بهترین زمان بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

بهترین زمان بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس یکی از بهترین مراکز خرید این شهر می باشد. برای خرید سوغاتی حتما به مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس مراجعه کنید.

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید از بهترین و بی نظیرترین مراکز خرید پاریس هستند که از مهمترین آنها می توان به مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس اشاره کرد که با داشتن طراحی و معماری بسیار باشکوه و جذاب خود توانسته است توجه بسیاری از توریست ها و مسافران را به سوی خود جلب کند. بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس هر فصلی از سال می تواند باشد و گردشگران می توانند با توجه به شرایط خود، یکی از بهترین اوقات را انتخاب کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را برای خود به ارمغان آورید.

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

آیا شما نیز به دنبال بهترین زمان برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس هستید؟ آیا می دانید که مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس چقدر می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی نمایید و از این طریق در مورد مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس اطلاعات لازم را به دست آورید.

کشور فرانسه یکی از مهمترین و اصلی ترین مقاصد گردشگری برای گردشگران و توریست ها می باشد که امروزه بسیاری از توریست ها به دنبال بازدید از این کشور و جاذبه های گردشگری آن هستند. شما نیز می توانید برای تعطیلات سال نو خود، یکی از بهترین تورهای گردشگری این کشور را انتخاب کرده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید.

گردشگران به دنبال خرید از بهترین مقاصد مراکز خرید این کشور هستند که بی شک بهترین و شیک ترین این مراکز خرید را می توانید به راحتی در شهر پاریس مشاهده کنید. از مهمترین این مراکز خرید می توان به مرکز خرید کاروسل دو لوور شهر پاریس اشاره کرد که این مرکز خرید با داشتن بهترین و بی نظیرترین برندهای خود توانسته است توجه بسیار از مسافران و گردشگران را به سوی خود جذب کند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس و نزدیکترین جاذبه های گردشگری به این مرکز خرید اطلاعات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

بهترین زمان بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

شما نیز می توانید برای خرید بهترین و باکیفیت ترین کالاها و اجناس به مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس مراجعه کرده و از این طریق یکی از بهترین و موفق ترین خریدها را برای خود به ارمغان آورید. توجه داشته باشید که بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس در هر فصلی مناسب بوده و گردشگران و توریست ها می توانند هر فصلی از سال اقدام به سفر و بازدید از این مرکز خرید داشته باشند. اگر دوست دارید تا در زمان خلوت و به دور از هجوم گردشگران و توریست های دیگر از این مرکز خرید بسیار باشکوه و بی نظیر بازدید داشته باشید، می توانید تعطیلات سال نو پیش روی خود را برای این منظور انتخاب کنید.

همچنین لازم به ذکر است که در این فصل از سال تمام اجناس این مرکز خرید از تخفیف های بسیار زیادی برخوردار شده و شما می توانید با هزینه های بسیار مناسب و معقول، کالاها و اجناس مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنید. لازم به ذکر خواهد بود که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس به اوقات فراغت گردشگران و توریست ها نیز بستگی دارد و مسافران می توانند با توجه به زمان فراغت خود، یکی از بهترین و بی نظیرترین زمان را برای سفر و بازدید از این مرکز خرید انتخاب کنند.

بهترین زمان بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال مراجعه و بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس هستند تا از این طریق بتوانند برندهای بسیار مختلف را در کنار یکدیگر مشاهده کرده و از این طریق سوغاتی ها و محصولات مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنند. توجه داشته باشید که این مرکز خرید یکی از بزرگ ترین و لوکس ترین مراکز خرید در شهر پاریس می باشد و شما نیز می توانید با مراجعه به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس نه تنها حس بسیار خوبی را به دست آورده، بلکه می توانید شیک ترین و لوکس ترین محصول و کالای مورد نیاز خود را نیز از همین مرکز خرید خریداری و تهیه کنید.

مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس 2 تا 3 ساعت می باشد و شما می توانید بدون پرداخت هزینه ای، بهترین و فراموش نشدنی ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورده و از این طریق لذت خرید از یک مرکز خرید بسیار لوکس را برای خود رقم زده و برای نزدیکان خود، بهترین سوغاتی را تهیه و خریداری کنید. لازم است بدانید در صورتی که دوست دارید تا از تمام مغازه های آن بازدید کرده و خرید حسابی را انجام دهید بایستی مدت زمان بیشتری را برای این منظور صرف کنید.

مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

دسترسی به مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس در یکی از بهترین و مناسب ترین موقعیت های جغرافیایی شهر واقع شده است و شما می توانید به راحتی و بودن تلف کردن وقت زیاد، به راحتی از هر نقطه ای از شهر خود را به این مرکز خرید رسانده و از این طریق بهترین و فراموش نشدنی ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. همچنین گردشگران می توانند به محض ورود به این شهر، می توانند نقشه گردشگری و توریستی این شهر را تهیه و خریداری کرده و با علامت گذاری مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس خود را در کوتاهترین زمان ممکن به این مرکز خرید برسانید. شما می توانید آدرس و نشانی دقیق این مرکز خرید را به راحتی به شکل زیر داشته باشید و در سفر به این شهر از این آدرس استفاده کنید:

 • آدرس مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس: 99 rue de Rivoli, 75039 Paris, France
دسترسی به مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس

بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس با تور فرانسه

لازم به ذکر می باشد که امروزه بسیاری از مجریان تورهای گردشگری نیز به دنبال بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس هستند تا از این طریق گردشگران و مسافران آن بتوانند بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند. اگر شما نیز می خواهید بدون هرگونه مشکل و دغدغه ای از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس بازدید کنید، می توانید این فرصت بسیار بی نظیر را از دست نداده و هم اکنون با شرکت در یکی از بهترین تورهای گردشگری و توریستی، در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن از این مرکز خرید بازدید لازم را داشته باشید.

بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس با تور فرانسه

خرید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

امروزه نه تنها گردشگران و توریست ها به دنبال بازدید و خرید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس هستند، بلکه مردم محلی این شهر نیز علاقه مندی زیادی را برای بازدید از این مرکز خرید از خود نشان می دهند و برای خرید سال نو و کریسمس به سوی مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس روانه شده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین خرید را برای خود به ارمغان می آورند. شما نیز می توانید با خیال راحت، یکی از بهترین و بی نظیرترین اجناس مورد نظر خود از 33 فروشگاه مختلف این مرکز خرید تهیه و خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس به عنوان یک مرکز خرید زیرزمینی شناخته شده است و به دلیل نزدیکی خود در کنار موزه لوور و میدان دو کازول به این اسم شهرت یافته است.

خرید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس دارای 11 رستوران می باشد و شعبه ی دومی از این مرکز خرید را نمی توانید در این شهر مشاهده کنید. در هنگام بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس بایستی به برخی از مهمترین نکات توجه بسیار زیادی را داشته باشید که از مهمترین این نکات می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما در هنگام خرید چانه زنی را فراموش نکنید.
 • در شلوغی بسیار بالا حتما مراقب وسایل و کیف پول خود باشید.
 • در خرید برندهای معروف توجه و دقت بسیار بالایی را داشته باشید.
نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

نزدیکترین جاذبه های گردشگری به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

گردشگرانی که قصد بازدید از مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس را دارند، می توانند نه تنها از این مرکز خرید بازدید لازم را داشته باشند، بلکه می توانند از سایر جاذبه های گردشگری نزدیک به این مرکز خرید نیز بازدید لازم را کرده و بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند. از نزدیکترین جاذبه ها به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • پل پونت دس آرتس
 • خیابان ریولی
 • موزه لوور فرانسه
 • باغ های تویلری
 • موزه اورسای پاریس
 • میدان واندوم پاریس
نزدیکترین جاذبه های گردشگری به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

نزدیکترین هتل ها به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

امروزه هتل های بسیار شیک و بی نظیری در نزدیکی مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس وجود دارد که شما می توانید یکی از بهترین و بی نظیرترین این هتل ها را قبل از سفر انتخاب کرده و آن را رزرو کنید. توجه داشته باشید که هر کدام از این هتل ها با داشتن بهترین و بی نظیرترین امکانات و خدمات خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. از نزدیک ترین هتل های به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • هتل HOTEL PONT ROYAL
 • هتل HOTEL LE MONTANA
 • هتل HOTEL LA PERIE
نزدیکترین هتل ها به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

نزدیکترین رستوران ها مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس

مرکز خرید کاروزل دو لوور پاریس در نزدیکی بهترین و بی نظیرترین رستوران ها و کافه های شهر پاریس واقع شده است که شما می توانید با توجه به علاقه خود، بعد از بازدید از این مرکز خرید به یکی از بهترین و لوکس ترین این رستوران ها مراجعه کرده و از این طریق بهترین و لذیذترین غذاهای فرانسوی را برای خود به ارمغان آورید. از نزدیک ترین رستوران ها به مرکز خرید کاروزل دو لوور شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • رستوران LAPEROUSE
 • رستوران CAFÉ DE FLORE
 • رستوران LE MEIRICE ALAIN DUCASSE

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!