معرفی معروف ترین خیابان های بارسلونا

معرفی معروف ترین خیابان های بارسلونا

بارسلونا یکی از شهر‌های بسیار زیبا در دنیا است که خیابان‌های بسیار دیدنی و جذابی نیز دارد. به همین دلیل بهتر است به هنگام سفر به این شهر، با معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا آشنا شوید. این خیابان‌ها آنقدر جذاب و دیدنی هستند که نگاه هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کنند. در ادامه شما را با بهترین و معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا آشنا خواهیم نمود.

معرفی معروف ترین خیابان های بارسلونا | یوروپ تورز

خیابان رویایی لا رامبلا، از معروف ترین خیابان های بارسلونا

کسی نیست در دنیا که نام خیابان لا رامبلا را نشنیده باشد. این خیابان رویایی و بسیار زیبا که به نوعی قلب تپنده بارسلونا به شمار می‌رود، یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است. این خیابان شهر بارسلونا را به دو بخش تقسیم می‌کند و حتی برخی معتقدند که افکار عمومی در بارسلونا را نیز به دو نیم تقسیم نموده است. خیابان لا رامبلا، یکی از شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین خیابان‌های بارسلونا نیز محسوب می‌شود و جریان زندگی را می‌توان در این خیابان به عینه مشاهده نمود.

این خیابان که در مرکز شهر قدیمی واقع شده است، دارای اقامتگاه‌های بسیار خوب و مشهوری نیز می‌باشد که مسافران می‌توانند در این اقامتگاه‌ها، اقامتی راحت و باشکوه داشته باشند. این خیابان به بندر نیز نزدیک است و به همین دلیل منظره‌ای فوق‌العاده را به وجود آورده است.

کافه‌های بسیار زیبا، درختان ردیف و سر به فلک کشیده، هیاهوی این خیابان و بازی هنرمندان در این خیابان، تنها بخش‌هایی از جذابیت‌های این خیابان هستند که سبب شده‌اند تا لا رامبلا به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل شود. قدم زدن در این خیابان آنقدر لذت بخش است که هر مسافری را وارد می‌کند که حتماً در این خیابان پر هیاهو قدم بزند و از فست فود‌های بسیار معروف این خیابان نیز غذایی میل کند.

خیابان رویایی لا رامبلا | یوروپ تورز

خیابان پاسیگ د گراسیا، از معروف ترین خیابان های بارسلونا

خیابان پاسیک یا پسیج د گراسیا از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که توانسته است به دومین خیابان معروف در بارسلونا تبدیل شود. این خیابان که در یکی از مناطق شمالی و اعیان نشین بارسلونا واقع شده است، انواع ساختمان‌های زیبایی که با معماری چشم نواز در این خیابان واقع شده‌اند، ظاهر این خیابان را بسیار جذاب‌تر نموده‌اند. خیابان گراسیا، مملو از مراکز خرید لوازم و تجهیزات طراحی است و همین مسأله در کنار زیبا بودن این خیابان سبب شده است تا گراسیا به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل شود.

گراسیا از پلازا کاتالونیا شروع شده و تا منطقه گراسیای بارسلون ادامه پیدا می‌کند. برخی از هتل‌های معروف کشور اسپانیا همچون کاسا فوستر و کندس د بارسلونا در این خیابان واقع شده‌اند.

خیابان پاسیگ د گراسیا | یوروپ تورز

خیابان اوینگودا دیاگونال، از معروف ترین خیابان های بارسلونا

خیابان اوینگودا دیاگونال یا آبنیدا دیاگونال از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که به نوعی باید آن را بزرگترین خیابان بارسلونا نیز نامید. این خیابان که شهر بارسلونا را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است. این خیابان که طول آن حدود ۱۱ کیلومتر است، مراکز خرید بسیاری و همچنین موزه موسیقی و موزه دیزاین را در خود جای داده است.

دیدن این خیابان برای گردشگران می‌تواند بسیار جذاب و دیدنی باشد زیرا دیدنی‌ها و جاذبه‌هایی که در این خیابان واقع شده‌اند، جز دیدنی‌های متوسط این خیابان هستند و افرادی که به دنبال تفریحات لوکس بارسلونا نیستند، می‌توانند از گشت و‌گذار در این خیابان حسابی لذت ببرند.

