تور تنریف | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

تور تنریف | معرفی – تاریخ برگزاری – راهنمای بازدید

اگر قصد شرکت در تور تنریف و بازدید از این جزیره زیبا را دارید این مقاله اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار می دهد. تنریف از وسیع ترین جزیره های کشور اسپانیاست که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند. در ادامه راجع به جذابیت های این جزیره و دلیل بازدید از آن ها توضیحات بیشتری را مطرح می کنیم.

تور تنریف
تور تنریف

تور تنریف و آب و هوای این جزیره

در این بخش راجع به آب و هوای تنریف صحبت می کنیم و اطلاعات مناسبی را در این خصوص ارائه می دهیم. در بیشتر ایام سال آب و هوایی آفتابی را در جزیره تنریف شاهد هستید، پایتخت آن نیز سانتا کروز است که طبق آمار اعلام شده سالانه میزبان نیم میلیون گردشگر است و جذابیت ها و امکانات فراوانی را برای توریست ها فراهم کرده است. ناگفته نماند که تنریف از مجموعه جزایر قناری ست و بخش عظیمی از آن را بر در می گیرد. تور اروپا و تور تنزیف فرصت مناسبی برای سفر بع این کشور و دیدن جزایر زیبای آن است .مواردی که در ادامه ذکر می شود را نیز مطالعه نمایید:

  1. ساحل لاترسیتاس از جذابیت های تور تنریف است که باید بازدید از آن را در برنامه خود قرار دهید.
  2. اگر عاشق طبیعت هستید به باغ های گیاه شناسی این جزیره نیز سر بزنید و از مشاهده زیبایی های آن بی بهره نمانید.
  3. در کنار همه موارد ذکر شده گالری های هنری و مراکز خرید بسیاری را نیز در آن می یابید.
  4. تفریحگاه لاس کریستیانود و پلایا دی اس را نیز به خاطر بسپارید و حتماً از آن ها دیدن کنید.
تور تنریف و آب و هوای این جزیره
تور تنریف و آب و هوای این جزیره
تور تنریف و آب و هوای این جزیره
تور تنریف و آب و هوای این جزیره

جاذبه های گردشگری تنریف

برای شرکت در تور تنریف آگاهی از جاذبه های گردشگری و دیدنی های آن نیز مهم است، که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

تور تنریف و پارک آبی سیام

از برترین جذابیت های تور تنریف، پارک آبی سیام است که به عنوان برترین پارک آبی جهان نیز شناخته می شود. بازی ها و امکاناتی که در این پارک تعبیه شده را در هیچ کجای دنیا نمی یابید، از هیجان انگیزترین بازی های آن سقوط از ارتفاع 30 متری و فرود آمدن به درون آبی ست که کوسه ها سرتاسر آن را فرا گرفته اند. در این پارک با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به ساخت بلندترین موج های دست ساز کرده اند که در این امر نیز موفق بوده اند و عملکردشان زبانزد خاص و عام است. در صورت ورود به این تفریحگاه نیازی به نگرانی در خصوص اقامت گاه نیز ندارید چرا که در این مورد امکانات مجهزی پیش روی مسافرین قرار گرفته است.

تور تنریف و پارک آبی سیام
تور تنریف و پارک آبی سیام

تور تنریف و بخش خانوادگی پارک سیام

اگر به صورت خانوادگی در تور تنریف شرکت کردید، پارک سیام نیز مقصدی مهیج برای شماست چرا که برترین امکانات را برای تفریحات خانوادگی فراهم کرده است. در بخش خانوادگی این پارک 6 سرسره تعبیه شده که یک زمین بازی ویژه کودکان نیز در کنار آن ها جای گرفته است در ادامه توضیحاتی راجع به امکانات بخش خانوادگی خواهیم داد:

  1. سرسره سرعتی ناگا از اولین امکانات بخش خانوادگی است، اگر می خواهید یک مسابقه مهیج را پشت سر بگذارید به این بخش بروید اما ناگفته نماند که محدودیت قد تعیین شده برای این سرسره 110 سانتی متر است و افرادی که قد آن ها بلندتر است اجازه بهره گیری از آن را نخواهند داشت.
  2. سرسره پیچی سواسدی نیز یکی از تفریحات اختصاصی پارک و محلی امن برای کودکان شماست، این بخش برای کودکان طراحی شده و حالتی قیف مانند دارد. برای این سرسره محدودیت قدی و وزنی خاصی تعیین نشده است.
  3. سرسره های مار جنگل نیز از دیگر تفریحات بخش خانوادگی است که با بهره گیری از آن شاهد مناظر زیبایی از جنگل خواهید بود و لحظات هیجان انگیزی را سپری می کنید. البته این سرسره در سه بخش دو نفره، سرباز و سر پوشیده طراحی شده و می توانید بسته به نظر خود بهترین انتخاب را داشته باشید.
  4. زمین بازی شهر گمشده نیز مخصوص کودکان است که در یک بخش خاص از این مقاله راجع به آن توضیحاتی را ارائه می دهیم.
تور تنریف و بخش خانوادگی پارک سیام
تور تنریف و بخش خانوادگی پارک سیام

