با شهر استراسبورگ بیشتر آشنا شوید

با شهر استراسبورگ بیشتر آشنا شوید

بسیاری از شهرهای اروپایی به دلیل جذابیت های خاصی که دارند گردشگر پذیر شده اند. در این پست به بررسی شهر استراسبورگ خواهیم پرداخت و به شما خواهیم گفت که در صورتی که می خواهید به این شهر سفر کنید و یا این شهر را برای مهاجرت انتخاب کرده اید، چه جاذبه هایی می تواند برای شما مناسب باشد. همچنین شما را بیشتر با این شهر و امکانات و تفریحات آن آشنا خواهیم نمود و سفری مجازی به قلب این شهر اروپایی در کشور فرانسه خواهیم داشت. در صورتی که قصد مهاجرت کاری و تحصیلی داشته باشید و کشور مقصد شما فرانسه باشد، این شهر می تواند برای شما امکانات بسیار مناسبی داشته باشد و یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی تحصیلی و کاری به شمار می رود. هفتمین شهر فرانسه از نظر جمعیت و بزرگی امروزه به یکی از قطب های زندگی در اروپا تبدیل شده است و بازدید از آن به عنوان یک گردشگر می تواند بسیار مناسب باشد.

شهر استراسبورگ

درباره استراسبورگ

در این قسمت قصد داریم شما را بیشتر با استراسبورگ آشنا کنیم و کلیاتی در مورد این شهر در اختیار شما قرار دهیم البته باید بدانید که قبل از هر سفری باید ابتدا امکانات سفر مانند اخذ ویزای فرانسه، وقت سفارت فرانسه، بلیط و غیره را فراهم کنید که برای راحتی این مراحل می توانید با شرکت مسافرتی یوروپ تورز در ارتباط باشید. شهر استراسبورگ هفتمین شهر بزرگ در کشور فرانسه و مرکز منطقه گرانت ایست می باشد. این شهر از لحاظ سیاسی بسیار مهم است چرا که در آن مراکز بسیار مهمی مانند پارلمان اروپا قرار دارند و از دیر باز به دلیل قرارگیری در کنار رود راین بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این شهر حدفاصل ارتباطات بین المللی بوده و امروزه به عنوان مرکز قانون گذاری اروپا نامگذاری می شود. به دلیل اهمیت مراکز سیاسی و اجتماعی که در این شهر قرار دارد، شما می توانید امنیت بسیار زیادی را در این شهر احساس نمایید. همچنین این شهر به دلیل بعد تاریخی که دارد بسیاری از مراکز تاریخی در این شهر می تواند برای شما جذابیت زیادی داشته باشد. در صورتی که می خواهید از شهر استراسبورگ دیدن نمایید، در ادامه شما را بیشتر با مناطق دیدنی آشنا خواهیم نمود. این شهر همچنین 48000 دانشجو دارد که 39000 تعداد از این افراد در دانشگاه های دولتی استراسبورگ در حال تحصیل می باشند. همچنین این شهر دارای مرز مشترک با کشور آلمان است.

شهر استراسبورگ

دسترسی و اقامت در استراسبورگ

برای اینکه بتوانید اقامتی بسیار خوب در شهر استراسبورگ داشته باشید، راه های دسترسی به این شهر را بررسی خواهیم کرد و بر اساس نوع اماکن تفریحی که در این شهر قرار دارد، تعداد روزهای لازم برای بازدید از این شهر را به شما خواهیم گفت. برای دسترسی به شهر استراسبورگ می توانید از هواپیما، قطار یا اتوبوس از مرکز شهر فرانسه استفاده نمایید و یا با کرایه یک خودرو، این مسیر 6 ساعته را رانندگی کنید. همچنین دسترسی به این شهر از طریق شهرهای غربی کشور آلمان نیز در دسترس شما می باشد و می توانید از این روش برای دسترسی به شهر استراسبورگ استفاده نمایید. این شهر محله های تاریخی بسیار زیادی داشته و مرکز این شهر به عنوان یک منطقه تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. برای اینکه بتوانید از تمامی محله های تاریخی و تمامی اماکن گردشگری در این شهر بازدید داشته باشید، سه یا چهار روز را برای اقامت در شهر استراسبورگ در نظر داشته باشید. این زمان می تواند برای شما و جهت اینکه از این مناطق بازدید داشته باشید، زمان بسیار مناسبی باشد. در ادامه شما را بیشتر با مناطق گردشگری در شهر استراسبورگ آشنا خواهیم نمود.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

شهر استراسبورگ

گرند ایل

شهر استراسبورگ تشکیل شده از جزیره های متعدد و کوچکی که در کنار هم قرار گرفته اند و گرند ایل یکی از بهترین این جزیره ها می باشد. در گرند ایل قدم بزنید، این منطقه بسیار مناسب برای زوج های جوان است و می تواند گزینه ای خوب برای قدم زدن باشد. در گرند ایل شما می توانید چندین هتل و کلیسا از قرون وسطی یا قرن هجدهم مشاهده نمایید. همچنین پیاده روهای بزرگ و سنگفرش شده و در کنار آنها کافه های جذاب و اصیل فرانسوی که همگی در منطقه گرند ایل قرار دارند می توانند گزینه ای بسیار مناسب به شمار روند که شما روز خوبی را در این منطقه داشته باشید. همانطور که گفته شد هتل های قدیمی که در این منطقه قرار دارند می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی باشد که می خواهند اقامتگاهی قدیمی داشته باشند و از سفر تاریخی خود لذت ببرند. اگر دوربین عکاسی به همراه خود دارید، بدون درنگ در بازدید از گرند ایل با خود ببرید و از تمامی این مناطق جذاب و عکس برداری نمایید. این منطقه می تواند یکی از بهترین مناطق استراسبورگ به شمار رود که ارزش بازدید زیادی دارد.