خیابان اوینگودا دیاگونال | یوروپ تورز

خیابان کرر د مونتکادا، از زیباترین خیابان های بارسلونا

خیابان کرر د مونتکادا یکی از زیباترین و متفاوت‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که شما می‌توانید از دیدن این خیابان حسابی لذت ببرید. گردشگرانی که در این خیابان قدم زده‌اند خودشان متوجه شده‌اند که چرا مونتکادا به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل شده است. این خیابان مملو از کاخ و بنا‌هایی با معماری باروکی و رنسانسی است و هر کسی از دیدن این ساختمان‌ها لذت خواهد برد. همه این کاخ‌ها که زمانی از باشکوه‌ترین و گرانترین کاخ‌ها و ساختمان‌های بارسلونا بوده‌اند، محل زندگی بسیاری از ثروتمندان و بزرگ زادگان بارسلونا بوده‌اند.

یکی از ساختمان‌های بسیار معروف بارسلونا که امروزه به نام موزه پیکاسو شناخته می‌شود و یکی از جذاب‌ترین ساختمان‌های گوتیکی بارسلونا محسوب می‌شود نیز در این خیابان واقع شده است. با گشت و‌گذار در این خیابان علاوه بر لذت بردن از دیدنی‌های این خیابان می‌توانید با مردم بومی بارسلونا نیز گپی بزنید و به دیدن یک اجرای فلامنکو جذاب بنشینید.

خیابان کرر د مونتکادا | یوروپ تورز

خیابان کرر دلس میرایرس، از دیگر خیابان های معروف بارسلونا

خیابان کرر دلس میرایرس نیز از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که در نزدیکی کلیسای\” سانتا ماریا دل مار\” واقع شده است و بسیار جذاب و دیدنی است. قطعاً با قدم زدن در این خیابان خودتان متوجه می‌شوید که چرا میرایرس توانسته است به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل شود. این خیابان حال و هوایی بسیار رازآلود دارد و هنوز برخی از افراد در بارسلونا معتقدند که روح‌های خبیث این خیابان را احاطه کرده‌اند.

البته داستان این تسخیر ارواح به زمانی که جاسینت ورداگر در این خیابان زندگی می‌کرده است، بر می‌گردد. او در خانه‌اش به تمرینات جادوگری پرداخت و بسیاری از مردم معتقدند که او از همان زمان توانسته است ارواح خبیث را به این خیابان بکشاند.

خیابان کرر دلس میرایرس | یوروپ تورز

پسج دل بورن، از سحر انگیزترین خیابان های بارسلونا

پسج دل بورن یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که منظره‌ای فوق‌العاده زیبا و جذاب دارد. این بلوار بسیار دوست داشتنی و دیدنی، محور اصلی محله دل بورن که یکی از محله‌های هنری بارسلونا است، می‌باشد و به همین دلیل منظره‌ای فوق‌العاده و بسیار افسونگر دارد.

در گذشته این خیابان یکی از مراکز اصلی اقتصادی و اجتماعی بوده است و هم اکنون نیز قدم زدن در این خیابان بسیار جالب توجه و هیجان‌انگیز می‌باشد. کافه‌های بسیار جذاب و مغازه‌های دیدنی در این بلوار واقع شده‌اند که توانسته‌اند آن را محبوب‌تر نمایند.

پسج دل بورن | یوروپ تورز

خیابان پورتال دل آنخل، از شلوغ ترین خیابان های بارسلونا

خیابان پورتال دل آنخل یکی دیگر از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که بسیار دیدنی و جذاب است. این خیابان دیدنی و جذاب که یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌های بارسلونا نیز می‌باشد، در کنار مرکز خریدی به همین نام واقع شده است، این خیابان پیاده رو، در نزدیکی میدان کاتالونیا واقع شده است و از محله گوتیک و اوینگودا دیاگونال شروع می‌شود.

این خیابان یکی از گرانترین و پر بازدیدترین خیابان‌های بارسلونا نیز محسوب می‌شود و در هر فصلی از سال که به آنجا بروید، معمولاً شلوغ و مملو از جمعیت می‌باشد. مرکز خرید \” دل کورته اینگلسگ\” نیز در این خیابان واقع شده است.

خیابان پورتال دل آنخل | یوروپ تورز

خیابان کرر پتریتکسول، از مشهورترین خیابان های بارسلونا

خیابان کرر پتریتکسول را می‌توان یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا نامید. این خیابان مشهور و دوست داشتنی، به دلایل بسیاری توانسته است به یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل شود. این خیابان در قلب محله گوتیک بارسلونا واقع شده است، مملو از گالری‌های هنری بسیاری است و فروشگاه‌های شکلات گرم و سردی که در این خیابان واقع شده‌اند، باعث معروف‌تر شدن کرر پتریتکسول شده‌اند. عرض این خیابان تنها سه متر است، اما این مسأله سبب نشده است تا از جذابیت‌های این خیابان کاسته نشود.