زمین بازی شهر گمشده از جذابیت های دیگر تور تنریف برای کودکان

شهر گمشده پارک سیام مخصوص کودکان طراحی شده که امکان بهره گیری از تفریحات آبی را به آنان نیز می دهد، شما می توانید کودکان خود را در این بخش بگذارید و با خیال راحت به سراغ دیگر تفریحات تان بروید. امنیت های لازم برای آن ها در این بخش فراهم شده است و جای نگرانی وجود ندارد. نوزادان و خردسالان نیز از قلم نیفتاده اند و بخشی استخر مانند برای آن ها طراحی شده تا بتوانند در کنار شما از تفریحات جزیره تنریف لذت ببرند.برای سفر به این کشور تور اروپا و تور تنریف گزینه های مناسبی می باشند.

تور تنریف

سفر به تنریف از برترین اهداف گردشگری است که می توانید انتخاب نمایید، مجموعه ما امکان شرکت در تور تنریف را با قیمت هایی مناسب و ایده آل فراهم کرده است. اگر می خواهید یک تعطیلات رویایی و بی نظیر را برای افراد خانواده خود رقم بزنید اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و مراحل لازم را سپری کنید. کارشناسان مجموعه اطلاعات و جزئیات لازم را در اختیار علاقمندان قرار می دهند و می توانید بهترین شرایط متناسب با علایق خود را برگزینید.

تور تنریف
تور تنریف

تور تنریف و بازدید از کوه تایلدی

مرتفع ترین کوهی که در تور تنریف مشاهده خواهید کرد، تایلدی نام دارد، ارتفاع این کوه حدود 3700 متر است و در پارک ملی به همین نام واقع شده است، البته ناگفته نماند که پارک ملی تایلدی نیز در بخش مرکزی جزیره تنریف قرار گرفته و توصیه می شود برای یک بار هم که شده از آن جا دیدن کنید. با رفتن به این منطقه درختان کاج بسیاری را نیز مشاهده می کنید که در کنار فضای سبز اطراف کوه منظره بی نظیری را برای توریست ها فراهم کرده است.

تور تنریف و بازدید از ساحل های شنی

اگر در تور تنریف شرکت کردید به بخش شمالی جزیره نیز سر بزنید، در این بخش برترین ساحل های شنی را می بینید که کوه آتشفشان اب بولولو نیز در کنار آن ها قرار گرفته است. جذابیت ساحل های این جزیره را هیچ کجای دیگر نمی یابید و برای رفتن به آن جا باید یک مسیر 10 کیلومتری را از بخش مرکزی تنریف طی کنید.

تور تنریف و بازدید از کوه های ناشناخته جزیره

کوه آناگا نیز از دیگر جذابیت های تور تنریف است که قدمت آن به 8 میلیون سال قبل باز می گردد. این کوه برای توریست ها ناشناخته است و توجه زیادی به آن نشده است اما به شما توصیه می شود که بازدید از آن را در برنامه سفر خود قرار دهید. آناگا در بخش شمال شرقی جزیره واقع شده و یک طرف آن به ساحل و طرف دیگر آن به جنگل ختم می شود. اگر به این منطقه رفتید از روستای سنتی آناگا نیز دیدن کنید، اطراف این روستا را دره های عمیق فراوانی در بر گرفته که به زیبایی های منطقه می افزاید.

تور تنریف و بازدید از کوه های ناشناخته جزیره
تور تنریف و بازدید از کوه های ناشناخته جزیره

آسمان پر ستاره در تور تنریف

اگر در تور تنریف شرکت کردید مشاهده آسمان پر ستاره از بهترین تجریبات شما خواهد بود، دلیل این امر نیز فاصله زیاد جزیره از شهرهای بزرگ و همچنین نبود روشنایی غیر طبیعی و یا به نوعی عدم آلودگی نوری است، این منطقه از هر گونه آلودگی به دور است و می توانید به خوبی همه ستاره های موجود در آسمان را مشاهده نمایید و از تماشای آن لذت ببرید. اگر از علاقمندان به نجوم هستید جزیره تنریف بهترین مقصد برای شماست چرا که یکی از بزرگترین تلسکوپ های جهان را نیز در خود جای داده است و می توان ستاره ها را به خوبی و با جزئیات کامل بررسی کرد. ناگفته نماند که تورهای ستاره شناسی آن نیز طرفداران بسیاری را از سرتاسر دنیا به خود جذب کرده است و شما نیز نباید این فرصت بی نظیر را از دست بدهید و با استفاده از تور اروپا یا تور تنریف به این شهر سفر کنید.

آسمان پر ستاره در تور تنریف
آسمان پر ستاره در تور تنریف

برای شرکت در تور تنریف و پیمودن مراحل ثبت نام با ما تماس حاصل نمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط اسپانیا، وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!