شهر استراسبورگ

فرانسه کوچک

زیباترین منطقه ای که در استراسبورگ قرار دارد، فرانسه کوچک می باشد. این منطقه که با خانه های قدیمی و ساخته شده به سبک آلمانی ساخته شده است و امروزه بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. این منطقه که در کنار رودخانه است محله ای گران قیمت بوده و می توانید از رستوران های داخل آن برای سفارش غذاهای سنتی و البته گران قیمت استفاده نمایید. در صورتی که به استراسبورگ وارد شدید، بازدید از این منطقه را از دست نداده و حتما از آن دیدن نمایید. این منطقه می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای بازدید و عکاسی باشد و همچنین شما می توانید از قایق های اجاره ای درون این منطقه استفاده نمایید. فرانسه کوچک بسیار زیباست و شما را به قلب تاریخ اروپا و شهرهای سنتی اروپایی می برد. در بازدید از فرانسه کوچک به یاد داشته باشید که به ساختمان های قدیمی سری بزنید از مناطق گردشگری قدیمی این منطقه حتما دیدن نمایید. در ادامه شما را بیشتر با این شهر آشنا خواهیم نمود و سایر مناطق گردشگری در شهر استراسبورگ را به شما معرفی خواهیم نمود. این شهر بسیار جذاب است و فرانسه کوچک می تواند یکی از بهترین مناطق گردشگری آن به شمار رود.با ما در یوروپ تورز همراه باشید.

شهر استراسبورگ

اقامتگاه های استراسبورگ

برای اینکه بتوانید اقامتی به یاد ماندنی در شهر استراسبورگ داشته باشید، می توانید در این شهر خانه های اقامتی را اجاره کنید و از آنها استفاده نمایید. استراسبورگ یکی از زیباترین شهرهای فرانسه است و به دلیل بعد تاریخی و اهمیت سیاسی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است و به همین دلایل اقامت در آن به خصوص برای گردشگران اصلا ارزان قیمت نیست. برای اینکه هزینه های سفر را به حداقل برسانید می توانید در این شهر از 5 یا 6 ماه پیش خانه های اقامتی را رزرو کنید و یا برای کاهش بیشتر هزینه ها و در صورتی که خودرو در اختیار دارید، از شهر خارج شده و در حومه شهر اقامتگاهی را انتخاب نمایید. هتل ها در سه نوع لوکس، متوسط و ارزان قیمت در دسترس شما هستند و شما می توانید در صورت نیاز برای بازدید از شهر استراسبورگ، تور این شهر را تهیه نمایید. این شهر گزینه ای بسیار مناسب برای بازدید و ماه عسل می باشد و بیشتر دانشجویان فرانسه این شهر را به عنوان شهر محل تحصیل انتخاب می نمایند.

شهر استراسبورگ

رستوران های خوب و ارزان قیمت شهر

خوردن غذاهای محلی در این شهر می تواند برای شما بسیار لذت بخش باشد و برای این کار می توانید از رستوران های خوب و ارزان قیمت به خصوص در اطراف میدان گوتنبرگ استفاده کنید. تمامی خدمات با بالاترین کیفیت به شما ارائه داده می شود و شما می توانید غذاهای محلی فرانسوی را در این رستوران ها میل کنید. همچنین برای اینکه هزینه های خود را کاهش دهید بهتر است از رستوران های محله فرانسه قدیم استفاده نکرده و بیشتر به مرکز شهر و محله های جدید برای استفاده از رستوران ها بروید.

شهر استراسبورگ

کلام آخر

شهر استراسبورگ یکی از زیباترین شهرهای فرانسه می باشد که از دیرباز مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار گرفته است و همچنین یک شهر زیبا و توریستی با ارزش سیاسی و منطقه ای کاملا مناسب برای مهاجرت به شمار می رود. شهر استراسبورگ محله های بسیار زیبایی دارد که در این پست به دو محله با ارزش تاریخی بالا اشاره کردیم. استراسبورگ در میان شهرهای فرانسه بسیار زیبا و دیدنی است و در سفر به فرانسه بهتر است از این شهر دیدن نمایید. برای سفر آسان به استراسبورگ نیز می توانید تور فرانسه را خریداری کنید و بدون دغدغه از این شهر دیدن نمایید. برای دسترسی به استراسبورگ از پاریس راه های فراوانی وجود دارد و یا شما می توانید از شهرهای غربی آلمان به راحتی به این شهر دسترسی داشته باشید. این شهر در کنار رود راین قرار گرفته است و از دیرباز به عنوان یکی از شهرهای زیبای کشور فرانسه و قاره اروپا به شمار می رفته است. فراموش نکنید که باید ابتدا اقدام به اخذ ویزای فرانسه و وقت سفارت فرانسه کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!