توضیحاتی در مورد روادید آخن آلمان

توضیحاتی در مورد روادید آخن آلمان

راهنمای کامل روادید آخن آلمان

روادید آخن آلمان امروزه یکی از پرطرفدارترین ویزاهای قاره اروپا می‌باشد و امروزه مورد توجه بسیاری از گردشگران و مسافران واقع شده است. انواع بسیار مختلفی از روادید آخن آلمان وجود دارد که افراد با توجه به اهداف سفر خود می‌توانند یکی از روادیدهای مربوط را اخذ نمایند.

روادید آخن آلمان | یوروپ تورز

شهر آخن آلمان

یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین شهر‌های آلمان، شهر آخن می‌باشد که در جنوب غرب ایالت نوردراین وستفالن واقع شده است. بسیاری از جاذبه‌های گردشگری این شهر در میراث فرهنگی جهان به ثبت رسیده است و سالانه میلیون‌ها گردشگر برای بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی به شهر آخن آلمان مسافرت می‌کنند. هم چنین این کشور دارای برترین و مدرن‌ترین دانشگاه‌ها و کالج‌های جهان می‌باشد که هریک از این دانشگاه‌ها از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار است.

شهر آخن آلمان با داشتن آب و هوای بسیار معتدل و ملایم خود یکی از بهترین آب و هواهای کشور آلمان را دارد و سیستم حمل و نقل در این شهر بسیار پیشرفته و متشکل از خطوط اتوبوس می‌باشد. سالانه افراد زیادی به دنبال به دست آوردن روادید آخن آلمان هستند تا بتوانند سفری به این شهر داشته باشند، اگر شما نیز به دنبال بازدید از شهری هستید که مناظر بکر و دست نخورده‌ای را داشته باشد شهر آخن بهترین گزینه برای شما می‌باشد. در این شهر آثار مربوط به جنگ جهانی اول و دوم را را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد روادید آخن آلمان، انواع روادید آخن آلمان، مدارک لازم جهت اخذ روادید آخن آلمان و هزینه‌های مربوط به آن توضیحاتی را ارائه بدهیم که البته برای اطلاعات شما دوستان عزیز می‌باشد اما می‌توانید برای آسوده خاطری خود از سایت بسیار معتبر یوروپ تورز کمک بگیرید ووو برای سفر خود اقدام کنید.

روادید آخن آلمان

همان طور که در بخش قبلی نیز اشاره شد سالانه افراد بسیار زیادی به دنبال اخذ و دریافت ویزای آخن آلمان هستند تا با اهداف مختلف به این شهر سفر کنند. روادید آخن آلمان یکی از ویزاهای کشور آلمان بوده و شما بایستی برای سفر به این شهر ویزای مربوط به کشور آلمان را از کنسولگری کشور آلمان دریافت کنید. توجه داشته باشید که ویزای شهر آخن آلمان یکی از ویزاهای شینگن بوده و شما می‌تواند با اخذ و دریافت آن از کشورهای در حوزه شینگن نیز دیدن کرده و جاذبه‌های گردشگری آن کشورهای را نیز بازدید نمایید.

از آن جایی که اخذ و صدور ویزای آخن آلمان به مدت زمان بیشتری نیاز دارد به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که در بهترین زمان ممکن اقدام به تهیه و اخذ آن داشته باشید تا بتوانید به موقع به مسافرت خود بپردازید. امروزه شاهد افزایش درخواست‌های اخذ ویزای کشور آلمان و آخن آلمان هستیم که این امر به خوبی نشان می‌دهد افراد توجه زیادی به این کشور و شهر داشته و سفر به آخن را در اولویت‌های انتخابی خود قرار می‌دهند. شهر آخن نیز با داشتن زیرساخت‌های لازم و مدرن خود توانسته است از تمام گردشگران و مسافران خود به خوبی استقبال کرده و رضایت آن‌ها را جلب نماید.

انواع روادید آخن آلمان

افراد با اهداف و شکل‌های بسیار مختلفی به این کشور سفر می‌کنند که با توجه به اهداف سفر خود نیز بایستی ویزای مربوط به آن را تهیه و دریافت کنند. از مهم‌ترین انواع ویزای آلمان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم که امروزه مورد توجه مسافران و توریست‌ها واقع شده است:

انواع روادید آخن آلمان | یوروپ تورز
 • ویزای توریستی شهر آخن آلمان: ویزای توریستی آخن یکی از پرطرفدارترین ویزاهای این شهر بوده و افرادی که به دنبال بازدید از جاذبه‌های گردشگری شهر آخن هستند بایستی این ویزا را دریافت کنند در غیر این صورت حتی اجازه پرواز نیز داده نخواهد شد.
 • ویزای تحصیلی شهر آخن آلمان: شهر آخن بهترین و پیشرفته‌ترین مراکز آموزشی را در زمینه تمام رشته‌ها دارد که با داشتن امکانات بسیار عالی خود توجه و نظر بسیاری از دانشجویان را در سطح جهانی به خود جذب می‌کند و دانشجویان قبل از اعزام به این شهر بایستی ویزای تحصیلی خود را دریافت و اخذ نمایند.
 • ویزای سرمایه گذاری شهر آخن آلمان: با وجود اقتصاد بسیار پویا در این شهر، توجه و نظر بسیاری از سرمایه گذاران به این شهر جلب می‌باشد و افراد زیادی به دنبال تاسیس شرکت در این شهر هستند و به همین دلیل درخواست اخذ ویزای سرمایه گذاری را دارند.
 • ویزای کار شهر آخن آلمان: جوانان بسیاری از سراسر کشورهای جهان به دنبال کار و اشتغال در شهر آخن آلمان هستند تا بتوانند با پیدا کردن شغل مناسبی زندگی راحتی را داشته باشند و درآمد خوبی را به دست بیاورند.

مدارک لازم جهت اخذ روادید آخن آلمان

برای اخذ هر یک از روادید آخن آلمان بایستی یک سری مدارک و شرایط را از قبل تهیه و آماده کنید تا در زمان وقت سفارت آلمان گرفتید اینن مدارک را ببرید. توجه داشته باشید که هر یک از این ویزاها مدارک و شرایط متفاوتی را می‌طلبد که ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به برخی از مدارک عمومی ویزای شهر آخن آلمان اشاره‌هایی کنیم:

 • دعوتنامه در صورت وجود داشتن
 • ارائه مدرک زبان آلمانی که حداقل‌ترین نمره ی‌قبولی را در آن به دست آورده باشید.
 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء سابقه
 • اصل مدارک شناسایی و اصل پاسپورت
 • گرفتن وقت سفارت خانه آلمان
 • 2 قطعه عکس با زمینه سفید
 • پرداخت فیش واریزی ویزای مربوطه
 • ارائه رزومه کاری
 • ارائه مدارک تحصیلی لازم

شما می‌توانید با تهیه و آماده کردن مدارک فوق درخواست خود را در زمینه اخذ ویزای مربوطه اعلام کنید. یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ روادید آخن آلمان را می‌توانیم به گرفتن وقت سفارت آلمان اشاره کنیم. شما می‌توانید با مراجعه حضوری خود به سفارت خانه این کشور، وقت سفارت خود را گرفته و در زمان مقرر شده به کنسولگری مراجعه کنید.

هزینه و مدت اعتبار روادید آخن آلمان

مدت اعتبار روادید آخن آلمان با توجه به نوع ویزای مربوطه متفاوت خواهد بود به طوری که کم‌ترین مدت اعتبار مربوط به ویزای گردشگری می‌باشد و مدت زمان آن در حدود چند روز تا چند هفته می‌باشد. طولانی‌ترین مدت اعتبار نیز مربوط به ویزای سرمایه گذاری و تحصیل می‌باشد که ممکن است مدت زمان آن از چند ماه تا چند سال باشد.

نکته مورد توجهی که بایستی تمام افراد متقاضی به آن توجه داشته باشند این است که به مدت اعتبار روادید آخن آلمان توجه داشته باشید تا قبل از به اتمام رسیدن مدت زمان آن کشور آلمان را ترک نمایید. هزینه‌های مربوط به ویزای این شهر نیز بسیار مناسب و معقول می‌باشد که شما بایستی هنگام درخواست هزینه‌های لازم را پرداخت نمایید. نکته مورد توجهی که بایستی در مورد هزینه‌ها به یاد داشته باشید این است که در صورت عدم موافقت با درخواست شما هیچ هزینه‌ای به شما عودت نخواهد شد.

هزینه و مدت اعتبار روادید آخن آلمان | یوروپ تورز

سوالات متداول روادید آخن آلمان

برای سفر به شهر آخن آلمان باید چه کرد؟

روادید آخن آلمان یکی از ویزاهای کشور آلمان بوده و شما بایستی برای سفر به این شهر ویزای مربوط به کشور آلمان را از کنسولگری کشور آلمان دریافت کنید.

انواع روادید آخن آلمان چیست؟

انواع روادید آخن آلمان عبارت است از: ویزای توریستی شهر آخن آلمان، ویزای تحصیلی شهر آخن آلمان، ویزای سرمایه گذاری شهر آخن آلمان و ویزای کار شهر آخن آلمان.

مدارک مهم برای اخذ روادید آخن آلمان چیست؟

 • دعوتنامه در صورت وجود داشتن
 • ارائه مدرک زبان آلمانی که حداقل‌ترین نمره ی‌قبولی را در آن به دست آورده باشید.
 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری
 • گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء سابقه
 • اصل مدارک شناسایی و اصل پاسپورت
 • گرفتن وقت سفارت خانه آلمان
 • 2 قطعه عکس با زمینه سفید
 • پرداخت فیش واریزی ویزای مربوطه
 • ارائه رزومه کاری
 • ارائه مدارک تحصیلی لازم

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!