با خوشمزه ترین غذاهای آلمان آشنا شوید

با خوشمزه ترین غذاهای آلمان آشنا شوید

غذاهای آلمان، از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی در نزد گردشگران و توریست‌ها برخوردار است به طوری که هر گردشگری می‌خواهد در سفر خود به …

غذاهای آلمان از شهرت و محبوبیت بسیار بالایی در نزد گردشگران و توریست‌ها برخوردار است به طوری که هر گردشگری می‌خواهد در سفر خود به این کشور پیشرفته و صنعتی جهانی، از لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذاهای آلمان میل نموده و با طرز پخت آنها آشنا شود. شما نیز می‌توانید در سفرتان به این کشور غذاهایی از جمله سوسیس کار و برات ورس را در اولویت‌های خود قرار دهید.

با خوشمزه ترین غذاهای آلمان آشنا شوید | یوروپ تورز

بهترین غذا های آلمانی

کشور آلمان یکی از زیباترین و پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی و جهان می‌باشد که با داشتن جاذبه‌های گردشگری بسیار بی‌نظیر و جذاب خود توانسته است توجه میلیون‌ها گردشگر را به سوی خود جذب کند. لازم است بدانید که امروزه تورهای گردشگری بسیار زیادی به سوی این کشور در حال برگزاری می‌باشد که هر کدام از این تورها نیز بهترین و بی‌نظیرترین خدمات و امکانات را در اختیار گردشگران قرار داده‌اند.

کشور آلمان با داشتن فرهنگ بسیار غنی و قدمی خود نیز یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در آلمان بوده و شما می‌توانید بخشی از این فرهنگ باشکوه را در غذاهای این کشور مشاهده کنید. غذاهای آلمان از شهرت بسیار بی‌نظیری برخوردار می‌باشد به طوری که بسیاری از گردشگران به محض سفر خود به این کشور به دنبال چشیدن بی‌نظیرترین غذاهای آلمان هستند تا از این طریق لذت سفر به آلمان خود را چند برابر کنند. از مهمترین غذاهای آلمان می‌توان به گولاش، رولادن، لیبرکیزه، اشنیتزل و مالتاشن اشاره کرد. در ادامه مقاله راجع به برخی از لذیذترین غذاهای آلمان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه خواهیم داد.

بهترین غذا های آلمانی | یوروپ تورز

غذای گولاش

یکی از مشهورترین و بی‌نظیرترین غذاهای آلمان را گولاش تشکیل داده است که این غذا با اینکه در اصل آلمانی نبوده ولی با این حال تمام مردم این کشور عاشق آن هستند و در بسیاری از مهمانی‌های خود این غذا را طبخ و سرو می‌نمایند. توجه داشته باشید که سرآشپزهای معروف رستوران‌های این کشور بر اساس تجربه و علاقه خود تغییرات بسیار مختصری را در مواد اولیه این غذا به وجود آورند و امروزه شما می‌توانید انواع گولاش‌های لذیذ را در این کشور میل نمایید.

طرز تهیه این غذا به این صورت است که ورقه‌های نازکی از گوشت گاو را برش داده و آن را با یک سس بسیار غلیظ مخلوط می‌کنند سپس تکه‌های گوشت را در فر گذاشته و اجازه پخت می‌دهند. گولاشی از طعم بی‌نظیری برخوردار است که بسیار لطیف پخته شود. امروزه این غذا را به همراه انواع سوپ‌های دیگر سرو می‌کنند و شما می‌توانید برای صرف این غذای لذیذ به یکی از بهترین و مطمئن‌ترین رستوران‌های این کشور مراجعه کنید البته برای مسلمان‌ها حلال بودن گوشت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و شما می‌توانید این غذا را در رستوران‌هایی میل کنید که گوشت حلال دارند.

غذای گولاش | یوروپ تورز

غذای رولادن

آلمانی ها به غذاهای گوشتی علاقه‌مندی زیادی دارند و شما می‌توانید صحت این امر را در بسیاری از غذاهای آنها مشاهده کنید به طوری از دیگر لذیذترین غذاهای آلمان می‌توان به رولادن اشاره کرد که از گوشت قرمز تهیه می‌شود. رولادن از غذاهای می‌باشد که برای تهیه و آماده کردن بایستی زمان زیادی را صرف کرد به همین جهت توصیه می‌شود که آن را در یکی از مشهورترین رستوران‌های این کشور میل نمایید.

با این حال اگر دوست دارید تا در مورد نحوه پخت آن اطلاعاتی را داشته باشید می‌توانید برش‌هایی نازکی از گوشت گاو را تهیه کرده یا این تکه‌ها را از قصاب گوشت حلال خریداری کنید سپس داخل آن را از ترشیو پیاز پر کنید و به شکل رول در آورده و در فر بگذارید تا چند ساعتی را به شکل کامل پخته شود. رولان از محبوب‌ترین غذاهای میان مردم آلمانی می باشد که در بسیاری از روزهای هفته از این غذا میل می‌کنند.

غذای رولادن | یوروپ تورز

غذای اشنیتزل

از دیگر بی‌نظیرترین و خوشمزه‌ترین غذاهای آلمان می‌توان به اشنیتزل اشاره کرد که در بسیاری از منوهای آلمانی با اسم واینر اشنیتزل سرو می‌شود از انواع گوشت قرمز و سفید تهیه و آماده شده و مورد سرو قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که در پخت این غذای محبوب آلمانی از موادی همچون تخم مرغ، آرد، خرده‌های نان و تکه‌های نازکی از گوشت قرمز و سفید اشاره کرد. توجه داشته باشید که این تکه‌ای گوشتی تا زمان سرخ شدن به شکل طلایی در کره فراوان بر روی حرارتی آرام قرار می‌گیرد و هر چقدر این تکه‌های گوشتی تردتر باشد از لذت بسیار بی‌نظیری نیز برخوردار خواهد بود.

اگر شما نیز به دنبال یکی از سالم‌ترین و لذیذترین غذاهای آلمان هستید می‌توانید اشنیتزل را در اولویت‌های غذایی خود قرار دهید تا لذت واقعی گوشت قرمز و سفید را تجربه کنید. این غذا به همراه انواع ترشیجات و سس‌ها مورد استفاده و میل واقع می‌شود و شما نیز می‌توانید با توجه به ذائقه خود بهترین نوع این غذا را سفارش داده و صرف کنید.

غذای اشنیتزل | یوروپ تورز

غذای لیبرکازه

اگر شما نیز در سفرتان به کشور آلمان دوست دارید از معروف‌ترین و شگفت انگیزترین غذاهای این کشور میل کنید می‌توانید لیبرکازه را در اولویت‌های خود قرار دهید. لیبرکازه با طعم فوق العاده ی‌خود توانسته است در لیست بهترین غذاهای آلمان واقع شود. لیبرکازه نیز یکی از غذاهایی می‌باشد که از گوشت قرمز تهیه و آماده می‌شود و در بسیاری از رستوران‌ها این غذا را به عنوان پیش غذا سرو کرده و جزء غذاهای اصلی محسوب نمی‌کنند.

توجه داشته باشید که این غذای لذیذ آلمانی از یک مدل سوسیس تهیه و آماده می‌شود که بعد از برش دادن آن به همراه نان‌های مخصوصی سرو شده و میل می شود. در خوشمزه بودن لیبرکازه هیچ شک و تردیدی وجود ندارد ولی اشاره به این نکته نیز بسیار مهم است که لیبرکیزه از سنگین‌ترین غذاهای آلمان بوده و اگر می‌خواهید غذای ساده و معمولی را میل کنید، آن را پیشنهاد نمی‌کنیم.

غذای لیبرکازه | یوروپ تورز

غذای مالتاشن

در طول تاریخ ترکیب فرهنگ‌ها و خرده فرهنگ‌های کشورهای مختلف سبب شده است که امروزه شاهد شباهت‌های بسیار زیادی در میان برخی از کشورهای گوناگون باشیم. شما می‌توانید صحت این امر را به راحتی در غذاهای آلمان و ترکیه مشاهده کنید به طوری که در سالها و دهه‌های گذشته میلیون‌ها نفر از کشور ترکیه با اهداف مختلف به این کشور سفر کردند و توانستند فرهنگ خود را نیز در این کشور گسترش دهند. غذای مالتاشن در واقع یکی از مشهورترین غذاهای ترکیه‌ای بوده که امروزه توانسته است در لیست لذیذترین غذاهای آلمان نیز قرار گیرد.

البته برخی از آلمانی‌ها بر این باورند که این غذا ریشه در فرهنگ کشور خود داشته است و در زمان‌های دور راهبه‌هایی که اجازه خوردن گوشت نداشتند، مقداری از آن را در داخل خمیر گذاشته و بدون آنکه گوشتی دیده شود میل می‌کردند که البته صحت این داستان‌ها هنوز مشخص نمی‌باشد. مالتاشن را می‌توان به شکل سرخ شده یا آبپز تهیه کرده و به همراه سس‌های بسیار لذیذی مورد سرو قرار داد. داخل این تکه‌ای خمیری کوچک نیز از انواع گوشت و سبزیجات پر می‌شود.

غذای مالتاشن | یوروپ تورز

غذای سائوربراتن

یکی دیگر از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین غذاهای آلمان، سائوربراتن می‌باشد که بهترین آشپزهای این غذا بی‌شک مادر بزرگ‌ها می‌باشد که با استفاده از راز پنهان در هنر آشپزی خود می‌توانند لذیذترین سائوربراتن را تهیه و آماده کنند. سائوربراتن نیز از دیگر غذاهای گوشتی می‌باشد که گوشت آن از کیفیت بسیار بالای برخوردار بوده و ساعت‌ها برای پخت آن زمان صرف می‌شود تا به آرامی پخته و لذت واقعی خود را از دست ندهد.

این غذا به همراه انواع کوکو و ترشیجات سرو می‌شود و یکی از مهمترین و اصلی‌ترین غذاهای آلمان بوده که در بسیاری از جشن‌ها به خصوص در جشن سال نو بسیاری از مردم این کشور، به فکر پخت و تهیه سائوربراتن می‌باشند تا لذیذترین نوع این غذا را سرو کرده و به همراه دوستان و خانواده ی‌خود بهترین غذای آلمانی را میل کنند.

غذای سائوربراتن | یوروپ تورز

غذای برتکارتوفن

اگر از غذاهای گوشتی آلمانی خسته شدید می‌توانید برتکارتوفن را در اولویت‌های سفارش خود قرار دهید. توجه داشته باشید که هر آلمانی روزانه یک بار هم شده از این غذا صرف می‌کند که این امر به عنوان یک عادت در این کشور رایج یافته است. طرز تهیه آ نیز بسیار ساده بوده به طوری که سیب زمینی‌های آبپز شده را به شکل ورق‌های نازک خرد کرده و آن را در داخل روغنی که حاوی پیاز است سرخ می‌کنند.

مرحله سرخ شدن این تکه‌های سیب زمینی نیز تا زمانی که سیب زمینی طلایی و ترد شوند صورت می‌گیرد… توجه داشته باشید که بسیاری از پزشکان و متخصصان تغذیه بر این باورند که برتکارتوفن از ارزش غذایی بسیار پایینی برخوردار بوده و نمی‌توان آن را یک غذای سالم دانست با این حال شما می توانید در منو تمام رستوران‌های متوسط و مدرن این کشور شاهد سرو برتکارتوفن باشید.

غذای برتکارتوفن | یوروپ تورز

غذای سوسیس کاری

از دیگر زیباتری و بی‌نظیرترین غذاهای آلمان می‌توان به سوسیس کاری اشاره کرد که این غذا به یکی از سنتی‌ترین غذاهای این کشور تبدیل شده و قدمت آن نیز مربوط به سال 1949 میلادی می‌باشد که برای اولین بار در شهر هرتاهوور ابداع شد. سوسیس کار را به تکه‌های بسیار کوچک خرد کرده و آن را به همراه سیب زمینی‌های سرخ شده و انواع سس های خوشمزه سرو می‌نمایند.

سوسیس کاری امروزه به یکی از مهمترین غذاهای فست فودی در این کشور نیز شناخته می‌شود چرا که در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه و آماده می شود که برخی از سرآشپزها نیز روی آن را با پنیرهای خوشمزه آغشته می‌کنند که لذت این غذا را دو چندان می‌نماید. اگر شما نیز به دنبال صرف یکی از خوشمزه‌ترین و بهترین غذاهای آلمانی هستی می‌توانید سوسیس کاری را در اولویت‌های خود قرار داده و این غذا را به همراه دوستان و نزدیکان خود در این کشور میل نمایید.

