تور نمایشگاهی آلمان | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور نمایشگاهی آلمان | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور نمایشگاهی آلمان، بخش بزرگی از اقتصاد این کشور است و بر نیازهای بلند مدت این صنعت تمرکز ویژه‌ای نموده و اهمیت و قابلیت ‌های جدید آن را گسترش می‌‌دهد.

چقدر از ویژگی‌های تور نمایشگاهی آلمان مطلع هستید؟ کشور آلمان در حوزه میزبانی نمایشگاه ‌های بین‌المللی دارای مقام اول در جهان بوده و این جایگاه را با توجه به امکانات و تجهیزات پیشرفته و توانایی‌‌های موجود، نوآوری ‌ها و دسترسی آسان از طریق مسیرهای هوایی به مناطق مختلف جهان به‌دست آورده است. این نمایشگاه ‌ها شرایط مشاهده جدیدترین نوآوری ‌های جهانی در صنایع مختلف را به بازدیدکنندگان از سراسر جهان می‌دهند. از این رو صنعت نمایشگاهی آلمان توانسته است بیش از دو سوم نمایشگاه‌های مطرح جهانی را برگزار نماید و در این نمایشگاه‌ها بیش از 50 درصد غرفه‌ گذاران  و حدودا 60 درصد بازدیدکنندگان از خارج از کشور آلمان هستند.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

معرفی تور نمایشگاهی آلمان

صنعت نمایشگاهی آلمان بخش بزرگی از اقتصاد این کشور است و بر نیازهای بلند مدت این صنعت تمرکز ویژه‌ای نموده و اهمیت و قابلیت ‌های جدید آن را بازتاب و گسترش می‌‌دهد. غرفه‌گذاران، بازدیدکنندگان و مجریان نمایشگاه ‌ها، شریک‌های ثابت تجاری این صنعت هستند که با همکاری مشترک برای برگزاری هر نمایشگاه در بهترین زمان ممکن، موفقیت و پیشرفت طولانی مدت صنعت نمایشگاهی آلمان را تضمین می‌کنند.

مهمترین ویژگی تور نمایشگاهی آلمان جهانی بودن آن است. بیش از نیمی از غرفه‌ گذاران، افراد خارجی بوده که یک سوم آنها بیرون از اروپا می‌باشند و نزدیک به 60 درصد بازدید کنندگان نیز غیر آلمانی هستند. همچنین اجرا کنندگان نمایشگاهی بخش‌هایی از نمایشگاه‌‌های خود را در سایر کشور‌های جهان نیز برگزار می‌کنند.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

اهمیت تور نمایشگاهی آلمان

بیش از نصف نمایشگاه‌‌های مطرح دنیا با موضوعات مختلف در کشور آلمان برگزار می‌شود. هرساله حدود 150 نمایشگاه بین‌المللی با 180 هزار غرفه ‌گذار و حدود ده میلیون بازدیدکننده در کشور آلمان به رد و بدل نمودن جدیدترین قابلیت‌ها و نوآوری‌‌های بازار می‌ پردازند.

پنج مرکز نمایشگاهی بزرگ در بین ده مرکز برتر دنیا به آلمان اختصاص داشته که عبارت است از: نمایشگاه‌های فرانک فورت، کلن، دوسلدورف، هانوفر و مونیخ. همچنین 3 محوطه برتر (هانوفر، فرانکفورت و کلن) از 5 محوطه بزرگ نمایشگاهی جهان، در کشور آلمان قرار دارند.

در کل محوطه ‌های نمایشگاهی آلمان حدودا 2.8 میلیون متر مربع است و در تور نمایشگاهی آلمان شاهد حضور نمایشگاه‌های بین‌المللی، محلی و سنتی مختلف در 24 محل مختلف هستیم.
قابل ذکر است که کشور آلمان در سال حدود 400 میلیون یورو برای بهبود مراکز نمایشگاهی خود هزینه می‌کند.

دسترسی به تور نمایشگاهی آلمان

نمایشگاه‌‌های تجاری در آلمان با هدف پیوند بازدیدکننده با قلب اروپا برگزار می‌شوند. بازار اروپا به تنهایی حدود 450 میلیون مصرف‌کننده دارد و یکی از وسیع‌ترین منطقه‌های دنیا با بیشترین میزان تقاضا می‌باشد.

برگزارکنندگان نمایشگاه ‌های آلمان در حوزه برگزاری وقایع بین‌المللی بسیار حرفه‌ای و استاندارد بوده و در طول سال توانایی برگزار کردن بیش از سی نمایشگاه مطرح بین‌المللی را در مراکز خود دارند.علاوه بر این موضوع کادر و تیم‌های متخصص و حرفه‌ای آنها نیز در زمینه ساخت غرفه، تبلیغات محلی و جهانی، سفر، رزرو انواع هتل، امور مطبوعاتی، حمل و نقل و بازاریابی به غرفه‌گذاران و بازدیدکنندگان یاری می‌رسانند و برای تمام صنعت‌ها، بازارهای مختلفی ایجاد می‌کنند.

در سال حدود 12 بیلیون یورو گردش مالی در نمایشگاه ‌های آلمان صورت می‌گیرد. سه نمایشگاه فرانکفورت، هانوفر و کلن که از بزرگترین محوطه‌‌های نمایشگاهی دنیا هستند، به تنهایی بیش از 4 بیلیون یورو گردش مالی دارند.

قیمت غرفه‌‌های نمایشگاه آلمان در مقایسه با رقبای بین‌ المللی آن مناسب بوده و با توجه به این که بسیاری از مشتریان بزرگ و سرشناس در آلمان ملاقات می‌شوند در مقایسه با نمایشگاه‌‌های دیگری که خارج از آلمان هستند، هزینه‌های نهایی برای غرفه‌ گذاران و بازدیدکنندگان پایین خواهد بود.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

رزرو تور نمایشگاهی آلمان

برای رزرو تور نمایشگاهی آلمان می‌توانید از طریق سیستم‌های اینترنتی رزرو اقدام نمایید. در این روش مشاورین فروش با شما ارتباط گرفته و تمامی شرایط عمومی و اختصاصی استفاده از تور نمایشگاهی کشور آلمان را برایتان توضیح می‌دهند. به طور کلی زمان تعیین شده برای تور نمایشگاهی کشور آلمان فراهم شده است و شما باید زمان دقیقی برای رزرو تور نمایشگاهی کشور آلمان در نظر داشته باشید. دقت کنید که هزینه تور نمایشگاهی کشور آلمان بر اساس امکانات و شرایط رزرو شما تعیین شده و شامل طرح‌های تخفیفی نیز می‌شود.

برای اطلاع از هزینه تور نمایشگاهی آلمان می‌توانید از جداول قیمت گذاری استفاده نمایید. دقت کنید که در این تور تمامی امکانات لازم برای سفر در دسترس شما قرار خواهد گرفت و شما بر طبق سلیقه و میزان بودجه خود اقدام به انتخاب بسته مورد نظر می‌نمایید.

در بررسی‌های اخیر مشخص شد که تور نمایشگاهی آلمان از بهترین و مشهورترین تورهای جهان محسوب می‌شود و بازدید از غرفه‌های منحصربفرد این نمایشگاه تجربه‌ای تکرار نشدنی برای افراد مختلف محسوب می‌شود.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

انواع تور نمایشگاهی آلمان

یکی از بهترین تور نمایشگاهی آلمان در خصوص گردشگری itb فعالیت می‌کند. این نمایشگاه با سخنرانی وزیر گردشگری مالدیو همراه است. در این نمایشگاه بیش از هزار نفر به صورت رسمی دعوت هستند.

در این نمایشگاه حدود 200 هزار نفر از سراسر دنیا و 8000 هزار خبرنگار نیز حضور می‌یابند. نمایشگاه نان و شیرینی از دیگر تور نمایشگاهی آلمان بوده و محل برگزاری آن در آلمان، مونیخ می‌باشد. سطح برگزاری نمایشگاه خارجی و بین‌المللی است.

برای شرکت در این تور باید در ابتدا ثبت نام نمایید. در این نمایشگاه فرآیند تهیه شیرینی، انواع شکلات و قهوه و بستنی را می‌بینید.

دستگاه‌های آزمایشگاهی و همینطور اندازه‌گیری با بیشترین کیفیت در این نمایشگاه فراهم شده است.

یکی از بهترین تجربیات در تور نمایشگاهی آلمان بازدید از غرفه صنایع خورشیدی مونیخ می‌باشد.

این غرفه در زمینه‌های فتوولتائیک، سیستم‌های ذخیره‌سازی انرژی، فن آوری‌های تجدید‌پذیر گرمایش، و همچنین در محصولات و راه حل برای انرژی‌های تجدید‌پذیر هوشمند تمرکز می‌کند. در این نمایشگاه به معرفی و عرضه تمام محصولات و علوم مربوط به صنایع خورشیدی پرداخته می‌شود

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

ارزان ترین تور نمایشگاهی آلمان

در صورتی که علاقمند به بازدید از نمایشگاه‌های آلمان هستید اما از پس هزینه‌های آن بر نمی‌آیید ما به شما ارزان‌ترین تور نمایشگاهی آلمان را پیشنهاد می‌کنیم.

در ارزان‌ترین تور نمایشگاهی آلمان می‌توانید در یک هتل با امکانات قابل قبول اقامت نمایید. هزینه‌های در نظر گرفته در رزرو این تور بسیار ارزان‌تر از سایرین بوده و تمامی افراد می‌توانند از آن استفاده نمایند.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

بهترین تور نمایشگاهی آلمان

عموما در سایت‌های مختلف دیده شده است که لوکس‌ترین تور نمایشگاهی آلمان با کمترین قیمت همراه می‌باشد. آیا چنین ادعایی صحت دارد؟ دقت نمایید که قطعا اقامت در بهترین هتل آلمان نیاز به هزینه بالایی داشته و با کمترین هزینه نمی‌توان به چنین امکاناتی دست یافت.

بنابراین در انتخاب بهترین تور نمایشگاهی آلمان دقت لازم را مبذول نمایید. عموما تور نمایشگاهی آلمان در چندین درجه عرضه می‌شود و هر فرد می‌تواند پکیج مناسب خود را انتخاب نماید.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

امکانات تور نمایشگاهی آلمان

با رزرو تور نمایشگاهی آلمان می‌توانید به مدت سه الی پنج روز در هتلی میان رده اقامت نمایید. سرویس حمل و نقل از هتل تا نمایشگاه فراهم شده است. شما می‌توانید به طور میانگین از هشتاد درصد غرفه‌ها دیدن نمایید. در تور نمایشگاهی آلمان دو وعده غذا در روز برای شما تهیه می‌شود.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

چه زمانی برای رزرو تور نمایشگاهی آلمان اقدام نماییم؟

عموما زمان برگزاری نمایشگاه آلمان اعلام می‌شود، شما می‌بایست حداقل یک هفته قبل از برگزاری نمایشگاه اقدام به رزرو تور نمایشگاهی آلمان نمایید. برای بهره گرفتن از تور نمایشگاهی آلمان قطعا نیاز به مدارک تعیین شده از سوی این کشور خواهید داشت و باید در کمترین زمان ممکن مدارک لازم را تهیه نمایید. دقت کنید که هزینه تور نمایشگاهی آلمان در صورتی که در زمان زودتر اقدام به رزرو نمایید بسیار ارزان‌تر از سایرین تمام خواهد شد.

تور نمایشگاهی آلمان | تور ارزان نمایشگاهی آلمان | رزرو تور نمایشگاهی آلمان 88851080

جمع بندی در خصوص تور نمایشگاهی آلمان

با توجه به مطالب گفته شده در خصوص تور نمایشگاهی آلمان این طور به نظر می‌رسد که این نمایشگاه در سراسر جهان از شهرت خاصی برخوردار است.

در واقع شما می‌توانید با بازدید از نمایشگاه آلمان تجربیات جدیدی اخذ نمایید. غرفه‌های نمایشگاه آلمان شامل سه بخش هستند که هر بخش به تفکیک موضوع می‌باشد. رده سنی که از این تور استفاده می‌نمایند بین 20 تا 40 سال هستند و کودکان معمولا به ندرت از چنین نمایشگاهی استقبال می‌کنند.

این نمایشگاه در صورتی که خدمتی برای عرضه داشته باشد تمامی روال تولید و ساخت را به دقت توضیح خواهد داد. عموما هزینه‌ای که برای ایاب ذهاب افراد در نظر گرفته می‌شود بر روی هزینه کل تور نمایشگاهی آلمان اعمال می‌شود.


سوالات متداول تور نمایشگاهی آلمان

تور نمایشگاهی آلمان چیست؟

صنعت نمایشگاهی آلمان بخش بزرگی از اقتصاد این کشور است و بر نیازهای بلند مدت این صنعت تمرکز ویژه‌ای نموده و اهمیت و قابلیت ‌های جدید آن را بازتاب و گسترش می‌‌دهد.

مهمترین ویژگی های تور نمایشگاهی آلمان چیست؟

مهمترین ویژگی تور نمایشگاهی آلمان جهانی بودن آن است. بیش از نیمی از غرفه‌ گذاران، افراد خارجی بوده که یک سوم آنها بیرون از اروپا می‌باشند و نزدیک به 60 درصد بازدید کنندگان نیز غیر آلمانی هستند.

چگونه در تور ارزان قیمت شرکت کنیم؟

در ارزان‌ترین تور نمایشگاهی آلمان می‌توانید در یک هتل با امکانات قابل قبول اقامت نمایید. هزینه‌های در نظر گرفته در رزرو این تور بسیار ارزان‌تر از سایرین بوده و تمامی افراد می‌توانند از آن استفاده نمایند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

1 نظر

بهروز احمدزاده 16 فروردین 1397 پاسخ

با سلام
لطفا ليست تورهاي نمايشگاهي و نيز تورهاي توريستي كشور آلمان را در بازه زماني شهريور و مهرماه سال 1397 همراه با قيمت برايم ارسال فرماييد.
با تشكر