09107636326 --- 021-87700067

دعوتنامه تجاری سوئد

دعوتنامه تجاری سوئد

دعوتنامه تجاری سوئد یکی از عواملی ست که احتمال دریافت ویزای تجاری سوئد را تقویت میکند و زمان آن را جلو می اندازد. انواع دعوتنامه سوئد وجود دارد که با استفاده از آنها میتوانید بسته به هدف خود مراحل اخذ ویزا را سریع تر طی کنید اما ما در این مقاله به دعوتنامه تجاری سوئد و روال داشتن یک سفر تجاری به این کشور خواهیم پرداخت.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

روند یک سفر تجاری به سوئد

ویزای سوئد انواع مختلفی دارد که نوع تجاری آن برای یک سفر تجاری در نظر گرفته شده است. بیشترین قشر متقاضی برای دریافت این نوع ویزا اشخاص فعال در عرصه صنعت هستند، تاجرانی که برای ورود به کشور سوئد دعوتنامه تجاری سوئد را دریافت میکنند میتوانند به راحتی مراحل اخذ ویزای مربطه را طی کنند و طبق برنامه یک سفر تجاری خوب را پشت سر بگذارند. امکان انجام همه مراحل بصورت آنلاین نیز فراهم شده است که در ادامه اشاره ای به آن خواهیم داشت.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

دریافت ویزا با دعوتنامه تجاری سوئد

زمان حدودی تحویل ویزا به شما حدودا ۲۵ روز پیش بینی شده است. افرادی که امکان پیگیری امور مربوط به اخذ ویزای سوئد را ندارند باید اقدام به واگذاری امور به آژانس ها یا دفاتر معتبر نمایند. اگر قصد دارید ویزای سوئد را هر چه سریع تر دریافت کنید باید با در اختیار گذاشتن دعوتنامه تجاری سوئد و باقیمانده مدارک نزد دفتر ما درخواست خود را مطرح کنید. پس از ثبت این درخواست دیگر نیازی نیست وقت خود را صرف رفت و آمد به سفارت و آژانس ها نمایید.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

اعتبار ویزا و دعوتنامه تجاری سوئد

هنگام صدور ویزای سوئد به تاریخ درج شده در دعوتنامه تجاری سوئد و مدت زمان تعیین شده برای حضور شما در این کشور توجه ویژه ای خواهند کرد، بنابراین به شرکت یا شخص ارسال کننده دعوتنامه تجاری سوئد توصیه کنید که نسبت به درج تاریخ مد نظر شما دقت لازم را داشته باشند. بطور کل همه جوانب و موارد ذکر شده در دعوتنامه تجاری سوئد بطور دقیق مورد بررسی سفارت قرار خواهد گرفت پس با مشاهده کوچکترین خطا یا مغایرتی در دعوتنامه همه برنامه های شما با مشکل روبرو خواهد شد و روند صدور ویزا متوقف میشود.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

نکات لازم در خصوص ارائه دعوتنامه تجاری سوئد و ثبت درخواست ویزا

 1. درخواست روادید شما در صورت ناقص بودن مدارک تحویلی یا مشاهده اشکالی در دعوتنامه تجاری سوئد رد خواهد شد، پس با تمرکز کامل همه مراحل لازم را طی نمایید تا با مشکلات این چنینی که سفر شما را با اختلال روبرو میکند مواجه نشوید.
 2. مدارک تحویل داده شده به سفارت باید شامل اصل و فتوکپی باشد، در این بین مدارکی هستند که مستقیما در خطاب به سفارت صادر شده اند، اینها پس از پایان مراحل به شما بازگردانده نخواهد شد اما اصل باقیمانده مدارک پس از انجام همه امور به شما تحویل داده میشود، بنابراین از این نظر نگران نباشید.
 3. شخص دعوت شده که نام او در دعوتنامه تجاری سوئد ذکر شده است حتما باید در سفارت حضور داشته باشد، اگر در وقت تعیین شده توسط سفارت شخص مذکور در آنجا حاضر نشود فرصت دوباره ای به او داده نخواهد شد.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

ترتیب قرار دادن مدارک در پرونده و لزوم ضمیمه کردن دعوتنامه تجاری سوئد

برای عدم بروز مشکل در صدور ویزای تجاری سوئد باید مدارک لازم را به ترتیبی که در ادامه ذکر میشود در پرونده قرار دهید، چشم پوشی از این مورد ممکن است روال صدور ویزا را به تعویق بیندازد:

 1. فرم درخواست روادید کوتاه مدت که دارای امضا و تاریخ باشد و به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده باشد.
 2. عکس رنگی با زمینه روشن در ابعاد ۳٫۵ در ۴٫۵ (عکس باید جدید باشد و لزوم پیدا بودن چهره بدون پوشش سر بسیار مورد توجه است).
 3. ضمیمه کردن گذرنامه در این مرحله ضروری ست، حداقل ۲ صفحه از گذرنامه نباید مهر خورده باشد، و همچنین تاریخ ابطال گذرنامه باید حداقل ۳ ماه پس از تاریخ تعیین شده در روادید باشد.
 4. کپی صفحات شناسنامه
 5. مدارک معتبر دال بر تمکن مالی شما و داشتن توانایی مالی در خصوص تقبل هزینه های احتمالی.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

نکته مورد توجه این است که هرگز نباید ضمیمه کردن دعوتنامه تجاری سوئد را فراموش کنید.

