09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

هتل های هامبورگ

هتل های هامبورگ

هتل های هامبورگ از امکانات و خدمات متنوعی برخوردارند. هتل های پنج و چهار ستاره در شهر هامبورگ میزبانی مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی تور هامبورگ و تور اروپا را برعهده دارند. در ادامه سعی خواهیم کرد چند مورد از بهترین و ارزان ترین هتل های شهر هامبورگ را برای شما عنوان کنیم.

له مریدین از هتل های هامبورگ

یکی از لوکس ترین هتل های هامبورگ که در زمره هتل های پنج ستاره این شهر شناخته می شود هتل له مریدین می باشد. این هتل دارای منظره رؤیایی است که به دلیل وجود دریاچه الستر در اطراف آن از چشم اندازی بی نظیر نیز برخوردار است. له مریدین یک هتل مجلل شناخته می شود که در مرکز شهر هامبورگ قرار گرفته و دارای ۲۷۵ اتاق است. اگر در اتاق های این هتل اقامت کنید از طراحی و دکوراسیون به کار رفته در آن ها لذت خواهید برد.

از رنگ های آبی آسمانی و خاکستری در اغلب دیوارها و طراحی این اتاق ها استفاده شده است. پنجره های بزرگی در هر کدام از اتاق های این هتل وجود دارد که می تواند مناظر زیبایی را در هر ساعت از شبانه روز برای شما خلق کند. از امکانات له مریدین از هتل های هامبورگ می توان به وجود حمام اختصاصی، اینترنت و همچنین امکان مطالعه مجلات و روزنامه های روز اشاره کرد. غذاهای مختلف بین الملل از جمله فرانسوی در این هتل پنج ستاره سرو می شوند. استخر و سالن بدنسازی نیز در این هتل در اختیار اقامت کنندگان آن قرار می گیرند.

هتل های هامبورگ

هتل های هامبورگ

گرند الیسه از هتل های هامبورگ

یکی دیگر از هتل های هامبورگ گرند الیسه می باشد که جزء پنج ستاره ها محسوب می شود. Rotherbaum منطقه ای است که این هتل در آن جا واقع شده است. وجود مراکز خرید در اطراف این هتل و همچنین دریاچه الستر سفر را برای شما راحت و لذت بخش تر می کنند.

 ۵۱۱ اتاق با طراحی ساده و مجلل در این هتل وجود دارند که از رنگ های روشنی همچون کرم استخوانی در طراحی آن ها استفاده شده است. وجود تلویزیون، حمام و اینترنت بی سیم را می توان از مزیت های اتاق های هتل گرند الیسه هامبورگ برشمرد. یک ماساژ لذت بخش در اتاق ماساژ این هتل پس از شنا کردن در استخر آن از لذت خاصی برخوردار است. در این هتل با رستوران های زیبا و مجلل مواجه می شوید که انواع غذاهای اروپایی و نوشیدنی های ناب را می توان در آن سفارش داد.

گرند الیسه از هتل های هامبورگ

گرند الیسه از هتل های هامبورگ

هتل هافن از هتل های هامبورگ

در کنار هتل های پنج ستاره هامبورگ می توان به معرفی هتل هافن به عنوان یکی از هتل های چهار ستاره این شهر اشاره کرد. تمامی هتل های هامبورگ برای اقامت توریست و گردشگران خارجی از امکانات و خدمات مناسبی برخوردار می باشند. این هتل نیز با چشم اندازی که به رود و بندرگاه البه دارد می تواند لحظات خوشی را برای شما فراهم کند.

در تابستان های خنک هامبورگ می توانید غذای خود را در تراس اتاق های این هتل نوش جان کنید و از مناظر اطراف هتل هافن مخصوصاً شب هنگام لذت ببرید. این هتل با ۳۸۰ اتاق با امکاناتی از جمله صندوق امانات شما را به اقامتی مناسب دعوت می کند.

هتل هافن از هتل های هامبورگ

هتل هافن از هتل های هامبورگ

استیگن‌برگر ترودل‌برگ از هتل های هامبورگ

یکی دیگر از هتل های هامبورگ استیگن‌برگر ترودل‌برگ نام دارد. این هتل نیز به مانند هتل هافن چهار ستاره می باشد. این هتل با چشم اندازی طبیعی در حاشیه شهر هامبورگ تأسیس شده است که اقامت در آن لحظات آرامی را برایتان ایجاد خواهد کرد. باشگاه گلف Treudelberg در اطراف این هتل چهار ستاره از هتل های هامبورگ قرار گرفته که از تفریحات جذاب اطراف این هتل محسوب می شود.

 وجود امکاناتی مانند سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون و اینترنت در کنار مبلمان مدرن اتاق های هتل استیگن‌برگر ترودل‌برگ باعث شده است که اقامتی به یادماندنی در آن را گردشگران تجربه نمایند. غذاهای متنوع ملل و اروپایی را می توان در چهار رستوران این هتل نوش جان نمود. ۲۲۵ اتاق با تمامی امکانات و خدمات در این هتل چهار ستاره وجود دارند.

استیگن‌برگر ترودل‌برگ از هتل های هامبورگ

استیگن‌برگر ترودل‌برگ از هتل های هامبورگ

داس اسمولکا از رمانتیک ترین هتل های هامبورگ

هتل های هامبورگ بسیار متنوع می باشند که در سطح و حاشیه این شهر از توریست و گردشگران داخلی و خارجی با بهترین امکانات و خدمات میزبانی می کنند. داس اسمولکا را می توان یکی از هتل های چهار ستاره و رمانتیک در هامبورگ معرفی کرد که دارای ۳۷ اتاق می باشد. این هتل طوری بنا شده است که اقامت کنندگان بتوانند لذت پیاده روی در کانال  Alster که در اطراف این هتل قرار گرفته است را تجربه کنند.

 اگر به دنبال مراکز خرید شیک و مدرن هستید نگران نباشید در اطراف هتل داس اسمولکا مراکز مختلفی وجود دارد که می توانید خرید خود را از آن ها به انجام برسانید. طراحی اتاق های این هتل به گونه ای است که از کاغذ دیواری های راه راه در تمامی آن ها استفاده شده است. مبلمان هایی با منبت کاری ظریف و هنرمندانه در هر کدام از اتاق های این هتل چیدمان شده اند.

داس اسمولکا از رمانتیک ترین هتل های هامبورگ

داس اسمولکا از رمانتیک ترین هتل های هامبورگ

لوئیس سی جاکوب از هتل های هامبورگ

لوئیس سی جاکوب یکی دیگر از هتل های هامبورگ محسوب می شود. این هتل را می توان یکی از هتل های پنج ستاره با بهترین خدمات به شما عزیزان معرفی کرد. لوئیس سی جاکوب دارای قدمت ۲۰۰ ساله می باشد و از فضای آرام و به دور از شلوغی و هیاهوی شهر برخوردار است.

۸۵ اتاق این هتل که از بهترین هتل های هامبورگ شناخته می شود دارای تمامی امکانات و خدمات رفاهی از جمله حمام اختصاصی، تهویه مطبوع و قهوه ساز می باشند. در رنگ آمیزی اتاق ها اغلب از رنگ های شاد استفاده شده است. میل کردن غذاهای مختلف در رستوران های هتل لوئیس سی جاکوب که دارای چشم اندازی به سمت باغ و مناظر اطراف این هتل می باشند مسلماً از لذت خاصی برخوردار خواهد بود.

لوئیس سی جاکوب از هتل های هامبورگ

لوئیس سی جاکوب از هتل های هامبورگ

تیفنتال از ارزان ترین هتل های هامبورگ

هتل های هامبورگ با قیمت های مناسب نیز می توانند از گردشگران مختلف کشورها به خوبی میزبانی کنند. یکی از ارزان ترین هتل های شهر هامبورگ تیفنتال نام دارد. این هتل را می توان از اقامتگاه های سه ستاره برشمرد که دارای کارمندان خوش برخورد و خوش رو می باشد.

در کنار قیمت مناسب این هتل امکانات و خدمات مناسبی نیز در اختیار مسافران و گردشگران قرار گرفته شده است. ۳۸ اتاق با طراحی و دکوراسیون خاص و زیبا در این هتل تأسیس شده اند. تنها برای وعده صبحانه می توانید از بوفه ی هتل استفاده نمایید. دو وعده دیگر را می توانید در رستوران های اطراف هتل تیفنتال هامبورگ سفارش دهید.

تیفنتال از ارزان ترین هتل های هامبورگ

تیفنتال از ارزان ترین هتل های هامبورگ

هاستل ژنراتور از هتل های هامبورگ

اگر دنبال بهترین هتل های هامبورگ با قیمت مناسب می گردید نگران نباشید تنوع این گونه از هتل ها در این شهر بزرگ آلمان مثال نزدنی است. هاستل ژنراتور یکی از هتل های شهر هامبورگ می باشد که دارای امکانات و خدمات مناسبی است.

 این هتل دارای ۱۶۱ اتاق با امکاناتی همچون اینترنت بی سیم، سیستم تهویه مطبوع و همچنین تراس بزرگ می باشد. در سال ۲۰۱۲ هتل هاستل ژنراتور بنا شده است. اگر به فکر حمل و نقل در شهر و خرید از مراکز معتبر هستید ما اقامت در این هتل را به گردشگران تور هامبورگ و تور اروپا پیشنهاد می کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۱۸ فروردین ۱۳۹۸

روادید فرانکفورت دارای انواع بسیار زیادی می باشد که ویزای توریستی فرانکفورت از جمله پرتقاضاترین روادید این ...

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

شهر هانوفر یکی از دیدنی ترین و زیباترین شهر های آلمان می باشد که با داشتن جاذبه ...

۱۸ فروردین ۱۳۹۸

هتل های دورتموند، دارای امکانات متنوع و مختلفی می باشند. هر چه امکانات و خدمات هتل های ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا تور اروپا

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما