09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

روادید هانوفر

هانوفر مرکز ایالتی در آلمان است و از آن جا که این کشور از اعضای پیمان شنگن است ورود به آن نیاز به ویزای شنگن دارد. روادید هانوفر برای ورود به این شهر لازم است و با دریافت آن قادر به گشت و گذار و بازدید از جاذبه های آن خواهید بود. در این مقاله نیز به بررسی اطلاعاتی درباره روادید هانوفر خواهیم پرداخت تا با آگاهی کافی در این زمینه اقدام کنید.
روادید هانوفر
روادید هانوفر برای کسانی است که قصد دارند در خاک آلمان برای حداکثر نود روز اقامت داشته باشند که باید از طریق سفارت این کشور در ایران اقدام نمایند و مدارک لازم را ارائه دهند تا مراحل دریافت روادید برای آن ها صورت بگیرد. انواع روادید هانوفر وجود دارد تا با هر هدفی که قصد ورود به آن را دارید آن ها را دریافت نمایید. برای دریافت روادید هانوفر نیاز به دریافت وقت دارید و در این وقت تعیین شده به سؤالات به درستی جواب داده و انگشت نگاری را انجام دهید به همین دلیل است که فرد متقاضی خودش باید حتماً در زمان تعیین شده حضور داشته باشد. در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر در زمینه روادید هانوفر با کارشناسان ما می توانید تماس برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

انواع روادید هانوفر
روادید دیدار از بستگان، روادید ترانزیت، روادید درمان، روادید تجاری، روادید نمایشگاهی، روادید توریستی، روادید مسابقه های ورزشی، روادید همراهی بیمار در سفر و … از جمله روادید های هانوفر می باشند و با توجه به هدفی که از سفر دارید باید مدارک مربوطه را آماده کرده و به سفارت آلمان تحویل دهید. گاهی فرد برای کسب و کار و سرمایه گذاری به کشور آلمان می رود که نیاز به روادید تجاری دارد، گاهی به منظور اقدامات درمانی سفر می کند که نیاز به دریافت روادید پزشکی دارد. اگر هدف گشت و گذار باشد روادید توریستی نیاز است. برای شرکت در مسابقات ورزشی یا نمایشگاه ها نیز روادید مربوطه وجود دارد.

مدارک روادید هانوفر
برای دریافت روادید هانوفر نیاز به ارائه مدارکی است که باید اصل و کپی همه آن ها را ارائه دهید و همگی باید در سایز A4 ارائه شود، این مدارک به شرح ذیل خواهد بود:
• تکمیل فرم درخواست روادید
• ارائه شناسنامه ایرانی
• ارائه گذرنامه ای که اعتبار آن ۶ ماه از تاریخ پایانی درخواست ویزا باشد و دارای دو صفحه خالی باشد. از ویزاهای ۵ سال گذشته نیز باید کپی ارائه شود.
• ارائه ۳ قطعه عکس رنگی که ابعاد آن ۴٫۵*۳٫۵ باشد و در زمینه ای سفید رنگ گرفته شده باشد.
• برای همراهانی که نام آن ها در پاسپورت درخواست ویزا وجود دارد ارائه دو قطعه عکس رنگی لازم است.
• ظاهر عکس ها با ظاهر فعلی باید متناسب باشد و تفاوت نداشته باشد.
• برای روادید هانوفر توریستی داشتن دعوت نامه از جانب فردی مقیم آلمان لازم است در غیر این صورت ارائه سندی مبنی بر رزرو هتل، سند مالکیت و … لازم است.
• اگر کودکی تنها، با یکی از والدین و یا با شخص ثالث سفر می کند داشتن اجازه کتبی از والدین و یا قیم قانونی لازم است.
• اسناد رسمی شغلی و منابع مالی
• گواهی اشتغال به تحصیل برای دانش آموزان دبستانی، دبیرستانی و دانشجویان
• داشتن بیمه مسافرتی که حداقل پوشش را داشته باشد
• ارائه بلیط هواپیما و رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به آلمان
• ارائه فاکتوری از پرداخت هتل برای کل مدت اقامت
مراحل دریافت روادید هانوفر
سفارت آلمان درخواست روادید را به شرکت خدمات ویزا سپرده است. از این رو لازم است تا برای دریافت آن در زمان وقت تعیین شده به این شرکت رفته و شخصاً حضور پیدا کنید. مدارکی که برای دریافت روادید هانوفر نیاز است را تکمیل کرده و آن را ارائه دهید. هزینه روادید هانوفر و هزینه خدمات شرکت خدماتی را پرداخت نمایید و پاسخ صحیحی به سؤالات ارائه شده دهید. در این زمان عکس و اثر انگشت متقاضی نیز از فرد دریافت می شود. در این مرحله کارگزار اقدام به ارائه درخواست متقاضیان به سفارت می کند تا سفارت آن ها را بررسی نماید و در این مورد تصمیم گیری کند.

مدت زمان صدور روادید هانوفر
مدت زمانی که طول می کشد مدارک درخواست روادید بررسی شود و در رابطه با صدور ویزا تصمیم گیری شود ۳ هفته می باشد، بعد از این که تصمیم گیری صورت گرفت مراتب به کارگزار ابلاغ شده و فرد متقاضی روادید هانوفر، برای دریافت آن به دفتر کارگزار می تواند مراجعه کند.
سفارت آلمان در تهران
سفارت آلمان در تهران، خیابان فردوسی، پلاک ۳۲۴ قرار دارد و شماره تلفن بخش روادید آن ۳۹۹۹۱۴۹۹-۰۲۱ می باشد. از روزهای یکشنبه تا پنجشنبه ۱۲-۸ پاسخگویی از جانب سفارت صورت می گیرد اما به سوالاتی که پاسخ آن ها در وب سایت موجود است پاسخی داده نخواهد شد. شماره تلفن مربوط به پاسخگویی جهت مدارک درخواست ویزا ۳۹۹۹۱۲۱۳-۰۲۱ می باشد. کدپستی سفارت ۱۷۹-۱۱۳۶۵ و صندوق پستی آن ۱۷۹-۱۱۳۶۵ می باشد. آدرس پست الکترونیک آن info@teheran.diplo.de است و ایمیل ها به زبان آلمانی و انگلیسی باید نوشته و ارسال شوند. ایمیل های فارسی بدون پاسخ خواهند ماند پس به این موضوع توجه نمایید.

آشنایی مختصری با هانوفر
مرکز ایالتی به نام نیدرزاکسن در آلمان، هانوفر می باشد که با سفر به آن معماری گوتیک را در کنار فضای آلمانی و قرون وسطایی خواهید دید. بهترین دمای هوایی در این شهر در ماه مه تا اکتبر است که هوا معتدل می باشد و نوسان کمی دارد. جشنواره های مختلفی در زمان های مختلف در این شهر برگزار می شود. شهری قدیمی در هانوفر وجود دارد که بناهای تاریخی و جذابیت های زیادی دارد. ساختمان های نیمه چوبی مربوط به قرون وسطا را در آن خواهید دید. از جمله جاذبه های آن به کلیسای جدید شهر، ساختمان پارلمانی دولت، کلیسای Neustädter و … می توان اشاره نمود. از مهم ترین جاذبه های هانوفر به دریاچه مصنوعی ماش می توان اشاره کرد.
روادید ملی هانوفر
روادید ملی آلمان به منظور اقامتی بلند مدت و با هدفی خاص می باشد که مدت اقامت بیش از ۳ ماه است. صدور این ویزا برای زمانی مشخص و حتی تا یک سال نیز می باشد. بعد از ورود به کشور آلمان با توجه به هدفی که از اقامت در هانوفر دارید مجوز اقامت را باید کسب کنید. به طور کلی برای اقامت به مدت بیش از سه ماه و یا اقامت همراه با فعالیت کاری و اشتغال داشتن روادید لازم می باشد.
موارد عدم پذیرش صدور روادید هانوفر
• درخواست صدور روادید هانوفر بیش از سه ماه قبل از سفر قبول نیست و پیش از این سه ماه باید درخواست وقت را در سایت ثبت کنید.
• در صورتی که فرم صدور روادید تکمیل و یا امضا نشده باشد
• گذرنامه متقاضی دارای مشخصات ذیل نباشد:
– اعتبار به مدت حداقل سه ماه بعد از بازگشت از سفر پیش بینی شده
– داشتن حداقل دو صفحه خالی
– صدور طی ده سال گذشته
– عکسی که ارائه می شود به بیش از دوازده ماه پیش مربوط باشد
– ارائه کامل و مطابق با مقررات مدارک مربوطه به درخواست صدور روادید و عدم نقص مدارک

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان ، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۰۶ شهریور ۱۳۹۷

هتل های آلمان ما در این متن به معرفی کشور آلمان، جاذبه های گردشگری کشور آلمان، هتل ...

۲۹ بهمن ۱۳۹۷

کشور آلمان یکی از محبوب ترین کشورهای جهان از لحاظ گردشگری است که جاذبه های توریستی فراوانی ...

۱۶ بهمن ۱۳۹۷

هتل های بوخوم آلمان با ارائه ی بهترین امکانات آماده ی پذیرش از مهمانان و گردشگران خارجی ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا یوروپ تورز

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما