دعوتنامه توریستی سوئیس | معرفی – انواع – شرایط

دعوتنامه توریستی سوئیس | معرفی – انواع – شرایط

سوئیس را احتمالاً با صلیب سرخ جهانی و شهر ژنو می‌شناسید. ولی سوئیس یکی از کشورهای زیبای جهان است؛ و سالانه توریست‌های زیادی به این کشور سفر می‌کنند. برای اینکه دعوتنامه توریستی سوئیس را دریافت کنید و به این کشور سفری داشته باشید لازم است برخی نکات مهم را بدانید. در این مقاله سعی کرده‌ایم به این مورد بپردازیم.

سوئیس، کشوری در کوه‌های آلپ

سوئیس در دل‌ کوه‌های آلپ واقع شده است. درواقع بیش از هفتاد درصد خاک‌های سوئیس را کوه‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور تاریخی صد و پنجاه‌هزارساله دارد و پایتخت آن شهر برن است. سوئیس دارای آب و هوایی معتدل و همراه با زمستان‌های سرد و برفی است. تابستان‌های سوئیس نیز گرم و مرطوب است. سوئیس جزء آن کشورهایی است که در تابستان و زمستان جاذبه‌های گردشگری خاصی دارد که می‌تواند گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

دعوتنامه توریستی سوئیس | اخذ دعوتنامه توریستی سوئیس 88851080-021

دعوتنامه توریستی سوئیس چیست؟

دعوتنامه توریستی سوئیس درواقع برگه‌ای است که برای اخذ ویزای سوئیس به آن نیاز پیدا خواهید کرد. امروزه برای سفر به بسیاری از کشورها نیاز به دعوتنامه توریستی دارید. سوئیس نیز یکی از همین کشورهاست. نکته مهم اینجاست که داشتن دعوتنامه توریستی سوئیس به معنای گرفتن ویزای سوئیس نیست. درواقع این دعوتنامه نقطه شروع کار شماست برای اینکه به سفارت سوئیس بروید و فرم‌های درخواست ویزای سوئیس را دریافت کنید.

چگونه دعوتنامه توریستی سوئیس را دریافت کنیم؟

یکی از راه‌های دریافت دعوتنامه توریستی سوئیس این است که یکی از اقوام شما ساکن کشور سوئیس باشد. در این صورت کار ساده‌ای پیش رو خواهید داشت؛ و تنها کافی است از آن‌ها درخواست کنید تا برای شما یک دعوتنامه توریستی ارسال کنند. یا اگر قصد دارید برای کار به سوئیس بروید لازم است تا کارفرمای شما برایتان دعوتنامه سوئیس را ارسال کند. دعوتنامه سوئیس لازم است به یکی از زبان‌های رسمی این کشور نوشته شود. (زبان فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و رومانیایی ازجمله زبان‌های رسمی در کشور سوئیس است.)

دعوتنامه توریستی سوئیس | اخذ دعوتنامه توریستی سوئیس 88851080-021

نکات ویژه در مورد دعوتتامه توریستی سوئیس

  1. نکته اول که در مورد ارسال دعوتنامه سوئیس باید رعایت شود ذکر رابطه شما با فرد ارسال‌کننده دعوتنامه است. اگر شخص فوق از اقوام شما باشد باید مدارک لازم را ارائه دهید.
  2. در دعوتنامه توریستی سوئیس لازم است اطلاعات ارسال‌کننده به‌طور کامل آمده باشد. این اطلاعات شامل نام، تابعیت، آدرس و اطلاعاتی از این‌ دست است.
  3. در دعوتنامه ارسال شده باید مکان اسکان شخص میهمان مشخص شده باشد.
  4. ذکر تاریخی که دعوتنامه در آن تنظیم شده است نیز ضروری است.

پس در دریافت دعوتنامه توریستی سوئیس می‌توانید به سفارت این کشور مراجعه کرده و مراحل دریافت ویزای سوئیس را پشت سر بگذارید. با گرفتن ویزای سوئیس می‌توانید به‌راحتی به دیگر کشورهای عضو شینگن نیز سفر کنید.

دعوتنامه توریستی سوئیس | اخذ دعوتنامه توریستی سوئیس 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئیس، وقت سفارت سوئیس، ویزای سوئیس، تور سوئیس و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!