بهترین زمان سفر به اسپانیا چه زمانی است؟

بهترین زمان سفر به اسپانیا چه زمانی است؟

اطلاعات بهترین زمان سفر به اسپانیا

تعیین بهترین زمان سفر به اسپانیا با معیارهای متفاوتی قابل بررسی است، در این مقاله قصد داریم همه جوانب این موضوع را بررسی کنیم و تصمیم نهایی را به عهده شما بگذاریم.

بخش شمالی اسپانیا دارای آب و هوای معتدلی ست و دیگر بخش ها آب و هوای مدیترانه ای دارند. بیشترین میزان بارش باران در بخش های شمال و شمال غرب کشور رخ می دهد، بخش مرکزی کشور نیز دارای آب و هوایی خشک است که تابستان هایی گرم و سوزان و زمستان هایی سرد را به همراه می آورد.

در ادامه مقاله آب و هوای اسپانیا را بر اساس تفکیک فصل و ماه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بهار و بهترین زمان سفر به اسپانیا

ماه می تا ژوئن در کنار هم فصل بهار را تشکیل می دهند، که معادل با 10 اردیبهشت تا 9 تیر ماه است. این فصل می تواند بهترین زمان سفر به اسپانیا باشد، میانگین دمای هوا در طول روز 15 الی 21 درجه سانتی گراد می باشد. هوای دلپذیر این فصل گردشگران زیادی را به سمت اسپانیا می کشاند از همین رو شهر پر می شود از توریست هایی با ملیت های متفاوت، البته ناگفته نماند که فصل تابستان اسپانیا شلوغ تر از بهار است. اگر این فصل را برای شرکت در تور انتخاب کردید حتما از فستیوال ها و مراسم های کشور و شهرهای مختلفش نیز دیدن کنید.

هزینه های مصرفی در فصل بهار

این فصل پس از فصل تابستان رتبه اول را در بالا بودن قیمت ها دارد، اگر معیار شما برای اتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا، هزینه های مصرفی است توصیه میشود که این ماه را برای آغاز سفر خود انتخاب نکنید و گزینه های بهتری را مورد بررسی قرار دهید.

تابستان و بهترین زمان سفر به اسپانیا

فصل تابستان نیز از دیدگاه تعداد کثیری از گردشگران بعنوان بهترین زمان سفر به اسپانیا انتخاب شده است. این فصل شامل ماه جولای تا آگوست است و پایتخت این کشور روزهای گرمی را سپری می کند و در سواحلش می توانید حمام آفتاب بگیرید. تابستان با خود بیشترین دما و رطوبت را برای اکثر شهرهای اسپانیا به همراه می آورد و کمترین دمای روزهای این فصل 26 درجه سانتی گراد برآورد شده است.

همچنین باید بدانید که در شب ها هوا خنک تر نمی شود و نمی توانید انتظار کاهش دمای زیادی را داشته باشید. اهالی مناطق گرمسیر در این فصل بخصوص ماه آگوست به مناطق معتدل تری می روند و تعطیلات طولانی را سپری می کنند. اگر معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا، بهره گیری از تفریحات آبی باشد نیز این فصل گزینه مناسبی ست.

هزینه های مصرفی در فصل تابستان

کسانی که فصل تابستان را بعنوان بهترین زمان سفر به اسپانیا انتخاب می کنند باید بدانند که این فصل گران ترین فصل سفر به این کشور است و قیمت هتل ها، امکانات تفریحی و حتی بلیط ها در بیشترین سطح خود قرار می گیرند. اگر هزینه های مصرفی برای تان مهم نیست پیشنهاد ما به شما همین فصل است، البته باید جزو آن دسته از افرادی باشید که شلوغی آزارتان نمی دهد.

پاییز و انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا

ماه سپتامبر تا دسامبر فصل پاییز را شامل می شوند. در این فصل میانگین دمای هوا حدود 21 درجه است و در کنار کاهش تعداد مسافران و گردشگران، قیمت هتل ها، رستوران ها و مراکز تفریحی نیز کاهش می یابد. اکتبر با باران های شدید و پی در پی همراه است و کاهش دمای آب تا 10 درجه سانتی گراد باعث می شود که دیگر نتوانید از تفریحات آبی چون شنا بهره مند شوید. اما اگر می خواهید این فرصت را داشته باشید ما سپتامبر در کنار آب های مدیترانه باشید، در این تاریخ همچنان امکان استفاده از تفریحات آبی فراهم است و هنوز دمای آب به میزان زیادی کاهش نیافته است. از نوامبر تا دسامبر با روزهای بارانی زیادی روبرو خواهید بود و شهر در خلوت ترین حالت ممکن قرار دارد.

هزینه های مصرفی در پاییز

اگر معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا، هزینه است، این فصل فرصت مناسبی ست، در این فصل قیمت ها در پایین ترین حد ممکن قرار دارند و ملزم به پرداخت هزینه های گزاف برای اقامت در هتل و تهیه بلیط نیستید.

فصل زمستان و بهترین زمان سفر به اسپانیا

فصل زمستان نیز می تواند بهترین زمان سفر به اسپانیا باشد. اگر بودجه شما برای سفر محدود است بهترین انتخاب همین فصل است، در این فصل قادر به بهره گیری از تفریحات آبی و یا فرصت قدم زدن در کنار ساحل و شنا نیستید و باید لباس گرم و مناسب برای خود و اعضای خانواده تان همراه داشته باشید. میانگین دمای هوا بین 4 الی 10 درجه سانتی گراد است. در این تایم کشور بسیار خلوت است و می توانید با خیال راحت از همه جاذبه ها دیدن کنید. دمای هوا در ماه مارچ و آپریل به 15 درجه نیز می رسد اما در کنار این مزیت آپریل را با باران های فراوانش می شناسند. اگر عاشق باران هستید این ماه را بعنوان بهترین زمان سفر به اسپانیا برگزینید و اقدام به تهیه بلیط نمایید.

تور اسپانیا

برای شرکت در تور باید بهترین زمان سفر به اسپانیا را با توجه به معیارهای خود مشخص کنید و سپس اقدام به ثبت نام و پیمودن مراحل لازم برای آغاز سفر نمایید. مجموعه ما خدمات مرتبط با برگزاری تور، رزرو هتل و تهیه بلیط را بر عهده دارد و در صورت لزوم می توانید از همه خدمات ما جهت رفاه و آسایش خود و خانواده تان بهره بگیرید.

در ادامه فستیوال های اسپانیا و تاریخ برگزاری آنها ذکر خواهد شد.

بهار و بهترین زمان سفر به اسپانیا از نظر برگزاری جشن

اگر بخواهید بهترین زمان سفر به اسپانیا را از نظر فستیوال ها و جشن ها بررسی کنید، بهار فرصت مناسبی ست در این فصل دو جشن و رویداد مهم برگزار می شود که تاریخ دقیق آنها در ادامه ذکر خواهد شد.

23 ژوئن و عید سنت جان

زمان برگزاری عید سنت جان 23 ژوئن است و می تواند بهترین زمان سفر به اسپانیا برای علاقمندان به این رویداد باشد. این عید با حضور 70 هزار نفر در یکی از سواحل بارسلون برگزار می گردد و در این شب ساعات زیادی را به خواب و استراحت اختصاص نمی دهید. زمان برگزاری این جشن 6 ماه قبل از سال نو است و از بزرگترین رویدادهای اسپانیا بشمار می آید.

فستیوال موسیقی، بهترین زمان سفر به اسپانیا

سونار، یک فستیوال موسیقی الکتریکی ست که در ماه ژوئن برگزار می گردد، این فستیوال 3 روزه است و قدمت آن به سال 1944 می رسد.

تابستان و بهترین زمان سفر به اسپانیا از نظر جشن

در این بخش نیز رویدادهای فصل تابستان و تاریخ برگزاری آنها ذکر خواهد شد، اگر معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا، فستیوال ها و جشن هاست حتما این بخش را نیز مطالعه کنید.

فستیوال گرگ، بهترین زمان سفر به اسپانیا

علاقمندان به هنر تاریخ برگزاری فستیوال گرگ را بهترین زمان سفر به اسپانیا می دانند. بازه زمانی برگزاری این فستیوال ماه جولای است و یکی از طولانی ترین فستیوال های اسپانیا شناخته می شود. در این مراسم شاهد برگزاری تئاتر، موسیقی، رقص و برنامه های متنوع دیگر خواهید بود.

فستا میجر دی گراسیا، بهترین زمان سفر به اسپانیا

این رویداد یک فستیوال خیابانی ست که از تاریخ 15 تا 21 آگوست برگزار می گردد، قدمت این رویداد به 200 سال می رسد. در این جشن افراد با میلت ها و فرهنگ های متفاوتی کنار یکدیگر جمع می شوند. محل برگزاری آن نیز منطقه گراسیا ست که در فاصله ای نزدیک به بارسلون واقع شده است.

پاییز و بهترین زمان سفر به اسپانیا از نظر جشن

علاقمندان به فستیوال و جشن می توانند روز ملی کاتالونیا را بعنوان بهترین زمان سفر به اسپانیا انتخاب کنند، تاریخ برگزاری این فستیوال 11 سپتامبر است. لامرسه نیز از دیگر رویدادهای اسپانیا در فصل پاییز است که بازدید از همه جاذبه ها را بصورت رایگان فراهم خواهد کرد. جشن روز ملی اسپانیا نیز از تعطیلات رسمی ست که در تاریخ 12 اکتبر برگزار می شود.

روز 3 پادشاه و انتخاب بهترین زمان سفر به اسپانیا

روز سه پادشاه نیز می تواند بعنوان بهترین زمان سفر به اسپانیا انتخاب شود. در این روز 3 مرد خردمند هدایایی را به کودکان می دهند و بر روی شتر سوار می شوند. اگر در فصل زمستان به این کشور سفر کردید حتما در این جشن شرکت کنید و با مراسم های خاص این روز آشنا شوید.

بهترین زمان شرکت در تور اسپانیا

با مطالعه این مقاله می توانید مناسب ترین زمانی را که با شرایط و علایق شما و خانواده تان سازگار است برای سفرتان برگزینید. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت نام در تور با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

1 نظر

ناشناس 10 اسفند 1399 پاسخ

عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!