مدارک لازم که توسط حقوق بگیران باید ارائه گردد:

 1. گواهی اشتغال که حداقل ۳۰ روز قبل از ارائه صادر شده باشد و حاوی مواردی چون تاریخ استخدام، میزن حقوق ماهانه وسمت و تاریخ مرخصی باشد.
 2. ذکر موضوع برگشت فرد سر کار پس از تاریخ تعیین شده برای سفر الزامی ست.
 3. ۳ فیش آخر حقوق دریافتی
 4. ۳ پرینت اخیر حساب بانکی اعم از جاری و پس انداز
 5. ارائه دعوتنامه تجاری سوئد

مدارک لازم برای تجار علاوه بر دعوتنامه تجاری سوئد

 1. آگهی ثبت شرکت در روزنامه های رسمی به همراه آگهی ثبت
 2. ارائه کارت بازرگانی یا پروانه کسب ضروری میباشد.
 3. ۳ پرینت آخر بانکی اعم از حساب شخصی و تجاری

مدارک لازم برای کسانی که شغل آزاد دارند:

 1. کارت حرفه ای مربوط به سال جاری یا کارت نظام مربوطه
 2. ۳ پرینت پایانی حساب بانکی اعم از شخصی  و حرفه ای
 3. گواهی که توجیه کننده دلایل ذکر شده برای سفر باشد، این گواهی و ارائه آن به سفارت در روند پیشبرد اخذ ویزا بسیار موثر خواهد بود.
 4. دعوتنامه تجاری سوئد که حاوی مواردی چون مدت زمان تعیین شده برای سفر، دلیل آن و هزینه های مربوطه باشد.
 5. ارائه مدارکی دال بر داشتن محل سکونت ضروری میباشد.
 6. مدارک لازم در خصوص رزرو هتل برای مدت زمان تعیین شده در دعوتنامه
 7. بیمه نامه پزشکی و هزینه های مرتبط با آن نیز در الویت کارهای لازم قرار دارد.
 8. بلیط هواپیما باید بصورت رفت و برگشت خریداری شده باشد، این مورد نشان دهنده این است که شما قصد بازگشت به کشور را دارید پس هرگز مورد مربوط به خرید بلیط برگشت را از دستورالعمل کارهای خود حذف نکنید.
 9. هزینه تشکیل پرونده نیز بر عهده شخص درخواست کننده ویزا هست که این هزینه حدود ۶۰ یورو میباشد.

همانطور که گفته شد در همه مراحل و همه مشاغل و سمت ها دعوتنامه تجاری سوئد یک امتیاز محسوب میشود که حتما باید در پرونده ضمیمه گردد.

کشور سوئد جزو کشورهای محدوده شینگن نیز میباشد بنابراین اخذ ویزای شینگن نیز میتواند در دستور کار شما قرار گیرد. البته ناگفته نماند که در مواقعی باید مدارکی علاوه بر مدارک ذکر شده به سفارت ارائه گردد بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن زمان هر مدرکی که فکر میکنید وجود آن میتواند روند صدور ویزا را بهبود ببخشد در پرونده خود قرار دهید، گرفتن کپی از مدارک را نیز فراموش نکنید.

دعوتنامه تجاری سوئد | اخذ دعوتنامه تجاری سوئد | انواع دعوتنامه تجاری سوئد 88851080-021

وقت سفارت سوئد جهت اخذ ویزا

برای طی کردن همه مراحل بالا و ارائه مدارک نیاز به تعیین وقت سفارت سوئد دارید که اقدام از طریق روش های آنلاین بهترین روش میباشد. پیش بینی وقت ارائه شده به هر متقاضی قابل پیش بینی نخواهد بود. در روز تعیین شده باید شخصا در سفارت حاضر شوید و مراحل تحویل مدارک، مصاحبه و انگشت نگاری را طی نمایید، حتما دعوتنامه تجاری سوئد را به همراه داشته باشید.  آدرس سفارت سوئد در ادامه ضمیمه میگردد اما مشاورین ما میتوانند شما در جهت آسان طی شدن مراحل همراهی نمایند، در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاورین ما در ارتباط باشید.

آدرس سفارت: تهران، خیابان پاسداران شمالی، پس از خیابان فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن پلاک ۲۷٫

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئد، وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

مطالب مرتبط