غذای سوسیس کاری | یوروپ تورز

غذای برات ورس

لازم است بدانید که از ملی‌ترین و مشهورترین غذاهای آلمان می‌توان به برات ورس اشاره کرد که شما می‌توانی اسم این غذا را در لیست اولین غذاهای این کشور مشاهده کنید. سوسیس از مهمترین و انکارناپذیرترین غذاهای آلمانی می‌باشد که از منطقه‌ای به منطقه دیگر یا از شهری به شهر دیگر در طعم‌ها و انواع بسیار متنوعی تهیه و سرو می شود.

برات ورس در واقع سویس‌های بسیار نازک و کوتاهی می‌باشد که بهترین انواع آن در شهر نورنبرگ تهیه و آماده می‌شود و این سوسیس‌ها بر روی گریل به مدت دو دقیقه سرخ شده و به همراه سس، خردل و نان کماج سرو می‌شود. در بسیاری از فستیوال‌ها و جشن‌های ملی این کشور می‌توان شاهد سرو انواع بسیار مختلفی از سوسیس‌ها باشیم که در نزد مردم این کشور از طرفداری و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

غذای برات ورس | یوروپ تورز

غذای پرتزل

از دیگر مشهورترین و بی‌نظیرترین غذاهای آلمان می‌توان به پرتزل اشاره کرد که این غذا از خوشمزه‌ترین انواع نان‌های این کشور بوده و به اشکال بسیار مختلف از جمله گرد تهیه و پخته می‌شود. بسیاری از مردم آلمانی این نان را در بسیاری از وعده های غذایی خود از جمله صبحانه میل می‌کنند که به همراه انواع چاشنی‌ها و مغزهای مختلف بوده و بسیاری از گردشگران نیز این نان را به عنوان سوغاتی تهیه و خریداری می‌کنند که البته مدت زمان ماندگاری این نان‌ها بسیار زیادی نمی‌باشد. شما نیز می‌توانید در وعده‌های صبحانه خود این نان را سفارش داده و تازه‌ترین آن را از نانوایی های مخصوص تهیه و خریداری کنید.

غذای پرتزل | یوروپ تورز

غذای کوونیگس برگر کلاپس

کوونیگس برگر کلاپس یکی از دیگر لذیذترین انواع غذاهای آلمان می‌باشد که به شکل کوفته بوده با این تفاوت که از سایزهای بسیار کوچکی تهیه و سرو می‌شود. این کوفته‌ها از تخم مرغ، گوشت، پیاز و آرد تهیه شده و به همراه سس سفید و گیاه کبر به مدت چند ساعتی مورد طبخ قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که این غذا به همراه برنج و آبلیمو سرو شده و در برخی از رستوران‌ها نیز می‌توانید آن را به همراه نان‌های بسیار مختلف نیز صرف کنید. اگر به دنبال یک لذت بسیار متفاوت در این کشور هستید می‌توانید کوونیگس برگر کلاپس را در اولویت‌های خود قرار داده و آن را سفارش دهید.

غذای کوونیگس برگر کلاپس | یوروپ تورز

سوالات متداول غذاهای آلمان

یکی از مشهور ترین غذاهای آلمان چه نوع غذایی است؟

یکی از مشهورترین و بی‌نظیرترین غذاهای آلمان را گولاش تشکیل داده است که این غذا با اینکه در اصل آلمانی نبوده ولی با این حال تمام مردم این کشور عاشق آن هستند و در بسیاری از مهمانی‌های خود این غذا را طبخ و سرو می‌نمایند.

یکی از بهترین غذاهای گوشتی آلمان چه نوع غذایی است؟

از دیگر بی‌نظیرترین و خوشمزه‌ترین غذاهای آلمان می‌توان به اشنیتزل اشاره کرد که در بسیاری از منوهای آلمانی با اسم واینر اشنیتزل سرو می‌شود از انواع گوشت قرمز و سفید تهیه و آماده شده و مورد سرو قرار می‌گیرد.

یکی از بهترین غذاهای قدیمی آلمان چه نوع غذایی است؟

یکی دیگر از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین غذاهای آلمان، سائوربراتن می‌باشد که بهترین آشپزهای این غذا بی‌شک مادر بزرگ‌ها می‌باشد که با استفاده از راز پنهان در هنر آشپزی خود می‌توانند لذیذترین سائوربراتن را تهیه و آماده کنند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!