صفر تا صد در مورد رویداد اشتوتگارد

صفر تا صد در مورد رویداد اشتوتگارد

رویداد اشوتگارت یا همان رویداد آلمان برای سفر به این شهر ضروری است. در ادامه به انواع این رویداد اشاره شده است. برای اخذ رویداد اشتوتگارت باید به کارگزاری کنسولگری آلمان مراجعه کرده و اقدامات لازم جهت صدور آن را انجام دهید. وجود دعوت نامه برای صدور ویزا می تواند فرایند اخذ ان را تسهیل دهد ولی در نظر داشته باشید این مدرک جزو مدارک کافی و لازم نیست .
روادید اشتوتگارت
برای سفر به شهر اشتوتگارت اخذ رویداد اشتوتگارت یا همان رویداد آلمان ضروری است. علاوه بر گذرنامه با اعتبار حداقل ۶ ماه باید ویزای مربوطه را به هنگام سفر به شهر اشتوتگارت به همراه داشته باشید. این شهر با داشتن جاذبه های دیدنی و تاریخی و تفریحی و همچنین فرصت های شغلی و تجاری خوب و از همه مهمتر مراکز تحصیلی عالی همواره مورد توجه گردشگران، تاجران و محصلان در سراسر جهان بوده است. رویداد اشتوتگارت که برای سفر به این شهر اخذ می گردد باید با هدف و قصد سفر شما مطابق باشد در غیر این صورت دچار دردسراهای عظیمی خواهید بود همچنین در بیشتر موارد به دلیل عدم تطابق در مورد ذکر شده امکان این وجود دارد که ویزایی برای شما صادر نگردد. رویداد اشتوتگارت به شما اجازه اقامت ماکسیمم به مدت ۳ ماه را در این شهر می دهد البته اگر ویزای بلند مدت اشتوتگارت و انواع ویزا های اقامتی را تهیه نموده باشید. افراد می توانند به نا به دلایل موجه بعد از اتمام مدت زمان اقامت خود رویداد اشتوتگارت را تمدید نمایند. در ادامه می توانید به طور کامل با انواع رویداد اشتوتگارت و همچنین مدارک مورد نیاز آشنا گردید.
در نظر داشته باشید از صحت مدارک ارائه شده برای کنسولگری آلمان جهت صدور رویداد اشتوتگارت مطمئن شوید زیرا در غیر این صورت ویزایی صادر نخواهد شد و همچنین در صورت وجود هرگونه جعل در مدارک ارائه شده به توجه به سو سابقه ای که برای شما به وجود می آید در آینده نیز دریافت هرگونه ویزا از شما سلب خواهد شد.

انواع روادید اشتوتگارت
نوع ویزای صادر شده برای سفر به اشتوتگارت با توجه به هدف سفر شما متغیر است. رویدادهای اخذ شده برای سفر به اشتوتگارت شامل:
• رویداد کاری اشتوتگارت
• رویداد تحصیلی اشتوتگارت
• رویداد توریستی اشتوتگارت
• رویداد ازدواج اشتوتگارت
• رویداد پزشکی اشتوتگارت
مدارک و هزینه های مربوط به هر کدام از این رویداد ها نیز متغیر است.
ویزای ازدواج هنگامی صادر می گردد که با شخصی با تابعیت آلمانی ازدواج کرده باشید . بعد از گذشت مدت زمان مشخص در صورتی که ازدواج شما پا بر جا باشد می توانید در خواست تابعیت این کشور را داشته باشید. ویزای تحصیلی نیز برای دانشجویانی که موفق به دریافت توافق از مراکز تحصیلی این شهر کرده اند صادر می شود. معمولا دانشگاه های مربوطه دعوت نامه ای را جهت اخذ ویزا برای شما ارسال می کنند. داشتن دعوت نامه مراحل مربوط به اخذ ویزا را برای شما تسهیل می دهد ولی در نظر داشته باشید که داشتن دعوت نامه دلیل اصلی و کافی برای صدور رویداد اشتوتگارت نیست.

مدارک مورد نیاز برای اخذ روادید اشوتگارت
مدارک مورد نیاز برای اخذ رویداد اشتوتگارت با توجه به نوع ویزای صادر شده متفاوت است. اگر شما به قصد تحصیل به این شهر سفر می کنید باید علاوه بر گذرنامه و کارت شناسایی مدارک مربوط به اشتغال تحصیل و همچنین ریز نمرات مربوطه را نیز به کنسولگری تحویل دهید. در صورتی که شما به هدف تجاری قصد سفر به این شهر را دارید داشتن مدارک مربوط به مجوز شغلی و مجوز شرکت یا سازمان مربوطه جزو مدارک اصلی است.
گردشگران و توریست ها که به هدف بازدید به این شهر سفر می کنند باید دفترچه بیمه و همچنین فیش بانکی و مدارک مربوط به رزرو هتل و بلیط پرواز رفت و برگشت را به آژانس های مسافرتی معتبر تحویل دهند. همه مدارک یاد شده به طور دقیق توسط کنسولگری بررسی می گردد و در صورتی که نقضی در مدارک ذکر شده نباشد روز مصاحبه حضوری برای شما مشخص می شود در روز مصاحبه حتما آراسته لباس بپوشید و به همه سوالات به طور واضح پاسخ دهید تا بتوانید نظر مسئول کنسولگری را جلب کنید. برای صدور رویداد اشتوتگارت باید حضوری به کنسولگری مراجعه کنید زیر برای دریافت اثر انگشت باید به شخصه حضور داشته باشید.

هزینه و تمدید روادید اشتوتگارت
هزینه های اخذ رویداد اشتوتگارت به نوع رویداد و سن فرد وابسته است. برای افراد زیر ۶ سال هزینه ای دریافت نمی گردد. مسئولان کنسولگری اطلاعات کاملی را در مورد هزینه های مربوطه به شما ارائه خواهند داد. هزینه مربوطه باید به ارز یورو به کنسولگری تحویل داده شود. ویزای بلند مدتی که برای سفر به اشتوتگارد اخذ می شود به مدت ۳ ماه به شما حق اقامت می دهد در صورت وجود شرایط می توانید آن را تمدید کنید باید دلیل قانع کننده ای برای تمدید رویداد به کنسولگری آلمان ارائه دهید؛ و سپس مدارک و هزینه مربوط را آماده کنید. رویداد اشتوتگارت با توجه به تعداد ورود و خروج شما انواع دیگری نیز دارد.
• رویدا زیرو
• رویداد سینگل
• رویداد دابل
• رویداد مولتی پال
اگر قصد این را دارید که چندین بار به این کشور سفر کنید حتما درخواست ویزای مولتی پال را داشته باشید؛ زیرا ویزای سینگل فقط حق ورود یکباره به این کشور را به شما می دهد.

دانستنی های مهم برای اخذ رویداد اشتوتگارت
رویداد اشتوتگارت یا همان رویداد آلمان با مراجعه به کنسولگری آلمان و آماده سازی مدارک مربوطه قابل اخذ می باشد.
هدف سفر تان به این شهر باید با نوع ویزای دریافت شده مطابقت داشته باشد.
مدارک یاد شده در قسمت بالا باید ترجمه شده و برخی از آنها باید به تایید و مهر دادگستری برسد.
دایره الترجمه های مختلفی اقدامات مربوط به ترجمه و تاییدیه دادگستری را انجام می دهند.
یک نوع ویزا تحت عنوان ویزای جستجوی کار قابل دریافت است که به فرد این امکان را می دهد در مدت زمان ۶ ماه شغلی متناسب با مهارت و تخصص خود در این شهر پیدا کند. بعد از آن می تواند درخواست بلو کارت آلمان یا همان ویزای کاری آلمان را داشته باشد. ویزای کاری در صورتی به شما تعلق می گیرد که کار یا شغل مربوطه متناسب با مهارت و حوزه تخصصی شما باشد. فرصت های شغلی بسیار خوبی در این شهر برای افراد متخصص در زمینه های گوناگون موجود است به دلیل نرخ جمعیت جوان کم در این کشور همچنین مسئولان در نظر دارند با فراهم کردن بستر به افراد متخصص زمینه همکاری ارائه گردد.
بعد از صدور رویداد مربوطه از سوی کنسولگری با شما تماس گرفته خواهد شد. برخی افراد سودجو با ارائه گزینه هایی تحت عنوان ویزای فوری آلمان به دنبال فریب دیگران هستند. در نظر داشته باشید هیچ راهی برای اخذ ویزای فوری آلمان وجود ندارد. اگر می خواهید اقدامات مربوط به صدور ویزا را تسریع دهید فقط کافی است که مدارک مربوطه را هر چه زودتر تهیه نموده و به کنسولگری ارائه دهید البته داشتن دعوت نامه نیز می تواند گزینه خوبی باشد زیرا مراحل صدور رویداد اشتوتگارت را تسریع می بخشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان ، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!