قدمت ۵۰۰ ساله این خیابان آن را به یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های بارسلونا تبدیل کرده است. تاریخچه کسب و کار و تجارت در این خیابان بسیار طولانی و قدیمی است. اگر می‌خواهید از این خیابان جذاب دیدن کنید، می‌توانید در یک غروب پاییزی به این خیابان بروید و از قدم زدن در آنجا لذت ببرید. قدم زدن در این خیابان و دیدن گالری‌های هنری می‌تواند بسیار دلچسب‌تر شود، زمانی که شما خود را به نوشیدن یک فنجان شکلات داغ دعوت کنید و حسابی لذت ببرید.

خیابان کرر پتریتکسول | یوروپ تورز

خیابان کرر دل بیسبه، از دیگر خیابان های معروف بارسلونا

خیابان کرر دل بیسبه یکی دیگر از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که در کنار کلیسای معروف گوتیک بارسلون واقع شده است. البته بسیاری از افراد این خیابان را با نام \”خیابان اسقف\” نیز می‌شناسند. یک پل بسیار جذاب با سبک نئو گوتیک در این خیابان ساخته شده است که ظاهر و نمای این خیابان را جذاب‌تر نموده است.

این پل چذاب با استخوان‌ها و جمجمه‌هایی ساخته شده است که یک خنجر در دهان آن‌ها قرار دارد و به همین دلیل بسیار دیدنی و جذاب است. مردم معتقدند که هر کسی به این استخوان‌ها خیره شود، قطعاً نفرین خواهد شد. با قدم زدن در این خیابان می‌توانید از دیدن معماری گوتیک و نئو گوتیک حسابی لذت ببرید و خوش بگذرانید.

خیابان کرر دل بیسبه | یوروپ تورز

خیابان کرر دنریک گرانادوس، از دیگر خیابان های معروف بارسلونا

خیابان کرر دنریک گرانادوس یکی دیگر از خیابان‌های معروف بارسلونا است. این خیابان زیبا دقیقاً پشت دانشگاه بارسلون واقع شده است که البته ممکن است افراد کمی آن را بشناسند. این خیابان در محلی بسیار‌ایده‌آل برای پیاده روی است و شما می‌توانید از راه رفتن در این خیابان حسابی لذت ببرید. گالری‌ها و کافه‌های بسیاری در این خیابان واقع شده‌اند که آن را دیدنی‌تر نموده‌اند. قطعاً قدم زدن در این خیابان و راه رفتن در آن هرگز شما را پشیمان نخواهد کرد.

خیابان کرر دنریک گرانادوس | یوروپ تورز

خیابان پاسیگ د کولوم، از خیابان های بندرگاهی بارسلونا

اگر به دنبال خیابانی جذاب و دیدنی در شهر بارسلونا هستید، خیابان پاسیگ د کولوم یکی از گزینه‌های بسیار جذاب و مناسب است که شما می‌توانید از آن دیدن کنید. این خیابان دیدنی در امتداد بندر بل واقع شده است و دکه‌ها و مغازه‌های بسیاری در این خیابان قرار گرفته‌اند که شما می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. حس و حال قدم زدن در این خیابان می‌تواند شما را بسیار سرحال‌تر و شاداب‌تر نماید.

خیابان پاسیگ د کولوم | یوروپ تورز

خیابان آبینگودا پارایل، از دیگر خیابان های معروف بارسلونا

 این خیابان جذاب و دیدنی که در لیست معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا واقع شده است، دارای سالن تئاتر، سینما و بار می‌باشد که قطعاً افراد از تفریح و گشت و‌گذار در آن حسابی لذت خواهند برد. این خیابان سرزنده و متوسط می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای گشت و‌گذاری معمولی و متوسط برای گردشگران باشد.

خیابان آبینگودا پارایل | یوروپ تورز

از اینکه تا پایان متن ما را همراهی کردید از شما سپاس گزاریم.


سوالات متداول معروف ترین خیابان های بارسلونا

یکی از معروف تریک خیابان های شهر بارسلونا چیست؟

کسی نیست در دنیا که نام خیابان لا رامبلا را نشنیده باشد. این خیابان رویایی و بسیار زیبا که به نوعی قلب تپنده بارسلونا به شمار می‌رود، یکی از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است.

یکی از بزرگ ترین خیابان های بارسلونا چیست؟

خیابان اوینگودا دیاگونال یا آبنیدا دیاگونال از معروف‌ترین خیابان‌های بارسلونا است که به نوعی باید آن را بزرگترین خیابان بارسلونا نیز نامید.

یکی از خیابان های جذاب و دیدنی بارسلونا چیست؟

اگر به دنبال خیابانی جذاب و دیدنی در شهر بارسلونا هستید، خیابان پاسیگ د کولوم یکی از گزینه‌های بسیار جذاب و مناسب است که شما می‌توانید از آن دیدن کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!