آشنایی کامل با مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

آشنایی کامل با مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

مرکز خرید هاپیو رم، یکی از بهترین و بی‌نظیرترین مراکز خرید در شهر رم می‌باشد که با داشتن طراحی و معماری بسیار باشکوه و بی‌نظیر خود توجه بسیاری از گردشگران و …

مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا یکی از بهترین و بی‌نظیرترین مراکز خرید در شهر رم می‌باشد که با داشتن طراحی و معماری بسیار باشکوه و بی‌نظیر خود توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جذب کرده است.

امروزه بسیاری از گردشگران و مسافران برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا در یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر شرکت کرده و از این طریق یک بازدید بی‌دردسرسازی را تجربه کنند.

آشنایی کامل با مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا | یوروپ تورز

مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

آیا می‌دانید که یکی از زیباترین و بهترین مراکز خرید شهر رم کدام می‌باشد؟ آیا می‌دانید که بهترین زمان برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا چه وقت می‌باشد؟

شهر رم یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین شهرهای اروپایی می‌باشد که با داشتن تاریخ بسیار باستانی و بی‌نظیر خود توانسته است همیشه در معرض گردشگران و توریست‌های کل جهان واقع شده و سالانه از میلیون‌ها گردشگر و مسافر استقبال کند. این شهر با داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی باشکوه و جذاب خود یکی از دوست داشتنی‌ترین شهرهای ایتالیا بوده و بسیاری از گردشگران برای خرید مورد نظر خود، بازدید از مراکز خرید این شهر را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند. از مهمترین و اصلی‌ترین این مراکز خرید می‌توان به مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا اشاره کرد.

این مرکز خرید یکی از جدیدترین مراکز تجاری در این شهر بوده که در نزدیکی ایستگاه مترو واقع شده است و از اینرو دسترسی بسیاری از گردشگران را بسیار آسانتر کرده است. شما نیز در سفرتان به این شهر حتما بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا را در اولویت‌های خود قرار دهید و سوغاتی و خرید مورد نظر خود را به راحتی از این مرکز خرید انجام دهید تا بتوانید اصل برند مد نظرتان را تهیه کرده باشید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین و مناسب‌ترین زمان بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا و آدرس و نشانی دقیق از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا توضیحات بیشتری را به حضورتان

بهترین زمان بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

مرکز خرید هاپیو رم (Happio) ایتالیا با داشتن طراحی و معماری بسیار بی‌نظیر و مدرن خود توانسته است یکی از محبوب‌ترین و بی‌نظیرترین مراکز خرید و تجاری در این شهر به شمار آید. لازم است که اشاره کنیم، این مرکز خرید در برخی از روز‌های سال مملو از بازدیدکننده می‌باشد که جایی را برای سوزن انداختن پیاده نمی‌کنید.

همچنین پارکینگ مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا از مهمترین و اصلی‌ترین نکات مثبت این مرکز خرید بوده و همین امر نیز سبب شده است تا بسیاری از افراد با اتومبیل شخصی خود از این مکان بازدید کنند. بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم هر فصلی از سال می‌باشد به طوری که شما می‌توانید در هر فصلی از سال بازدید بسیار بی‌نظیری را از این مکان داشته باشید.

البته بسیاری از گردشگران و توریست‌ها بر این باورند که بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید هاپیو فصل بهار و پاییز می‌باشد چرا که در این فصول از تعداد گردشگران ورودی کاسته شده و گردشگران می‌توانند بدون شلوغی و تردد بهترین خرید و بازدید را از این مرکز خرید، برای خود به ارمغان آورند.

مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

وجود صدها فروشگاه و مغازه متنوع و بی‌نظیر با برندهای و اجناس بسیار متعدد در مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست‌ها بتوانند محصولات مورد نظر خود را از تهیه و خریداری کنند. همچنین لازم است بدانید که مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا از سه طبقه به همراه پارکینگ تشکیل شده است که طبقه ی‌آخر نیز مکانی برای استراحت و میل نمودن لذیذترین غذاها و فست فود‌های ایتالیایی می‌باشد.

مدت زمان لازم نیز برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا در حدود دو الی سه ساعت می‌باشد و گردشگران و مسافران علاقه‌مند می‌توانند به راحتی در طول این مدت، یکی از بهترین و باشکوه‌ترین بازدید را از این مرکز خرید داشته و لحظات بسیار جذاب و باشکوهی را تجربه کنند. شما نیز حتما بازدید از این مرکز خرید مدرن ایتالیایی را در اولویت‌های خود قرار دهید تا بتوانید لذت سفر خود را دو چندان کنید.

آدرس و نشانی دقیق مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا را دارند می‌توانند به راحتی با دنبال کردن تابلوهای منتهی به این مرکز در کوتاه‌ترین و کم‌ترین زمان ممکن خود را به این مرکز خرید برسانند. توجه داشته باشید که اگر شما نیز دوست دارید تا از این مرکز خرید بازدید لازم را داشته باشید می‌توانید با تهیه و در اختیار داشتن نقشه گردشگری این شهر، علامت گذاری این مرکز خرید، به راحتی خود را از قسمت‌ها و مناطق مختلف این شهر به این مکان برسانید.

شما می‌توانید قبل از بازدید از جاذبه مورد نظر خود در مورد آدرس و نشانی دقیق آن اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید و سپس بتوانید به راحتی بازدید لازم را شکل دهید. آدرس و نشانی دقیق مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا را می‌توانید به شکل زیر در اختیار داشته باشید:

 • آدرس مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا: Via Appia Nuova, 448, 00179 Roma RM, Italy
 • تلفن مرکز خرید هاپیو رم: +390683750195

خرید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا

خرید یکی از مهمترین و اصلی‌ترین موضوعاتی می‌باشد که هر گردشگر و توریستی به دنبال آن می‌باشد و دوست دارند تا مدت زمان زیادی را برای خرید و تهیه سوغاتی‌های مورد نظر خود داشته باشند. اگر شما نیز قصد دارید تا یکی از بهترین خریدها را در این شهر داشته باشید می‌توانید مرکز خرید مذکور را در اولویت‌های خود قرار دهید و هر محصول و اجناس مد نظرتان را از این مرکز خرید تهیه و خریداری کنید.

خرید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا | یوروپ تورز

همچنین شما می‌توانید با قیمت‌های بسیار مناسبی از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا خرید مد نظرتان را داشته باشید. از مهمترین مغازه‌ها و فروشگاه‌های موجود در مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا می‌توان به فروشگاه‌های زیور آلات، پوشاک زنانه و مردانه، عطر، ساعت و کیف و کفش اشاره کرد.

نزدیک ترین رستوران ها به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا

مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا در نزدیکی بهترین و مشهورترین رستوران‌های این شهر واقع شده است که هر کدام از این رستوران‌ها نیز لذیذترین و مشهورترین غذاهای این شهر را در منوی رستورانی خود قرار داده‌اند. از نزدیکترین رستوران به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رستوران AROMA
 • رستوران necci dal 1924
 • رستوران open colonna

نزدیک ترین هتل ها به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا

بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال رزرو یکی از بهترین هتل‌ها در نزدیکی مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا هستند تا بتوانند یک اقامت لاکچری و بی‌نظیری را تجربه کنند و از این طریق دسترسی بسیار راحت و آسانی را به سوی مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا و سایر جاذبه‌های گردشگری داشته باشند. توجه داشته باشید که هر یک از هتل‌های نزدیک این مرکز خرید لوکس و بی‌نظیر بوده و توجه هر گردشگری را به سوی خود جذب کرده است. از نزدیک‌ترین هتل‌ها به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هتل best western hotel president
 • هتل fh55 grand hotel palatino
 • هتل hotel artis

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا

مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا در نزدیکی بسیاری از جاذبه‌های گردشگری و توریستی واقع شده است که این امر از مهمترین و اصلی‌ترین نکات قوت این مرکز خرید بوده و گردشگران می‌توانند بازدید بسیار راحتی را از سایر جاذبه‌های گردشگری نزدیک این مکان داشته باشند. از نزدیک‌ترین جاذبه‌های گردشگری به مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • جاده آپیا
 • مرکز خرید کوین
 • کلیسای سنت جان لاتران
 • کلیسای سن استفانو روتوندو

سیرکوس ماکسیموس، کاتاکومب، پارک قنات‌ها، استودیو چینه چیتا و طاق کنستانتین نیز از دیگر بهترین و بی‌نظیرترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی نزدیک به این مرکز خرید می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی بازدید فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید.

بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا با تور کشور ایتالیا

بازدید از مرکز خرید هاپیو شهر رم ایتالیا با تور گردشگری این کشور نیز یکی از بهترین و بی‌نظیرترین فرصت‌هایی می‌باشد که شما می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال شرکت در یکی از بهترین این تورهای گردشگری هستند تا از این طریق به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا داشته باشند. لازم است بدانید که مسافران و گردشگرانی که با تور ایتالیا قصد بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر و مرکز خرید مذکور را دارند، می‌توانند از مزیت‌های بسیار بی‌نظیری نیز برخوردار شوند. از مهمترین و اصلی‌ترین این مزیت‌ها می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • به همراه داشتن یکی از حرفه ای ترین تور لیدرها
 • همسفر شدن با گردشگران دیگر
 • نداشتن هیچ گونه نگرانی در مورد دسترسی به این مرکز خرید
 • بازدید در یکی از بهترین اوقات از این مرکز خرید

نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا

اگر شما نیز به دنبال بازدید از مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا هستید، بایستی به یک سری از مهمترین و اصلی‌ترین نکات توجه ویژه‌ای را داشته باشید که از مهمترین و اصلی‌ترین نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما در هنگام خرید مورد نظرتان به اصل بودن محصول دقت و توجه لازم را داشته باشید.
 • چانه زنی در فرهنگ مردم این شهر بسیار خوشایند نبوده به همین جهت توصیه می شود که بدون چانه زنی اقدام به خرید داشته باشید.
 • مراقب اشیاء گران قیمت و وجه نقد خود در شلوغی باشید.
 • در خرید محصول مورد نظرتان توجه داشته باشید و چرا که امکان پس دادن محصول خریداری شده در این مرکز خرید وجود ندارد.
نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا | یوروپ تورز

والات متداول مرکز خرید هاپیو رم

بهترین زمان برای رفتن به این مرکز خرید، چه زمانی میباشد؟

بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از مرکز خرید هاپیو رم هر فصلی از سال می‌باشد به طوری که شما می‌توانید در هر فصلی از سال بازدید بسیار بی‌نظیری را از این مکان داشته باشید.

آدرس دقیق این مرکز خرید چیست؟

آدرس مرکز خرید هاپیو رم کشور ایتالیا: Via Appia Nuova, 448, 00179 Roma RM, Italy

دلیل محبوبیت این مرکز خرید چیست؟

وجود صدها فروشگاه و مغازه متنوع و بی‌نظیر با برندهای و اجناس بسیار متعدد در مرکز خرید هاپیو رم ایتالیا سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست‌ها بتوانند محصولات مورد نظر خود را از تهیه و خریداری کنند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!