دارد و استخری بزرگ و زیبا در آن وجود دارد که مسافران تور اسپانیا و یا تور اروپا در طول اقامت قادر به استفاده از آن ها خواهند بود. در هتل بخشی به نام اسپا و ماساژ نیز وجود دارد که کادری مجرب دارد. در تراس هتل چشم اندازی زیبا از شهر را خواهید دید که برای صرف عصرانه بسیار مناسب است و قادر به گپ و گفت با همسفران خود در آنجا خواهید بود. انواع منوها در رستوران های هتل وجود دارد که مسافران قادر به انتخاب آن ها و خوردن غذاهایی لذیذ هستند.

هتل اس‌اچ والنسیا پالس از هتل های والنسیا
هتل اس‌اچ والنسیا پالس از هتل های والنسیا

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسپانیا، وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، تور اسپانیا و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!